انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:22am

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 خوراک طلای خالص 
نویسنده پیغام

تا حالا فکر کردین میشه یه خوراکی به این ردیاب زد که فقط طلا را نشان بده یعنی در طبیعت همگن نداشته باشه؟

دوشنبه 26 آبان1393 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یعنی چی؟ غیر از طلا چه خوراکی باید یه دستگاه بدیم که دنبال طلا بگرده؟؟؟

سه شنبه 27 آبان1393 - 5:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام. من یه دوستی دارم که چن سال قبل یه سکه کوچیک طلا که بدون نقش و خط هم هست تو کوه پیدا کرده. تقریباً اندازه یه دگمه هستش. اگه به عنوان خوراک ردیاب استفاده بشه میتونه فقط دنبال طلای قدیمی بگرده ؟
سپاس.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

سه شنبه 27 آبان1393 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام..من یه سری تست دارم میزنم که فقط با دسته خالی میتونم طلا رو سنس بکنم بدون دستگاه که فعلا مراحل ازمایش و تست رو دارم انجام میدم ...جوری که به خطاها واکنشی نداره و فقط به فلز طلا حساس هست بدون خوراک دادن فقط و فقط دنبال طلا میگرده .قدرت سنسشم خوب بوده... ~O)

سه شنبه 27 آبان1393 - 10:34pm

دوستم موفق شد دو روز پیش با ردیاب موفق بشه خیلی خوشحال بود
نمی دونم تاثیر ذهن را چطوری باید حذف کرد؟

چهارشنبه 28 آبان1393 - 10:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان طلایی که امروز دست ماست الیاژی از طلا و مس هستش که یهش مس بار میگن ولی طلاهای قدیمی کلا نقره بار هستن پس حتی المکان از طلا امروزی برای خوراک دادن به ردیاب جیوه ای پرهیز کنید چون مستقیم میره سر ذرات تازه اون دوست عزیزمون که میگفت طلا پیدا کردن واونو خوراک بدن با اینکه تقریبا بهترین روش همینه ولی توجه داشته باشید طلایی که مدت زیادی تو زمین مونده هاله ای از یون دور خودش داره که فرکانسش با موقعی که همون طلا از زمین در میاد خیلی فرق میکنه و نقره باری هر دوران یعنی اینکه هر دوره چقدر نقره با طلا ذوب میکردن فرق میکنه بهترین روش اینه که از جنسی که از هر منطقه در اومده برای خود اون منطقه استفاده بشه اینها رو بعد از کلی سرگردونی وبیابون گردی و تلاش بی ثمر تجربه کردم گفتم شاید به دردتون بخوره امیدوارم موفق باشید

جمعه 29 آبان1393 - 3:06am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
kiansk نوشته است:
سلام دوستان طلایی که امروز دست ماست الیاژی از طلا و مس هستش که یهش مس بار میگن ولی طلاهای قدیمی کلا نقره بار هستن پس حتی المکان از طلا امروزی برای خوراک دادن به ردیاب جیوه ای پرهیز کنید چون مستقیم میره سر ذرات تازه اون دوست عزیزمون که میگفت طلا پیدا کردن واونو خوراک بدن با اینکه تقریبا بهترین روش همینه ولی توجه داشته باشید طلایی که مدت زیادی تو زمین مونده هاله ای از یون دور خودش داره که فرکانسش با موقعی که همون طلا از زمین در میاد خیلی فرق میکنه و نقره باری هر دوران یعنی اینکه هر دوره چقدر نقره با طلا ذوب میکردن فرق میکنه بهترین روش اینه که از جنسی که از هر منطقه در اومده برای خود اون منطقه استفاده بشه اینها رو بعد از کلی سرگردونی وبیابون گردی و تلاش بی ثمر تجربه کردم گفتم شاید به دردتون بخوره امیدوارم موفق باشید

ممنون رفیق جالب بود دمت کلی گرم. : :ymapplause: :ymapplause:

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

شنبه 13 دی1393 - 3:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure