انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:42am

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

hesam نوشته است:
سلام
بنظرتون اینکه هدفی که دوستمون گفتن، با لوپ 40 ضعیف سنس شد چی میتونه باشه؟ البته من با نقره تست نکردم هنوز ببینم بردش چطوریه. اینکه کاملا پودر شده و فلز یکپارچه نبوده تاثیر منفی گذاشته یا کلاً به خاطر جنس نقرست که ضعیف سنس شده؟

ضمنا دوست عزیز اگه مقدارش زیاد باشه اگه میتونید جمعشون کنید شاید بشه یجوری به نقره برش گردوند و پولش کرد.

معمولا همون مقدار خاک پودر شده اگه بصورت فلز بوده باشه با شدت قویتری سنس میشد چون پودر شده از حالت یکپارچگی دراومده که با لوپهای کوچیکتر ضعیف تر سنس میشده ولی چون پودرش از نوع فلز بوده بهر حال سنس شده دیگه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 26 مرداد1395 - 2:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ramin نوشته است:
hesam نوشته است:
سلام
بنظرتون اینکه هدفی که دوستمون گفتن، با لوپ 40 ضعیف سنس شد چی میتونه باشه؟ البته من با نقره تست نکردم هنوز ببینم بردش چطوریه. اینکه کاملا پودر شده و فلز یکپارچه نبوده تاثیر منفی گذاشته یا کلاً به خاطر جنس نقرست که ضعیف سنس شده؟

ضمنا دوست عزیز اگه مقدارش زیاد باشه اگه میتونید جمعشون کنید شاید بشه یجوری به نقره برش گردوند و پولش کرد.

معمولا همون مقدار خاک پودر شده اگه بصورت فلز بوده باشه با شدت قویتری سنس میشد چون پودر شده از حالت یکپارچگی دراومده که با لوپهای کوچیکتر ضعیف تر سنس میشده ولی چون پودرش از نوع فلز بوده بهر حال سنس شده دیگه.

متوجه شدم
ممنون از شما

سه شنبه 26 مرداد1395 - 2:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان @};-
اگه دوستان و اساتید لطف کنن مفهوم اصطلاحات زیر رو به صورت مختصر و مفید در ارتباط با فلزجو توضیح بدن خیلی ممنون میشم که واسه کاربران غیر فنی خیلی مفید خواهد بود. چون اگه کاربر با مفهوم اصطلاحات ، عملکرد و وظیفۀ هر کدام از این اصطلاحات آشنایی پیدا کنه، در هرچه بهتر استفاده کردن از دستگاه و دریافت نتیجۀ بهتر، خیلی بهش کمک میکنه!

مفاهیم و عملکرد اصطلاحات زیر:

1 - مفهوم انتگرال ( در فلزجو) چیه؟
2- اندوکتانس:
3- دیلی:
4- گراند:
5- پهنای پالس:
6- حساسیت:
7- اسپید:
8- آیرون ریجکت: ( اگه صفر باشه، آهن رو رد میده؟):
9- ماسفت:
10: فرکانس بالا و پایین ( مرز بین فرکانس بالا و پایین، چه عددی است؟) و ( اساسا فرکانسهای بالا و پایین را در چه زمینها و شرایطی استفاده می کنن؟):
11: و ....:
با سپاس @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 6:46pm
مدیر کل
مدیر کل

افشین عزیز لطف کنین اینقدر در انجمن اسپم ندین! در بخش فلزجو جواب شما رو در خصوص لوپ دادم ؛ در بخش لوپ دوباره سوال کردین و این قضیه در جاهای دیگه هم تکرار شده! اگر حوصله مطالعه ندارین چرا اصلا سوال میکنین؟ تمام مواردی که فرمودین بطور مفصل و فراتر از حدی که در حوصله پستهای انجمن باشه در فایل توضیحات مدار فلزجو نوشته شده. در مرحله اولیه شما نیاز به هیچ اطلاعات اضافه تر ندارین مگر اینکه دستگاه رو در اختیار داشته باشین و اون موارد توضیحی رو رعایت کنین و بعد اگر مشکل یا پرسشی بود اینجا مطرح کنین. وگرنه حتی با مطالعه و حفظ کردن دفترچه هیچ فلزیابی هم نمیتونین به اپراتوریش مسلط بشین.

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 7:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان و مهندس حمید عزیز . این طرف چدنی که قطر دهانش 9 سانت هست تو عمق یک متری بالوپ 45 پیدا کردم زیر انبوهی از سنگ و زمین بسیار سخت و سفت

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 8:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahan2000 نوشته است:
سلام خدمت دوستان و مهندس حمید عزیز . این طرف چدنی که قطر دهانش 9 سانت هست تو عمق یک متری بالوپ 45 پیدا کردم زیر انبوهی از سنگ و زمین بسیار سخت و سفت

دوست عزیز میشه اطلاعات مربوط به حذف آهن رو در این مورد بگید چطوری عمل کرد؟
ممنون

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
افشین عزیز لطف کنین اینقدر در انجمن اسپم ندین! در بخش فلزجو جواب شما رو در خصوص لوپ دادم ؛ در بخش لوپ دوباره سوال کردین و این قضیه در جاهای دیگه هم تکرار شده! اگر حوصله مطالعه ندارین چرا اصلا سوال میکنین؟ تمام مواردی که فرمودین بطور مفصل و فراتر از حدی که در حوصله پستهای انجمن باشه در فایل توضیحات مدار فلزجو نوشته شده. در مرحله اولیه شما نیاز به هیچ اطلاعات اضافه تر ندارین مگر اینکه دستگاه رو در اختیار داشته باشین و اون موارد توضیحی رو رعایت کنین و بعد اگر مشکل یا پرسشی بود اینجا مطرح کنین. وگرنه حتی با مطالعه و حفظ کردن دفترچه هیچ فلزیابی هم نمیتونین به اپراتوریش مسلط بشین.

با سلام @};-
من آدم منفی نگری نیستم و صرفا جهت کسب اطلاع دقیق از اصطلاحات و کارکرد دستگاه سوال کردم. و در بزرگواری شما هم شکی نیست و منظورم دادن پاسخ صرفا توسط شما نبود. هر کدوم از اساتید که حوصله اش رو داشته باشن، لطف می کنن و پاسخ میدن. تمایل و یا حوصله نداشتن، اصراری نیست.
اگه یکی از دوستان سوالی رو مطرح میکنه، مطمئنا فقط واسه خودش نیست و سایرین هم استفاده میکنن!
من دیدم که بعضی از دوستان در این موارد سوالاتی داشتن!
اگه سوالی مطرح میشه، یعنی اینکه سوال کننده به جوابش نرسیده!
خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین و لینک پاسخ سوالاتم رو اینجا قرار بدین. چون من پاسخ سوالاتم رو جایی ندیدم!
در هر صورت هدف من به هیچ وجه ناراحت کردن کسی نیست!

همچنین از شک کردن و سوء ظن و تهمت به دیگران هم بیزارم. علم غیب هم ندارم که از درون مردم صحبت کنم!

خدا بر آن بنده بخشایش است --- که خلق از وجودش در آسایش است!
با سپاس و در پناه حق باشید @};-

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 8:57pm
مدیر کل
مدیر کل

در مورد سوال لوپ:
viewtopic.php?f=8&t=2182&start=19530#p159144
در مورد کل سوالاتی که درباره تنظیمات داشتین:
پست اول تاپیک فلزیاب پالسی فلزجو - دانلود فایل توضیحات در انتهای پست!

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 9:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hesam نوشته است:
mahan2000 نوشته است:

دوست عزیز میشه اطلاعات مربوط به حذف آهن رو در این مورد بگید چطوری عمل کرد؟
ممنون

تنظیماتم همون تنظیمات پیش فرض دستگاه هست ولی کالیبره کردن و حذف آهن من روی آیرون رجکت 12 انجام شده و عالی عمل میکنه بطوری که من ابتدای سنس نون اف ای و در مرکز سنس اف ای داشتم +70

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
در مورد سوال لوپ:
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php? ... 30#p159144
در مورد کل سوالاتی که درباره تنظیمات داشتین:
پست اول تاپیک فلزیاب پالسی فلزجو - دانلود فایل توضیحات در انتهای پست!

ممنون جناب مهندس عزیز @};-
دان کردم. بعد از این سعمی میکنم تو خصوصی سوال کنم تا متهم نشم یا کمتر متهم بشم! :)
خیلی آقایی @};-

پنج شنبه 28 مرداد1395 - 10:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure