انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:59pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 120 , 121 , 122 , 123 , 124 , 125 , 126 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرافرین نوشته است:
درود بر شما جناب مهدی شیر خدا :ymhug:

من هر آنچه که آموختم تمام و کمال فقط توسط استاد خودم جناب مهندس حمید بوده و از حدود سه سال پیش تا الان تنها مرجع من ایشون بودند و هستند زیرا معتبرتر از ایشون به واقع تاکنون نیافتم!
در این راستا اینطور انحرافات برام قابل حضم نیست چه آنهم توسط شمایی که از خبرگان بشمار می آیید! اونهم با وجود آنهمه توضیحاتی که استاد بارها گوشزد فرمودند!!
متاسفانه همین حالا هم که استاد دوباره اونهمه توضیح دادن باز هم تعدادی فکر میکنند توضیحات اون گرانقدر صحیح هست!! :-o

امیدوارم اگر جسارتی از جانب بنده مشاهده فرمودید به بزرگواری خودتون عفو بفرمایید اما مسائل فنی جای تعارفات نیست..

شب و روزگارتون خوش @};-

اقای مهرافرین اگه منظورتون بنده بود .گفتم بیشتر توضیحاتشون در مورد تشخیص فلز از نافلز درست بود .اگه هم نواقصی دارن بفرماین تا بنده و امثال بنده استفاده کنن.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب سنه دژممنون ازراهنماییتون

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asgharasghar نوشته است:
سلام خدمت اهالی فلزجو
تشکر میکنم از دوست عزیزم آقا مهدی زحمت کشیدن این فایلمو گذاشتن برای دوستان
و شرمنده دوست عزیزم آقا مهدی بابت نظر دوستان
خدمت مهندس حمید عرض کنم که درسته که من علم شمارو ندارم ولی ب جرات میگم شما حتا ۱بار هم بیابون نرفتین جایی رو بزنید و حفاری کنید،شما طبق معمول انتقاد پذیر نیستین و این برای مهندسی در حد شما خوب نیست
مهندس حمید گرامی شما همه چی رو با محاسبات روی کاغذ مقایسه نکنید
هر موقع جایی رو دسگا زدین و فلز کشیدین بیرون اون درسته که بعید میدونم شما تا بحال از خونه بیرون زده باشین
این فایل رو هم به عشق دوستانی مثل آقا مهدی درس کردم و همش تجربیات خودم بوده و تاکید میکنم به دوستان اگه واقعا میخان نتیجه بگیرن به نکاتی که در فایل غید شده عمل کنن
از طرفی از بیان تجارب خودم با این انتقاد خودخاهانه شما پشیمون شدم که چرا گذاشتم
ضمنا نیازی به تایید روش اپراتوریم توسط هیچ کس رو ندارم ب کار خودم ایمان دارم
طبق معمول هم بعضیا مطالب رو تغییر میدن ب نام خودشون جاهای دیگه نشر میدن
نیازی هم نمیبینم حرف رو با فیلم ب شما ثابت کنم شما مختارید باور بکنید یا باور نکنید اصلا مهم نیست برام
مهم اینکه بنده با روش خودم نتیجه گرفتم
کسی رو هم مجبور نکردم از این روش استفاده کنه
انتقاد شمارو هم هیچکدومشو قبول ندارم چون شما تجربه عملی ندارید و فقط از روی کاغذ حرف میزنید،حرف تا عمل فرقش زمین تا آسمونه
در نهایت از شما مهندس حمید تشکر میکنم چون با نقطه زن فلزجو نتیجه گرفتم و امیدوارم پاینده و پیروز باشید

ضمنأ
بعضیا هم مثل مگس ویز ویز نکنن کمتر پاچه خاری کنن هم مدال طلا پاچه خاری رو مهندس حمید گرامی بهشون میده مطمعن باشن

اپراتوری چه نقطه زن چه ردیاب همش قلق درآوردنه
اونایی که ایراد میگیرن کدومتون قلق گذاشتین ؟
کدومتون واقعیت رو گفتین؟
چرا چون این کاره نبودین
فقط ادعای پوچ
برای هرکسی که تو این راه ریاضت کشیده و خاک خورده و زندگیشو پای این کار گذاشته آرزوی موفقیت دارم یاعلی

سلام.
برادرم!! اول اینکه بابت موفقیتات بهت تبریک میگم.
....ماها همگی با تنظیمات خودمون با این سیستم جواب خوبی گرفتیم. اولین باریه که میبینیم کسی اینطور روی برداشتهای خودش به عنوان یک حقیقت در مقابل حقایق اصلی و یافته های طراح و سازندش و نیز اپراتورهای حرفه ای،؛ اصرار میکنه.
باور کنی یا نه به غیر از مطالب مربوط به تمیز دادن فلز ازغیر فلز و حدس سایز و عمق، بقیش برداشتهای شخصی خودت بر اساس تستهای خودته که نمیتونه تعمیم پیدا کنه. اگرچه شما زحمت کشیدی و این مطالبو با تلاشی خیرخواهانه و با حسّ کمک - جمع آوری کردی - قابل تقدیره، ولی محتواش چندان صحیح و به دردبخور نیست.
شما قطعاً با این باورخشک و تنظیمات فیکس در خیلی موارد خیلی از اهدافو از دست میدی. اگر هم چیزی زدی دلیل بر این نیست که با حداکثر کارآیی سیستم زدی....
حتی اونچیزایی هم که درست نوشتی برای خیلیها از جمله برای بنده جدید و خاص نبودن.
از همه اینا گذشته اشاره هم نکردید که چه حجم جنسیو در چه عمقی و با چه شدت سیگنالایی زدی و....

واما دست آخر؛ مهمتر از همه اینکه این رسم جوانمردی و مردانگی نیست که نمک خورده شود و نمکدان شکسته گردد. اگر نخواستید در عمل بابت زحمات طاقتفرسا ، بی بدیل و بی دریغ مهندس حمید، تشکر کنید، حداقل در کلام ولفظ تشکر میکردید.... نه اینکه اینگونه حتی الفبای ادب رو هم رعایت نکنید .....نمک و نمکدونو..... رعایت ادب شرط موفقیت کامله:
از خدا خواهیم توفیق ادب...........بی ادب محروم ماند از لطف رب.
تمام اوناییکه در دنیا از فلزجو بهره میبرن بخوان یا نخوان وامدار مهندس حمیدن . این یک حقیقت و واقعیت لایتغیّره.

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 1:47pm

حمید نوشته است:
ممنون اصغر آقای عزیز. ابتدا به ساکن باید عرض کنم توقع من و سایرین از شما که در این انجمن آیدی دارین این هست که هر مطلبی دارین خودتون شخصا در انجمن بیان کنین. وگرنه تصور نمیکنم بحث در محیط هایی نظیر تلگرام و درست کردن فایل و پخش کردن اون در جاهای دیگه در مورد طرحی که اساسا متعلق به فلزجو هست چندان کار جالب و معقولی باشه!
بله شاید شما درست بگی که من یک بار هم بیابون نرفتم! فکر کنم دهها بار در انجمن عرض کردم من هرگز کاوشگر نبوده و نیستم. پس این جای بحث و اصرار یا انکار نداره. اما فراموش نکنین شما و خیلیها با طرح کسی مثل من به نتیجه رسیدین و ایشالا بیش از این هم به نتیجه خواهید رسید که بقول شما حتی یک بار هم بیابان نرفته!!! بد نیست شما که اینطور جسورانه من رو به عدم انتقاد پذیری متهم میکنین خودتون کمی روی این مطلب فکر کنین. فلزیاب یک عملکرد کاملا علمی و فنی داره و حسابش با ردیاب زمین تا آسمان متفاوت هست. آیا شما میتونین از مهندسین شرکت مینلب یا لورنز سوال کنین چند بار بیابان رفتن؟! اونها هم طبق بسیاری از فیلمهایی که از کارگاهها و لابراتوارهاشون وجود داره 99 درصد کارها رو در آزمایشگاه انجام میدن! این کاملا عین واقعیته. تستهایی هم که سر زمین میگیرن مطمئن باشین بطور مشابه بنده انجام دادم. تجربه ساخت اولین فلزیاب من هم به 25 سال قبل برمیگرده! پس از حیث سر و کله زدن با فلزیاب فکر میکنم قطعا از شما و خیلیها تجربم بیشتره. این تجربه در کنار بررسی و مطالعه و داشتن دانش در زمینه الکترونیک آنالوگ و بخصوص دیجیتال بعلاوه ماهها کار و محاسبه و آزمون و خطا روی این طرح خاص منجر به نتیجه ای شده که امروز شما دارین ازش استفاده میکنین و مشخصا راضی هم هستین. مطمئن باشین مجموع زمانی که من روی این طرح صرف کردم از مجموع تایم کاوشگری شما و احتمالا هر یک از کاوشگران این انجمن بیشتر بوده و حدودا به بیش از 2000 ساعت میرسه!!! پس دیگه معنی نداره شما بگین من تجربه ندارم! شما نکاتی رو در اپراتوری طرح بنده مطرح میکنین که من شخصا مدتهای مدید روی اونها بلحاظ تئوری و عملی کار کردم! شما اگر یک بار با بنده تشریف ببرین بیابون متوجه تجربه من میشین. علتش هم سادست چون این دستگاه هر واکنشی که نشون میده همزمان بخشی از برنامه و منطق کارکردی که براش نوشتم جلو چشمانم میاد!!! پس بد نیست کمی تامل کنین. این کار هر کسی نیست و در سالهای آینده و در مقایسه با مداراتی که احیانا منتشر میشن خواهید دید. لذا این مساله مضحکی هست که شما با دستگاه من جواب بگیرین و اون رو عالی بدونین ولی اینطور در مورد نظرات فنی من موضع بگیرین! از این گذشته بحث ما اپراتوریه و فقط نظر شما مطرح نیست. صدها نفر این دستگاه رو حتی قبل از شما ساختن و باهاش کاوش کردن و نظرات و پیشنهادات مختلفی در گذشته ارائه دادن که خیلیاش توام با فیلم مشخص بوده. شما فقط یکی از صدها و بلکه هزاران اپراتور هستین. امیدوارم برای همه کسانی که از این دستگاه استفاده کردن و برخی موارد اپراتوری شما رو قبول ندارن احترام قائل باشین و کمی در روش کار خودتون تامل کنین. متاسفانه ما مردمی هستیم که اگر روی یک موبایل یا کامپیوتر ترفند کوچکی اجرا کنیم طوری خوشحال و مغرور میشیم که انگار کل اون سیستم رو خودمون ساختیم درحالیکه اگر توان یا دانش لازم رو داشتیم اصلا از ابتدا خودمون یک کامپیوتر یا موبایل میساختیم! حکایت شما و فلزجو هم بهمین صورت هست.
همونطور که دوست دیگرمون بدرستی اشاره کرد و بنده هم بارها در انجمن عرض کردم ؛ موفقیت در کاوش یا بقول شما بیرون کشیدن فلز از خاک الزاما نه به معنی اپراتوری صحیح هست و نه حتی خوبی اون دستگاه! در واقع تحت شرایطی وقتی یک هدف خوب و سر راست در مکان کاوش وجود داشته باشه حتی با یک دستگاه بسیار ساده و با اپراتوری غیر ایده آل هم ممکنه براحتی سنس و کشف بشه! اما برای رسیدن به درصد موفقیت بالاتر در جاهای مختلف هم دستگاه بهتری لازمه و هم اپراتوری دقیق تر. در واقع بحث بالا بردن "شانس" موفقیت هست و این یک موضوع صفر یا صدی نیست. بنده شاید تجربه کاوش شما و هیچ یک از دوستان رو نداشته باشم ولی نکته ای که شما توجه نمیکنین این هست که روزانه دهها نفر تجربه کاوش خودشون رو از بیابان و کوه و جنگل با من در میان میذارن و این روال بلحاظ موقعیت خاص بنده در این انجمن چند ساله که وجود داشته و داره! پس چیزی که من در ذهن دارم چکیده ای از نتیجه هزاران کاوش توام با دانش خودم هست که اینها رو همیشه کنار هم میذارم و سعی میکنم با هم تطبیق بدم و به نتیجه درست برسم. نه تنها شما بلکه به یقین عرض میکنم حداقل در ایران کسی چنین موقعیتی نداره! پس بد نیست اگر این بار با این روحیه جسورانه به بنده انتقاد کردین به همه این نکات توجه کنین.
بهرحال همونطور که در پست صفحه قبل عرض کردم برخی موارد در توضیحات شما درست بودن که جای بحثی نداره. برخی قبلا بطور مفصل بیان شده و برخی هم حاصل تجربه عملی شما بوده که البته نکاتی مثل تشخیص فلز از غیر فلز برای من واضح بودن و باز هم بنوعی بیان شده. دهها نکته مهم هم در فایل اصلی اپراتوری قید شده که شما اصلا به اونها اشاره ای نداشتین! اما بحث من روی 5 موردی بود که توضیحش رو دادم. عرض هم کردم روی این موارد هر ابهامی بود خوشحال میشم بیشتر در موردش بحث کنیم. فکر هم میکنم اگر من رو درست شناخته باشین میدونین که تا حد ممکن از مطرح کردن چیزی که در موردش مطمئن نباشم خودداری میکنم. در یک بحث علمی و فنی هم یا باید هم رو قانع کنیم یا قانع بشیم! روش بحث منطقی بیان استدلال توام با آزمایش هست. فکر کنم این خیلی واضح و مشخص باشه. ولی وقتی شما میگین من روش خودمو قبول دارم چون چنین جوابی گرفتم و نیازی به فیلم گذاشتن هم ندارم ؛ این اتفاقا مشخص میکنه درجه انتقاد پذیری شما صدها برابر کمتر از من هست و دیگه طبیعتا نمیتونین چنین نسبتی به من بدین! فارغ از بحث فلزیاب و کاوش و این حرفها بنظرم بهتره ابتدا یاد بگیریم چطور بحث کنیم و به نتیجه ای برسیم که برای همه ما مفید باشه. نه اینکه درگیر مسائل شخصیتی و این چیزها بشیم که خدای ناکرده کار به جسارت و دلخوری بکشه. این به کسی کمک نمیکنه. باز هم عرض میکنم اون 5 مورد رو با دقت مطالعه کنین هر مطلب خاصی بود من در خدمت شما هستم. موفق باشین. @};-

سلام مهندس حمید گرامی
بنده فایل رو جایی پخش نکردم اول انجمن شما گذاشتم بعد انجمن مهندس بهنام عزیز و بعد هم گروه اپراتوری فلزجو
بنده بارها از شما تشکر کردم و چون فلزجو طراحی شما بوده و حداقل من موفق بودم باهاش
از نظر علم شما در الکترونیک شکی نیست و شما استاد هستین ولی تجربه در عمل تا رو کاغذ خیلی فرق داره
من همیشه تو تلگرام و سایتها از استادی شما گفتم و قبولتون داشتم
ولی همچنان روش خودم رو بهترین روش میدونم و از کسی هم یاد نگرفتم و انقد زمین و سوراخ سوراخ کردم تا بهش رسیدم
شما لطف کن فایل منو پاک کن تا ب قول خودتون کسی منحرف نشه
خاستین خودم رو هم حذف کنید بازم خیالی نیست
اشتباه از من بود که نتیجه ۱۶سال اپراتوری رو ب زبون ساده بیان کردم و هیچ ادعایی هم ندارم
۵نکته شما رو خوندم و قبلا نظرمو گفتم
ضمنا راضی نیستم کسی از روش من استفاده کنه چون ب قول شما اشتباهه

شما افتخار ایران هستین امیدوارم پاینده و پیروز باشید

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 2:00pm

mahmood51 نوشته است:
asgharasghar نوشته است:
سلام خدمت اهالی فلزجو
تشکر میکنم از دوست عزیزم آقا مهدی زحمت کشیدن این فایلمو گذاشتن برای دوستان
و شرمنده دوست عزیزم آقا مهدی بابت نظر دوستان
خدمت مهندس حمید عرض کنم که درسته که من علم شمارو ندارم ولی ب جرات میگم شما حتا ۱بار هم بیابون نرفتین جایی رو بزنید و حفاری کنید،شما طبق معمول انتقاد پذیر نیستین و این برای مهندسی در حد شما خوب نیست
مهندس حمید گرامی شما همه چی رو با محاسبات روی کاغذ مقایسه نکنید
هر موقع جایی رو دسگا زدین و فلز کشیدین بیرون اون درسته که بعید میدونم شما تا بحال از خونه بیرون زده باشین
این فایل رو هم به عشق دوستانی مثل آقا مهدی درس کردم و همش تجربیات خودم بوده و تاکید میکنم به دوستان اگه واقعا میخان نتیجه بگیرن به نکاتی که در فایل غید شده عمل کنن
از طرفی از بیان تجارب خودم با این انتقاد خودخاهانه شما پشیمون شدم که چرا گذاشتم
ضمنا نیازی به تایید روش اپراتوریم توسط هیچ کس رو ندارم ب کار خودم ایمان دارم
طبق معمول هم بعضیا مطالب رو تغییر میدن ب نام خودشون جاهای دیگه نشر میدن
نیازی هم نمیبینم حرف رو با فیلم ب شما ثابت کنم شما مختارید باور بکنید یا باور نکنید اصلا مهم نیست برام
مهم اینکه بنده با روش خودم نتیجه گرفتم
کسی رو هم مجبور نکردم از این روش استفاده کنه
انتقاد شمارو هم هیچکدومشو قبول ندارم چون شما تجربه عملی ندارید و فقط از روی کاغذ حرف میزنید،حرف تا عمل فرقش زمین تا آسمونه
در نهایت از شما مهندس حمید تشکر میکنم چون با نقطه زن فلزجو نتیجه گرفتم و امیدوارم پاینده و پیروز باشید

ضمنأ
بعضیا هم مثل مگس ویز ویز نکنن کمتر پاچه خاری کنن هم مدال طلا پاچه خاری رو مهندس حمید گرامی بهشون میده مطمعن باشن

اپراتوری چه نقطه زن چه ردیاب همش قلق درآوردنه
اونایی که ایراد میگیرن کدومتون قلق گذاشتین ؟
کدومتون واقعیت رو گفتین؟
چرا چون این کاره نبودین
فقط ادعای پوچ
برای هرکسی که تو این راه ریاضت کشیده و خاک خورده و زندگیشو پای این کار گذاشته آرزوی موفقیت دارم یاعلی

سلام.
برادرم!! اول اینکه بابت موفقیتات بهت تبریک میگم.
....ماها همگی با تنظیمات خودمون با این سیستم جواب خوبی گرفتیم. اولین باریه که میبینیم کسی اینطور روی برداشتهای خودش به عنوان یک حقیقت در مقابل حقایق اصلی و یافته های طراح و سازندش و نیز اپراتورهای حرفه ای،؛ اصرار میکنه.
باور کنی یا نه به غیر از مطالب مربوط به تمیز دادن فلز ازغیر فلز و حدس سایز و عمق، بقیش برداشتهای شخصی خودت بر اساس تستهای خودته که نمیتونه تعمیم پیدا کنه. اگرچه شما زحمت کشیدی و این مطالبو با تلاشی خیرخواهانه و با حسّ کمک - جمع آوری کردی - قابل تقدیره، ولی محتواش چندان صحیح و به دردبخور نیست.
شما قطعاً با این باورخشک و تنظیمات فیکس در خیلی موارد خیلی از اهدافو از دست میدی. اگر هم چیزی زدی دلیل بر این نیست که با حداکثر کارآیی سیستم زدی....
حتی اونچیزایی هم که درست نوشتی برای خیلیها از جمله برای بنده جدید و خاص نبودن.
از همه اینا گذشته اشاره هم نکردید که چه حجم جنسیو در چه عمقی و با چه شدت سیگنالایی زدی و....

واما دست آخر؛ مهمتر از همه اینکه این رسم جوانمردی و مردانگی نیست که نمک خورده شود و نمکدان شکسته گردد. اگر نخواستید در عمل بابت زحمات طاقتفرسا ، بی بدیل و بی دریغ مهندس حمید، تشکر کنید، حداقل در کلام ولفظ تشکر میکردید.... نه اینکه اینگونه حتی الفبای ادب رو هم رعایت نکنید .....نمک و نمکدونو..... رعایت ادب شرط موفقیت کامله:
از خدا خواهیم توفیق ادب...........بی ادب محروم ماند از لطف رب.
تمام اوناییکه در دنیا از فلزجو بهره میبرن بخوان یا نخوان وامدار مهندس حمیدن . این یک حقیقت و واقعیت لایتغیّره.

سلام
ببین این دلیل نمیشه که‌ چون مهندس طراح فلزجو هست تمام حرفای ایشون رو تایید کنم
انتقاد ب نظرت یعنی بی ادبی؟
اگه درکت از نوشتهام این بوده برات متاسفم و دیگه حرفی ندارم
شما دوزاریت کج جا افتاده و بی ادب کسی هست که دخالت میکنه
بنده بارها از ایشون تشکر کردم چه در سایت و چه در تلگرام و گروها خودش نبوده خداش بوده و میتونی بری بپرسی
والا من مثل بعضیا عادت ب دسمال کشی و پاچه خاری ندارم
فقط پشت سر مهندی گفتم همه جا خدا امواتشو بیامورزه چون خیلی یارو دسگا دار کرد و خیلیا هم نتیجه گرفتن و چیزی نگفتن
من که بیان کردم الان آدم بده شدم
اگه باز برات گنگه بگو توضیح بدم

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 2:14pm

جواد64 نوشته است:
باعرض سلام براستادحمیدودوستان
اصغرجان برات متعصفم هنوزیادنگرفتی که باکسی که مداری طراحی کرده که توادم نمک نشناس به موفقیت رسیدی چطورحرف بزنی .پسرخوب توکه به نتیجه رسیدی تجربیات خودتم نوشتی چیه توقع داری همه تجربیاتتوماودوستان کورکورانه قبول کنیم نه اینجاجای زورنیست اگرم تجربیاتت درست باشه چرامنت سرمامیزاری .
یه مثال میزنم درموردلوپ استوانه ای بنده ازاستادحمیدسوال کردم ولی برای کنجکاوی خدمم رفتم 5مدلشویعنی 30و45و60و90دراوردم باانکبوتی مقایسه کردم حرف استاددرست بود.لیتزسیموتست کردم .بازبه حرف استادحمیدرسیدم .پس هرکسی نمیتونه شخصیت استادحمیدووخیلی ازدوستان مودب این انجمنوداشته باشه
ودراخرانسانی که به حرف برگترخودش یعنی استادخودش احترام نزاره نمیگم کورکورانه قبول کنه احترام بزاره اون انسان موفقی نیست ولواینکه تمامی حرف استادحمیدبامنطق جوردرمیاد.
مرتیکه بافلزجوبه نتیجه رسیده حالا میگه من استادم .

بچه حرف دهنت رو بفهم
وقتی تو انقد شعور نداری فرق انتقاد رو با احترام نمیدونی دیگه از این بیشتر ازت انتظار نمیره
من کی ادعای استادی کردم؟
دفه آخرت باشه پابرهنه میپری وسط هر وقت گفتن خر تو بگو عر
ضمنا مثل تو بی وجود و بعضیا عادت ب دسمال کشی و پاچه خاری ندارم
اول بفهم چی میخای بلغور کنی بعد بنویس
تا بیشتر از این قهوه ای نشی
خفه کار کن

هر چی ب احترام دوست عزیزم آقا مهدی هیچی نمیگم امثال تو پاپتی هی وز وز میکنن

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 2:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس شمافهمیدین که نبایدبی احترامی کردبی احترامی میکنی بی احترامی میبینی .دسمال کشم خودتی وازتوبدترا.
بچه های انجمن چراحرف نمیزنید.اگربچه های انجمن دسمال کشن وهرکی بیاداحترام مارودستمال کش فرزکنه که نمیشه .دسمال کش خودتی جدوابادت
من دیگه به احترام انجمن حرفی نمیزنم .چیزی هم بگی جوابتونمیدم .توتوگروه تلگرام شایانی هستی .شایانی توگروهش ادمای بی ادبوحذف میکنه

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 2:43pm

جواد64 نوشته است:
پس شمافهمیدین که نبایدبی احترامی کردبی احترامی میکنی بی احترامی میبینی .دسمال کشم خودتی وازتوبدترا.
بچه های انجمن چراحرف نمیزنید.اگربچه های انجمن دسمال کشن وهرکی بیاداحترام مارودستمال کش فرزکنه که نمیشه .دسمال کش خودتی جدوابادت
من دیگه به احترام انجمن حرفی نمیزنم .چیزی هم بگی جوابتونمیدم .توتوگروه تلگرام شایانی هستی .شایانی توگروهش ادمای بی ادبوحذف میکنه

بچه چاقال
سیرابی
منظور از دسمال کش و پاچه خار خودتی نه کس دیگه
خفو خون بگیر حوصلتو ندارم
شایانی رو هم نمیشناسم
چند تا آش و لاش خایه مالی مثل تو باشه باعث منحرف شدن بقیه میشه
تو وقتی در حدی نفهم و بی شعوری که فرق بین انتقاد و احترام رو نمیدونه گو میخوری زر میزنی
بچهای انجمن مثل تو آش و لاش و بی وجود نیستن
همه سالارن و آقا خیلی از دوستانم تو همین انجمن هستن
امثال تو ناشور انجمن رو ب گند کشونین
دیگه نبینم زر بزنی و گرنه از این بدتر قهوه ای میشی

تا ب امروز ب احترام مهندس حمید و آقا مهدی جواب نمیدام
ولی دیدم اگه جواب امثال تو بچه پاپتی ناشور رو ندم زیادی پرو میشن

با عرض پوزش از همه جواب این یارو رو رو باید میدادم

آقا مهدی فایل منو پاک کن برادر دیگه حوصله ندارم
خودم هم خاستی حذف کن
لعنت ب من که جنگ اعصاب درس کردم واسه خودم چون حقیقت رو گفتم

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 3:22pm
مدیر کل
مدیر کل

asgharasghar نوشته است:
سلام مهندس حمید گرامی
بنده فایل رو جایی پخش نکردم اول انجمن شما گذاشتم بعد انجمن مهندس بهنام عزیز و بعد هم گروه اپراتوری فلزجو
بنده بارها از شما تشکر کردم و چون فلزجو طراحی شما بوده و حداقل من موفق بودم باهاش
از نظر علم شما در الکترونیک شکی نیست و شما استاد هستین ولی تجربه در عمل تا رو کاغذ خیلی فرق داره
من همیشه تو تلگرام و سایتها از استادی شما گفتم و قبولتون داشتم
ولی همچنان روش خودم رو بهترین روش میدونم و از کسی هم یاد نگرفتم و انقد زمین و سوراخ سوراخ کردم تا بهش رسیدم
شما لطف کن فایل منو پاک کن تا ب قول خودتون کسی منحرف نشه
خاستین خودم رو هم حذف کنید بازم خیالی نیست
اشتباه از من بود که نتیجه ۱۶سال اپراتوری رو ب زبون ساده بیان کردم و هیچ ادعایی هم ندارم
۵نکته شما رو خوندم و قبلا نظرمو گفتم
ضمنا راضی نیستم کسی از روش من استفاده کنه چون ب قول شما اشتباهه

شما افتخار ایران هستین امیدوارم پاینده و پیروز باشید

من در عرایض قبلیم دهها نکته مختلف مطرح کردم. شما اگر اهل بحث بودی میشد بصورت منطقی نکته به نکته جلو رفت. ولی متاسفانه من چنین روحیه ای در شما نمیبینم!
بله شما فایل رو پخش نکردی فقط اینجا گذاشتی و یک انجمن دیگه و گروه تلگرام و ...! :D دوست عزیز اصلا چه دلیلی داشت برای مداری که طراحش در حضور شماست و بهش دسترسی دارین بدون مشورت یا هماهنگی فایل درست کنین؟! مگه ما اینجا کم در مورد این طرح بحث کردیم؟ مگه همون مطالبی که در فایل اپراتوری اصلی آمده نقص یا اشکالی داشته که شما با یک صدم اون توضیحات توام با چند اشتباه سعی کنین تکمیلش کنین؟ مگه تجربیات مختلف دوستان و سوالات یا مشکلات رایج در توضیحات اصلی لحاظ نشده؟ عرض کردم حداقل میتونستین مشورت کنین. نه اینکه اینطور یکطرفه فقط اپراتوری خودتون رو صحیح بدونین و بنده رو به عدم انتقاد پذیری و سایرین رو هم به مسائل دیگر متهم کنین! این بیشتر نشون میده مشکل از شماست نه بنده و خیلیهای دیگه. از اینها گذشته من شخصا درک نمیکنم چطور کسی با یک دستگاه جواب خوبی میگیره و بعد میاد فایل اپراتوری شخصی درست میکنه و جلو طراح و سایر اپراتورهای دستگاه می ایسته؟! این بنظر من عجیبه و اصلا منطقی نیست.
اینکه بنده استادم نظر لطف شماست. ولی این حرف در کنار تشکرات و امثال این حرفا در مقابل موضع گیری خودخواهانه شما در بحث اپراتوری جور در نمیاد. من از شما میپرسم در این مملکت چند استاد و مهندس و حتی دکترای رشته الکترونیک و یا رشته های مرتبط داریم؟ چرا از هیچکدومشون نه بصورت عمومی و نه تجاری چنین طرحی در نیومده؟! فکر میکنین بدون تجربه و اطلاعات خاص در زمینه فلزیابی صرفا با دانش روی کاغذ کسی میتونه این کار رو بکنه؟ اگر میتونست که الان باید هزاران مدار مشابه این داشته باشیم!
جالبه شما میگی 16 ساله زمین رو سوراخ کردی ولی آخرش با فلزجو به نتیجه رسیدی! من واقعا نمیدونم دیگه چی باید جواب شما رو بدم! :D فلزجو اگر طرحی شد که بعد این همه سال شما رو به جایی رسونده ؛ هزاران نکته مختلف پشتش وجود داشته. حالا شما تنها با چند تنظیم سلیقه ای که تازه امکان تغییر اون تنظیمات رو هم بنده با اراده خودم در اختیار شما گذاشتم میخواین خود من رو زیر سوال ببرین؟!! اینکه مشخصه خیلی مسخرست!
من متوجه هستم ظاهرا بسیاری از دوستان سعی داشتن و دارن با توجه به کارایی و موفقیت این طرح هر کدوم بنوعی نکته ای رو بهش اضافه کنن تا بلکه اعتباری هم برای خودشون باشه! حالا یکی فیبر عوض میکنه یکی فلان قطعه رو عوض میکنه یکی لوپ عجیب براش میسازه و یکی هم مثل شما چند نکته اپراتوری مطرح میکنه! همه شما فقط به نوعی قصد کسب اعتبار از طرح فلزجو رو دارین. وگرنه این همه مدار هست. خودتون هم وارد به کار باشین تشریف میبرین طراحی انجام میدین و کل اعتبار پروژه میشه برای خودتون. اما من هرگز نمیپذیرم کسی به زور در پروژه ای که 99.99 درصد کارش رو من انجام دادم بخواد وارد بشه و چیزی رو به نام خودش تمام کنه! هر کسی هم جای من باشه نمیپذیره و کاملا طبیعی هست.
حالا بنظر شما اگر نکات اپراتوری شما درست بود و به همه کمک میکرد ؛ با توجه به اینکه این مساله میتونه منجر به جوابگیری بهتر از طرح فلزجو و افتخاری بیش از پیش برای بنده باشه ؛ چه دلیلی داره من مخالفتی بکنم؟! آیا من ناراحت میشم تنها با چند تکنیک جدید اپراتوری طرحم بهتر جواب بده بدون اینکه خودم زحمت اضافی کشیده باشم؟! یعنی شما عقل من رو تا این حد کم فرض میکنین؟! ولی وقتی بین مجموع نکات چند تاش قطعا ایراد داره و درست نیست خب ما هم میگیم نیست به دلایلی که توضیحش رو هم دادم. فکر نمیکنم این جای بحث و مشاجره بیهوده داشته باشه!
شما مکررا از تجربه صحبت میکنین درحالیکه نتیجه ای که گفتین نشون میده اتفاقا سالها تجربه پشت این پروژه وجود داشته تا به امثال شما با تجربه ها هم جواب داده و راضیتون کرده. از این گذشته دانشمندی مثل انیشتین بدون اینکه از اتاق خودش خارج بشه فرمول کارکرد جهان هستی رو کشف کرد و مسیر زندگی بشر رو به نوعی تغییر داد! امروزه ناسا فضاپیماهایی میسازه که بدون تست در شرایط واقعی فضا در همون بار اول پرتاب بدرستی کار میکنن و ماموریت خودشون رو انجام میدن! این حاصل فعالیت علمیه. برای همین عرض میکنم شما با ذهنیت ردیابی میاین در دنیای فلزیابی وارد میشین و فکر میکنین فلزیاب هم مثل ردیاب بی حساب و کتابه و هر کسی هر جور فکر کنه ازش جواب میگیره! دوست عزیز رفتن بیابان رو شما و هزاران هزار کاوشگر دیگه دارن انجام میدن ولی فقط یک نفر پیدا میشه که بتونه چنین سیستمی طراحی کنه و در اختیار شما بذاره! این خودش نشون میده این طراحی هنرش هزاران برابر بیشتر و بزرگتر از بیابان رفتن و سوراخ کردن زمینه! ضمن اینکه هیچ مهندس حاذقی وقتش در بیابان نمیگذره بلکه بیشتر پای میز کار و طراحی خودش مشغول به کاره. این کار تمام مهندسان دنیا از جمله در معتبر ترین شرکتهای ساخت فلزیاب هست. پس انتقاد شما اصلا به نوعی انتقاد هم محسوب نمیشه! شما کار خودت رو میکنی و من هم کار خودم. من به شما توهینی نکردم شما هم لطف کن توهین بیمورد انجام نده. وگرنه اون تشکرات و صحبتهای مثبت برای من عادیه. بر خلاف تصور شما نه به تشکر کسی نیاز دارم و نه چاپلوسی کسی! با کسی هم رودربایستی ندارم.
در خصوص اون 5 مورد هم بنظرم هر کسی میتونه خودش تست کنه. اصراری نیست که من درست میگم یا شما! بهتره دیگران نظر بدن. هر چند مورد 5 رو که خودتون با نتیجه گیریتون عملا تایید میکنین! چون شما در توضیحات چیزی در مورد عمق نهایی گفتی که نتیجه کاوش و اعدادی که خودتون فرمودین خلاف اون توضیح بود! پس دیگه خودبخود مشخص هست.

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 4:02pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب اصغر متاسفانه برخلاف میل باطنی خودم مجبور هستم بدلیل توهین و فحاشی مکرر شما نسبت به دوستان و شکایتهایی که شده شرمنده حضور شما در انجمن بشم! هر محیط عمومی از جمله انجمن فلزجو قواعد و قوانینی داره. مسلما این مدل ادبیات سخیف در بحث اصلا برای بنده و کاربران قابل قبول نیست. قطعا جایی زبان به توهین باز میشه که در بیان منطق عاجز میمونه! با این اوصاف من حتی شک دارم شما به نتیجه ای که ادعا کردین رسیده باشین! هر چند شخصا برای من مایه افتخار هست ولی بیشتر به واقعیات توجه میکنم. اگر هم این نتیجه رو گرفتین که ظاهرا از بعد شخصیتی روی شما اثر منفی داشته! لذا امیدوارم اگر قراره کسی در پی کسب موفقیتی مسائل مهمتری رو از دست بده همون بهتر که به اون موفقیت نرسه!!! همه چیز که دراوردن یک تکه فلز از خاک نیست. ادب و احترام و معرفت و شخصیت انسانی بسیار بیشتر از اینها ارزش داره. وگرنه چیزی که زیاده آدم پولدار! مهم اینه که اگر به یک جایگاه مادی رسیدین برای بقیه چه کارکردی میتونین داشته باشین. نه اینکه گذشته خودتون رو هم فراموش کنین و تبدیل به یک آدم مغرور و خودخواه و بی ادب بشین! بقول معروف ادب مرد به ز دولت اوست.

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 4:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 120 , 121 , 122 , 123 , 124 , 125 , 126 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure