انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 اسفند1402 - 1:39pm

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 از دوستان کسی تجربه کار با okm rover c deluxe را داره 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میدونم عزیز جان اینا رو
شما خودت که این اطلاعاتو داری مشکلت چیه پس

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 23 شهریور1392 - 1:32am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
اینم روش اسکن زیگزاگ

http://www.youtube.com/watch?v=bRycQIopB2s

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

یکشنبه 23 شهریور1392 - 1:42am

کا ایکس KXS لعنتی و جهان کاووش این رو وارد بازار کردن.خدا ازشون نگذره.
اصلیاش واقعا خوب جواب می دن.

پنج شنبه 4 مهر1392 - 2:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه عزیزان من خودم تجربی تلخی با او کا ام داشتم البته دستگاه من رور یوسی بود کار با اون فوقلاده سخت غیر قابل تحمل و بدرد نخور بود خدایش از نمایندگیش خیلی رازی بود ادم درست و با مرامی بود اصلم بود چون یه بار خراب شد مجبور شدم بدم گارانتی نه میشه گفت کار نمیکنه نه میشه گفت کار مکنه یبار از روی یه لوله اب بزگ که نمونه هاش به شکل مشکی هست گرفتم لوله را وقتی که روت به سمت خورشید هست خوب میزد ولی چند متر انورتر یعنی من لوله را انداختم وسط اسکن ولی اخر اسکن درش اورد فکر کنم این دستگاه اگر از طریق اسکن موازی وطوری که روت به سمت خورشید باشه فضای خالی بهتر میزنه و اگر پشتت به خورشید باشه فلزات را بهتر میزنه و برای انالیز اسکن ها هم باید یه ادم نشع را گیر بیاری که از داخل انالیز چیزی در بیاره راستی من برنامه وژوال تری دی را هک کردم که میشه با هاش اسکنهارا دید ولی نمشه تغیرات را سیو کنه اگر کسی لازمش داره بگه تا براش اپ کنم

پنج شنبه 1 آبان1392 - 1:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه عزیزان من خودم تجربی تلخی با او کا ام داشتم البته دستگاه من رور یوسی بود کار با اون فوقلاده سخت غیر قابل تحمل و بدرد نخور بود خدایش از نمایندگیش خیلی رازی بود ادم درست و با مرامی بود اصلم بود چون یه بار خراب شد مجبور شدم بدم گارانتی نه میشه گفت کار نمیکنه نه میشه گفت کار مکنه یبار از روی یه لوله اب بزگ که نمونه هاش به شکل مشکی هست گرفتم لوله را وقتی که روت به سمت خورشید هست خوب میزد ولی چند متر انورتر یعنی من لوله را انداختم وسط اسکن ولی اخر اسکن درش اورد فکر کنم این دستگاه اگر از طریق اسکن موازی وطوری که روت به سمت خورشید باشه فضای خالی بهتر میزنه و اگر پشتت به خورشید باشه فلزات را بهتر میزنه و برای انالیز اسکن ها هم باید یه ادم نشع را گیر بیاری که از داخل انالیز چیزی در بیاره راستی من برنامه وژوال تری دی را هک کردم که میشه با هاش اسکنهارا دید ولی نمشه تغیرات را سیو کنه اگر کسی لازمش داره بگه تا براش اپ کنم

پنج شنبه 1 آبان1392 - 1:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .
دستگاهو از کی خریدی؟
من ته این okm درآوردم.به سختی میشه ازش جواب گرفت.اگه از یوسفی خریدی که تقلبیه.اگه لوپش یه عکس بزاری میگم اصل یا فرع.
پیروز باشی

شنبه 4 آبان1392 - 10:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز اصلی بود مگر اینکه خود شرکت او کا ام تقلبی بوده باشه چون شماره سریال دستگاه برای شرکت فرستادم وگفتن اصلی و حتی وقتی چند سوال واسکن برای همونی که اموزشش تو اینترنت هست و مال شرکت اوکا ام هست فرستادم ازم شماره سریال دستگاه را خواست بعد بهم جواب داد

سه شنبه 6 آبان1392 - 1:51am

farbod نوشته است:
سلام .
دستگاهو از کی خریدی؟
من ته این okm درآوردم.به سختی میشه ازش جواب گرفت.اگه از یوسفی خریدی که تقلبیه.اگه لوپش یه عکس بزاری میگم اصل یا فرع.
پیروز باشی

اقا farbod عزيز اگه امكانش است ايميلت رو برام بنويس

چهارشنبه 25 دی1392 - 1:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان من یه دستگاه rover delux که مال یکی از دوستانم هست اوردم حالا کار با دستگاه و بلد نیستم از دوستان اگه کسی کاتالوگ فارسی رو داره قرار بده ممنون میشم...

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

شنبه 5 مهر1393 - 7:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Linkon نوشته است:
با سلام خدمت دوستان من یه دستگاه rover delux که مال یکی از دوستانم هست اوردم حالا کار با دستگاه و بلد نیستم از دوستان اگه کسی کاتالوگ فارسی رو داره قرار بده ممنون میشم...

دوستان من هم همین مشکل رو دارم من هم یکی از دوستان سیستمش رو امانت گزاشته پهلوی من کار کنم با هاش ولی بلد نیستم باهاش کار کنم هر کی آموزش کار باهاش رو داره خواهشا دریغ نکنه.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 10 مهر1393 - 10:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure