انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 8:14pm

پاسخ به موضوع  [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 نا امیدی از لورنز Z1 و نا امیدی از جاهای مشکوک 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان خواهشا این بحث بیمورد رو تمام کنین! نه پی دی ارتباطی به موضوع تاپیک داشت و نه این ادبیات شایسته فلزجو و کاربرانش هست! اگر در مورد مشکل دوستمون که مطرح کردن نظری دارین بفرمایین وگرنه خارج از موضوع بحث نکنین. @};-

چهارشنبه 14 آذر1396 - 2:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
دوستان خواهشا این بحث بیمورد رو تمام کنین! نه پی دی ارتباطی به موضوع تاپیک داشت و نه این ادبیات شایسته فلزجو و کاربرانش هست! اگر در مورد مشکل دوستمون که مطرح کردن نظری دارین بفرمایین وگرنه خارج از موضوع بحث نکنین. @};-

استاد فقط بخاطر شما @};-

چهارشنبه 14 آذر1396 - 2:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد مشکل آقا پسرمون تنها توصیه ای که میتونم بکنم این هست که تا مدتی(مثلن یکسال دیگه) ادامه بدن اگر موفق نشدن دستگاهشون رو بفروشند و بزنن تو یه کار دیگه..
محض خالی نبودن میتونن یه فلزجو هم تهیه کنند جهت تفریح.. ;)

چهارشنبه 14 آذر1396 - 2:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرافرین نوشته است:
در مورد مشکل آقا پسرمون تنها توصیه ای که میتونم بکنم این هست که تا مدتی(مثلن یکسال دیگه) ادامه بدن اگر موفق نشدن دستگاهشون رو بفروشند و بزنن تو یه کار دیگه..

عجب!!!! فلزجو رو تهیه کنه جهت تفریح؟؟!! فعلا که این دوستمون با لورنزz1 داره تفریح میکنه

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 15 آذر1396 - 9:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد سنه دژ انسان بزرگواری هستن و من سوالات زیادی از ایشون پرسیدم که با صبر و حوصله فراوان به همه اونها پاسخ کامل و جامعی دادند و در سایت هم فعالیت مفید و زیادی داشتند از ایشون بسیار سپاسگذارم
امیدوارم که دیگه شاهد توهین به ایشون نباشیم

چهارشنبه 15 آذر1396 - 6:27pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سلام
تشکر از دوستان عزیزی که به بنده لطف دارند @};-
بصورت واضح به بنده توهین شد و مدیران نیز انگار بدشان نیومد . البته این اولین بار نیست و بارها بی احترامی های اینچنینی بر علیه بنده نوشته شده . بنده خصوصیات خاص خودم رو دارم و جواب توهین رو با توهین نمیدم . میسپارمش به خدا
چندین سال هست که در حد توانم ، در هر زمینه ای که توانایی داشتم ، به دوستان کمک کردم ، چه در عمومی و چه در خصوصی
اتفاقا دیشب نیز ، همزمان با پستهای توهین آمیز ، داشتم با مهندس حمید بزرگوار در خصوصی حرف میزدم و روی آموزش ساخت PD به کاربران محترم ، تصمیم می گرفتم . از طرفی هم همزمان داشتند بنده رو در همین تایپیک مورد توهین و تمسخر قرار می دادند #:-s
بعد از کلی اندیشیدن ، بنده از تصمیم خودم منصرف شدم و واقعا بیشتر بهم ثابت شد که هر چیزی را نباید به هر کسی آموزش داد . هیچکدام از محیطهای مجازی هم برای بنده قابل اعتماد نیست حتی انجمن مخفی
قبلا هم چنین مشکلاتی با بعضی از اعضا داشتم و برای ناراحت نشدنشون ، کلا در تایپیک مربوطه شرکت نکردم ، مانند تایپیک ردیاب فرانکو ، که قصد توضیح چگونگی نیروی اطراف دفینه را داشتم و مورد انتقاد ناآگاهانه ی عده ای قرار گرفتم . اما امروز دید وسیعتری پیدا کردم و میبینم که این نبایدها برای کل تایپیکها ، میتونه باشه ، کنار گرفتن از یک تایپیک ، مشکل رو حل نمیکنه ، همه ، همه جا حضور دارند و هرطورکه دلشون بخواد حرف میزنند
از این به بعد سعی می کنم که زیاد در انجمن مزاحم اعضای محترم نشم تا کسی از بنده آزرده خاطر نشه .
اگر کسی با بنده کاری داشت (خصوصا علائم و ماورا ) سعی کنید فقط در خصوصی مطرح کنید . اونجا هم اگر برخلاف گذشته ، نتونستم به هر پیامی جواب بدم ، دوستان ناراحت نشن و به دل نگیرن چون واقعا توضیح بعضی موضوعات مشترک ، برای تک تک علاقمندان در خصوصی ، وقت و حوصله ی زیادی میخواد ، در حالی که اگر موضوعی در عمومی مطرح بشه ، یکبار جواب میدی و صدها نفر به جوابشون میرسن
حالا که حالمون اینطوریه ، تا ببینیم خدا چی میخواد
امیدوارم که همه از خوب و بد ، به هرچیزی که نزد خدا ، براشون بهتره ، برسن :YMPRAY:
فعلا خداحافظ همگی @};- @};- @};-

لا اله الا هو

چهارشنبه 15 آذر1396 - 7:38pm
آواتار کاربر

درود؛سنه دژ عزیز از جمله انسانهای بادانش همراه با اخلاق و حوصله عالی هستند همانطور که همه میدانند ایشان همواره در عمومی و خصوصی جوابگو بودند و از دانش و تجربه ایشان بهره بردند؛هرچند عده ای قدر او را نمیدانند؛در اصل لیاقت او را ندارند؛ما باید از اینگونه افراد قدردان باشیم و دوستان باید از ایشان در برابر اینگونه افراد دفاع و حمایت کنند؛(حتی مدیریت سایت )امیدوارم حضور سنه دژ عزیز در سایت کمرنگ نشه؛هرچند باید به ایشان حق داد @};- @};- @};-

چهارشنبه 15 آذر1396 - 11:00pm

سلام؛سنه دژ محترم احتیاجی به تعریف و تمجید من نداره و همه در انجمن او را میشناسند در اصل یکی از پایه های انجمن هستند، کاهش حضور ایشان انجمن رو کم هیجان و کم رونق میکنه؛ هر چند نظر ایشان محترم هست اما امیدوارم همواره حضور پر رنگ داشته باشند؛ من استاد سنه دژ رو دوست دارم و به او احترام میزارم و تمام قد از ایشان حمایت میکنم؛ امیدوارم مدیریت سایت راهکاری بیندیشند که دیگر شاهد اینگونه موارد و بی احترامی نباشیم و با افراد خاطی برخورد بشه؛فقط استاد @};- @};- @};- ~O)

پنج شنبه 15 آذر1396 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1426539 نوشته است:
مهرافرین نوشته است:

عجب!!!! فلزجو رو تهیه کنه جهت تفریح؟؟!! فعلا که این دوستمون با لورنزz1 داره تفریح میکنه

عزیز دل برادر وقتی با لورنز نمیتونه موفق بشه داشتنش چه سود؟؟!
و اگه قرار باشه موفق بشه با فلزجو هم مطمئنن خیلی بهتر میتونه موفق بشه!!
در کل منظورم این هست که اون دستگاه گرون قیمت رو بفروشه و با پولش یه کار و کاسبی دیگه رو شروع کنه و در عوض یه فلزجوی با کیفیت بگیره و بعنوان تفریح به کاوش نگاه کنه!!
فکر نمیکنم فهم این موضوع تا به این اندازه مشکل باشه!! :-?

پنج شنبه 15 آذر1396 - 1:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به به طرفداران استاد هم ظاهر شدن :))
فقط جالبه که چرا تعداد پستهای همشون با هم به صدتا هم نمیرسه!! :-?

من فقط از استاد خودم تقاضا دارم که به من اجازه جواب رو بدهند تا بتونم ماهیت حقیقی چنین اساتیدی رو برای همگی رو کنم..
و تا اون زمان حرفی نخواهم زد :-w

پنج شنبه 15 آذر1396 - 2:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure