انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:40pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 طرز کار گرت GTI 2500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر آقا سجاد.طبق فرمایش آقا حمید وتحقيقات بنده گرت رو شرکت dti هم میفروشه توی سایتش هم هست خدمت دوستان هم عرض کردم که پشت دستگاه رو باز کردم وروی آی سی های اصلی مارک گرت خورده بود ضمنا فکر نمی کنم گرت با مدارات خاصی که داره قابل کپی برداری( تقلبی ) باشه اینرو هم عرض کنم این دستگاه به دوصورت فروخته میشه یکی بالوپ25cm وcm33 دیگری بالوپ25cm ولوپ متعامد شاید فرق رنگش بخاطر این دو مدل باشه :-BD

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

دوشنبه 23 تیر1393 - 4:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تا اینجا که کسی در مورد طرز کار این دستگاه توضیح خاصی نداده لا اقل چیزهایی رو که خودم میدونم رو عرض میکنم اگر اشتباهه دوستان منو ببخشن وراهنمایی بفرمایند
در حالت توباکس که ظاهرا راحتتره ابتدا دکمه power رو نزدیک به 5ثانیه نگهمیداریم ودستگاه خودش با تنظیمات کارخانه ای وست با لوپ متعامد روشن میشه وبعد کمی دستگاه رو بالوپ متعامدش به زمین نزدیک میکنیم و دکمه all metal رو فشار میدیم که با این کار صدای بوق دستگاه قطع میشه و دستگاه آماده به کاوش میشه و برای تفکیکش باید بعد از شنیدن بوق روی اون نقطه که بوق زده ایستاد و دکمه accept/reject رو نگهداشت تا جنس رو تفکیک کنه.این رو هم نميدونم که تا چه عمقی میشه رو تفکیکش حساب کرد.
در حالت استفاده از لوپ کوچکش هم تا جایی که من ميدونم اگر روی حالت سکه یابی تنظیمش کنیم که این حالت جدا از تنظیمات کارخانه ایه جوری تنظیم میشه که سکه ها رو به راحتی تشخیص میده و ابعاد اون رو که بر اساس سکه های آمریکایی هست وبالای ال سی دی دستگاه دقیقا عکسشون هست نشون میده البته اول باید دکمه treasor رو بعد از شنیدن بوق فشار بدین وزرای تفکیک هم باید دکمه accept/reject رو نگهدارین.
توی قسمت منوش میشه حالت های مختلفی مثل سکه یابی، جواهرات، عتیقه جات واشیا باستانی رو انتخاب کرد وهمچنان میشه ذرات وآلودگی های خاک رو تا 4 اینچ حذف کرد وحذف نمک هم داره.
فکر کنم بیشتر از کپنم صحبت کردم دوستان واساتید اگر جاییش ایراد داره راهنمایی بفرمایید

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

دوشنبه 23 تیر1393 - 5:29am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز در حالت توباکس تفکیک نداره و ال متال هست،در حالت وی ال اف هم در ال متال بیشترین برد رو داره البته برای تفکیک و تخمین عمق در این حالت ال متال یا همون بیشترین برد میتونی از صفحه نمایش استفاده کنی.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما اسد عزیز از راهنمایی های شما سپاسگذارم.یه نمونه از تستی که با توباکسش انجام دادم رو خدمت دوستان عرض میکنم.جایی رو دوستان به عمق 3متر حفاری کرده بودن وبعد حالت افقی 8متر جلو رفتن از اونها خواستم برای تست دستگاه دوتا کلنگ ویه بیل رو داخل کار بذارن بعد از بالانس دستگاه با زمین تونستم جای دقیق اون وسایل رو پیدا کنم البته نتونستم باهاش حفره رو بزنم.بنظر من گرت دستگاه جالبیه وهر روز ازش یه کارایی جدید میبینی البته با راهنمایی دوستان خوبی مثل آقا اسد عزیز

سه شنبه 29 مهر1393 - 8:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ضمنا برای تست لوپ کوچیکش یعنی لوپ 25سانتیمتری داخل خونه میشه یه سینی 20 در30 رو از فاصله یک متر وسی سانتی ویک سکه نقره قدیمی رو در 45سانتی زد.

سه شنبه 29 مهر1393 - 8:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوارم مطالب برای دوستان مفید باشه اگر کسی سوالی داشت در خدمت هستم البته تا جایی که از دستم بر بیاد وبلدباشم ضمنا آقا اسد عزیز هم که استاد گرت هستند.

سه شنبه 29 مهر1393 - 8:42am

سلام یه گریت gti 2500گیرم امده شروع جستجو را انجام نمیده دوستان راهنمایی بفرمایید دفتر راهنما یا عیب یابیش را برام بزارید ممنون میشم

چهارشنبه 12 آذر1393 - 1:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برشما اقا حمید خ شما اگر دکمه سمت چپ ردیف بالا رو بمدت ۵ثانیه نگهداری بایدبه حالت تنظیمات کارخانه ای ومد سکه یابی شروع بکار کنه.

جمعه 20 آذر1393 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر احیانا روشن نشد دقت کنید که خشاب باتریها رو درست جا زده باشید

جمعه 20 آذر1393 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب حمبید خ عزیز اگر هنوز دستگاهت مشکل داره 3تا پیچ پشت دستگاه رو باز کن وببین جایی که سوکت سیم وارد دستگاه میشه پایه هاش ول نشده باشه یعنی پایه ها از روی کیت جدا نشده باشه بعد پایه های نری هر کیت رو که به ککیت بعدی وصل میشه رو چک کن

پنج شنبه 4 دی1393 - 11:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure