انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:25am

پاسخ به موضوع  [ 77 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 فروش شاقول حرفه ای و آموزش رد زدن و اطلاعات تکمیلی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
delta force نوشته است:
شرط میبندی؟اتفاقا من خیلی درباره اش تحقیق کردم اگه شما یک اشنای شیمی دان داشته باشید ازش بپرسید قطعا جواب جالبی خواهید شنید.

بله و شرط میبنده اشنای شیمیدانت هیچ اطلاعی از جیوه نداره یا شایدم اسمش رو یدک میکنه
شما از کسی که دکترای شیمی داره بپرس به شما توضیح میده.دزضمن این مسعله چیز کمی نیست که هر کس و هر جا بتونی اطلاعات کسب کنی
دوست عزیز من اسراری هم به باور شما ندارم و نیازی هم نمیبینم که خواسته باشم شما رو قانع کنم.منی که دارم تایید میکنم نه از کسی شنیدم و نه چیز دیگه چیزهای که دیدم و درگیرش بودم چند سال هم درگیرش بودم که میگم نه مثل شما که فقط به گفته اکتفا میکنی و پا به قرص سر حرفتم وامیستی و میگی شرط ببندیم ;)

شنیدن کی بود مانند دیدن

جمعه 31 مرداد1393 - 10:27pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اونی که شما چند سال درگیرش بودی اسمش نخود قرمزه نه جیوه قرمز
در ضمن منم سرد و گرم روزگار رو چشیدم و افتاب ندیده نیستم.شما هم فکر کن وجود داره مهم نیست برام
فقط خواستم بگم بقیه زودباور نباشن

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 31 مرداد1393 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
جیوه قرمز وجود داره. دو نوع است که یک نوع جیوه قرمز در ساخت بمب کاربرد داره. نوع دیگر آن در پزشکی استفاده میشه. این نوع اخیر خیلی گران است و یک گرم آن حتی با قیمت یک میلیارد تومن به فروش میرسد. چون یک گرم آنرا با سرم و به روش خاصی به بدن انسان تزریق میکنن که باعث جوان شدن شخص و تاخیر پروسه پیری در او حتی به مدت 30 سال می شود. این از معلوماتی بود که من شنیدم. اگر دوستان اطلاعی در این مورد دارند لطفا نظر دهند. ممنون

شنبه 31 مرداد1393 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
جیوه قرمز وجود داره. دو نوع است که یک نوع جیوه قرمز در ساخت بمب کاربرد داره. نوع دیگر آن در پزشکی استفاده میشه. این نوع اخیر خیلی گران است و یک گرم آن حتی با قیمت یک میلیارد تومن به فروش میرسد. چون یک گرم آنرا با سرم و به روش خاصی به بدن انسان تزریق میکنن که باعث جوان شدن شخص و تاخیر پروسه پیری در او حتی به مدت 30 سال می شود. این از معلوماتی بود که من شنیدم. اگر دوستان اطلاعی در این مورد دارند لطفا نظر دهند. ممنون

نظامیش جیوه قرمز ۲۷&۲۷ هست و پزشکیش ۲۰&۲۰

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 1 شهریور1393 - 3:39pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
اونی که شما چند سال درگیرش بودی اسمش نخود قرمزه نه جیوه قرمز
در ضمن منم سرد و گرم روزگار رو چشیدم و افتاب ندیده نیستم.شما هم فکر کن وجود داره مهم نیست برام
فقط خواستم بگم بقیه زودباور نباشن

شخصیتت گویای همه چیز هست و حرفات مقدار شعوری که داری رو میرسونه

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 1 شهریور1393 - 3:43pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شخصیتم میگه جوابت رو ندم.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 1 شهریور1393 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان تا اونجای که من اطلاع دارم جیوه قرمز و همینطور سبز از جیوه نقره ای در محیطهای آزمایشگاهی بدست میاد و از جای هم شنیدم که اکسید جیوه نقره ای را که در محیط آزمایشگاهی بصورت خالص استخراج میکنند که به آن جیوه قرمز میگن. بطور کلی همه جیوه ها با درصد خلوص و رنگهای متفاوت در محیط آزمایشگاهی و از جیوه نقره ای بدست میان که در طبیعت وجود داره. و دیگه اینکه اون جیوهای که دوستان میگند خوراکی است و باعث افزایش طول عمر میشه از زمان قدیم هم بوده و پادشاهانی بودند که با استفاده از آن عمری تقریبا بالای 200 و حتی 400 سال داشتند. و البته این جیوه از یکسری گیاهان مخصوص تهیه میشد. نه از جیوه صنعتی @};-

شنبه 8 شهریور1393 - 9:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بله شما درست میگید حالا اگه این طوره چرا جیوه نقره ای به راحتی میتونیم تهیه کنیم ولی قرمز و سبز اصلا گیر نمیاد ضمنا همه اساتید شاقول رو با جیوه قرمز تایید میکنند اگه جیوه قرمز نباشه توش میگن اسباب بازیه....
فکر نمیکنم تنها تفاوتشون رنگش باشه....

یکشنبه 8 شهریور1393 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali.m نوشته است:
سلام بله شما درست میگید حالا اگه این طوره چرا جیوه نقره ای به راحتی میتونیم تهیه کنیم ولی قرمز و سبز اصلا گیر نمیاد ضمنا همه اساتید شاقول رو با جیوه قرمز تایید میکنند اگه جیوه قرمز نباشه توش میگن اسباب بازیه....

علی جان گفتم که جیوه قرمز در محیط آزمایشگاهی از جیوه نقرهای گرفته میشه با درصد خلوص بالا یعنی اگه یک کلیو جیوه نقره ای را تحت شرایط حرارت بدن تا اکسید بشه چقدر بهتون جیوه خالص میده شاید یه گرم هم نده. پس به همین خاطره که گرونه و دیگه اینکه این جیوه مصرف نظامی داره و گیر آوردنش هم بسیار سخت و خطرناکه و مطلب دیگه اینکه از همون جیوه نقره ای هم میشه در شاقل استفاده کرد خودم الان 3 ساله دارم باهاش کار میکنم خیلی هم عالی داره جواب میده. قلقشو باید بگیری @};-

یکشنبه 9 شهریور1393 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
milad7 نوشته است:
ali.m نوشته است:

علی جان گفتم که جیوه قرمز در محیط آزمایشگاهی از جیوه نقرهای گرفته میشه با درصد خلوص بالا یعنی اگه یک کلیو جیوه نقره ای را تحت شرایط حرارت بدن تا اکسید بشه چقدر بهتون جیوه خالص میده شاید یه گرم هم نده. پس به همین خاطره که گرونه و دیگه اینکه این جیوه مصرف نظامی داره و گیر آوردنش هم بسیار سخت و خطرناکه و مطلب دیگه اینکه از همون جیوه نقره ای هم میشه در شاقل استفاده کرد خودم الان 3 ساله دارم باهاش کار میکنم خیلی هم عالی داره جواب میده. قلقشو باید بگیری @};-

یعنی اینجوری که میگید شما/ باید یه هدفی هم رو زده باشید.{زیر خاک} ;)

یکشنبه 9 شهریور1393 - 2:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 77 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure