انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 12:13pm

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 اساتید راهنمایی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه دوست دارم پالسی داره که وقتی روشن میشه بایدکده 5رقمی بده تابالابیادش
بچه ش دستکاری کرده الان کدوعوض کرده نمیادبالابااون کده

بایدچه کارکردش؟؟؟؟
ممنون

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست من هر دستگاهی یه کد مادر داره که با زدن اون دستگاه بر میگرده به تنظیمات اولیه اگه میشه اسم دستگاه یا عکس از اون رو بزار تا ببینیم چی کار میشه کرد

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 6:42pm
مدیر کل
مدیر کل

در حالت کلی فقط یک راه وجود داره و اون هم آزمایش تمام حالات ممکن هست! :D
اگر دستگاه اجازه میده که بینهایت کد رو وارد کنین تا درست در بیاد و کار کنه ؛ این کار عملیه و فقط زمان میبره. باید وقت بذارین از 00000 تا 99999 رو امتحان کنین! به این روش در اصطلاح شکستن رمزها بروت فورس گفته میشه و در صورت کوتاه بودن و صرفا عددی بودن رمز در زمان معقولی قابل انجام هست. اگر فرض کنیم وارد کردن و تست کردن هر رمز 10 ثانیه وقت بگیره ؛ آزمایش کل حالات ممکن حداکثر 288 ساعت طول میکشه! :D البته از نظر احتمالات ریاضی قاعدتا در نیمی از این زمان ممکنه به نتیجه برسین. اگر حدود شماره رمز رو داشته باشین که دیگه کار خیلی سریعتر از این هم میشه. تنها چالش شما در این مورد صبر و حوصله هست و باید ساعات طولانی وقت بذارین و هر بار حواستون باشه از چه شماره تا چه شماره ای رو تست کردین!
طبیعتا احتمال بررسی روشهای دیگه و سریع تر از این بستگی به نوع دستگاه داره. مثلا اگر بقول دوستمون مستر کد داشته باشه که دیگه مشکلی نیست. ممکنه روال سخت افزاری هم امکانپذیر باشه که خودش میتونه برای دستگاه خطرساز باشه. پس راحت ترین راه قطعی و بدون خطر آزمایش تمام کدهاست.

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با تشکر از فرمایشات استاد ارجمندم حمید آقا باید بگم که من کد مادر تعدادی از دستگاها رو دارم که به همین روش حمید آقا عمل کردم و اونا رو به دست آوردم
شما وقتی اون کد مادر رو وارد میکنی دستگاه یه بار رسیت میشه و با اون کدی که برای اولین بار سازنده روی دستگاه وارد کرده دستگاه بالا میاد

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کده مادرش 12345 هست که ازاول بودش والان میزنیم میگه اشتباه هست
اره کدهم تابینهایت میشه دادش بهش
ولی نمیدونیم چه کنیم

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 11:04pm
مدیر کل
مدیر کل

علی جان اگر مستر کد نداشته باشه که راهش همونی هست که گفتم! فقط باید حوصله بخرج بدین روزی چند ساعت وقت بذارین و محدوده اعدادی رو که امتحان میکنین رو در پایان یادداشت کنین تا سری بعدی از همون عدد به بعد رو ادامه بدین! هر وقت خسته شدین دوباره آخرین عدد رو یادداشت کنین تا سری بعد که ادامه میدین! درسته کار مشکلی بنظر میرسه ولی بنظر من در شرایط شما ممکنه حتی سریع ترین و راحت ترین راه باشه! وگرنه تا بخواین راه دیگه پیدا کنین ممکنه بیشتر طول بکشه و دستگاه مدت زیادی و شاید برای همیشه بلا استفاده بمونه.

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون مهندس جان
وتشکرازدوستان دیگرلطف کردین
چشم میگم بهش

پنج شنبه 16 مرداد1393 - 7:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
دستگاه رو خاموش کن.یک کلید رو نگه دار دستگاه رو روشن کن.چند تا کلیدها رو امتهان کن.روی یکیش گزینه چنج پسورد میاد.یه پسورد جدید بده.ببین جواب میده.

جمعه 17 مرداد1393 - 9:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure