انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:18pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیزفلزجویه دستگاه کامله نخواستم برم تواپراتوری لورنزبه دلایلی
مینویسن میگن ازکجابدونیم چه تنظیمی کجانیازه اگه اینتورباشه لورنزم تنظیم داره بایدتنظیم بشه مابایدبدونیم روچه زمینی داریم کارمیکنیم وطبق اون زمین تنظیماتو انجام بدیم .
شایدکسی ازمن ببرسه مگه توموفق شدی بافلزجومن تا80درصدراهورفتم .ولی مشکل ازخودم بودبه نتیجه نرسیدم .
به خاکهای رنگی رسیدم وبه زغال کامل علک شده ولی شرایتی پیش اومدنتونستم کارکنم .عکس این خاکم دارم فقط چون گوشیم اپل 5عکساش حجم بالای 1گیگ داره .اگرکسی میدونه چطورحجمشوپایین بیارم بهم بگه که عکسوبزارم .البته تا2هفته دیگه بازمیرم سراون زمین نتیجه رومیزارم .

دوشنبه 18 تیر1396 - 12:13am

سلام . دوستانی که به برد مورد نظر فلزجو پی ای رسیدن لطفا بیان و بقیه رو راهنمایی کنن. بخدا بس سیم و کابل و قطعه عوض کردم . خودم خجالت میکشم. همه چی درست و مرتب و طبق دستورات ، ولی اصلا قابل مقایسه نیست با انچه که چند نفر انگشت شمار دارن ازش میگن . نمیدونم باید چکار کرد ؟ لطفا کمک کنید شاید نتیجه بده

دوشنبه 19 تیر1396 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

newcup2003 نوشته است:
سلام . دوستانی که به برد مورد نظر فلزجو پی ای رسیدن لطفا بیان و بقیه رو راهنمایی کنن. بخدا بس سیم و کابل و قطعه عوض کردم . خودم خجالت میکشم. همه چی درست و مرتب و طبق دستورات ، ولی اصلا قابل مقایسه نیست با انچه که چند نفر انگشت شمار دارن ازش میگن . نمیدونم باید چکار کرد ؟ لطفا کمک کنید شاید نتیجه بده

مطمئنا تعداد کسانی که به برد نهایی رسیدن خیلی بیشتر از چندنفر انگشت شمار است
کل مطالب در تایپیک های مربوطه گفته شده همچنین در فایل راهنما هم نکاتی ذکر شده @};-

دوشنبه 19 تیر1396 - 1:18pm

شاید حق با شما باشه دوست عزیز . ولی من به شخصه هر کاری رو انجام دادم و چندین مدل لوپ برابر مطالب گفته شده و همه قطعات طبق راهنما و ...... دیگه خستم کرد . بد تر از همه اینه که حتی به نصف برد هم به زور میرسم. بخدا . شما حساب کن با لوپ 65 سکه رو توی 35 سانت و اسپری رو در 80 و سینی 40 سانتی رو در 1و75 که دیگه این ته بردش هست . شما به غیر از اقای اسدف اگه اشتب نکنم که فیلمش هست و سکه رو در 57 سانت راحت میگیره کسی رو سراغ داری به این برد با سکه برسه؟ حالا شاید بگید سکه ملاک نیست ولی من همون سکه رو ببینم گفته شما رو رو چشم میزارم . اگه هست قیلم رو بزارید که شاید بازم انگیزه ای بوجود بیاد.خود شما وسیلتون چطوره ؟ با این ابعاد و لوپ؟ ممنون

دوشنبه 19 تیر1396 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جواد عزیز متاسفانه به پیامهاتون سر نمیزنین.اگه اطراف هشتپر یا رضوانشهرین تو خصوصی به هم پیام بدین .
با عرض معذرت از سایر دوستان

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 19 تیر1396 - 3:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

newcup2003 نوشته است:
شاید حق با شما باشه دوست عزیز . ولی من به شخصه هر کاری رو انجام دادم و چندین مدل لوپ برابر مطالب گفته شده و همه قطعات طبق راهنما و ...... دیگه خستم کرد . بد تر از همه اینه که حتی به نصف برد هم به زور میرسم. بخدا . شما حساب کن با لوپ 65 سکه رو توی 35 سانت و اسپری رو در 80 و سینی 40 سانتی رو در 1و75 که دیگه این ته بردش هست . شما به غیر از اقای اسدف اگه اشتب نکنم که فیلمش هست و سکه رو در 57 سانت راحت میگیره کسی رو سراغ داری به این برد با سکه برسه؟ حالا شاید بگید سکه ملاک نیست ولی من همون سکه رو ببینم گفته شما رو رو چشم میزارم . اگه هست قیلم رو بزارید که شاید بازم انگیزه ای بوجود بیاد.خود شما وسیلتون چطوره ؟ با این ابعاد و لوپ؟ ممنون

من سال 94 دستگاه رو ساختم و تا اونجایی که یادم میاد فقط یک بار تستش کردم که در اون تست یک سینی 50استیل رو با لوپ 60ساخته شده با کابل کت6 در 2مترو 50 با تنظیمات پیش فرض سنس میکرد.برای سنس سکه هم تنظیمات مخصوص خودش رو میخواد.برای ساختنش هم از همین قطعات معمولی که اینترنتی سفارش داده بودم استفاده کردم
دستگاه رو سال قبل دادم به یکی از دوستان چون فرصت کاوش رفتن نداشتم
اگه دستگاه دستم بود حتما براتون فیلم از تستش میزاشتم
دوست عزیز این دستگاه رو خیلی ها ساختن ولی همشون فیلم از تست هاشون تهیه نکردن
فیلم های تست دستگاه هم تو آپارات هست هم تو یوتیوپ @};-
شما احتمالا یه جای کارت میلنگه یا جای تستت مشکل داره یا نحوه ساخت دستگاهت @};-

آخرین بار توسط امیر حداد در دوشنبه 19 تیر1396 - 4:41pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 19 تیر1396 - 3:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودجناب هنرجو
بهتراست هرپیقامی داریم عمومی باشه تادوستانم ازاطلاعات استفاده کنن .

دوشنبه 19 تیر1396 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-? :-? :-? :-?
سوالم فنی نبود خصوصی بود.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 19 تیر1396 - 5:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بفرماییدمن درختمتم
سوالوتوخصوصی مطرح کنید.

دوشنبه 19 تیر1396 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

newcup2003 نوشته است:

تو تایپیک فلزجو عکس دستگاهی که ساختی رو بزار شاید مقاومتی رو مقدارشو اشتباه گذاشته باشی یا اشتباهی مثل این
ان شاالله درست میشه و به برد مطلوب میرسی

دوشنبه 19 تیر1396 - 5:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure