انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 6:01am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 روش كار با دستگاههاي فلزياب نقطه زن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir92 نوشته است:
اين شكل دستگاه هست
تصویر

به نظرم عقربه 1 برا تفکیکه و 2 برا حساسیت و سنس
وقتی عقربه 1 رو وسطه با نزدیک کردن فلز آهنی و غیر اهنی تستش کن ببین کدوم وری میره؟

جمعه 24 مرداد1392 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
ازدوستانی که در مورد تنظیمات لورنز d3 اطلاعاتی دارند، ممنون میشم منو راهنمایی کنند

شنبه 26 مرداد1392 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
explorer نوشته است:
amir92 نوشته است:
اين شكل دستگاه هست
تصویر

به نظرم عقربه 1 برا تفکیکه و 2 برا حساسیت و سنس
وقتی عقربه 1 رو وسطه با نزدیک کردن فلز آهنی و غیر اهنی تستش کن ببین کدوم وری میره؟

ممنونت عزيز از توضيحي كه دادي. اره فكر كنم درسته. :x :ymapplause: :ymhug:
نحوه بالانس دستگاه رو با استفاده از ولوم ست و حساسيت ميشه بفرمايين؟ طوري كه عمق رو بشه كم و زياد كرد و دستگاه هم حساسيتش كم بشه كه هر چيزي رو نگيره

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

پنج شنبه 31 مرداد1392 - 7:58am

سلام به همگی.لطفا اگه کسی کار با دستگاه نکتا ساخت ترکیه رو بلده راهنمایی کنه ممنون.عکسش رو هم میذارم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 28 آبان1392 - 11:57pm

سلام به همه دوستان . من یه تازه وتردم و علاقه شدیدی به مسایل حفاری و باستانی دارم ولی اطلاعاتم خیلی کمه . یکی دو تا سوال دارم از اساتید محترم 1- کسی کار با دستگاه perfect tiv400 رو بلده واین که این دستگاه چه امکاناتی داره و چجوری میشه باهاش بهینه کار کرد به طوری که تو حغاری بهمون جواب بده؟ 2- ایا نرم افزاری هست که بشه تو لپ تاب نصب کرد و با این دستگاه بشه به طور مکمل در حفاری استفاده کرد ؟ 3 دستگاهای شاقولی یا انتنی دست ساز رو چجوری درست میکنن . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی از اساتید اهل فن

دوشنبه 18 فروردین1393 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیر92 شما باید وقتی ک دستگاه رو روشن کردی لوپ رو تقریبا 20-30سانت از زمین فاصله میدی بعد ولوم حساسیت رو نزدیک ب بوق کشیدن تنظیم میکنی،الان بالانس شده و میتونی سرچ کنی. البته دیگه سعی کن لوپو بالا پایین نکنی ک از بالانس خارج شه. ی حالت دیگم هستش ک لوپ رو ب خاک میچسبونی و ولوم حساسیت رو نزدیک بوق کشیدن میزاری و بعد لوپ رو 10-15سانت از زمین بالا میاری و شروع ب کاوش میکنی ک در این حالت میزان عمق زنی کاهش پیدا میکنه.. موفق باشی.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 9:58pm

سلام خسته نباشید من یک دیپ مستر ایکس 5 دارم میخواستم بدانم ارزش الافی داره یا اصلا باهاش کار نکنم لوپ 1در1 چقدر میزنه ممنون از راهنمایهاتان

سه شنبه 23 اردیبهشت1393 - 11:38am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ehsan.na نوشته است:
سلام خسته نباشید من یک دیپ مستر ایکس 5 دارم میخواستم بدانم ارزش الافی داره یا اصلا باهاش کار نکنم لوپ 1در1 چقدر میزنه ممنون از راهنمایهاتان

سلام دوست عزیز من کارکرد این دستگاه و از نزدیک دیدم انرژیت و یه جای دیگه متمرکز کن با این دستگاه چیزی پیدا نمیکنی...

سه شنبه 23 اردیبهشت1393 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
با تشکر از بچه های انجمن که بدون منت اطلاعات در اختیار می زارند.کسی با این دستگاه کار کرده یانه؟منتظر جواب شما دوستان هستم.{تفکیک/آنالیز/ومتراژعمق هم داره}قیمت خریداری شده 8 میلیون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 24 اردیبهشت1393 - 10:35am

سلام به دوستان عزیز.کسی کار با دستگاه لوداستون انگلیسی رو میدونه؟ تازه از انگلیس واسم اوردن ولی تسلط ندارم ممنون میشم کمکم کنید

چهارشنبه 21 مهر1395 - 3:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure