انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 1:09pm

پاسخ به موضوع  [ 276 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 28  بعدی
 آموزش کامل اگزاماینر 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خییییییییلی ممنون هوشی جان ازینکه هیچ سوالی رو بدون پاسخ نذاشتی و با جواب ها و اطلاعات ارزندت به من و خیلی از دوستان دیگه کمک بزرگی کردی. اینو همه میدونن هرکسی این اطلاعات و تجربه گرانبهاشو اینطوری خالصانه و رایگان در اختیار بقیه نمیذاره باید دل خیلی بزرگ، باشه مث هوشی عزیز ما.
خدا خیرت بده هوشی جان
بینهایت تشکر

سه شنبه 26 شهریور1392 - 11:46am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

راستی هوشی جان اگه نکته ای چیزی به ذهنت رسید راجع به بهتر کاوش کردن فلزات کوچک،لطف میکن بیانش کنی
یا هر نکته دیگه ای که فکر میکنی میتونه کمکی بکنه به بنده حقیر و بقیه دوستانی که با 1 امیدی این دسگاهو گرفتن و میخوان باهاش کار کنن. خیلی ها اینجا منتظر حضور گرم و تجربیات شمان هوشی جان
تشکر فراوان

سه شنبه 26 شهریور1392 - 11:57am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام هوشی جان
درمورد ساروج چطور؟آیا اگزا میتونه مشخص کنه؟

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 1:21pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

نمی دونم سیاوش جان ساروچ رو چطور نشون میده باهاش برخورد نکردم

تمام مطالب رو میگم ,اموزش ادامه خواهد داشت

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 1:43pm

سلام دوستان.بنده ازخیلی وقت پیش مطالب این فروم مخصوصا این تاپیک رومطالعه میکردم.واقعاجاداشت یه تشکرحسابی از دوستان بکنم مخصوصا آقا هوشی.اگه براتون مقدوره یه سوال هم داشتم که بدجور منو گرفتارکرده.قبلاتویه قسمت فرمودید باید ولوم اینترفیس رواونقدبچرخونید تا "soil data"روی 0تنظیم باشه.من هرچقدربااین ولوم وررفتم این متغیرپائین تراز600 یا700نمیاد.به نظرتون مشکل ازکجامیتونه باشه.البته دوسه روزه همه جوره دارم امتحانش میکنم ولی تاحالاافاقه نکرده.لطفاکمکم کنید.

شنبه 30 شهریور1392 - 6:42pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

خواهش میکنم دوست من , سعی کنید در زمینی امتحان کنید که کمی نم داشته باشه ,نه در سطح زمین بلکه اگه تقریبا 10 سانت کندی به خاک مرطوب برسی.
دلیل این امر هم اینه که گاهی در زمین خشک امواج میله های فرستنده به علت نارسانا بودن زمین انتقال پیدا نمیکنند تا به میله های گیرنده برسند .
اگه جواب نداد خبر دهید تا راهنمایی بیشتری بکنم.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 30 شهریور1392 - 8:11pm

ممنون هوشی جان ازجوابتون.حتماامتحان خواهم کردونتیجه روبهتون اطلاع میدم.البته میخواستم بدونم درمورد کاربامگنومترهم نیاز به تغییرمقدار "soil data" هست یاخیر؟دستگاه بنده متال دتکتورنداره وبیشتربا4پروب ومگنومتراسکن میکنم.اینه که میخواستم بدونم مگنومتر درمورداسکن فلز ودریافت داده های مربوط به فلز به اندازه متال دتکتوراهمیت داره یاخیر؟خیلی ممنون ازلطفتون.

شنبه 30 شهریور1392 - 8:38pm

اینم بی تعارف عرض میکنم آقاهوشی،تواین چندسال کمترمطلبی بوده دراینترنت که اینقدر به دردم خورده باشه.بینهایت سپاسگزارم...

شنبه 30 شهریور1392 - 8:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

alavi نوشته است:
سلام دوستان.بنده ازخیلی وقت پیش مطالب این فروم مخصوصا این تاپیک رومطالعه میکردم.واقعاجاداشت یه تشکرحسابی از دوستان بکنم مخصوصا آقا هوشی.اگه براتون مقدوره یه سوال هم داشتم که بدجور منو گرفتارکرده.قبلاتویه قسمت فرمودید باید ولوم اینترفیس رواونقدبچرخونید تا "soil data"روی 0تنظیم باشه.من هرچقدربااین ولوم وررفتم این متغیرپائین تراز600 یا700نمیاد.به نظرتون مشکل ازکجامیتونه باشه.البته دوسه روزه همه جوره دارم امتحانش میکنم ولی تاحالاافاقه نکرده.لطفاکمکم کنید.

سلام دوست عزیز
اگه روش استاد هوشی رو تست کردی ،اینم 1 تستی بکن : 1لیوان آب بریز رو پروب هات تا با خاک اتصال برقرار کنه
البته استاد هوشی خیلی با تجربه و استاد هستن معذرت میخوام اگه جسارتی کردم.

شنبه 30 شهریور1392 - 8:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام هوشی جان 1 اسکن گرفتم خواستم از تجربیات شما درمورد آنالیزش استفاده کنیم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 30 شهریور1392 - 8:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 276 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alise8192 و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure