انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:56am

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 131 , 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. لطف دارین. @};-

دوشنبه 9 مرداد1396 - 1:31pm

سلام استاد حمید در مورد سنس چند روز قبلم می خاستم بگم که یک قبر بوده که شخص با زره دفن شده بوده دوستان اونجارو حفاری کردن و دارن میارنش هر وقت دستم رسید براتون عکسشو میفرستم در ضمن میگن تو عمق ۲.۷ بود

دوشنبه 9 مرداد1396 - 4:35pm

فقط میشه گفت با ارزش نشون دادن خذف آهن بی دلیل نبوده و با اینکه هدف اهنیه اگه زیاد پوسیده نباشه خیلی با ارزش میتونه باشه حالا هر چی خدا بخواد

دوشنبه 9 مرداد1396 - 4:42pm

به نظرم فرو ۹۲ باید یه آلیاژ خاص وقدیمی و خیلی محکم ازآهن باشه که تو فلزات امروزی نتونستم یه همچین عدد فروی رو پیدا کنم

دوشنبه 9 مرداد1396 - 4:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من چند بار حفاری بی نتیجه داشتم ینی هیچی نبوده در صورتی که مرکز سنس با میتر بالای 200 داشتم
شما هم به این مشکل برخوردین؟؟؟؟

دوشنبه 9 مرداد1396 - 8:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اسد خان نوشته است:
سلام استاد حمید در مورد سنس چند روز قبلم می خاستم بگم که یک قبر بوده که شخص با زره دفن شده بوده دوستان اونجارو حفاری کردن و دارن میارنش هر وقت دستم رسید براتون عکسشو میفرستم در ضمن میگن تو عمق ۲.۷ بود

درود اسد خان عزیز @};-
تبریک میگم برادر .. :-BD

دوشنبه 9 مرداد1396 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

p00rr11a نوشته است:
دوستان من چند بار حفاری بی نتیجه داشتم ینی هیچی نبوده در صورتی که مرکز سنس با میتر بالای 200 داشتم
شما هم به این مشکل برخوردین؟؟؟؟

حجم فلز همچنین با چه لوپی و لوپ رو چسبوندین زمین میتر چند شد؟

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 9 مرداد1396 - 9:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

هیچ فلزی نبود
با لوپ یک در یک یه حجم 1.5 در 1.5
6 متر هم کندیم
فقط یک بار این مشکل پیش نیومده چند بار شده
یه موردی رو ک خیلی با فلزجو تجربه کردم حساسیت بیش از حد به ریشه درختان و املاحه

دوشنبه 9 مرداد1396 - 10:14pm
مدیر کل
مدیر کل

اسد خان نوشته است:
به نظرم فرو ۹۲ باید یه آلیاژ خاص وقدیمی و خیلی محکم ازآهن باشه که تو فلزات امروزی نتونستم یه همچین عدد فروی رو پیدا کنم

خسته نباشین.
بالا رفتن بیش از حد عادی فرو برای فلزات آهنی و پایین اومدن بیش از حد فرو برای فلزات غیر آهنی معمولا نشانه قدیمی بودن هدف هست! این مساله رو دوستان در موارد متعددی تایید کردن.
در مورد احتمال با ارزش بودن هدف علیرغم آهنی بودن اون حق با شماست! مواردی هست که فلز نوعی آلیاژ آهن هست ولی الزاما چیز بی ارزشی نیست و لذا با توجه به موقعیت مکان و وجود آثار و نشانه میتونین برای حفاری اقدام کنین. در واقع حذف آهن دستگاه بیشتر جاهایی بدرد میخوره که احتمال وجود فلز بی ارزش خیلی بیشتر از با ارزش هست و به این صورت از حفاری بیمورد جلوگیری میشه.

دوشنبه 9 مرداد1396 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برادر من شما چطور 6متر کندی ن میشه توضیح بدین رو چه منوالی
وقتی جایی سنس داشتی با حجم 1.5در1.5بایدجنسی باشه
بعد از هرچها طرف رفتی یا از دو طرف ؟؟
هین کندن به سنگی برخورد نکردی مثلا سنگ سیلیس سنگ اهن ؟؟؟؟
بعد عدد تفکیکت چی بود ؟؟
اینا رو کامل بیان کنید
لوپ 1در1گرفت با لوپ کوچیکتر چی زدی یا نه تا صدای بوقو شنیدی گفتی تمومه شروع به کندن کردی
لطفا اینا رو جواب بدین تا اشتباهاتتونو عرض کنم که دیگه بیهوده نکنین وبرای بچه های دیگه هم تجربه بشه
ریشه درختان دوستان گوش کنید اینجا دارم بیان میکنم من تمامو کمال 70درصد ریشه هارو تست کردم
لورنز وفلزجوبیشتر به درخت کیش یعنی ریشه درخت کیش حساسه اونم ای دی وفرو نوسان داره وحجم نمیده وای دی وفرو تقریبا برابرند مثل زربدر همدیگه رو قطع نمیکنن

دوشنبه 9 مرداد1396 - 10:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 131 , 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure