انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:49pm

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 آیا جی پی آر کبری قابل رهگیریست؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بععععععععععععله!!!! X(
باز هم پای کا ایکس اس در میان است :-Q
این وسیله از شرکت کا ایکس اس خریداری شده به مبلغ 167 میلیون :-o گفتم بپیچنش توی فویل ضخیم بزارنش یه جایی که آنتن نده :D تا کسی پیدا بشه یه نگاهی بهش بندازه!
بازم ممنون @};-

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

جمعه 18 دی1394 - 9:15pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بفرما آقا :ymparty: همونی بود که حدس میزدم
حالا فهمیدید که بنده به چه دلیلی هشدار دادم و دوستان را به قناعت تشویق کردم
واضحه که این سیستمها از کجا میان
حالا کی باید این ضرر رو تقبل کنه ؟ هشدار دادن و دعوت کردن دیگران به راه راست ، اگر ثواب نداشته باشه ، حداقل گناه نداره
ناکارامد بودن سیستم بماند ، قیمت این سیستم باید حدود 130 میلیون باشه که 167 هم بابتش گرفتن
یعنی ضرر پشت ضرر .
اگر سیستم لو نره و فرستنده ی احتمالی رو بتونن ازش جدا کنن و به سیستم صدمه نزنن ، تازه میرسن به پله اول که عمقی رو که باید بزنه ، نمیزنه
بازهم به دوستان توصیه میکنم که دنبال تهیه ی دستگاههای آنچنانی و حفر چاه های خیلی عمیق و قصد تونل زدن 100 متری نباشند و بقدر تخصص و توانایی خود هدفشان را انتخاب کنند .
مار قبل از اینکه به جانوری حمله کند ، اول طبق سیستم تصویری گرمایاب خودش ، اندازه ی هدف را دقیقا محاسبه میکند و اگر ببیند که هدف بزرگ است و نمیتواند آن را براحتی ببلعد ، خیلی آروم میکشه عقب :ymhug:

لا اله الا هو

شنبه 18 دی1394 - 1:45am

kdj نوشته است:
بععععععععععععله!!!! X(
باز هم پای کا ایکس اس در میان است :-Q
این وسیله از شرکت کا ایکس اس خریداری شده به مبلغ 167 میلیون :-o گفتم بپیچنش توی فویل ضخیم بزارنش یه جایی که آنتن نده :D تا کسی پیدا بشه یه نگاهی بهش بندازه!
بازم ممنون @};-

وااااای ~X( وای X( ۱۶۷ میلیووون دود شد رفت.
حیف که این پول که به باد رفت تسلیت میگم .ای کاش خرج نیازمند میشد .کسی اینقدر پول داره اخه چرا بفکر تهیش از خارج نمیکنه :( چرا چرا .

هرچه زودتر فکری برای زنده کردن پول از شرکت ملعون و متقلبkxs باشین که کارایی نداره.

شنبه 19 دی1394 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سنه دژ عزیز درست میفرمایید بنده قصد جسارت نداشتم فقط دیگه اینقدر این مسائل اعتقادی به خوردمون دادند خسته شدیم من عذر میخوام ازتون.
دوست گرامی kdj عزیز مراتب تسلیت ما را هم پذیرا باشید ما را نیز در غم خود شریک بدانید ... 167 میلیوووووون @-) 8-| خدا به اون بابا صبر بده . تنها راه چاره این هست که هر چه سریعتر وسیله رو تست عمق بالای 10 متر کنید اگه جواب داد که باز خوبه و بایستی فقط اون فرستنده رو غیر فعال کنید اگر جواب نداد باید برید وسیله رو به زور هم که شده بدید بهشون پول رو نقد کنید! وگرنه تمام پول هوتوتو!!! دوست من چرا از خارج تهیه نکردید این بابا احتمالا تازه کاره که اینجوری کلاه رفته سرش وگرنه همچین سیستمی رو از داخل تهیه نمیکنند که برادر من. بجنبید تا دیر نشده.

شنبه 19 دی1394 - 4:07pm

kdj همونطور که عزیزان بالا گفتن اگه تونستی یه عکس بگیر تونستی اینجا اپلود کن از بچه ها کمک بگیر در راه خدا کمکشون کن از چند جهت و با نمونه اصلی سایت امریکاییش تطابق بده همه چیشو کابلو و برنامه ...و بعد تست دستگاه اگه با اصلی یکی نبود ببرید به زور هم شده بگین کجاش با نمونه سایت یکیه هرچند۹۹.۹ درصد تقلبیه .خلاصه خیلی چرب زبانن .پیگیرش باش بنده خدا ۱۶۷ممملیون .مادر جان میشه یه سانتافه x45 .
بخدا حیف اونا بخورن دنبالش باش.

شنبه 19 دی1394 - 6:01pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
سنه دژ عزیز درست میفرمایید بنده قصد جسارت نداشتم فقط دیگه اینقدر این مسائل اعتقادی به خوردمون دادند خسته شدیم من عذر میخوام ازتون.
دوست گرامی kdj عزیز مراتب تسلیت ما را هم پذیرا باشید ما را نیز در غم خود شریک بدانید ... 167 میلیوووووون @-) 8-| خدا به اون بابا صبر بده . تنها راه چاره این هست که هر چه سریعتر وسیله رو تست عمق بالای 10 متر کنید اگه جواب داد که باز خوبه و بایستی فقط اون فرستنده رو غیر فعال کنید اگر جواب نداد باید برید وسیله رو به زور هم که شده بدید بهشون پول رو نقد کنید! وگرنه تمام پول هوتوتو!!! دوست من چرا از خارج تهیه نکردید این بابا احتمالا تازه کاره که اینجوری کلاه رفته سرش وگرنه همچین سیستمی رو از داخل تهیه نمیکنند که برادر من. بجنبید تا دیر نشده.

خواهش میکنم دوست عزیز
قصد بنده این بود که دوستان ضرر نکنند و همه ی کارهای آدم ، از فکر و عقیده سرچشمه میگیرد
طبق آمار دیده شده و شنیده شده ، هدف بزرگ و دستگاه بزرگ ، کار هرکسی نیست و اغلب به شکست سنگینی منتهی میشود .
اینجا دو موضوع بهم ربط دارند و لازمه هم هستند : هدف بزرگ و عمیق + دستگاه قدرتمند و گرانقیمت
اما
با این وضعیتی که اغلب دوستان دارند ، نمیتونند براحتی هدفهای بزرگ و عمیق را به نتیجه برسانند و اغلب میزنن بدترش میکنند . یعنی چندین نفر جمع میشن - چندین هفته کار میکنند - دهها متر میرن جلو - و ناگهان کار لو میره . دیگه تا چندین سال بعدش ، هیچکسی نمیتونه حتی برای کوهنوردی به اونجا نزدیک بشه . این یعنی بدتر کردن وضعیت و از دست دادن هدف برای همیشه
معمولا به دلیل استفاده از تعداد نفرات زیاد ، خودشون هم لو میرن و بعد از اگر برای تفریح هم برن کوه بازم بهشون تهمت میزنند .

و
دستگاه های گرانقیمت که معمولا از خانواده GPR هستند و قیمت بالایی دارند . و به همین دلیل معمولا چندین نفر باهم بصورت شراکتی اونو میخرند . و درنتیجه تعداد نفرات میره بالا و در کنارش خطر هم میره بالا
هر موردی که باشه ، همه با هم میرن و با صاحب زمین ، معمولا میشن بالای 5 نفر و هر کدام از این 5 نفر ، مخفیانه به چند نفر دیگر هم وصل هستند و اونا هم اطلاع دارند . افراد مخفی گاهی از دور مواظب هستند و در صورت موفقیت ، گاهی کار به حمله دسته جمعی منتهی میشه .
و اگر مشکلی پیش نیاد و به موافقت برسند ، تازه حفاری شروع میشه و هرکسی واسه خودش نظر میده و اختلاف عقاید و سختی کار و طولانی شدن انجام کار ، ممکن است براحتی به شکست یا رها کردن کار منجر بشه .
و به احتمال خیلی کم اگر بتوانند به بار بزرگ برسند ، بازهم اختلاف بر سر چگونگی فروش و چگونگی تقسیم کردن و نبود اعتماد و نقشه های نفسانی و حیله زدن خریدار و هزار و یک مشکل دیگر ، باعث میشود که با شکست بزرگی روبرو بشن (ضبط دستگاه و ضرر کلی - گرفتن جنسهای نازنین - بستن جرمهای ( ناکرده ) سنگین باستانی به گردن افراد - تصرف دارایی و اموال و خانه افراد به اسم اموال بادآورده - سالیان دراز حبس و از دست دادن همه چیز و بدبخت کردن خانواده بیچاره و ... )
هرچه دستگاه گرانقیمت تر باشد و هدف بزرگتر باشد ، احتمال شکست بیشتر و احتمال ضرر بزرگتر و در صورت لو رفتن، جرم کار سنگینتر است .
پس اگر نمیتوانید ، نکنید
@};- @};- @};-

لا اله الا هو

یکشنبه 19 دی1394 - 1:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوستان @};-
این بنده خدا انقدر ترسیده که نمیزاره به وسیله دست بزنم!! :-s میگه نکنه یه دکمه ای چیزی رو اشتباه بزنی تو خونه روشن بشه بریزن اینجا!!! :D اگه اجازه بده عکس میگیرم میزارم واستون.دستگاه هم اصل هستش ایمیل تاییدشو از کمپانی گرفتن ولی چه فایده.... :(
ممنون @};-

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

یکشنبه 20 دی1394 - 10:31am
استاد
استاد
آواتار کاربر

بله معمولا دستگاههای این شرکت اصل هستند
اما چه فایده ؟
به نظر بنده دستگاه را باز نکنید بهتر است
اول برید در محیطی دوردست و خارج ازشهر ، یک جای خوب برای تست انتخاب کنید
بهتر است که یک زاغه که حداقل بالای 5 متر ، بالاش خاک داشته باشه پیدا کنید و اگر جای عمیقتری پیدا کردید بهتر است .
بعد چندین نوع فلز مختلف با سایزهای مختلف آماده کنید و دستگاه را ببرید در محیط واقعی آزمایش کنید .
اول بر روی زاغه خالی اسکن کنید ، بعد فلز را در کف زاغه بزارید و بدون اینکه جای دستگاه را تغیر دهید ، دوباره اسکن بگیرید و اسکن دومی را 2 بار بگیرید . بعد با فلزات دیگری نیز اسکن بگیرید .
اسکن اول باید فضای خالی را با دقت مشخص کند . ( البته این دستگاه اگر بد هم باشد ، معمولا میتواند فضای خالی را تشخیص دهد )
در اسکن دوم ببینید فلز را نشان میدهد یا خیر
در اسکن سوم باید مشخصات کاملا مثل اسکن دوم باشد و اسکن دستگاه تغیر نکرده باشد .
و برای فلزات دیگر نیز همین روال
برای آزمایش از هر فلز ، 3 سایز در حدود 20 و 50 و بیشتر ، داشته باشید
3 عدد سینی یا ورق آهنی ( غیر استیل )
و سه عدد سینی مسی ( فیبر مسی نباشه )
و سه عدد سینی برنج یا روی یا فلز باارزش دیگری
-----------------------------------------------------------
حالا اگر دستگاه سالم بود و توانست که فلزات را بخوبی اسکن کند و با تشخیص عمق مشخص کند ، میتوان مقداری دلخوش بود .
و اگر تستهایی که در پستهای قبلی برای مشخص کردن علت مور و ملخ ، انجام داده اید و کاملا مطمئن هستید که دستگاه ردیاب دارد ، 2 راه دارید :
- میتوانید اول شخصی وارد پیدا کنید و دستگاه را باز کنید و ردیاب را از کار بیندازید ( اما بنده این کار را توصیه نمیکنم ، چون در صورت وجود ردیاب ، ممکن است که ردیاب را طوری به برد ربط داده باشند که با از کار انداختن ردیاب ، سیستم از کار بیفته . پس تصمیم با خودتان است و باید مشخص بشه که ردیاب فقط به باتری و کلید اصلی مدار وصل هست یا به برد مدار نیز ربط دارد )
- و راه دوم اینکه ، دستگاه را باز نکنید که آک باشه و قیمتش نیاد پائین . ببرید به همون شرکت و بفرمائید که ما نمیتونیم باهاش کار کنیم و اپراتور نداریم و خودمان هم سواد آنچنانی نداریم که یاد بگیریم و میخواهیم که برای ما بعنوان دست دوم بفروشید . اینطوری شاید قبول کردند و مقداری از پولتون برمیگرده .

لا اله الا هو

یکشنبه 20 دی1394 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
بله معمولا دستگاههای این شرکت اصل هستند
اما چه فایده ؟
به نظر بنده دستگاه را باز نکنید بهتر است
اول برید در محیطی دوردست و خارج ازشهر ، یک جای خوب برای تست انتخاب کنید
بهتر است که یک زاغه که حداقل بالای 5 متر ، بالاش خاک داشته باشه پیدا کنید و اگر جای عمیقتری پیدا کردید بهتر است .
بعد چندین نوع فلز مختلف با سایزهای مختلف آماده کنید و دستگاه را ببرید در محیط واقعی آزمایش کنید .
اول بر روی زاغه خالی اسکن کنید ، بعد فلز را در کف زاغه بزارید و بدون اینکه جای دستگاه را تغیر دهید ، دوباره اسکن بگیرید و اسکن دومی را 2 بار بگیرید . بعد با فلزات دیگری نیز اسکن بگیرید .
اسکن اول باید فضای خالی را با دقت مشخص کند . ( البته این دستگاه اگر بد هم باشد ، معمولا میتواند فضای خالی را تشخیص دهد )
در اسکن دوم ببینید فلز را نشان میدهد یا خیر
در اسکن سوم باید مشخصات کاملا مثل اسکن دوم باشد و اسکن دستگاه تغیر نکرده باشد .
و برای فلزات دیگر نیز همین روال
برای آزمایش از هر فلز ، 3 سایز در حدود 20 و 50 و بیشتر ، داشته باشید
3 عدد سینی یا ورق آهنی ( غیر استیل )
و سه عدد سینی مسی ( فیبر مسی نباشه )
و سه عدد سینی برنج یا روی یا فلز باارزش دیگری
-----------------------------------------------------------
حالا اگر دستگاه سالم بود و توانست که فلزات را بخوبی اسکن کند و با تشخیص عمق مشخص کند ، میتوان مقداری دلخوش بود .
و اگر تستهایی که در پستهای قبلی برای مشخص کردن علت مور و ملخ ، انجام داده اید و کاملا مطمئن هستید که دستگاه ردیاب دارد ، 2 راه دارید :
- میتوانید اول شخصی وارد پیدا کنید و دستگاه را باز کنید و ردیاب را از کار بیندازید ( اما بنده این کار را توصیه نمیکنم ، چون در صورت وجود ردیاب ، ممکن است که ردیاب را طوری به برد ربط داده باشند که با از کار انداختن ردیاب ، سیستم از کار بیفته . پس تصمیم با خودتان است و باید مشخص بشه که ردیاب فقط به باتری و کلید اصلی مدار وصل هست یا به برد مدار نیز ربط دارد )
- و راه دوم اینکه ، دستگاه را باز نکنید که آک باشه و قیمتش نیاد پائین . ببرید به همون شرکت و بفرمائید که ما نمیتونیم باهاش کار کنیم و اپراتور نداریم و خودمان هم سواد آنچنانی نداریم که یاد بگیریم و میخواهیم که برای ما بعنوان دست دوم بفروشید . اینطوری شاید قبول کردند و مقداری از پولتون برمیگرده .

ممنون دوست عزیز @};-

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

یکشنبه 20 دی1394 - 8:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
عرض احترام. دوستان گرامی بنده یک سوالی دارم ذهنمو مشغول کرده و حتما بایستی جوابشو پیدا کنم کمک کنید لطفا. چه جوریه که سیستمی مثل Runabout متعلق به شرکت آمریکایی accurate locators در سایت سازنده قیمت خورده 9525 دلار یعنی تقریبا 35 میلیون اونوقت این کلاهبردار kxs داره این سیستم رو میده 22 میلیون! :-? در اینکه کاسه ای زیر نیم کاسه هست شکی نیست بنده میخوام بدونم زیر این کاسه ها کلا چه خبره!؟! بنظرتون کپی میکنه این محصولات رو؟ اگه آره چطور در دبی مجوز فروش داره؟! این سیستم ها اونجا یعنی در دبی ساخت کجا معرفی میشوند؟ اگر دوستان زحمت بکشن و میدونند، جواب این سوالات رو بدید متشکرم.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

یکشنبه 20 دی1394 - 9:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure