انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 2:10pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 , 133 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

newcup2003 نوشته است:
شاید حق با شما باشه دوست عزیز . ولی من به شخصه هر کاری رو انجام دادم و چندین مدل لوپ برابر مطالب گفته شده و همه قطعات طبق راهنما و ...... دیگه خستم کرد . بد تر از همه اینه که حتی به نصف برد هم به زور میرسم. بخدا . شما حساب کن با لوپ 65 سکه رو توی 35 سانت و اسپری رو در 80 و سینی 40 سانتی رو در 1و75 که دیگه این ته بردش هست . شما به غیر از اقای اسدف اگه اشتب نکنم که فیلمش هست و سکه رو در 57 سانت راحت میگیره کسی رو سراغ داری به این برد با سکه برسه؟ حالا شاید بگید سکه ملاک نیست ولی من همون سکه رو ببینم گفته شما رو رو چشم میزارم . اگه هست قیلم رو بزارید که شاید بازم انگیزه ای بوجود بیاد.خود شما وسیلتون چطوره ؟ با این ابعاد و لوپ؟ ممنون

با سلام
بله برادر بنده با حساسیت 15 فرکانس 123 و پهنای پالس 165 یک سکه 3 سانتی رو تا 50 الی 54 سانت سنس داشتم فیلمش هم تقدیم شما مشاهده بفرمائید ، داخل حیاط خونه و منطقه مسکونی هست حساسیت رو بیشتر از 15 نمیشه برد ! حساسیت رو اگر بیشتر از 15 میذاشتم شاید تا 65 و بیشتر هم میزد !

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 20 تیر1396 - 9:03am

سلام . ممنون بابت فیلم . اره مشخصه . میشه مشخصات لوپت رو و رابط و اگرم امکان داشه عکس از داخل جعبه ... که مقایسه کنم . ببخش . مرسی :ymblushing:

ای کاش ته بردش رو هم تو فیلم میگرفتی . میدونم سخته ولی تو یک فیلم اگه هر دو رو ( سکه و مثلا سینی ) نشون بدی عالیه . بازم شرمنده

سه شنبه 20 تیر1396 - 3:55pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
newcup2003 نوشته است:
شاید حق با شما باشه دوست عزیز . ولی من به شخصه هر کاری رو انجام دادم و چندین مدل لوپ برابر مطالب گفته شده و همه قطعات طبق راهنما و ...... دیگه خستم کرد . بد تر از همه اینه که حتی به نصف برد هم به زور میرسم. بخدا . شما حساب کن با لوپ 65 سکه رو توی 35 سانت و اسپری رو در 80 و سینی 40 سانتی رو در 1و75 که دیگه این ته بردش هست . شما به غیر از اقای اسدف اگه اشتب نکنم که فیلمش هست و سکه رو در 57 سانت راحت میگیره کسی رو سراغ داری به این برد با سکه برسه؟ حالا شاید بگید سکه ملاک نیست ولی من همون سکه رو ببینم گفته شما رو رو چشم میزارم . اگه هست قیلم رو بزارید که شاید بازم انگیزه ای بوجود بیاد.خود شما وسیلتون چطوره ؟ با این ابعاد و لوپ؟ ممنون

با سلام
بله برادر بنده با حساسیت 15 فرکانس 123 و پهنای پالس 165 یک سکه 3 سانتی رو تا 50 الی 54 سانت سنس داشتم فیلمش هم تقدیم شما مشاهده بفرمائید ، داخل حیاط خونه و منطقه مسکونی هست حساسیت رو بیشتر از 15 نمیشه برد ! حساسیت رو اگر بیشتر از 15 میذاشتم شاید تا 65 و بیشتر هم میزد !

سلام دوستان
مهدی جان ممنون بابت تست خوبتون
لطفا مشخصات کامل لوپتون ، مقاومت، ظرفیت و نوع سیم و ... رو بگین
نوع کانکتور و کابل ؟
لطفا عکسی از مدار هم بذارین تا همه بتونن ازش الگو بگیرن.
موفق باشی مهندس
یاحق @};- @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 21 تیر1396 - 10:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ضمن تشکر از اقا مهدی عزیز
مهندس حمید لطفا نظرتون رو بفرمایین که ملاک تست برا برد نهایی فلزجو همین تک بوقهاییست که اقا مهدی گذاشتن یا اینکه بوق باید یکسره و رسا باشه تشکر.
چون زیر خاک که اصلا نمیشه به تک بوق اعتماد کرد.
باز تشکر از اقا مهدی (یاشا)

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

چهارشنبه 21 تیر1396 - 6:30pm
مدیر کل
مدیر کل

از نظر من ملاک برد نهایی بوق ممتد روی حساسیت 17 یا 18 و گراند خاموش هست.

چهارشنبه 21 تیر1396 - 8:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عرض سلام و ادب محضر دوستان و مهندس عزیز آقا حمید
من دیلی اتومات لوپ رو به 20 رسوندم.
منتها امروز به مشکلی برخوردم
دسگاه تو باغ خودمون تو شهر عادی بود و یه بیل رو تو سه متری تشخیص میداد که اهنه
اما امروز رفتیم جایی که گفته میشه قبرستونه و اطراف رو هم حفاری کردن.خواستم ببینم چیزی نشون میده یا نه.دسگاه روشن شد بلافاصله بوق زد و نون اف ای نشون داد. هر جایی از اون محوطه دسگاه وقتی به زمین نزدیک میشد دسگاه بوق میزد و نون اف ای و آی دی حدودی 60 نشون میداد.این به نظرتون حساسیت به زمین نیست؟؟اگه حساسیت به زمینه چرا باغمون اینطوری نبود البته قبول دارم زمین با زمین فرق داره اما باید بگم جنس زمین ها یکیه و زیاد هم با باغمون فاصله نداره فقط موندم این مشکل از کجا آب میخوره.با هر تنظیمی که بلد بودم اعم از تنظیم گراند در حالت های آف تا 10 و فرکانسو دیلی و ... کارر کردم اما نتیجه همون بود به نظرتون این حساسیته یا چیز دیگه ایه؟

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

جمعه 22 تیر1396 - 1:57am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. خسته نباشین.
بله اگر در محوطه ای وسیع چنین حالتی باشه نشانه حساسیت به زمین هست. باید لوپ رو از زمین بالاتر بگیرین و از تنظیمات مناسب تری استفاده کنین. اصولا سنس زمین در صورت نزدیک کردن لوپ به زمین طبیعی هست.
تفاوت به احتمال زیاد بدلیل حالت زمین بوده. ممکنه سطح خاک ظاهرا مشابه باشه ولی در عمق کم وضعیت خاک عوض بشه.

جمعه 22 تیر1396 - 2:28am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام بر شما همراهان جان.این دسگاه چرا انقد حساسیت به زمین داره؟!
با فرکانس 100
عرض پالس 150
دیلی 30 تا 50
اسپید 1 الی 3
گراند 1 الی 3
ایرون ریجکت 20
سنس 10 الی 15
تو این محدوده باز به زمین حساسیت نشون میداد.دوتا فلز جو دارم دوتا شونم همین عملکردو داشتن.یکی از 157 فلزی بهره میبره یکی از 357 فلزی
ولی نمیدونم چرا انقد بی ثبات هستن و زمین بهشون تا این حد تاثیر میذاره
میشه راهنمایی کنید؟؟؟

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

جمعه 23 تیر1396 - 10:39pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده که عرض کردم حساسیت به زمین اصلا طبیعی هست. بخشی رو هم در راهنما به این موضوع اختصاص دادم که باید با دقت مطالعه کنین تا موضوع رو بدرستی درک کنین. تمام فلزیاب هایی که با مونولوپ و بصورت سنس غیر حرکتی کار میکنن و به اندازه کافی حساسیت و قدرت داشته باشن باید روی اکثر زمینها نسبت به بالا و پایین کردن لوپ واکنش نشون بدن. در غیر این صورت قطعا یکی از مواردی که ذکر شد وجود نداره. برای غلبه بر این مشکل حین کاوش باید در درجه اول نسبت به شرایط زمین لوپ رو به اندازه کافی بالاتر از زمین بگیرین و سپس سعی کنین این فاصله رو حفظ کنین تا بتونین روی قدرت و حساسیت مناسب از فلزیاب جواب بگیرین.

جمعه 23 تیر1396 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظرتون ایشون تو سنس فلز کلک نمی زنه
http://www.aparat.com/v/rDof1#

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 28 تیر1396 - 12:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 , 133 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure