انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 8:50pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 133 , 134 , 135 , 136 , 137 , 138 , 139 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام

سلام استاد با فلز جو رفته بودم کاوش یه جا سنس داشتم که همه فاکترای سنس فلزو داشتم سرعت سنس و مرکزیت چهار طرفه و عمق سنسم با لوپ ۱ تقریبا میتر مرکز میشد ۷۰ تا ۶۵ بعد از حفاری تو عمق ۱ متر یه سنگ سفید گرد پیدا شد که به نظرم آهنی نبود
سوالم اینه که چطور میشه این خطا رو حذف کرد چون من با لورنز اصلا به این مشکل نخوردم و دستگاه ساخت مجتبی هست و اینکه این ذرات محسوب نمیشه واقعا سخته تشخیصش

چه تنظیماتی پیشنهاد میدین که سنس بدون خطا باشه در ضمن حساسیت به فلزات غیر مغناطیسی از بین نره
بازه انتگرال میتونه کمک کنه

چهارشنبه 11 مرداد1396 - 6:08pm

در ضمن با لوپ ۳۰ سنس نداشتم که بگیم املاح یا ذراته
جدا سردرگم شدم مشکل کجا میتونه باشه s14 f100 g off p200 speed10 انتگرال ۴۴

چهارشنبه 11 مرداد1396 - 6:15pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
برخی سنگهای دارای ذرات رسانا یا شبه فلز طبیعتا با فلزیاب سنس میشن و هر چه قدرت یا حساسیت فلزیاب بیشتر باشه احتمال این سنس بالاتر میره. در بیرون خاک هم تست کنین ببینین به چه صورت سنس میشه و مشخصات تفکیکش چی هست. راه حل قطعی برای حذف اینجور موارد وجود نداره مگر اینکه با توجه به مختصات تفکیک اگر به مورد مشابهی در همون منطقه برخورد کردین مقایسه و تشخیص بدین تا از حفاری بیمورد جلوگیری بشه. در ضمن امکان نداره چنین چیزی با این میزان قدرت سنس بشه ولی لورنز اون رو سنس نکنه! اگر میتونین توی یک فیلم مشخص ضمن تست برد مساوی برای دو دستگاه این مقایسه رو انجام بدین و نشون بدین که لورنز اون رو سنس نمیکنه. در این صورت جایزه خوبی پیش من دارین! :D

چهارشنبه 11 مرداد1396 - 7:02pm

استاد حتما از مقايسه برد فيلم ميگيرم براتون و ارسال مى كنم كه بچهها از عملكرد دستگاه مطمءن بشن
فقط يه سوالم اينه كه ميشه از طريق بازه انتگرال چه استفاده. بهينه اى كرد در مورد اين حساسيت در كل با اين گزينه آشنايى ندام
تو فايل راهنما فقط گذرا توضيح دادين كه كار كردش چيه
به صورت عملى چطور ميشه از بازه انتگرال استفاده كرد و به نحو احسن بكار برد
چون من با چند تا فلزياب كار كردم البته شركتى بودن اين آپشن رو نداشتن
زحمتو ميدم به شما كه اينو به تفصيل توضيح بدين تا بتونم از اين گزينه نهايت استفادرو بكنم
ببخشيد طولانى شد ارادت همچنان باقيست دم شما گرم

چهارشنبه 11 مرداد1396 - 9:13pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
توضیح در مورد بازه انتگرال همون هست که در راهنما عرض کردم. برای حذف اینجور خطاها کاربردی نداره و بهتره روی همون رقم پیشفرض باشه.

پنج شنبه 11 مرداد1396 - 12:41am

استاد بازه انتگرال روى ٤٢ همون پيشفرضه يا اينكه ؟

پنج شنبه 12 مرداد1396 - 11:16am
مدیر کل
مدیر کل

تنظیم پیش فرض بازه انتگرال 44 هست.

پنج شنبه 12 مرداد1396 - 3:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان عزیز
یه اپراتوری جدیددرموردپلاتین داخل بدن که استخانی میشکنه کارمیزارن ختمتتون عرض کنم
ای دی این پلاتین 34بودوفروروی 44اومدخودم خبرنداشتم چی رودارم میزنم ولی اعلام نتیجه من اینطور بودجنس خوب ولی کوچک پلاتینم که بزرگ نیست وصددرصدجنس خوبه اگراشتباه نکنم

دوشنبه 16 مرداد1396 - 7:05pm

مهدی نوشته است:
با سلام
لازم به ذکر هست که برای لوپ 1 الی 1/5 متر اصلا کابل کت 6 یک لا جوابگوی خوبی نیست ، میشه زوج به زوج سری کرد و بصورت دولا استفاده کرد , یعنی 8 متر کابل کت 6 رو زوج به زوج سری کرده ( تک به تک نه هااا ) تک به تک فقط برای 4 متر کابل کت 6 و برای لوپ 60 سانتی دولایه خوب هست ! و بعد از اینکه کابل رابط رو وصل کردید کابل رو دولا کنید که بشه لوپ 1در1 و در اینصورت جواب خیلی بهتری میده ؛ در ضمن کابل فرمان 10در1 بسیار عالی جواب داده در تست ها در حد لورنز !

سلام

دوست گرامی ایا امکانش هست مختصری در باره اتصال زوج به زوج سیم ها توصیح بفرمایید (چه رنگهایی باید به هم وصل شوند اگر بفرمایید کمک بزرگی به بنده نموده اید)

پنج شنبه 19 مرداد1396 - 1:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
اوه اوه این پیام بنده ماله خیلی وقته ، حالا بنده کابل فرمان رو تائید نمیکنم چون خاصیت خازنی بالایی در لوپ بوجود میاد و برای تفکیک مناسب نیست ، نیاز به توضیح مختصر نیست عزیزم ، همیشه از آخرین و جدیدترین یافته ها برای ساخت لوپ استفاده کنید ! کابل کت جز اولین موارد ساخت لوپ بود ، هرچند هنوز هم ممکنه برای لوپ 60 جواب بده ولی بهتره که طبق جدیدترین یافته های ساخت و نوع لوپ استفاده کنید ؛ درضمن سیم های داخل کابل کت چهار زوج داره که رنگشون مشخصه دیگه ، چهار زوج رو با هم سری کن کاری نداره اگر روش سری کردن رو متوجه شده باشی بخوبی انجامش میدی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 21 مرداد1396 - 12:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 133 , 134 , 135 , 136 , 137 , 138 , 139 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure