انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 1:14pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 134 , 135 , 136 , 137 , 138 , 139 , 140 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام

اقا مهدی خب دوستان میخان با کابل کت 6 لوپ بسازن شما چرا ناراحتی ؟ برای شما مشکلی داره توضیح بدی؟ اونسری هم من پرسیدم انگار طلب کار بودی گفتی برو تاپیک بخون متوجه بشی . خب دوستان و من باید 2300 صفحه تاپیک بخونیم تا موتوجه بشیم ؟ برات زحمته زیادیه توصیح بدی ؟ از استاد حمید هروقت سوال میشه چه تکراری چه جدید با صبر حوصله توضیح میده . مثلا مدیر سایتی ؟ من الان میخام با کت 6 کابل بسازم نمیدونم شیلدار بخرم بدون شیلد بخرم 3 نوع گرفتم نشده . خب اونایی که میخان با کت 6 کابل بسازن سبکتره

شنبه 21 مرداد1396 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
arshia91 نوشته است:
اقا مهدی خب دوستان میخان با کابل کت 6 لوپ بسازن شما چرا ناراحتی ؟ برای شما مشکلی داره توضیح بدی؟ اونسری هم من پرسیدم انگار طلب کار بودی گفتی برو تاپیک بخون متوجه بشی . خب دوستان و من باید 2300 صفحه تاپیک بخونیم تا موتوجه بشیم ؟ برات زحمته زیادیه توصیح بدی ؟ از استاد حمید هروقت سوال میشه چه تکراری چه جدید با صبر حوصله توضیح میده . مثلا مدیر سایتی ؟ من الان میخام با کت 6 کابل بسازم نمیدونم شیلدار بخرم بدون شیلد بخرم 3 نوع گرفتم نشده . خب اونایی که میخان با کت 6 کابل بسازن سبکتره

اگه به هر دليل تمايل داري با cat6بسازي بهترين مارك كا از ميون بالاي ده ماك مختلف بنده به دست آوردم مارك UNICOM هست كه ساخت آمريكاست ضمنا دقت كن FTPS نباشه ونوع معمولي وبدونه شيلد باشه.
جناب مهدي هم منظور بدي نداشتن @};-

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

یکشنبه 22 مرداد1396 - 3:54pm

سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان
مهندس من یک سالی میشه با فلز جو کار میکنم و جواب خوبی هم ازش گرفتم ضمن تشکر و خدا قوت به شما :ymapplause: :ymapplause:
سوالی داشتم خدمتتون تپه ای رو با فلز جو کاوش کردم وسط این تپه نشست کرده ک نقطه مشکوک کاوشه حالا با توجه ب شیب تپه و نشست .. دستگاه از بالانس خارج میشه من فریم 1 در 1 و لوپ 60 استفاده می کنم که با لوپ 60 هیچگونه سنسی ندارم ولی با لوپ 1 در 1 سنس بسیار ضعیف در منطقه مشکوک دارم ... با سپاس فراوان

دوشنبه 22 مرداد1396 - 2:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Javad96 نوشته است:
مهندس من یک سالی میشه با فلز جو کار میکنم و جواب خوبی هم ازش گرفتم ضمن تشکر و خدا قوت به شما :ymapplause: :ymapplause:
سوالی داشتم خدمتتون تپه ای رو با فلز جو کاوش کردم وسط این تپه نشست کرده ک نقطه مشکوک کاوشه حالا با توجه ب شیب تپه و نشست .. دستگاه از بالانس خارج میشه من فریم 1 در 1 و لوپ 60 استفاده می کنم که با لوپ 60 هیچگونه سنسی ندارم ولی با لوپ 1 در 1 سنس بسیار ضعیف در منطقه مشکوک دارم ... با سپاس فراوان

از فریم بزرگتر اسفاده کن..

دوشنبه 23 مرداد1396 - 5:02am
مدیر سایت
مدیر سایت

Javad96 نوشته است:

با سلام
جواد جان اگر قطر تپه خیلی زیاد نیست سعی کن با لوپ 1 به بالا از کمره های شیبدار اطراف اون محل فرورفتگی رو دستگاه بزن که اگر باری باشه از بقل ها ممکنه بهتر سنس بکنی ، تست کن در ضمن مشاهده شده بیشتر در شیب تپه ها جنس قرار میدادن تا به نسبت سطح بالای تپه ! موفق باشی @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 23 مرداد1396 - 9:41am
مدیر سایت
مدیر سایت

arshia91 نوشته است:

جای سوال شما اینجا نیست پسر خوب باید در بخش لوپ و کوئل دنبال اطلاعات باشی یا سوالت رو اونجا مطرح کنی ، مثلا مدیر سایتم باید به شما تذکر بدم ! سوالات کلیدی و مهم رو مهندس حمید و دیگر دوستان با معرفت هستن و لطف دارن جواب میدن ، من بی سوادم بعضی مطالب رو سوادم نمیرسه ، شما جوانی انرژی داری باید زحمت بکشی دیگه ، اعصاب نداشته باشی نمیتونی موفق بشی تو این کار @};-
وقتی طراح داره به شما میگه که کابل کت مورد تائید ایشون نیست ، خوب باید درک کنید که حتماً علتی قانع کننده داشته که گفته ! همیشه هر طرحی بعد از مدتها که همگانی میشه به مرور زمان نقص و عیوبش کامل تر میشه و روشهای جدیدی از کیفیت برتر قطعات ساخت پدیدار و کشف میشه که باید همیشه طبق آپدیتهای جدید قطعات رو ساخت تا مدار و دستگاه بهترین کیفیت و کارائی رو داشته باشه @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 23 مرداد1396 - 10:04am
مدیر سایت
مدیر سایت

arshia91 نوشته است:

بفرمائید شما زحمت هست براتون من گشتم 2300 صفحه رو خوندم براتون پیدا کردم که کجا در مورد لوپ کت حرف زده بودم : خدمت شما

سلام راهی بهتون نشون میدم که راحت باشید در حمل لوپ 60 سانتی . شما چهار متر کابل کت 6 از مارکهای خارجی دیلینک یا لگرند یا BMB می خرید و تک تک سیمهارو منظم با هم سری کنید و در آخر اگر اهم کل لوپ از دوسیم باقی مانده زیر 3 اهم شد اون کابل قابل استفاده برای لوپ هست ! خوب این لوپ رو اگر دولا کنید میشه لوپ 60 کابلی . برای حملش هم از حلقه های ورزشی رنگی در فروشکاهای ورزشی دارن که 60 سانتیش هم موجوده استفاده کنید که تیکه تیکه میشه و داخل کوله میره و در مکان که رسیدید همه رو سرهم کنید و لوپ 60 رو با چسب نواری لوی اون سوار کنید و بعد یک چوب در وسط این حلقه گذاشته به دو طرف حلقه چسب بزنید و دسته نگهدارنده رو به این چوب وسط باز یا چسب بزنید یا با بسط پلاستیکی محکم کنید و بعد حالتش رو به نسب زمین تنظیم کنید و بعد کار کنید . درضمن بهتر هست از نوع کت6 با سیم AWG23 که روی کابل ذکر شده استفاده کنین چون ضخامتش کمی بیشتره و برای این لوپ مناسبتره. مدلهای AWG24 هم هست که اهم لوپ بالاتر از 3 اهم میشه که قدرت دستگاه رو خیلی خیلی کم میکنه و برد ضعیف ! فقط 23 باشه که روی کابل نوشته هست از نوعی که هیچ فویل یا ورق شیلد داخل کابل نداشته باشه ! موفق باشید

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 23 مرداد1396 - 10:27am

l مرسی از پاسخ خوبتون . اینجوری هم برای من و هم برای بسیاری از دوستان که میخام بسازن خیلی راحت میشه من 500 صفحه از فلزجورو ورق زدم چیزی نبود توش خسته شذه بودم سوال هم میکردیم جواب نمیدادین . . بازم خدا خیرتون بده

دوشنبه 23 مرداد1396 - 3:15pm
مدیر کل
مدیر کل

Javad96 نوشته است:

خواهش میکنم. خیلی ممنون از شما.
کلا وقتی با لوپ 60 سنس ندارین و با فریم 1 متری سنس ضعیف و مشکوک دارین باید با فریم 2 متری هم مکان رو بررسی کنین. اگر با فریم 2 متری سنس قویتر توام با مرکزیت و تفکیک مشخص داشتین میتونین روی اون مکان حساب کنین.

دوشنبه 23 مرداد1396 - 5:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت تمامی دوستان بزرگوار و اعضا و اساتید محترم فلزجو . 
دوستانی که بنا به هر دلیلی مثل کاوش و شکار و امثال و . . .شب و روز تو کوه میمونند بهتره برای حفظ امنیت جان خودشون در مقابل حیوانات وحشی و سایر تهدیدات احتمالی اسلحه ای همراه داشته باشن .
بنا بر این موضوع در نظر گرفتم دوستان جهت تهییه اسلحه های شکاری و ...میتونند رو بنده حساب ویژه باز کنند و اگر هر چیزی از قبیل اسلحه شکاری _ ج.ن.گ.ی و ک.م.ر.ی و . . . بزرگ و کوچک همه جوره .نیاز داشتند میتونند به صندوق بنده پیام خصوصی بدند من درخدمتشون هستم .

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

سه شنبه 31 مرداد1396 - 7:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 134 , 135 , 136 , 137 , 138 , 139 , 140 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure