انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 3:00am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 چه دستگاهی برای پیدا کردن چیزهای کوچک در عمق کم خوبه؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
سلام
با نهایت احترامی که برای دوستان قایلم خدمت شما عرض کنم که چطور ممکنه کارخانه ای دستگاهی بسازه که از ورژن قبلی اش بدتر باشه؟ مگه امکان داره که 5000بدتر از 4500 باشه ورژن جدید که میاد یعنی معایب سری قبل تحصیح شده و کارامدتر شده! حالا نمیدونم این دوستان تجربه کاری دارند که میفرمایند 4500بهتر از 5000 است یا نه؟ من خودم اپراتورم والان 18سال است که دراین کار هستم و با انواع اقسام فلزیابها کار کرده ام دوستان اپراتور میدانند که وقتی همراه دوستان برای کاوش میروی و فلزیاب در نقطه ای بوق زد باشهامت ترین افراد هم نمیتوانند بگویند که بله 100درصد فلز است بکنید!!! من تجربه اینرا دارم من که تا حالا نتوانستم بگم چون اگر فلزی درنمیامد خیلی بد میشد حالا با این تفاسیر تنها فلزیابی که میشه بهش اعتماد کرد وهر موقع بوق زد با صراحت بگویید که فلز است همین GPX5000 است

در مورد عمق کاوش که دوستمان فرمودند کم است خدمت شما عرض کنم که شما فلزیابی به من معرفی کنید که عمق بالایی داشته باشه و کم خطا ویا بی خطا باشه اینکه لورنز 4متر میزنه ولی با خطا دلیل نمیشه بهترین فلزیابه! لورنز هم فلزیاب خوبیه ولی به پای GPX5000 نمیرسه ! لورنز سفال را میزنه ولی جی پی نه! لورنز بعضی مواقع استخوان را میزنه ولی جی پی نه ! آیا شما میخواهید کیفیت را فدای کمیت کنید یعنی بیشتر بزنه و خطا هم داشته باشه مشکلی نیست ؟ درسته جی پی نهایت 3متر واگر از دیسک 20*40 استفاده کنید احتمال داره که 4متر را هم بزنه ولی چیزی که مسلم است اینه که درست میزنه دیگه بخاطر استخوان و سفال حفاری نمیکنید
من الان 10 روز است که GPX 5000 را دارم دوستان من 4500 داشته اند ولی این کجا و آن کجا!!! در پایان دوستانی که سر دوراهی مانده اند که بهترین گزینه برای خرید کدام است عرض کنم که فقط وفقط GPX 5000 موفق باشید

شنبه 9 شهریور1392 - 10:28pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
ژنرال نوشته است:
سلام دوستان یک چیزی که هست یادتون باشه که محصولات مینلب خوبه اما نه در اون حدی که اینجوری ازش تعریف بشه اینم خطا داره خیلی وقتا هم تفکیکش قاطی داره عمقش هم اونقدرا که میگن بالا نیست.اما بهترین وی ال اف فعلا ;;)

ژنرال جان خدمت عرض کنم که درحال حاضر دستگاهایی که مال مینلب هستند و خیلی هم معتبره مثل gpx 5000 اصلا vlf نیست!

"تکنولوژیهای خاص GPX 5000 عبارت از حس کردن چندین دوره ای (MPS)، تکنولوژی ولتاژ دوگانه (DVT)، و تنظیم زمانبندی الکترونیکی هوشمند (SETA) می باشد. دستگاه GPX 5000 دارای عملکرد بالا قادر به یافتن میزان طلای بیشتری نسبت به انواع قبلی می باشد" در حالی که نسبت به gpx 4800 شاید به نظر برسه تفاوت چندانی نداره اما بجز 8 زمانه بودن، حساسیت 20% بیشتر نسبت به طلا دارد و این چیزیست که در عمل ثابت میشود! با این حال تفاوت قابل ملاحظه ای با هم دارند این دو مدل بسیار نزدیک بهم، چه برسه به مقایسه با مدل gpx 4500 که جای خود دارد!

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 9 شهریور1392 - 11:40pm

من ارزون قیمت ssp 3100. رو پیشنهاد میدم

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

جمعه 22 شهریور1392 - 10:38am

Gareeet Ace 250
تجربشو دارم که میگم
برو حالشو ببر

یکشنبه 7 مهر1392 - 8:44pm

GARRETT ACE 250

یکشنبه 7 مهر1392 - 8:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure