انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:20am

پاسخ به موضوع  [ 6 پست ] 
 دفترچه فارسی گرت 
نویسنده پیغام

سلام دوستان
دوستان عزیز کسی دفترچه فارسی گرت 2500 نداره لازم دارم سریع اگه فروشی هم باشه خریداریم
ممنون

شنبه 16 خرداد1394 - 5:32pm

skysat2012 نوشته است:
سلام دوستان
دوستان عزیز کسی دفترچه فارسی گرت 2500 نداره لازم دارم سریع اگه فروشی هم باشه خریداریم
ممنون

سلام دوست عزیز می توانی در سایت جستجو کنی ودرقسمت vlfچیزهای ارزشمندی پیدا بکنی وبعضی چیزهایی که در اینده گیرم امد برای تو می فرستم. محرم .یاعلی

سه شنبه 19 خرداد1394 - 1:04pm

دوست عزیز می توانی به سایت فلزیاب قرن مراجعه کنی وبا شماره تلفن ان سایت تماس بگیری فکر میکنم داشته باشند البته من از جزییات ان دقترچه راهنما اطلاعی ندارم..موفق باشید.

سه شنبه 19 خرداد1394 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما
دوستان گرامی زیادم خودتون رو الاف کاتالوگ وترجمه اون نکنید منم اولش خیلی پیگیرش بودم اما با وقت گذاشتن وکار کردن بادستگاه واطلاعاتی که داخل انجمن گذاشته شده میتونید کار کردش رو یا بگیرید.موفق باشید

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

سه شنبه 19 خرداد1394 - 1:23pm

Asort1 نوشته است:
درود بر شما
دوستان گرامی زیادم خودتون رو الاف کاتالوگ وترجمه اون نکنید منم اولش خیلی پیگیرش بودم اما با وقت گذاشتن وکار کردن بادستگاه واطلاعاتی که داخل انجمن گذاشته شده میتونید کار کردش رو یا بگیرید.موفق باشید

سلام کاملا حرف شما منطقی است تجربیات دوستان باارزش ترین دفترچه هاست. از دوستان باید کمک گرفت بالاترین استاد وعلم تجربه است.یاعلی

سه شنبه 19 خرداد1394 - 4:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط تجربیات دوستان داخل انجمن

سه شنبه 17 شهریور1394 - 11:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure