انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 2:54pm

پاسخ به موضوع  [ 485 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 49  بعدی
 آموزش و نحوه استفاده از شاقول 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

چشم ایشالا

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پوریا نوشته است:
بله خوبه.یه مورد دیگه اینکه شما فعلا یک سانت محفظه رو برو پایین.چون جیوه رو باید اندازه بریزی اگر زیاد محفظه داشته باشی فضای خالی داری و جالب نیست.شما اول یک سانت برو بعداگر دیدی نیاز شد با یه مته مثلا 8 از وسط اون کم کم سوراخ میکنی و جیوه میریزی تا جایی که مناسب باشه اینجوری دیگه وقتی درب رو میبندی هوا داخل شاقول نیست.البته راه داره هوای توش رو خالی کنی ولی خیلی سخته.باید یه پیچ فشار رو شاقول نسب کنی البته اول بساز تا ببینم چطور میشه بعد اون روش روبهت میگم دوباره روی همین شاقول پیاده میکنی.

مثل اینکه باید اینجا معذرت خواهی کنم.ببخشید سروران گرامی.خدا نگه دار

جمعه 12 شهریور1394 - 12:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

بچه ها این لوله برنجی رو اکسید جیوه اینطوری کرده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 13 شهریور1394 - 1:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستم بهم گفت کلا قید فروشگاه و این جور چیزارو برای خرید اکسید جیوه و جیوه بزنید چون هیچ وقت اصلشو نمیتونید گیر بیارید-من ازش جیوه امریکایی خریدم ولی گفت اکسید جیوه رو به دلیل اینکه خیلی سمی و خطرناکه دیگه نمیتونه گیر بیاره و گفت افراد کمی هستن که میتونن تهیه کنن-پس تا مطمئن نیستین الکی خرج نکنین-اقا ممد گنججو به محض اینکه وقت کنم از شاقول طرف عکس میگیرم-ولی اینو گفت که هر چقدر جیوه بیشتر باشه بهتره-

جمعه 13 شهریور1394 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام پوریا جان از روش جدیدتون چه خبر جواب داد ؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 13 شهریور1394 - 3:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

پوریا نوشته است:
در ادامه از مسابقات جهانی شاقول زنی براتون میگم حالش رو ببرید. :x

پوریا جان منتظریم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

دوشنبه 16 شهریور1394 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

naghi نوشته است:
دوستم بهم گفت کلا قید فروشگاه و این جور چیزارو برای خرید اکسید جیوه و جیوه بزنید چون هیچ وقت اصلشو نمیتونید گیر بیارید-من ازش جیوه امریکایی خریدم ولی گفت اکسید جیوه رو به دلیل اینکه خیلی سمی و خطرناکه دیگه نمیتونه گیر بیاره و گفت افراد کمی هستن که میتونن تهیه کنن-پس تا مطمئن نیستین الکی خرج نکنین-اقا ممد گنججو به محض اینکه وقت کنم از شاقول طرف عکس میگیرم-ولی اینو گفت که هر چقدر جیوه بیشتر باشه بهتره-

سلام آقا نقی . خسته نباشی .
دستت درد نکنه هر وقت برات مقدور بود ما منتظریم .
موفق باشی .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

سه شنبه 17 شهریور1394 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پوریا نوشته است:
به نظرتون شاقول سبکتر بهتر نوسان نمیکنه؟یعنی منظورم اینه که این شاقولی که در تصویر گذاشتین خیلی سنگین و حجیم نیست؟دوس داشتم اگه امکان داره راهنماییم کنید-مرسی

ببینید شاقول سبک برای کسی خوبه که گروه خونیش منفی باشه چون این گروهها قدرت ردیابیشون ضعیف هست.برای من که او مثبت هست شاقول سبک باعث میشه حساسیت زیادی داشته باشه و خطا بزنه.پس وزن شاقول هم اپراتور باید تشخیص بده بهتره شما در چند سایز بسازید و با اونها کار کنید تا قلق دستتون بیاد.

دوستان یه فاتحه برای استاد بنده هدیه کنید. ای کاش ایشون الان بودند و شما رو راهنمایی میکردند تا ببینید که با این دستگاه چه میکردندو چه توانایی هایی داره.من افتخار داشتم شاگرد ایشون باشم که واقعا بی نظیر بود و استاد به تمام معنای این کار بود.خدا رحمت کنه ایشون رو سه بار موفق شد ولی بچه هاش خیلی سر مال اذیتش کردند روحش شاد اراده میکرد گنج در میاورد.

وریای عزیز خداوند استادتون رو رحمت کنه و بیامرزدش که یه جورایی هم استاد ما مبتدی ها میشه که علم از جنابعالی یاد می گیریم
آیا استاد جنابعالی با شاقول دفینه در آورده بود (اگر آری پس عمقی که شاقول می گیره بیشتر از یک متر است)بنا به فرمایشات قبلی تان که گفته بودین کاوش مفید شاقول یک متر می باشد.
یا اینکه خیر از قبور گبری جنس با ارزشی در آورده بودن.
این سوالی بود که برا دلگرمی خودم و سایر دوستانی که می خواهن با شاقول شروع به کار کنن پرسیدم.
با تشکر

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 17 شهریور1394 - 2:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پوریا نوشته است:
پوریا نوشته است:
بله خوبه.یه مورد دیگه اینکه شما فعلا یک سانت محفظه رو برو پایین.چون جیوه رو باید اندازه بریزی اگر زیاد محفظه داشته باشی فضای خالی داری و جالب نیست.شما اول یک سانت برو بعداگر دیدی نیاز شد با یه مته مثلا 8 از وسط اون کم کم سوراخ میکنی و جیوه میریزی تا جایی که مناسب باشه اینجوری دیگه وقتی درب رو میبندی هوا داخل شاقول نیست.البته راه داره هوای توش رو خالی کنی ولی خیلی سخته.باید یه پیچ فشار رو شاقول نسب کنی البته اول بساز تا ببینم چطور میشه بعد اون روش روبهت میگم دوباره روی همین شاقول پیاده میکنی.

مثل اینکه باید اینجا معذرت خواهی کنم.ببخشید سروران گرامی.خدا نگه دار

سلام استاد پوریا .
از شما خواهش میکنم به تاپیک حودتون برگردین چون اینجا همه منتظر شما هستن .
ممنونم .
:ymhug:
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

سه شنبه 17 شهریور1394 - 2:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام. گل روی بچه های بامرام منتظر باشید میخوام انقلابی در شاقول انجام بدم.سه مدل شاقول ساختم که یک از اونها بسیار عالی جواب داده حتما نقشه جدید رو قرار میدم با توضیحات کامل. @};-

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 12:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 485 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure