انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 2:22am

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

البته آقا مهدی جان یادم رفت اینم اضافه کنم که ردیاب موبایلی با فرکانس 5500 روی اون محدوده قیچی و قفل میشه و اصلا تا زمانی که اونجاییم باز نمیشه با کلنگ هم ضربه میزنیم زمین صدای تو خالی بودن و لرزیدن میده بازم ممنونم بابت راهنمایی @};-

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

دوشنبه 25 مرداد1395 - 10:36am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دو احتمال وجود داره
- حجم سفال و خشت چین ، زیاد بوده و باعث سنس شده . در این صورت ممکن است که بعد از حفاری، یکی از خشتها یا سفالها را جلو لوپ بگیرید و سنس نداشته باشید یا خیلی ضعیف سنس بشه . اما برای حجم زیاد سنس قوی دارید .
- و یا در پائینتر از خشت و سفال خبری بوده و لوپ کوچک نتونسته مانند لوپ بزرگ شکارش کنه و سنس ضعیف داشته .
این هم در صورتی درسته که لوپ کوچک را روی همان حجم سفال گرفته باشید و مثل لوپ بزرگ سنس نداشته باشه ( نه اینکه یکی از سفالها را جلو لوپ آزمایش کنید و نگیره ) . با دانستن این اختلاف ، قضیه معلوم میشه .

لا اله الا هو

دوشنبه 25 مرداد1395 - 11:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

سنه دژ نوشته است:
دو احتمال وجود داره
- حجم سفال و خشت چین ، زیاد بوده و باعث سنس شده . در این صورت ممکن است که بعد از حفاری، یکی از خشتها یا سفالها را جلو لوپ بگیرید و سنس نداشته باشید یا خیلی ضعیف سنس بشه . اما برای حجم زیاد سنس قوی دارید .
- و یا در پائینتر از خشت و سفال خبری بوده و لوپ کوچک نتونسته مانند لوپ بزرگ شکارش کنه و سنس ضعیف داشته .
این هم در صورتی درسته که لوپ کوچک را روی همان حجم سفال گرفته باشید و مثل لوپ بزرگ سنس نداشته باشه ( نه اینکه یکی از سفالها را جلو لوپ آزمایش کنید و نگیره ) . با دانستن این اختلاف ، قضیه معلوم میشه .

سلام جناب سنه عزیز ممنون بابت پاسختون @};- @};-
داداش ما مقدار تقریبا زیادی از خش و سفال ها رو جلو لوپ 40 عنکبوتی گرفتیم حتا ی ذره سنس هم نداریم .با حفاری و جلورفتن و برداشتن خاک از روی مکان سنس هی داره قویتر میشه در ضمن منطقه زمین کشاورزی و مکان باستانی هستش روی خشت ها هم در اول کار خاک روس و قرمز بود

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

دوشنبه 25 مرداد1395 - 12:20pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خیلی ممنون
خوب اگه به حجم زیاد خشت و سفالی هیچ واکنشی نداشته باشه ، و با برداشتن مقداری از حجم کار ، میتر سنس بالاتر بره و در وسط صدای قویتری داشته باشید ، قطعا با فلزی روبرو هستید که زیر سفالهاست .
امیدوارم که چیز باارزشی باشه . حدس بنده جسمی حدود 20 سانتیمتره در عمق یک و هفتاد :-BD

لا اله الا هو

دوشنبه 25 مرداد1395 - 12:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سنه دژ نوشته است:
خیلی ممنون
خوب اگه به حجم زیاد خشت و سفالی هیچ واکنشی نداشته باشه ، و با برداشتن مقداری از حجم کار ، میتر سنس بالاتر بره و در وسط صدای قویتری داشته باشید ، قطعا با فلزی روبرو هستید که زیر سفالهاست .
امیدوارم که چیز باارزشی باشه . حدس بنده جسمی حدود 20 سانتیمتره در عمق یک و هفتاد :-BD

ممنون بابت پاسخت انشاالله که همینطور باشه .امشب معلوم میشه حتما نتیجه نهایی رو خدمت دوستان عرض میکنم فقط دعا کنید برامون ممنونم از لطف همگی

دوشنبه 25 مرداد1395 - 1:26pm
مدیر کل
مدیر کل

ماهان عزیز خسته نباشین.
با توجه به مجموع توضیحات شما هدف مهم هست و جای دقت زیادی داره. محدوده سنس 2 در 2 متر با لوپ 1 متری هست که میتر سنس تا 70 در مرکز افزایش داره. تغییر نسبتا کند میتر در این محیط بزرگ توام با مرکزیت نشان میده فلزیاب هدف بزرگی رو در عمق نسبتا بالا گرفته! عدد تفکیک نشاندهنده فلز بزرگ یکپارچه نیست و میتونه فلزات زیادی بصورت مجزا از هم باشه. با توجه به لرزش زمین این احتمال هست که اصلا سقف یک اتاقک دارای جنس خاصی سنس شده باشه! بهرحال بنظر من باید حداقل تا 3 متر امادگی کار داشته باشین.

دوشنبه 25 مرداد1395 - 7:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ماهان عزیز خسته نباشین.
با توجه به مجموع توضیحات شما هدف مهم هست و جای دقت زیادی داره. محدوده سنس 2 در 2 متر با لوپ 1 متری هست که میتر سنس تا 70 در مرکز افزایش داره. تغییر نسبتا کند میتر در این محیط بزرگ توام با مرکزیت نشان میده فلزیاب هدف بزرگی رو در عمق نسبتا بالا گرفته! عدد تفکیک نشاندهنده فلز بزرگ یکپارچه نیست و میتونه فلزات زیادی بصورت مجزا از هم باشه. با توجه به لرزش زمین این احتمال هست که اصلا سقف یک اتاقک دارای جنس خاصی سنس شده باشه! بهرحال بنظر من باید حداقل تا 3 متر امادگی کار داشته باشین.

سلام مهندس جان سپاسگزارم بابت کمک بزرگتون @};- بنده اگه قراره موفقیتی توی طالعم باشه اول عنایت خداوند و دوم لطف و محبت های برادرانه شماست انشاالله بتونم گوشه ای از الطاف جنابعالی رو جبران کنم . انشاالله @};-

دوشنبه 25 مرداد1395 - 8:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید خسته نباشید @};-
داداش ما دیشب کارمون رو شروع ودر عمق تقریبی 80 سانتی یه خمره کوچیک اندازه ی قوری معمولی پیدا کردیم که محتویاتش نقره پودر شده یا همون اکسید نقره بود ک بنده ب دوستانم گفتم که سربار هست و بعد تست مجدد مکان بافلزجو سنس و بوق هم همینطور قویتر شده و بعداز حدود 40 سانت دیگه حفاری یعنی تو عمق 120 -130 با حجم زیادی اکسید نقره و نقره پودر شده .و همچنین تعداد زیادی کاسه و بشقاب سفالی روبرو شدیم .شاید اولش حالمون گرفته شد ولی بعدش همه خوشحال شدیم خصوصا خودم که تمام اطلاعاتی که طی چندیدن سال اعم از زاویه 45 . قطبها . افزایش حجم بعداز گذشت زمان .نحوه اپراتوری نقطه زن فلزجو و اصول صحیح ردیابی ، ب دست آورده بودم ب کارم اومد واقعا راضی کننده بود این خودش بزرگترین کمک واسه حفاری نکردن های بیخود هستش . مهندس جان از شما هم بابت طرح فلزجو بسیار سپاسگذاریم ما اگه قرار باشه موفق هم بشیم تمامش رو مدیون شما هستیم و برات آرزوی موفقیت. شادکامی و سلامتی روز افزون داریم . انشاا... @};-

سه شنبه 26 مرداد1395 - 9:11am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

mahan2000 نوشته است:
سلام مهندس حمید خسته نباشید @};-
داداش ما دیشب کارمون رو شروع ودر عمق تقریبی 80 سانتی یه خمره کوچیک اندازه ی قوری معمولی پیدا کردیم که محتویاتش نقره پودر شده یا همون اکسید نقره بود ک بنده ب دوستانم گفتم که سربار هست و بعد تست مجدد مکان بافلزجو سنس و بوق هم همینطور قویتر شده و بعداز حدود 40 سانت دیگه حفاری یعنی تو عمق 120 -130 با حجم زیادی اکسید نقره و نقره پودر شده .و همچنین تعداد زیادی کاسه و بشقاب سفالی روبرو شدیم .شاید اولش حالمون گرفته شد ولی بعدش همه خوشحال شدیم خصوصا خودم که تمام اطلاعاتی که طی چندیدن سال اعم از زاویه 45 . قطبها . افزایش حجم بعداز گذشت زمان .نحوه اپراتوری نقطه زن فلزجو و اصول صحیح ردیابی ، ب دست آورده بودم ب کارم اومد واقعا راضی کننده بود این خودش بزرگترین کمک واسه حفاری نکردن های بیخود هستش . مهندس جان از شما هم بابت طرح فلزجو بسیار سپاسگذاریم ما اگه قرار باشه موفق هم بشیم تمامش رو مدیون شما هستیم و برات آرزوی موفقیت. شادکامی و سلامتی روز افزون داریم . انشاا... @};-

مبارکت باشه دوست عزیز اینم خودش یه نوع موفقیت هست شما استارت موفقیت شدنو زدین دیگه بستگی به تلاش و کوشش شما داره ارزوی موفقیت هم برای شما هم هم برای تک تک اعضای انجمن میکنم .انشالله بزنی به زرد قناری @};- از مهندس حمید هم تشکر میکنم که زحمت زیادی کشیدن برا این سیستم وباعث شدن دوستان عزیز ما هم به کمک نقطه زن فلز جو به هدف اصلی بزنن هم اینکه از حفاریهای بیمورد جلوگیری بشه.البته ناگفته نمونه دوستان سعی کنن بیشتر هنر اپراتوری ردیابیشونو تقویت کنن که اصل داستان بیشتر همین قضیه هست و بعدش در کنارش یه نقطه زن خوب شانس موفقیت تونو بیشتر و دو چندان میکنه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 26 مرداد1395 - 12:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
بنظرتون اینکه هدفی که دوستمون گفتن، با لوپ 40 ضعیف سنس شد چی میتونه باشه؟ البته من با نقره تست نکردم هنوز ببینم بردش چطوریه. اینکه کاملا پودر شده و فلز یکپارچه نبوده تاثیر منفی گذاشته یا کلاً به خاطر جنس نقرست که ضعیف سنس شده؟

ضمنا دوست عزیز اگه مقدارش زیاد باشه اگه میتونید جمعشون کنید شاید بشه یجوری به نقره برش گردوند و پولش کرد.

سه شنبه 26 مرداد1395 - 12:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure