انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 12:56pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 156 , 157 , 158 , 159 , 160 , 161 , 162 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

great-arman نوشته است:
فکر کنم تو بهتر از ما باشی پس بمال =))

مهندس حمید با انتشار این مدار لطف بزرگی به همه کردند. دلیل تعریف و تمجید هایی هم که از مهندس میشه بخاطر همین امر است و بحث مالیدن و این حرفها نیست. شما و امثال شما توی این چند سال چه گلی به سر بچه های این انجمن زدید؟؟؟ شمایی که فقط ادعاتون اونجای خر رو پاره میکنه و نمیتونید حتی حرفهای خودتون رو اثبات کنید بهتر سکوت کنید و از زدن حرفهایی که فقط باعث رفتن آبروی خودتون میشه بپرهیزید. چند سالی هست که از انتشار این مدار می گذرد خیلی ها مثل شما سعی کردن مهندس حمید رو تخریب کنند و بگن مدار کپی هست ولی به جایی نرسیدند و گوش بچه های انجمن از این حرفها پر است.
آقای آرمان بهتره بیشتر از این خودتون رو مسخره نکنید

سه شنبه 15 خرداد1397 - 10:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

فرض کنید من بهترین فلزیاب جهان رو ساختم و فقط به دلیل منافع شخصی گذاشتم برای فروش!!!
حالا یه کسی دیگه یه فلزیاب (که اصلاً بگیم کپی کرده از یه جایی) و بطورمجانی در اختیار ملت میزاره بدون هیچ هیچ چشمداشتی! و کامل داره پشتیبانیش میکنه تا ملت راه اشتباه نرن!!
به نظر شما کدوم شایسته تقدیره؟؟؟؟؟!!!
شما دیگه نمیرید خازن و ترانزیستور رو اختراع کنید به هر حال ادم از طرحهای مختلف ایدههای مختلف میگیره و ایده های خودش رو هم توی طرحش ترکیب میکنه مهم نتیجه کار هست که داره خیلی خوب جواب میده!!!!(شاید هم بغض شما به همین دلیل باشه ;) )
اگر به وجدانتون رجوع کنید میبینید که مهندس تمام وقت و انرژی صرف شده تو یه پروژه رو که میتونست ازش کسب درامد کنه بطور مجانی ارائه داده!!!!
این یه حساب دودوتا چهارتاست خروجی کار شما کجاست!
کمی منصف باشیم فقط کمی

سه شنبه 15 خرداد1397 - 10:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به جان همین نادان که از جان سگ برام بی ارزشتره من خودم فلزیاب طراحی میکنم!
اصن زد وان رو خودم طراحی کردم!!
حالا شما دوست داشتی باور کن دوست نداشتی باور نکن! منم هیچ مدرکی رو نمیکنم YMWHISTLE

ولی نمیدونم چرا طرح مهندس حمید بهتر از طرح من شده؟! :-\

مهندس از کجا کپی کردی منم برم ازونجا کپی کنم؟ :D

راسی اونیکه شما ازش کپی کردی چرا نتونست مدار خودشو ارتقا بده؟؟! :-?

حماقت بعضیها در حد شگفت آوری به بلوغ رسیده! =))

سه شنبه 15 خرداد1397 - 2:26pm
مدیر کل
مدیر کل

مهرافرین نوشته است:
مهندس از کجا کپی کردی منم برم ازونجا کپی کنم؟ :D

راسی اونیکه شما ازش کپی کردی چرا نتونست مدار خودشو ارتقا بده؟؟! :-?

طی این دو سه سال این سوالات همیشه برای من هم مطرح بوده! :D اگر کپی کردیم خب بقیه هم بکنن چرا نمیتونن؟! حالا جالبی داستان اینجاست مداراتی مثل چنس یا کلون پای یا همین کوین که ایشون بعنوان الگوی کپی مطرح میکنن از جمله دورترین مدارات نسبت به فلزجو هستن! تقریبا در هیچ بخش مداری شباهتی وجود نداشته. جالبه چنین صاحب نظرانی حتی در سطح ابتدایی مقایسه دو مدار هم اطلاعاتی ندارن ولی براحتی در مقام یک مطلع با سواد اظهار نظر میکنن. از خودشون هم که چیزی در نمیاد آخرش طرح میذارن کپی برابر اصل فلزجو! :D از نظر ارتقا هم که همه طی 2 سال شاهد 20 آپدیت نرم افزاری بودن و اسنادش با تاریخ در انجمن موجوده. آدم با سواد و مطلع این حرفها رو نمیزنه. اینها حرف کسانی هست که چیزی جز حس دشمنی و حسادت و رقابت ناسالم در دل ندارن. یکی نیست بگه لابد 5 سال فعالیت انجمن هم کپیه! این ده هزار پست ما هم کپی بوده! این همه بهینه سازی مداراتی که قبل این کردیم کپی بوده! اصلا خود حمید هم کپیه! ;;) :D بی انصافها کدوم کار ما رو جای دیگه انجام دادن که این دومیش باشه؟! شما چه کار مثبتی قبلا کردین که حالا ادعای صاحب نظر بودن و بهترین بودن میکنین؟!

سه شنبه 15 خرداد1397 - 3:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد اینها اگر سواد و توان لازم برای ارائه طرحی قابل ارائه حتی در حد فلزیاب سار رو میداشتن که هرگز دست به تخریب نمیزدن!

مگر اینکه منطقن تصور کنیم با ارائه طرحهای ضعیف بدنبال جبران ضعف خودشون و طرحهای ناقصشون در عرصه ی دیگر که آنهم تخریب طرح قویتر هست میباشند!
هرچند همون طرحهای ضعیف هم موجود نیستند!! :p
پس اینان اصلن هیچی نیستند جز عده ای حسود و بی خرد..

وگرنه کسیکه سواد و توان لازم رو داشته باشه نمیاد در عرصه ی سخن خودشو ثابت کنه بلکه عملن اینکار رو انجام میده!
بنابراین جدی گرفتن چنین ناکسانی چیزی جز هدر دادن وقت با ارزش نیست...

سرتون سلامت و شاد و پیروز باشید استاد همیشگی همه ی ما :x

@};-

چهارشنبه 15 خرداد1397 - 2:04am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیز من. لطف داری. :ymhug: :x

چهارشنبه 15 خرداد1397 - 2:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
ای بابا ~X( ~X( اینهم از هزارو یکمین طبل توخالی که باز با صدای گوش خراشش میخواد مانع آرامش بچه ها بشه =))
از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست!دریا که به پوزه سگ نجس نمیشه!
مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید!این روزها همه مردم نون گندم خوردن وچشم وگوششون بازه واین عمل وکردار یک شخصه که معرف ذات وشخصیت وسواد اونه و الا که به حرف ولاف و ادعا اونهم تو فضای مجازی همه علامه دهرن وانیشتن در مقابل کهکشان دانش اونها ذره ای غبار بیش نیست :^o

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 16 خرداد1397 - 1:45am

سلام خدمت استاد حمید عزیز
استاد امشب به تپه ای باستانی رفتم جهت کاوش جا برای دوستانم بود و می دونستیم که اونجا قبر داره ولی از گبری بودنش مطمئن نبودیم خلاصه استاد عزیز ۵ نقطه رو مشخص کردم با سنش تقریبا یکسان انگار همه تو یه اندازه دفن شده بودن و عدد ای دی ۳۴ و ۲۶ و ۵۶ حفاری موند برای به روز دیگه استاد به نظر تون کدوم بهتره در ضمن دستگاه هیچ بوق الکی نداره و عدد تفکیک هم با اختلاف یکی دو تا بالا پایین بودش ‌.حذف آهن ام فعال بود و غیر آهن رو نشون میداد تنظیمات رو هم فرکانس ۱۵۰ پالس ۲۷۰ دیلی دستی ۴۰ گرند ۶ ساعت ۱۰ مابقی پیش فرض. احتمال داره حفره رو سنس کرده باشه ‌
ممنون

پنج شنبه 17 خرداد1397 - 4:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Javad96 نوشته است:
سلام خدمت استاد حمید عزیز
استاد امشب به تپه ای باستانی رفتم جهت کاوش جا برای دوستانم بود و می دونستیم که اونجا قبر داره ولی از گبری بودنش مطمئن نبودیم خلاصه استاد عزیز ۵ نقطه رو مشخص کردم با سنش تقریبا یکسان انگار همه تو یه اندازه دفن شده بودن و عدد ای دی ۳۴ و ۲۶ و ۵۶ حفاری موند برای به روز دیگه استاد به نظر تون کدوم بهتره در ضمن دستگاه هیچ بوق الکی نداره و عدد تفکیک هم با اختلاف یکی دو تا بالا پایین بودش ‌.حذف آهن ام فعال بود و غیر آهن رو نشون میداد تنظیمات رو هم فرکانس ۱۵۰ پالس ۲۷۰ دیلی دستی ۴۰ گرند ۶ ساعت ۱۰ مابقی پیش فرض. احتمال داره حفره رو سنس کرده باشه ‌
ممنون

جواد جان امیدوارم موفق باشید اما چرا ساعت 10؟ :-?
شاید هم منظورتون سرعت بوده؟

ولی اگه از باستانی بودن مکان اطمینان داری همشون رو حفاری کن..

جمعه 17 خرداد1397 - 3:03am

سلام دوست من
منظور سرعت 10 بود اشتباه تایپی بود
در کل امروز حفاری شد یکی از اونها هیچی نداشت خاکش خیلی نرم و دستی بود خیلی هم راه میداد ولی بعد دو مترو نیم خوردیم به سنگ کپر که دیگه بیخیال شدیم . ولی بعد نیم متر دوباره ابزار زدیم بازم گرفت . ولی بعدش دستگاه سوخت و ما موندیم بی دستگاه . من روی دستگاه یه کلید گذاشته بودم که اگه گیر افتادم یه موقع بزنم اتصالی کنه میکرو بسوزه که نمیدونم چی شد و دست کی خورد بهش . :D
موفق باشید تا کاوش بعدی.

جمعه 18 خرداد1397 - 3:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 156 , 157 , 158 , 159 , 160 , 161 , 162 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure