انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 11:42am

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

asgharasghar نوشته است:
سلام نتیجه کاوش بنده در هفته گذشته ۴تکه بود
پارچ مسی تو ۱متر
پی سوز مفرغی تو ۱متر
یه چیزی شبیه در قابلمه که مسی بود در نیم متر
یه تکه از گوشه بشقاب اندازه کف دست تو نیم متری
منطقه خیلی آلوده بود در حدی که عدد میتر زیر ۲۰نمیومد و خاک نقره هم روی زمین فراوان ریخته بود با این تنظیمات ۴جارو نقطه کردم کار کردم و اینا در اومد
فرکانس۱۰۰
پالس۲۵۰
دیلی۵۰
گرند۱
تفکیکم که کلا کار نمیکنه و چند بار مطرح کردم کسی جواب نداد انگار نه انگار منم سوالی کردم هیچ کس پاسخ نداد،همونطوری زدم
انتگرال۴۴
با لوپ۱/۵
حساسیت۱۵

هر چند وسایل کشف شده ارزش ریالی نداره ولی قلق دسگا اومد دستم و واسه من خیلی با ارزشه

با تشکر از مهندس حمید گرامی

سلام دوست عزیز،ایا تفکیک شما درست کار میکنه؟

از این تکرار ساعتها
از این بیهوده بودنها
از این بی تاب ماندنها
از این تردیدها
نیرنگها
شکها
خیانتها
از این رنگین کمان سرد آدمها
و از این مرگ باورها و رویاها
پریشانم …
دلم پرواز میخواهد !

شنبه 15 اسفند1394 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
سلام لطفا راهنمایی کنید این مکان ارزش حفاری داره یا خیر.
عدد میتر حدود 30،عدد تفکیک مثبت 10 و عدد آی دی هم 58
فرکانس 130 بود و بقیه تنظیمات پیش فرض

یکشنبه 15 اسفند1394 - 1:30am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان یک موردی هم هست که اگر لوپ رو در 10 سانتی بالانس کنید وقتی خاک شرایط خوبی داشته باشه و شما موقع کار لوپ رو از 10 سانت به 13 سانت تغیر بدید اونوقت میتر منفی خواهید داشت که در همون شرایط باید مقداری لوپ به زمین نزدیک تر بشه تا میتر درست بشه و سیستم در شرایط ایده آل قرار بگیره . یکی از مزایای این سیستم که بنده خیلی خوشم اومد این هست که وقتی لوپ رو از حالت مثلا 10 سانت بالانس تغیر مکان بدید و لوپ رو حدود 50 سانت بالا بیارید میتر منفی به همراه سه بوق ممتد هشدار دهنده و دوباره با همان تنظیمات وقتی لوپ رو دوباره در فاصله بالانس اولیه که همون 10 سانت باشه قرار بدید دوباره سیستم اتومات در همون شرایط ایده آل بالانس و آستانه قرار میگیره و هیچ از برد و عمق زنی دستگاه کم نخواهد شد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 16 اسفند1394 - 10:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
سلام و عرض ادب .دوستان شما اهم لوپ و ظرفیت خازنی لوپتون چنده ؟ الان حدود 1 اهم مد نظره یا 2.4 اهم
لطفا نظرتون رو که کمک و راهنماییه اعلام کنید .تنها مشکل من همینه که احتیاج به کمک دارم .ممنون @};-

یکشنبه 16 اسفند1394 - 11:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان خوب انجمن. یه چند نکته در مورد اپراتوری که بنده تجربه کردم و کار امد هم هست خدمت دوستان عرض میکنم. اول در مورد حذف ذرات با یه روش خیلی ساده که میشه حذف کرد اینه وقتی جایی که سنس کردید و حجم هم داد و شرایط زمین طوری بود که سفال و املاح زیاد بود با توجه به تنظیمات مناسب در اخر برای اطمینان کامل در اون نقطه که بیشترین سنسو دارید لوپو در حالت سنس اروم اروم از زمین فاصله بدید اگه با اندکی فاصله مثلا 5 تا 10 سانت بوق قطع شد یعنی حساسیت به زمین بود و ذرات. و اما اگه سنس کم کم ضعیف شد و حتی تا 30 سانت فاصله بوق داشتید یعنی فلز. و یه مورد هم در مورد حذف اهن که این روش کمکی هم هست برای نقطه کردن دقیق مخصوصا با لوپهای بزرگ. وقتی حذف اهنو رو هوا تست کردید و شماره مورد استفاده رو پیدا کردید بجای یک عدد از 2 یا 3 عدد بالاتر استفاده کنید البته میتونید بعد از سنس و نقطه اصلی این کارو انجام بدید. خوب با اینکار حجم اضافه بصورت حذف اهن جواب میده و وقتی که دقیق رو فلز قرار میگیرید بوقش در میاد. @};-

یکشنبه 16 اسفند1394 - 2:16pm
مدیر کل
مدیر کل

میلاد33 نوشته است:

خسته نباشین.
متاسفانه با این اطلاعاتی که فرمودین نمیشه نظر خاصی داد! چون از یک طرف سنس نسبتا ضعیف هست و از طرف دیگه عدد تفکیک جوریه که ممکنه مربوط به اهداف مختلفی باشه. فقط میشه گفت اگر درجه حذف رو درست گذاشته باشین به احتمال زیاد هدف غیر آهنی هست و فلز خیلی نازکی هم نیست.

یکشنبه 16 اسفند1394 - 5:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

milad7 نوشته است:
با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان خوب انجمن. یه چند نکته در مورد اپراتوری که بنده تجربه کردم و کار امد هم هست خدمت دوستان عرض میکنم. اول در مورد حذف ذرات با یه روش خیلی ساده که میشه حذف کرد اینه وقتی جایی که سنس کردید و حجم هم داد و شرایط زمین طوری بود که سفال و املاح زیاد بود با توجه به تنظیمات مناسب در اخر برای اطمینان کامل در اون نقطه که بیشترین سنسو دارید لوپو در حالت سنس اروم اروم از زمین فاصله بدید اگه با اندکی فاصله مثلا 5 تا 10 سانت بوق قطع شد یعنی حساسیت به زمین بود و ذرات. و اما اگه سنس کم کم ضعیف شد و حتی تا 30 سانت فاصله بوق داشتید یعنی فلز. و یه مورد هم در مورد حذف اهن که این روش کمکی هم هست برای نقطه کردن دقیق مخصوصا با لوپهای بزرگ. وقتی حذف اهنو رو هوا تست کردید و شماره مورد استفاده رو پیدا کردید بجای یک عدد از 2 یا 3 عدد بالاتر استفاده کنید البته میتونید بعد از سنس و نقطه اصلی این کارو انجام بدید. خوب با اینکار حجم اضافه بصورت حذف اهن جواب میده و وقتی که دقیق رو فلز قرار میگیرید بوقش در میاد. @};-

سپاس از تجربه خوب شما . باید عرض کنم که برای فلزات ریزتر با لوپ های 30 تا 60 و در عمق نهایی برد این لوپ ها اینطور نخواهد بود . و برای حجم قابل ملاحظه ای از فلز درسته که کاملاً در 80 درصد برد لوپ قرار داشته باشه . @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 16 اسفند1394 - 7:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
میلاد33 نوشته است:

خسته نباشین.
متاسفانه با این اطلاعاتی که فرمودین نمیشه نظر خاصی داد! چون از یک طرف سنس نسبتا ضعیف هست و از طرف دیگه عدد تفکیک جوریه که ممکنه مربوط به اهداف مختلفی باشه. فقط میشه گفت اگر درجه حذف رو درست گذاشته باشین به احتمال زیاد هدف غیر آهنی هست و فلز خیلی نازکی هم نیست.

مورد خوبی هست بستگی به اندازه لوپ مورد تست شما داره ! که فرمایش نکردید ! حجمی که بدست آوردید از چهار طرف ! فقط باید حجم رو بخوبی بدست بیارید اگر حجم خوبی داد یاعلی بگید تا تجربه ای آغاز کنید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 16 اسفند1394 - 8:04pm

علی دلی نوشته است:
asgharasghar نوشته است:
سلام نتیجه کاوش بنده در هفته گذشته ۴تکه بود
پارچ مسی تو ۱متر
پی سوز مفرغی تو ۱متر
یه چیزی شبیه در قابلمه که مسی بود در نیم متر
یه تکه از گوشه بشقاب اندازه کف دست تو نیم متری
منطقه خیلی آلوده بود در حدی که عدد میتر زیر ۲۰نمیومد و خاک نقره هم روی زمین فراوان ریخته بود با این تنظیمات ۴جارو نقطه کردم کار کردم و اینا در اومد
فرکانس۱۰۰
پالس۲۵۰
دیلی۵۰
گرند۱
تفکیکم که کلا کار نمیکنه و چند بار مطرح کردم کسی جواب نداد انگار نه انگار منم سوالی کردم هیچ کس پاسخ نداد،همونطوری زدم
انتگرال۴۴
با لوپ۱/۵
حساسیت۱۵

هر چند وسایل کشف شده ارزش ریالی نداره ولی قلق دسگا اومد دستم و واسه من خیلی با ارزشه

با تشکر از مهندس حمید گرامی

سلام دوست عزیز،ایا تفکیک شما درست کار میکنه؟

سلام نه دوست عزیز بنده هم مشکل تفکیک دارم موقع سنس آهن صدا قط نمیشه و رو ال سی دی هم همینطور،به نظرم از برنامه جدید باشه الام ورژن میکرویی که کار میکنم3/23هست ولی ورژن3/20تفکیک دررست بود

یکشنبه 16 اسفند1394 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
خدمت مهندس حمید و آقا مهدی عارضم که لوپم شصت سانتی بود با کابل شبکه ساخته شده بود تنظیمات هم پیش فرض بود.ولی متاسفانه امکان امکان حجم گیری وجود نداشت از چهار طرف یک طرفش که کوه بود یک طرف هم پرتگاه.فقط از دو طرف حجم گیری کزدم

دوشنبه 16 اسفند1394 - 12:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure