انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:17pm

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 ردیاب ppl 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ببخشید با اجازه دوستان

میخوام از تمام کسانی که به ردیاب انجمن اعتراض دارند درخواستی داشته باشم

شما بفرمایید ردیابی معرفی کنید که این مشکلات ردیاب انجمن رو نداشته باشه و دقیق کار کنه و قیمتش هم 1 میلیون تومان باشه.

بنده ردیاب انجمن رو میبوسم و میزارم کنار و با ردیاب پیشنهادی شما کار میکنم.

@};- @};- @};-

چهارشنبه 10 مهر1392 - 11:31am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

والله من که با این ردیاب خوب رد میزنم اونم از فواصل دور.همین که بچه ها میرن چه ذرات و یا چه هدف رو میزنن و اینجا توی این انجمن بازگو میشه و همه مشارکت دارن و نظر میدن این خودش با عث افتخاره چه هدفی نباشه چه هدفی باشه چه بسا ما تو انجمنهای دیگه این چیزارو هم ندیدیم نمیگیم حرفه ایه این ردیاب ولی چیزی رو که من متوجه شدم با تمرین کردن واقعا میشه هدف رو زد امکان نداره جایی بار باشه این ردیاب نزنه کلا قانون انتنیها برای تمام ردیابها تمرین و ممارسته تو هر کشوری هم تولید بشه همینه اون تفکیکی که این ردیابها میکنن اکثر دستگاهها اونو ندارن و تو همچین عمقی هم نمیتونن بزنن که این انتنیها میزنن فقط تمرین میخواد و حوصله اونوقت دیگه شما دستگاههای دیگه ای رو اصلا قبول نمیکنید.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 13 اسفند1392 - 10:53am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من میبینم یه سری از دوستان از انتن زدن سر در نمیارن تازه وارد این کار شدن و انتظار دارن یدفعه معجزه بشه.

سه شنبه 13 اسفند1392 - 10:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان....من این ردیابو داشتم وحدود2 سال هم چند جایی رفتم و یه شب هم از شهرستان برمیگشتم تو ماشین خطی جا گذاشتم و رفت.....ولی تینو بگم طلای جدیدو عالی میزد و جایی که قبلا کار کرده بودنو من از 200 متری تو شب راحت میرفتم روش و کلا بد نبود ولی من باهاش موفق نشدم....اینو هم بگم 2جا واسه مردم زده بودم و گفتم هست گوش ندادن و بعدا در اومد و میزدن تو سرشون....چون به قیافه دستگاه نمیخوره مالی باشه و مردم هم عقلشون به چشمشونه

یکشنبه 3 فروردین1393 - 11:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اینم یه نو ع تجربست دیگه @};-

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من باردیابای خیلی زیادی کارکردم ازچوب انار گرفته تا یونیابو دستگاه های شرکتی..تااینکه چندوقت پیش با یکی از دوستان ک ی ردیاب ppl داشت رفتیم سر ی کار..طبق معمول شروع ب کاوش کرد ی نقطه رو گرفت ولی بعدش رد کرد برگشتیم بعداز یک هفته رفتم همونجا ودیدم ک جا تره وبچه نیس...سرتونو درد نیارم ب نظرمن تنها ردیابی ک بشه باهاش نتیجه گرفت همین ppl هستش..من بودجه ی خریدشو ندارم از دوستانی ک درستش کردن و جواب میده خاهش میکنم منم راهنمایی کنن تا بسازمش..ممنون

شنبه 8 فروردین1394 - 10:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
kاوه نوشته است:
سلام من باردیابای خیلی زیادی کارکردم ازچوب انار گرفته تا یونیابو دستگاه های شرکتی..تااینکه چندوقت پیش با یکی از دوستان ک ی ردیاب ppl داشت رفتیم سر ی کار..طبق معمول شروع ب کاوش کرد ی نقطه رو گرفت ولی بعدش رد کرد برگشتیم بعداز یک هفته رفتم همونجا ودیدم ک جا تره وبچه نیس...سرتونو درد نیارم ب نظرمن تنها ردیابی ک بشه باهاش نتیجه گرفت همین ppl هستش..من بودجه ی خریدشو ندارم از دوستانی ک درستش کردن و جواب میده خاهش میکنم منم راهنمایی کنن تا بسازمش..ممنون

سلام دوست عزیز
یک سوال شما از کجا مطمعن هستی ایا واقعا اونجا جنسی بوده؟
شاید ذرات بوده و دستگاه دیگه هم همونجا رو گرفته و کار کردن و چیزی نبوده ;)

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 9 فروردین1394 - 10:42pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام کسی میدونه ک اهنرباها چطور داخل محفظه قرار میگیره؟باید ب مواد ومیله برنجی بچسبه یا باید اهنرباها سوراخ بشه میله از وسطش رد بشه؟

دوشنبه 10 فروردین1394 - 1:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام اقای keyhanjamباید عرض کنم خدمتتون ک بعداز اینهمه تجربه فرق جایی ک ذرات بوده یا بار واسم کار سختی نیس..بازم میگم من حرف رو هوا نمیزنم..

دوشنبه 10 فروردین1394 - 1:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستای هم انجمنی من امیدوارم خوبوسرحال باشین..
من قبلنم پست زدم ولی کسی جوابمو نداد...من میخام ردیاب ppl روبسازم خاهش مبکنم اگه کسی ساخته یا میدونه ک چطوری ساخته میشه کمکم کنه...خدا خیرتون بده...

پنج شنبه 13 فروردین1394 - 10:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure