انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:04pm

پاسخ به موضوع  [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 آموزش اپراتوری لندکرافت Land Craft 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
اینم اطلاعات خود شرکت در موردش فلزیابش :-*

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 26 آذر1392 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
سلام به همگی اینم یه محصول دیگه از شرکت رکس بلغارستان هستش و قیمتش هم مناسبه....من این رو از یکی برسیدم و میخواستم در مورد لند کرافت اطلاعات داشته باشم که میگفت قیمت لند کرافت نو در ایران 12 تومن هستش ولی این از لند کرافت هم بهتر هست قیمتش 9و نیم .خواهشا دوستانی که با این فلزیاب کار کردن بیان نظراتشون رو بگن
detector ssp 5100

با درود
یکی از دوستام دستگاه pi 5500 رو خریده بود که مال همین شرکت لوکاتورز هست اونم پالسی و هم جدید تر از این دستگاه اس اس پی . من قبل از خرید بهش لند کرافت رو توصیه کرده بودم بخره ولی پی ای رو خرید رفتم چند تا تست ازش گرفتم منقل مسی 40 در 40 رو فقط 130 سانت زد حساسیتش به فلزات غیر اهنی خیلی کمه فقط اهن رو میزنه ثباتش خیلی پایین هست اگر کمی ایتم هاش رو اضافه کنی شروع به بوق الکی میکنه ، کلا این شرکت چه دستگا های تصویرش چه صوتیش کارایی نداره ، با دستگاه تصویری ران ابوت همین شرکت هم کار کردم هر جا اسکن بگیری بهت فلز میده ، فقط منتظرم لند کرافت بدستم برسه و باهاش تست انجام بدم ببینم چجوری هست .

جمعه 29 آذر1392 - 10:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ارش جان من ..من اشتباه نوشتم در مورد ssp5100..مال شرکت دتیچ هست و یکی از بهترین هاست مال شرکت رکس نیست

نه در آنچه مینگری

جمعه 29 آذر1392 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
سلام ارش جان من ..من اشتباه نوشتم در مورد ssp5100..مال شرکت دتیچ هست و یکی از بهترین هاست مال شرکت رکس نیست

میدونم این اس اس پی مال شرکت اکوریت لوکاتورز هست ، مدلهای 2100 -3100 -5100 يك مدل دیگه داره بنام PI Penetrator 5500 که من خودم باهاش تست گرفتم از دستگا های داخلی ضعیف تر هست فقط قیمت خوبی دارن ، اینها همه مال یه شرکت هست . لند کرافت که مال شرکت رکس هست رو تست نکردم طبق گفته های دیگران از همه بهتر هست

جمعه 29 آذر1392 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من خیلی تحقیق کردم و هنوز تو فلزیاب ها به نتیجه ی مطلوب نرسیدم ..حتی بنظر من جی بی اکس 5000 هم بدرد نمیخوره .................تنها دو تا هستن که نظامی هستن و سخت گیر میان .یکیش.ن یه انگشتر رو تو 70 سانت میزنه و یکیش تو 60 سانت اونم با لوب های کوچیک و طلای جدید .در ضمن اهن رو تو 30 سانت میزنه و استیل رو نمزنه

نه در آنچه مینگری

جمعه 29 آذر1392 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
arash22 نوشته است:
haloo نوشته است:

میدونم این اس اس پی مال شرکت اکوریت لوکاتورز هست ، مدلهای 2100 -3100 -5100 يك مدل دیگه داره بنام PI Penetrator 5500 که من خودم باهاش تست گرفتم از دستگا های داخلی ضعیف تر هست فقط قیمت خوبی دارن ، اینها همه مال یه شرکت هست . لند کرافت که مال شرکت رکس هست رو تست نکردم طبق گفته های دیگران از همه بهتر هست

دوست عزیز
این دستگاه ssp5100بلغاری نه آمریکایی دقت کن....

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 29 آذر1392 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مانی جان من این مدت زیادتحقیق کردم و به چند نفر هم زنگ زدم و قیمت ssp5100رو گرفتم 9ونیم بود و من رفتم تو خود سایتش که اونجا 2000 یورو نوشته بود ......حالا بنظر شما این دستگاه رو 9ونیم میفروشن اصل هستش ؟/من به یکی زنگ زدم گکفت اگه اگه بتونی اصلش رو گیر بیاری نه لورنز نه جی بی اکس به باش نمیرسن

نه در آنچه مینگری

جمعه 29 آذر1392 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته حق باشماست شرکت لوکاتورز هم مدل ssp تا 3100 داره مدل بلغاری ssp 5100g هست هر دو مدلش هست بلغاری رو نمیدونم چجوری هست لینک زیر مال شرکت لوکاتورز هست این دستگاه هم اونجا هست

http://www.accuratelocators.com/

جمعه 29 آذر1392 - 6:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

haloo نوشته است:
مانی جان من این مدت زیادتحقیق کردم و به چند نفر هم زنگ زدم و قیمت ssp5100رو گرفتم 9ونیم بود و من رفتم تو خود سایتش که اونجا 2000 یورو نوشته بود ......حالا بنظر شما این دستگاه رو 9ونیم میفروشن اصل هستش ؟/من به یکی زنگ زدم گکفت اگه اگه بتونی اصلش رو گیر بیاری نه لورنز نه جی بی اکس به باش نمیرسن

هلو جان
این مدلی که نه و نیم بهت گفتن اصل امریکاییش نیست ، قیمت اصل امریکایی حدود چهار هزار و پانصد دلاره

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

جمعه 2 اسفند1392 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام يه فلز 20 سانتي رو چقدر سنس ميكنه

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure