انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:53pm

پاسخ به موضوع  [ 485 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 49  بعدی
 آموزش و نحوه استفاده از شاقول 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حالا شما حساب کنید اگر این فرضیه و آزمایش برای تمام افراد جواب یکسانی رو بده شما با عینک هایی با رنگ های متفاوت و یک انتن ساده میتونید به انتنها القا کنید که دقیقا دنبال چه فلزاتی باشند.البته وسایل و تکنولوژی های زیادی هستند که میتونند مغز رو وادار به واکنش های جهت دار کنند.من فقط یکی رو امتحان کردم اصلا چطوره به جای اینکه فرکانس رو به زمین القا کنیم به مغز القا کنیم شاید ریشه تمام این خطا ها جایی در امواج مغزی ما داشته باشه.صد البته این طور هست بنا به تجربه .

جمعه 3 اردیبهشت1394 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دمت گرم پوریا جان .
در کل کار سختی به نظر میرسه . :-\
از توضیحاتت ممنون هر چند من نتونستم چیز زیادی درک کنم . ولی باز ممنون . :|

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:41am

آقا پوریا یکی از دوستان بنده شاغولی میخواد چه جوری میتونیم از خودتون تهیه کنیم

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 7:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام نقشه ساختش هست میتونید به تراشکار بدید براتون بسازه بعد جیوه داخلش میریزید و با زنجیر طلا ردیابی میکنید.اگر میخواهید من بسازم یه حرف دیگه است ولی اگر خواستید نقشه ساختش رو براتون بزارم.گرچه توصیه میکنم ردیاب انتنی رو بسازید که با شکل توضیح دادم.

یکشنبه 5 اردیبهشت1394 - 12:40am

سلام
ممنون آقا پوریا از اینکه به سوالات جواب میدید
من چند نکته از نوشته های شما رو در مورد شاغولی و عکس آنتن رو برای دوستم فرستادم
آیا با این آنتنی هم میشه نقطه و متراژو بدست آورد؟

یکشنبه 6 اردیبهشت1394 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با انتن خوراکی نقطه کردن کار سختیه اما با قلق گیری بله میشه ولی عمق رو دقیقتر میتونید پیدا کنید.در واقع در مورد دستگاههای خوراکی 90 در صد کار رو اپراتور انجام میده که نیاز به آموزش صحیح و محیط تست مناسب داره یه نکته دیگه کلا برای ردیاب حالا هر مدل نیاز به یک نقطه زن خوب هم دارید که الحمدالله یه نقطه زن خوب و قابل توسط استاد عزیز مهندس حمید طراحی و ساخته شده. پس راه هموار شده فقط یک مقدار همت میخواد.انشالله همه دوستانی که صادقانه کار میکنند و نیت دلشون پاکه امسال به نتیجه دلخواه برسند.

یکشنبه 6 اردیبهشت1394 - 11:02pm

پوریا نوشته است:
دوستان سلام ببخشید نبودم .ظاهرا دوباره باید برگردیم و با ردیاب های خوراکی کار رو ادامه بدیم چون دوبار با این شاقول موفق شدم و خیلی بهتر جواب میده ؟

در ضمن از فکر ساخت شاقول بیایید بیرون و یه اماده اون رو بخرید.وقت خودتون رو تلف نکنید.هر کس خواست بخره پیام بده تا راهنمایی کنم البته بصورت خصوصی.بعد هم اپراتوری رو ادامه میدیم.

سلام داداش
شاقول خوب رو ازکجابخریم

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 7:05am

ممنون آقا پوریا لطف کردین

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 8:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به خدا موندم بگم کی شاقول خوب داره الان تیتان رو دارند 1.200.000 میفروشند ولی تو اینترنت بگردین شاید کسانی باشند که بسازند 200 یا 300 تومن هم پیدا کنید.البته شاقول رو باید تست کرد که تا چه حد به مگنت حساسه و بیشتر بحث تجربه هست و اینکه چطور با بدن خودتون هماهنگش کنید.حالا اگر موردی پیدا کردید عکسش رو اینجا قرار بدید تا بهتون بگم.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 8:43am

با سلام نظرتون راجب این شاقول چیه؟ کسی بلده باهاش کار کنه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 2 خرداد1394 - 9:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 485 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure