انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 9:12am

پاسخ به موضوع  [ 77 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 فروش شاقول حرفه ای و آموزش رد زدن و اطلاعات تکمیلی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

المیرا جان برای زدن هدف زیر خاک حتما باید خوراکی که به شاقل میدی خالص باشه یعنی یه انگشتر آب طلا یا همراه با نگین نباشه چون همون نگین یه خوراک به حساب میاد. سکه قدیمی زیر خاک اگه داشته باشی که عالیه چون تقریبا همه سکه ها یا طلا در زمان قدیم تقریبا 21 عیار بوده. اگه با این شرایط کار کنید با همین جیوه نقره ای تا عمق 10 مترو هم میزنید که هیچ نقطه زنی نمیتونه بزنه. ;)

یکشنبه 9 شهریور1393 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بی خودی وقت خودتون رو شاقول تلف نکنید چون شاقول خطاش زیاده و نیروی جاذبه اونو بیشتر به سمت خود می کشه تا هدف و در کل چنین سیستم هایی اگرم کار کنند قدرت شعاع زنی مثل ردیاب دو آنتنه ندارند که شما را از صد ها متری به سمت بار سوق دهد فقط با این شاقول ها اگه از نزدیکی و فاصله 2-3 متر حدف رد بین شاید کج بشن که اونم احتمالش کمه چون قدرته نیروی جاذبه از قدرت الکترومغناطیس بیشتره مگر اینکه ما شاقولی بسازیم که خیلی سبک باشه و نیروی جاذبه نتونه تو کارش اخلال ایجاد کنه و این سبکی باید طوری باشه که توسط باد هم دچار اخلال نشه و خلاصه متعادل باشه .یا علی

جمعه 21 شهریور1393 - 5:33pm

امین اگه تونستی یه پیام بهم بده برا شاقوله یکی دشته باشیم بد نیست :D

پنج شنبه 11 دی1393 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان
اگه ممکنه از دوستانی که در امر کار با شاقوی فعالیت میکنن یه توجیه علمی واسش بذارن ممنون میشم .

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:19am

با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی . چند هفته میشه مطالب سایت رو با سایر سایتها مطالعه و مقایسه میکنم .جالبترین چیزی که جلب نظر میکنه شفافیت مطالب ارایه شده و پاکدستی و پاک فکر بودن دوستان گرامیه .چیزی که تو سایتهای رقیب خیلی کم بچشم میخوره . بنده ۱۲ سال عمرم و صرف کاوش نمودم و در حد ناچیزی اطلاعات گیرم اومده .تو این چند مدتی که با این سایت اشنا شدم تازه فهمیدم که اوله راهم . تنها چیزی که میشه یه کمی ایراد گرفت اینه که عزیزانی که در رد کارایی شاغول مطلب مینویسن اینه که با مستند و علمی با مسله برخورد نمیکنن جز عده کمی از دوستان . بنده حقیر دو سال پیش توسط یکی از کهنه کاران شاغول کار موفق به کاوش شدم و به شاغول اعتقاد کامل پیدا کردم .اگه واقعا شاغول درست طراحی شده باشه و خوراک اصل و خالصی بکار برده شده باشه این تنها بنظرم ۳۰ درصده راهه و ۷۰ درصد دیگه تسلط و تخصص کابر میباشد . کاربر شاغول اگه بدونه فلان حرکت چه معنایی داره و چه عکس العملی باید داشته باشه بدون قطع موفق خواهد بود . بنده با وجود اینکه دوسال پیش محل مورد نظر را بدون در نظر گرفتن عواقب کار در اختیار شخصی گذاشتم هر چند موفق هم شدیم ولی سرم کلاه رفت و چیزی دستگیرم نشدهر چند مدتی خودم و باختم و دنیا برام به انتها رسیده بود ولی دوباره با مطالعه مطالب دوستان بخودم اومدم . اینا نوشتم که دوستان بدونن بدون تجربه و تسلط کامل به دستگاه کاوش زود به اب نزنن با حوصله و تجربه کافی با ارامش کامل و با برنامه پیش برن .

موفق باشید .

جمعه 17 بهمن1393 - 1:26pm

keyhanjam نوشته است:
اقایونی که دنبال شاقولن اگه دنبال اینن که سرکار برن برین دنبال شاقول و جیوه،یکم تحقیق کنید بد نیست

سلام
هیچ دستگاهی نمی تواند کار یک شاقول رو انجام بده ولی به شرط وجود یک اپراتور حرفه ای
در ضمن کلیات روش کار و نحوه ساخته شو براتون میزارم

اگر زبان شاقول رو بلد باشی از همه دستگاه ها سرتره
8سانت لوله برنجی رو میدهی مثل شاقول بنایی درست میکنن .داخل اون رو یک تراشکار برات خالی میکنی داخل اون 30 گرم اکسید جیوه میرزیو درش را محکم میبندی.56 سانت نخ ابریشم نازک بهش میبندی وسر نخ را به یک حلقه پلاستیکی میبندی .تمام

چهارشنبه 23 تیر1394 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

darvish نوشته است:
keyhanjam نوشته است:
اقایونی که دنبال شاقولن اگه دنبال اینن که سرکار برن برین دنبال شاقول و جیوه،یکم تحقیق کنید بد نیست

سلام
هیچ دستگاهی نمی تواند کار یک شاقول رو انجام بده ولی به شرط وجود یک اپراتور حرفه ای

8سانت لوله برنجی رو میدهی مثل شاقول بنایی درست میکنن .داخل اون رو یک تراشکار برات خالی میکنی داخل اون 30 گرم اکسید جیوه میرزیو درش را محکم میبندی.56 سانت نخ ابریشم نازک بهش میبندی وسر نخ را به یک حلقه پلاستیکی میبندی .تمام

سلام درویش جان و عرض ارادت .
ولی آخه در این مورد نظرات خیلی متفاوته . شما از چنین وسیله ای جواب گرفتین ؟
میشه بیشتر توضیح بدین همراه با تصویر .
ممنون میشم کاملا شفاف و جامع توضیح بدین .
در ضمن من خودم طرحی برای شاقول خوراکی دارم که بعد از کامل شدن طرحش رو لود میکنم .
درود .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

چهارشنبه 23 تیر1394 - 12:42am

ممد گنججو نوشته است:
darvish نوشته است:
keyhanjam نوشته است:

سلام

سلام درویش جان و عرض ارادت .
ولی آخه در این مورد نظرات خیلی متفاوته . شما از چنین وسیله ای جواب گرفتین ؟
میشه بیشتر توضیح بدین همراه با تصویر .
ممنون میشم کاملا شفاف و جامع توضیح بدین .
در ضمن من خودم طرحی برای شاقول خوراکی دارم که بعد از کامل شدن طرحش رو لود میکنم .
درود .
@};-

سلام
خوت میتونی بسازیبه دین روش 8سانت لوله برنجی(الیاژ روی و مس)40 میل رو میدهی مثل شاقول بنایی درست میکنن .داخل اون رو یک تراشکار برات خالی میکنه داخل اون 30 گرم اکسید جیوه میرزیو درش را محکم میبندی.56 سانت نخ ابریشم نازک بهش میبندی وسر نخ را به یک حلقه پلاستیکی میبندی .لوله برنجی(الیاژ روی و مس)40 میل.25000تومن قیمت 8سانت لوله است 35000 تومن دست مزد تراش کاره ولی قیمت اکسید جیوه رو نمدانم
جیوه یی که تو بازاره خود جیوس یا اکسیدشه ؟چرا اکسید جیوه استفاده کنیم ؟خالصش بهتر نیست

پاسخ به پیغام
حالت پرینت

تاریخچه پیغام
نویسنده پیغام
darvish

عنوان پیغام: Re: نقش جیوه در ردیابهای خوراکی
پوشه: صندوق خروجی
سلام و درود
به چند دلیل 1چون اکسید جیوه پودره پلمپش بی نقصه 2چون از حرارت دادن جیوه نقره ای در دمای350 درجه به دست میاد خالصتره وگیرایش بالاست .در علم شیمی جیوه قرمز یعنی همین بقیه کلاه برداریه

پنج شنبه 25 تیر1394 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب دوست عزیز این اکسید جیوه رو از کجا باید تهیه کنیم :-? :-?

پنج شنبه 25 تیر1394 - 10:36am

milad7 نوشته است:
خوب دوست عزیز این اکسید جیوه رو از کجا باید تهیه کنیم :-? :-?

سلام عیدتان مبارک
اکسید جیوه رو میشه از فروشگاه های لوازم پزشکی و ازمایشگاهی تهیه کرد اگر پیدا نکردین 6سی سی جیوه نقره ای با مارک (مرک) المان بخرید

دوشنبه 29 تیر1394 - 11:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 77 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure