انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:43am

پاسخ به موضوع  [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی
 دستگاههایی که جواب داده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستگاه حامد شمسی یک سینی استیل 60 در 60 رو تا 2.5 میزد اما داخل زمین هیچی فقط زرات ، اصلا برای فلزات غیر اهنی ساخته نشده ، یک پیاله مسی 18 در 18 سانت رو بزور 70 تا 80 سانت روی هوا میزنه . خلاصه اشغاله . یکی از دوستام الکترونیک خونده خودش یک دستگاه پالسی ساخته چند بار با هاش جنس بیرون اورده توی عمق حدود 2 متری ، الان یه جی پی 5000 خریده ، این دستگاه رو دید اونم نظرش این بود که اسباب بازیه .خواستم تقویتش کنم کفتش ارزشش رو نداره فقط خطاش چند برابر میشه چون از قطعات معمولی استفاده شده

سه شنبه 29 مهر1393 - 5:14pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
دستگاه حامد شمسی یک سینی استیل 60 در 60 رو تا 2.5 میزد اما داخل زمین هیچی فقط زرات ، اصلا برای فلزات غیر اهنی ساخته نشده ، یک پیاله مسی 18 در 18 سانت رو بزور 70 تا 80 سانت روی هوا میزنه . خلاصه اشغاله . یکی از دوستام الکترونیک خونده خودش یک دستگاه پالسی ساخته چند بار با هاش جنس بیرون اورده توی عمق حدود 2 متری ، الان یه جی پی 5000 خریده ، این دستگاه رو دید اونم نظرش این بود که اسباب بازیه .خواستم تقویتش کنم کفتش ارزشش رو نداره فقط خطاش چند برابر میشه چون از قطعات معمولی استفاده شده

دوست عزیز میشه از این دوست گرامیتون بپرسید این دستگاه پالسی که ساخته اسمش چیه؟

سه شنبه 29 مهر1393 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
arash22 نوشته است:

من اون قدیمیه رو ندیدم وجی پی رو دیدم گفتش یک ولومش خراب شده نتونستم پیداش کنم منظورش از جنس خوب بود ، قراره بده به من باهاش کار کنم چون خودش یکی داره حالا ببینم چی میشه ،اسم دستگاه رو می پرسم خبرش رو اینجا میزارم

سه شنبه 29 مهر1393 - 6:12pm

سلام بر اساتید با تجربه
آیا کسی میتونه در تهیه دستگاه اصل به من کمک کنه؟

چهارشنبه 30 مهر1393 - 6:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
arash22 نوشته است:

ازش پرسیدم اسم خاصی نداره یک مدار نظامی المانی هست که از یک سایت هک شده ، پالسی هست اما شیوه کارش مثل جی پی هست وقتی روی مد وری دیپ میزاری ، در واقع یک صدای زمینه کوچک ( تیک تیک ) همیشه داره با بالا پایین کردی لوپ هم بر عکس این دست سازای داخلی اشغال بالانسش بهم نمی خوره البته اونها نتونستن تمام قطعات اصل رو پیدا کنن روی این حساب تا دومتر میشه راحت روش حساب کرد و خصوصا روی فلزات غیر اهنی مثل طلا مس مفرغ خیلی حساس هست دنبال یک ولوم مولتی ترن 250 کیلو اهم میگره کسی میدونه کجا دارن ( از این ولومهایی که چند دور می خورن )، چون خودش جی پی خریده شاید بتونم ولوم رو تهیه کنم و یه مدت ازش بگیرم این دستگاه حامد شمسی رو دید گفتش که اصلا با این نمیتونی باری در بیاری چون برای فلزات قدیمی غیر اهنی ساخته نشده و بسیار بی ثبات هست .

جمعه 2 آبان1393 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این دستگاه حامد شمسی هست و اکثر دستگاهای داخلی مثل همین دستگاه هستند دو تا باطری 6 ولت چراغ دستی رو بهم چسپونده بقیه مدار رو هم خودتون ببینید کل قطعات مدارش رو با 20-30 تومن می تونید بخرید همه قطعات از جنس معمولی که توی بازار به راحتی پیدا میشه البته پشت ای سی ها رو خش داده تا خونده نشه اخه اینم شد دستگاه با قیمت چند میلیونی به مردم می فروشه ما که گول خوردیم شما این کار رو نکنید

پیوست:
د ستگاه.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 آبان1393 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
اینکه دستگاهی جواب داده، باید دید اپراتورش چقدر علاف شده تو بیابون.
خودم یه بوقی دست ساز دارم که شاید باور نکنید تو یه هکتار زمین فقط سه بار بوق زد.

دستگاه برای اقای صفایی بود.
هر سه بار اهن بود.دیگه بوقی نداشت.
باید درصد موفقیت رو هم گفت.

منم با این دستگاه کار کردم حساسیتش به طلا نسبت به دستگاههای شرکتی بیشتره و تستی که من انجام دادم سینی 48سانتی استیل زیر خاک با لوپ 1متری تا 320سانت و النگو طلا تا 90سانت میزنه

یکشنبه 4 آبان1393 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته اپراتوری دستگاه هم مهم هست اگر در یک هکتار سه تا بوق زده که بسیار بعید هست علتش این بوده شما حساسیت رو روی کمترین حد گذاشتین که درر اون حالت بیشترین برد دستگاه یک متر میشه و توی چند هکتار حتی یک بوقم نکشه چون عمقی نمیزنه داره حداکثر یک متر عمق میزنه با خطای کم ، حالا بیا حساسیت رو ببر بالا تا عمق 3 متر بزنه بعد توی صد متر ببین چند تا بوق الکی میزنه ، حاضری دستگاه رو بکوبی زمین من کار دستگاه اقای صفایی رو دیدم از حامد شمسی خیلی بهتر هست ولی همچین اش دهن سوزی نیست چون دوستم بعد چند ماه فروختش اون ال سی دی کوچک و چند تا گزینه دیلای ... داره که مال حامد شمسی هیچی نداره فقط یک ولوم . ثبات دستگاه خیلی مهم هست که هیچ کدام از دست سازها ندارن مگر اینکه روی کمتریت حساسیت گذاشته بشه وگرنه تست زیر خاکی که خودت یک فلز گذاشتی اصلا ملاک نیست چون اطرافش رو از الودگی پاک کردی با حاکثر حساسیت میری روی اون هدف . حالا بیا با همون حساسیت برو داخل یک زمینی که اصلا به اونجا اشنایی نداری دم به دم صدای دستگاه در بیاد بعد چند دقیقه خودت بی خیال میشی

یکشنبه 4 آبان1393 - 3:37pm

سلام دسگاه کبری ساخت امریکا که اطلاعاتو میراث فرهنگی ازش استفاده میکنن بهترین دسگاهه تا فاصله 600 متری هرچی باشه نشون میده رو صفحش عمقو جنسو ....یکی از بچه ها ده کیلو باهاشطلا پیدا کردن یه صلیبو یدونه سر اسب تو عمق دونیم متری که بخاطر سادگیشون لو رفتن همشو اطلاعات اومد برد موقع که اطلاعات ریخته بودن تو روستا خونشون دسگاه کبرارو تو ون اطلاعات دیده بوده که باهاش خونرو چک میکردن لازمم نیست لپ بگیری دستت میشینی تو ماششین اطرافو نشونت میده مثل کف دستت قیمتش هم اون یارو که ااورده بوده جنسو پیدا کرده بودن گفته بوده که 950 میلیونه ولی فک کنم پایینتر باشه خلاصه یارو جای بقیه جنسارم گذرا گفته به دوستم ولی چون دقیق نگفته هنوز ول معطلیم تو عمق دو سه متری چند جارو مطمعنیم ولی نقطشو نمیدونیم تو سانتیمترشش موندیم جایی که من میگم قبلا اتشکده بوده این تپه هم یک کیلومتر باهاش فاصلهداره نزدیک بیست نوع جنس هست توش هجده سال پیش هم رفسنجانی اومد زیر اتشکدرو خالی کرد یادمه ما تو روستامون از جلومون رد شد اونموقع ما کلا تو باغ نبودیم فکر میکردیم اومده از روستای ما دیدن کنه خخ... یدونه سنگ بزرگی بود نور میداد گوهر بود برداشتن الان همون جا یدونه کارخانه زدن چند هزار نفر توش کار میکنن بزرگترین کارخونه استانه خلاصه اغا من میدونم جاهاشو ولی دریغ از یه دسگاه مردم نمیدونن هر کدوم یه دسگاه دارن کار دنیا همین بوده همیشه...
همین تپه که میگم قبرستونه روستاست دو سال پیش ینفرو خاک کردن بعدا مردم میگفتن از رو قبرش اتیش میاد بیرون هاله های رنگی میدیدن پدر من خودش رفت از نزدیک نگا کنه به ما گفت اتیش داشت منم میخورد خلاصه مردم ساده فکر میکنن هاله های طلا اتیش جهنمه جنس انقدر روه وبزرگه که ما از دور میدیدیم فکر میکردیم چراغ روشن کردن هر سال بعد زمستون که زمین نفس میگیره گاز زیر زمین میمونه یهویی ازاد میشه هاله ها دیده میشن فقط نقطشو من میدونستم فردا میرفتم خالی میکردم تپه پایین خونه ماست لامصب

دوشنبه 3 آذر1393 - 6:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یعنی کبری ردیابی هم داره؟! البته تو سایتش دید که آنتن مخصوص جلوی ماشین داره و میشه اونو زیر هلیکوپتر بست اما تو سایتش صحبتی از ردیابیش نکرده!

سه شنبه 3 آذر1393 - 12:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure