انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 2:52pm

پاسخ به موضوع  [ 57 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
 آموزش ساخت تصویری شاقول 
نویسنده پیغام

سلام داداش توکه عکسشو گذاشتی توضیحاتم گذاشتی بی زحمت ابعادم بزار تا کامل بشه دمتگرم

جمعه 29 خرداد1394 - 1:38pm

tola17 نوشته است:
چرا کسی دقیق راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟

سلام
هیچ دستگاهی نمی تواند کار یک شاقول رو انجام بده ولی به شرط وجود یک اپراتور حرفه ای
در ضمن کلیات روش کار و نحوه ساخته شو براتون میزارم

اگر زبان شاقول رو بلد باشی از همه دستگاه ها سرتره
8سانت لوله برنجی رو میدهی مثل شاقول بنایی درست میکنن .داخل اون رو یک تراشکار برات خالی میکنی داخل اون 30 گرم اکسید جیوه میرزیو درش را محکم میبندی.56 سانت نخ ابریشم نازک بهش میبندی وسر نخ را به یک حلقه پلاستیکی میبندی .تمام

سه شنبه 23 تیر1394 - 11:16pm

arazcopy نوشته است:
دوستان لطفا راهنمایی کنین با فشنگ میشه شاقول درست کرد؟؟

سلام
باروتش را خالی کن همون اندازه اکسد جیوه بریز طوری که هوا نتونه توش بره یه نخ ابریشم نازک به طول 56 سانت بهش وصل کن.سر نخم ببند به یه حلقه پلاستیکی .شاقول تمرین میخواد

چهارشنبه 24 تیر1394 - 12:51pm

دوستان عزیز:؛ برای استفاده بهترازشاقول یه دعای مخصوص هستکه قبل ازشروع کارباید بخونید. من دنبال این دعاهستم شماهم دنبالشباشید اگه پیداش کردید بذارید رو تاپیک تاباقی دوستانم استفاده کنن منم اگه پیداش کنم میذارم روتاپیک. اینم بگم اگه اون دعارو داشته باشید بهتون قول میدم حتی بایه زنجیرساده بدون شاقولم میتونید جنس پیداکنید ولی روشاقول بهترجواب میده. موفق باشید.یاحق :-BD

دوشنبه 2 شهریور1394 - 5:51pm

جیوه رو میتونید از فن های یخچالی کامپیوترهای قدیمی بدست اورد

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 4:25am

سلام دوستان از کتاب شاقول ابن سینا کمک بگیرید در مورد کار کرد شاقول کامل توضیح داده .موفق باشید

دوشنبه 27 مهر1394 - 9:54pm

با عرض سلام وخسته نباشی خدمت شما دوستان عزیز من عضو جدیدم یه شاقول با فشنگ درست کردم داخلشم پرجیوه وخوراک رااز بالا از سیم برنجی ک رد کرده بودم باسیم مسی نازک میبستم ولی متاسفانه کار نمیکرد چوبیشم ساختم ولی نتیجه ای نگرفتم لطفا راهنمایم کنین ممنون از همه شما دوستان

پنج شنبه 7 بهمن1394 - 3:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 57 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure