انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:23pm

پاسخ به موضوع  [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 دستگاههایی که جواب داده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
یعنی کبری ردیابی هم داره؟! البته تو سایتش دید که آنتن مخصوص جلوی ماشین داره و میشه اونو زیر هلیکوپتر بست اما تو سایتش صحبتی از ردیابیش نکرده!

دوست عزیز میشه سایتشو بزاری یه دید بزنیم

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 3 آذر1393 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
یعنی کبری ردیابی هم داره؟! البته تو سایتش دید که آنتن مخصوص جلوی ماشین داره و میشه اونو زیر هلیکوپتر بست اما تو سایتش صحبتی از ردیابیش نکرده!

دوست عزیز میشه سایتشو بزاری یه دید بزنیم

تو سرچر گوگل Radarteam sweden AB تایپ کنید محصولات جدید کبری خانوم میاد! :D

سه شنبه 3 آذر1393 - 2:17am

با سلام کسی با دیپ مستر لیکس 5 کار کرده

جمعه 26 دی1393 - 11:35pm

اگه منظورت اونیه ک تو اصفهان میفروشن آره من کر کردم زبالس

یکشنبه 19 بهمن1393 - 8:47am

ما آخرش نفهمیدیم کدوم دستگاه خوبه هرکی میاد یه چیزی میگه و میره...
یکی میاد بحثو با یه شی عوض میکنه یکی هم ادامش میده..
یکی نیست بگه کدومش خوبه و همه رو خلاص کنه.

دوشنبه 17 فروردین1394 - 9:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
میدونی چیه دوست عزیز.حقیقت اینه که این جواب گرفتن از وسیله به خیلی چیزها بستگی داره.مهمترین چیزش بلد بودن کار با وسیله و تجربست.بعدیش اینه که جای کارتون باید دست نخورده و بکر باشه.بعدیش هم اینه که کسی که با هر سیستمی جواب گرفته باشه که نمیاد اینجا جار بزنه من جواب گرفتمو ازین حرفها....
خلاصه مطلب اینه که یکی میبینی با یه وسیله ارزون دستساز میره یه جای خوب تو عمق مثلا یک متری یه جنس توپ درمیاره.یکی هم به یه وسیله 50 میلیونی میره بیرون هر چی درمیاره آشغاله.پس دسگاهش خوبه ولی دید کاریش خوب نیست و نمیتونه گمانه چشمی بزنه که جای خوب پیدا کنه برای کارکردن. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 17 فروردین1394 - 10:22am

sagar نوشته است:
ما آخرش نفهمیدیم کدوم دستگاه خوبه هرکی میاد یه چیزی میگه و میره...
یکی میاد بحثو با یه شی عوض میکنه یکی هم ادامش میده..
یکی نیست بگه کدومش خوبه و همه رو خلاص کنه.

سلام اگر مایه هنگفت داری که صد و بیست الی دویست تومن بتونی هزینه کنی خصوصی بده. اگر هم نداری زیاد حرص نخور برای قلبت خوب نیست عزیز.

دوشنبه 17 فروردین1394 - 10:25am

دوست عزیز منظورم اینه که اگه پستی میزارین جواب درست حسابی بدین نه اینکه هر کسی یه چیز بگه کلا تو انجمن وقتی صحبت از مدار یا خوده دستگاه شده هر کی یه چیزی گفته آخرشم که هیچیو هیچی... یه حرفی رو شروع میکنین به آخر برسونین...
در ضمن من خودم رو معدن گنج نشستم به دستگاه هم نیازی ندارم فقط مشکل من لباس و ماسک مخصوصه که اونم پیدا نمیشه یعنی اعتماد به کسی ندارم که ازش بخوام چون همشون اطلاعاتی ان...
یا حق

دوشنبه 17 فروردین1394 - 10:55am

sagar نوشته است:
دوست عزیز منظورم اینه که اگه پستی میزارین جواب درست حسابی بدین نه اینکه هر کسی یه چیز بگه کلا تو انجمن وقتی صحبت از مدار یا خوده دستگاه شده هر کی یه چیزی گفته آخرشم که هیچیو هیچی... یه حرفی رو شروع میکنین به آخر برسونین...
در ضمن من خودم رو معدن گنج نشستم به دستگاه هم نیازی ندارم فقط مشکل من لباس و ماسک مخصوصه که اونم پیدا نمیشه یعنی اعتماد به کسی ندارم که ازش بخوام چون همشون اطلاعاتی ان...
یا حق

مشکل شما هم راه حل خودش رو داره . در دسترس همه نیست ولی هست

دوشنبه 17 فروردین1394 - 11:00am

باشه هم ما نتونسیم پیدا کنیم...
اگه جایی سراغ داری بگو تا ما هم شما کمکی گرفته باشیم..

دوشنبه 17 فروردین1394 - 11:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure