انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:11pm

پاسخ به موضوع  [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 آموزش اپراتوری لندکرافت Land Craft 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
javadian نوشته است:
لند کرافت خیلی بهتر از لرنز کار میده.لرنز هیچی برا گفتن نداره .من جوفتشو دارم.این کجا و لرنز کجا. فقط از kxs نخرید.

عاقبت روور یو سی رو که سفارش داده بودم رسید. آموزش هم دیدم .طرف مورد تایید okm است. فقط من موندم این با باطری قلمی کار میکنه.

از 5 سال قبل برا لرنز جا تست دارم . لرنز الکی که چیزی رو نمیزد فقط با هاش میخ پیدا کردم

جناب جوادیان

ماشالله شما فکر کنم کلکسیونر فلزیاب باشید این همه دستگاه رو میخوای چیکار؟

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

آخرین بار توسط ariana2014 در یکشنبه 24 آذر1392 - 8:33pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 24 آذر1392 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
والا دیگه موندیم به کی باور کنیم دارم خل و چل میشم ~X(

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 24 آذر1392 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هلو جان برادر عزیز
تو این زمینه به هیچکی اطمینان نکن
من که هر وقت اطمینان کردم باخت دادام
اینم یادت نره همیشه به اونایی که بیشترین اعتمادو داری بهت زخم میزنن
تا خودت تجربه نکردی حرف هیچ کسو قبول نکن برادر من
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 24 آذر1392 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان کسی نبود کامل در مورد لند کرافت و معایبش و کارایش بدونه و کمکمون کنه

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 24 آذر1392 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هرچی انجمن بود رو رفتم ولی انگار کسی زیاد از لند کرافت اطلاعاتی نداره

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 24 آذر1392 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جوادیان عزیز ما رو در مورد لند کرافت بیشتر راهنمایی کن.و قیمتش .ثباتش.تفکیکش.. قدرتش..عمق زنیش

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 24 آذر1392 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاویدان عزیز حتما یه سر بزن اینجا..تا از لند کرافت بیشتر بدونیم :x

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 25 آذر1392 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همگی اینم یه محصول دیگه از شرکت رکس بلغارستان هستش و قیمتش هم مناسبه....من این رو از یکی برسیدم و میخواستم در مورد لند کرافت اطلاعات داشته باشم که میگفت قیمت لند کرافت نو در ایران 12 تومن هستش ولی این از لند کرافت هم بهتر هست قیمتش 9و نیم .خواهشا دوستانی که با این فلزیاب کار کردن بیان نظراتشون رو بگن
detector ssp 5100

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 25 آذر1392 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم یه عکس تا بهتر بتونین در موردش نظر بدین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 25 آذر1392 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان این واژه نامه ی لند کرافت هست که تو سایتش بود و با ترجمه ی گوگل به فارسی کردمش و کبی بستش کردم :D

تبعیض توانایی آشکارساز به چشم پوشی و یا رد اهداف ناخواسته ، به طور کلی هر چند با آهن ( آهن ) مطالب بالا است. میخ، سیم، فویل ، مهره، پیچ و مهره، و غیره ، به طور کلی در نظر گرفته می شود هدف های ناخواسته. می شود احتیاط باید هنگام تنظیم تمیز دهنده به چشم پوشی از اهداف خاص استفاده می شود، چرا که با استفاده از تبعیض بیش از حد ممکن است باعث شود شما را به برخی از اهداف ارزشمند را از دست ندهید . برای بازیابی موفقیت قطعات طلا ، بهتر است برای جستجو بدون تبعیض در همه.

آهنی یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف فلزات متشکل از یا حاوی آهن است . مورد آهنی یکی است که به یک آهنربا جذب و عمدتا یا کاملا از آهن یا فولاد ساخته شده است .

زمین موجودی توانایی فلزیاببرای اثرات معدنی زمین را جبران کند. برخی از آشکارسازهای یک سطح تراز زمین کارخانه از پیش تنظیم شده ، در حالی که کسانی که با تعادل زمین قابل تنظیم هم می تواند manuall و یا به صورت خودکار کنترل می شود .

اثر هاله می تواند رخ دهد پس از یک جسم فلزی است دست نخورده در خاک باقی مانده برای یک دوره ی قابل توجه ، که در آن انتشار در اطراف شیء رخ می دهد. این باعث می شود که هدف به نظر می رسد بزرگتر به آشکارساز از آن واقع است .

هیپ سوار یک روش عامل آشکارساز ، با جعبه کنترل قرار داده شده را در کیسه های ویژه، و معلق بر روی کمربند فرد است . برخی از اپراتورهای ( به ویژه در آب های کم عمق و ساحل شکارچیان ) را ترجیح می دهم به سینه سوار جعبه کنترل که این را می دهد که حداکثر فاصله را از آب . به غیر از محافظت از جعبه کنترل از خاک، شن و ماسه و آب ، لگن و قفسه سینه نصب و راه اندازی همچنین وزن آشکارساز خود را کاهش می دهد.

سنگ های داغ که درجه بالایی از کانی نسبت به زمین به طور متوسط ​​در اطراف آنها و ممکن است یک سیگنال غلط از آشکارساز خود را ایجاد کند . فن آوری های آشکارساز پیام جدیدتر مانند MPS و DVT منجر به کاهش قابل توجهی در سیگنال دریافت شده از سنگ های داغ ، و در نتیجه قطعه قابل توجهی می یابد در مناطق که تنها در ظاهر با آشکارسازهای قبلی مشغول به کار شد.

تداخل ممکن است به جلوگیری از آشکارساز خود را به درستی کار می کند. منابع عمومی تداخل خطوط تلفن، کابل های برق زیر زمینی ، برج های رادیویی ، آشکارسازهای دیگر، و یا شرایط آب و هوایی از قبیل رعد و برق می باشد. اثرات این گونه مداخلات را بر شما آشکار ساز ممکن است آستانه متناوب و یا سیگنال های نادرست ، اما ممکن است برای در روش های گوناگون جبران می شود. به طور کلی افت حساسیت تمام آن می باشد ، اما برخی از آشکارسازهای باعملکرد لغو دخالت نصب شده ، یا توسط اسکن خودکار، تنظیم دستی، و یا انتخاب دو باند فرکانس . لغو دخالت این به معنای ترجیح داده شده است ، آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به اجرای در تنظیمات حساسیت طبیعی است.

Mineralisation حضور مواد معدنی مختلف در خاک ، مثل آهن ، مگنتیت ، هماتیت، اکسید آلومینیوم و غیره این مواد معدنی می تواند سیگنال های کاذب در آشکارساز شما ایجاد شده است . زمین داغ یک واژه عمومی برای توصیف مناطق از خاک که دارای درجه بسیار بالایی از کانی است .

های NiMH مخفف باتری های نیکل متال هایبرید . این نسل جدید از باتری های قابل شارژ است ، و دارای مزایای متعددی نسبت به باتری های نیکل دلار کانادا . باتری NiHM است سازگار با محیط زیست ، یک خروجی ولتاژ بسیار سازگار و به راحتی می توانند حتی پس از تنها یک تخلیه جزئی شارژ می شود . با این حال، استفاده از آنها برای آشکارسازهای محدود به کسانی است که دارای یک تخلیه قدرت کم است.

فلزات غیر آهنی کسانی که مقدار آهن بسیار کمی می باشد. - فلزات آهنی غیر مغناطیسی مانند طلا، نقره، مس، برنج، سرب یا آلومینیوم می باشد.

با دقت اشاره کردن به روش دقت تعیین مکان از یک هدف قبل از حفاری است . تعیین استفاده از طراحی سیم پیچ سیم پیچ جستجو برای تعیین موقعیت دقیق هدف شناسایی شده است. برخی از آشکارسازهای با حالت اشاره کردن اختصاص داده شده، که در بهبود دقیق کمک مجهز شده است.

حساسیت است که اغلب برای توصیف توانایی یک آشکارساز خاص برای پیدا کردن اهداف کوچک استفاده می شود. همچنین این واژه برای توصیف قدرت خروجی یک آشکارساز . برخی از اپراتورها را به این فرض اشتباه است که حساسیت بیشتر به معنی عمیق تر . در زمین گرم ، کاهش حساسیت شما را با آستانه پس زمینه نرم و صاف ارائه ، اجازه می دهد تا شما را به شنیدن پاسخ هدف عمیق است.

SLA مخفف سرب مهر و موم شده باتری اسید . فقط باتری NiMH فراهم می کند یک ولتاژ بیشتر سازگار ، با این حال ظرفیت خود را برای آشکارسازهای با تخلیه قدرت بالا کافی نیست.

> ورودی صدا قابل شنیدن است که از اکثر آشکارسازهای شنیده است . این نقطه مرجع از آشکارساز ، که برای تفسیر سیگنال های مورد نظر استفاده می شود. وقتی گذشت بیش از یک هدف تغییر سریع حجم و زمین از آستانه منجر خواهد شد . ممکن است که به جستجو با آستانه ساکت و آروم، سیگنال های هدف با این حال کوچک از اهداف کوچک و یا عمیقا دفن شده ممکن است شنیده نمی شود .

پیگیری عملکرد اتوماتیک زمین موجودی ، که در آن آشکارساز باعث تنظیم مداوم به تعادل زمین برای تغییر در کانی زمین را جبران کند.

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 26 آذر1392 - 1:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure