انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:04pm

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 ردیاب جیوه ای دو آنتنه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته با حفره یابی بیشر کار ردیابی حل میشه.بنده با حفره یابی دوتا قبر رو گرفتم که درازاش شرق به قبر بود قکر کنم قبر مسلون بود چون چیزی توش نبود .
ولی برای اینکه شکم برطرف بشه الان موقع ردیابی قبور یهدونه سیخ یک متری همراه خودم میبرم .که اگه رد یه قبر رو زدم سریع سیخ رو فرو میکنم زمین اگه دورهادور سنگ چین بود خب قبره اگه هم نبود .معلوم میشه که خطای ذهنم بوده.
و فکر کنم ساخطار قبر گبر درازاش شمال به جنوب.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 6 اردیبهشت1395 - 11:46pm
آواتار کاربر

هنرجو نوشته است:
درسته با حفره یابی بیشر کار ردیابی حل میشه.بنده با حفره یابی دوتا قبر رو گرفتم که درازاش شرق به قبر بود قکر کنم قبر مسلون بود چون چیزی توش نبود .
ولی برای اینکه شکم برطرف بشه الان موقع ردیابی قبور یهدونه سیخ یک متری همراه خودم میبرم .که اگه رد یه قبر رو زدم سریع سیخ رو فرو میکنم زمین اگه دورهادور سنگ چین بود خب قبره اگه هم نبود .معلوم میشه که خطای ذهنم بوده.
و فکر کنم ساخطار قبر گبر درازاش شمال به جنوب.

ببین دوست عزیز تواین چندساله یه چیزی به من صابت شدواون اینکه دنبال نشانه خوب باش.وگرنه موفق نمیشی.دنبال قبرای تکی یا سه تایی یا هفت باش.ضررنمیکنی.دنبال قبرای ناشناس بدون جوغن باش.مطمعن باش اگه نشانه داشته باشه قبلا تخلیه شده.

سه شنبه 6 اردیبهشت1395 - 12:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure