انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 5:19am

پاسخ به موضوع  [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44  بعدی
 آموزش اپراتوری لورنز Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

من کار خودم و میکنم و ناامید نمیشم دوست های عزیزی که دارید دستگاههای دست ساز قالب میکنید :D اگه شده دوسال وقت بزارم یادبگیرم و تست کنم اینکارو میکنم... بعد اگه نتیجه دلخواه نگرفتم اونوقت تغییر مسیر میدم اونم نه به دستگاه دست ساز بلکه به یه برند معروف دیگه مینلب گرت او کی ام و یا ... :D طبق اخرین تست با GND 4 با لوپ کوچیک یه کله بیل که 20 در 20 بود و زیر خاک در 120 و 110 میزد... با لوپ بزرگ همون بیل رو در 170 میزد... حالا دیگه نمیدونم خوبه یا دب اساتید صاحب تجربه نظر بدن... مناطق ماهم کوهستانی و پر از شیب و پستی وبلندی.. یکم بالانس و تعادل حفظ کردن دستگاه سخت تره تا جاهای صاف... :-B این تست که انجام شده با این ابعاد و این عمق برای فلز اهن خوبه یا بد؟؟ ممنون میشم ج بدین اساتید.

شنبه 27 خرداد1396 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خب عزیزم دارم راهنماییت میکنم دیگه!
اسم دوتا از معروفترین برندهای فلزیابی دنیارو بهت دادم! ;)
البته شما برو تصویری جی پی آر بخر باور کن دیگه آخرشه ها!! :D

یکشنبه 27 خرداد1396 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم یه بیلوبالوپ 70پشت سنگ کوهی تو2مترزدم .بافلزجو
بایداینم بازبگم یه دستگاه تصویری تویه تپه توخلخال دوتا کوزه گرفت به صاحب زمینم عکس کوزه افتاده بود.بنده خداصاحب زمین میگفت به من بااتمینان گفت تو4متریه ولی من تا 7مترم رفتم به چیزی نرسیدم .اینم ازشاهکارتصویری :D
والا دوستان گول نخوریدبامنطق جلوبریدتابه بن بست نخورید

یکشنبه 27 خرداد1396 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان دوستاره به جمع شماخوش اومدم :D

یکشنبه 27 خرداد1396 - 1:43am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان عزیز

اولا روی سخنم با شخص مشخصی نیست

این پست رو باید بجای اینکه اسم اپراتوری لورنز زد 1 بزنن دوستان باید تعریف و تمجید دستگاهها میزدن

بهتره مسائل مربوط به اپراتوری لورنز گفته بشه که دوستان بتونن استفاده کنن برای یک سری حرفاهای خارج از بحث پستهای دیگری هم وجود داره

جالب اینجاست که دوستانی وجود دارن و مباحثی ارائه میدن که هیچ کارکرد لورنز رو ندیدن و یا اصلا باهاش کار نکردن

سعی کنیم چاره گشای دوستان تو این زمینه باشیم و الکی صفحات اپراتوری لورنز رو بالا نبریم که دوستانی که هم میخوان مطالعه کنن حوصله خوندن مطالب رو داشته باشن و بکارشون بیاد

با تشکر از همه عزیزان انجمن

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

یکشنبه 28 خرداد1396 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوستان عزیز
توجه توجه
عزیزانی که تازه به این پست اومدن به صفحات اول مراجعه کنن جناب هوشی مثل یه استادلورنزهمه چیزواونجابیان کردن فکرنکنم حتی یه موردوجاانداخته باشن بااین توضیحات کامل منی که لورنزوتودستم نگرفتم پی به قدرتش بردم .اگرکسی نتونه ازش بردوتفکیک بگیره دیگه مشکل ازخودشه لطف کنه پستای جناب هوشی رامطالعه کنه .
ونکته اخربالورنزz1یکی توکوهای تالش دفینه دراورده .منم تقریبامیشناسمش ومیدونم چندسالیه دستگاه داره الانم ماشالا وضعش ازاین روبه اون روشده
ولی من به فلزجوی خودم ایمان دارم

یکشنبه 28 خرداد1396 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته فلزجوی استادحمیدنه خودم .سریع صاحبش شدم :D

یکشنبه 28 خرداد1396 - 6:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بله دوست عزیز جناب اقای هوشی مطالبی روبیان کردند واز این بابت هم از او و تمامی دوستانی که مطالب خوبی گفتن ممنونیم
اینایی که شما میگی همش یه فیلم چند دقیقه ای لورنز هست که دوستان فرمودند
ولی بیشتر مباجث مربوط به گزینه ها اشاره شده،همونطوری که یکی از دوستان فرمودند اینها فقط 10 درصد راه هست کاملا درست گفتن واکثر دوستان تو پیچها موندن
اموزش تنها گزینه ها نیست بلکه تجارب در شرایط و اعمال گزینه ها و اسفاده درست و ایجاد شرایط خوب برای حداکثر استفاده از قدرت دستگاه برای جوابگویی و نتیجه صحیح و پایین اوردن خطاو خیلی چیزای دیگه و .... است که حتما خود دوستان به این امر واقف هستند و اطلاع دارند

پس الکی صفحات و پر نکنیم

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

یکشنبه 28 خرداد1396 - 7:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جواد64 نوشته است:
منم یه بیلوبالوپ 70پشت سنگ کوهی تو2مترزدم .بافلزجو
بایداینم بازبگم یه دستگاه تصویری تویه تپه توخلخال دوتا کوزه گرفت به صاحب زمینم عکس کوزه افتاده بود.بنده خداصاحب زمین میگفت به من بااتمینان گفت تو4متریه ولی من تا 7مترم رفتم به چیزی نرسیدم .اینم ازشاهکارتصویری :D
والا دوستان گول نخوریدبامنطق جلوبریدتابه بن بست نخورید

جواد جان با لوپ ۷۰ بیل رو تو ۲ متر؟

بنده با لوپ ۶۰ بیل رو به زور تو ۱.۱۰ داخل خاک سنس دارم با فلزجو.(مگه این که الیلژهای بیل فرق داشته باشه)

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

یکشنبه 28 خرداد1396 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pesar نوشته است:
من کار خودم و میکنم و ناامید نمیشم دوست های عزیزی که دارید دستگاههای دست ساز قالب میکنید :D اگه شده دوسال وقت بزارم یادبگیرم و تست کنم اینکارو میکنم... بعد اگه نتیجه دلخواه نگرفتم اونوقت تغییر مسیر میدم اونم نه به دستگاه دست ساز بلکه به یه برند معروف دیگه مینلب گرت او کی ام و یا ... :D طبق اخرین تست با GND 4 با لوپ کوچیک یه کله بیل که 20 در 20 بود و زیر خاک در 120 و 110 میزد... با لوپ بزرگ همون بیل رو در 170 میزد... حالا دیگه نمیدونم خوبه یا دب اساتید صاحب تجربه نظر بدن... مناطق ماهم کوهستانی و پر از شیب و پستی وبلندی.. یکم بالانس و تعادل حفظ کردن دستگاه سخت تره تا جاهای صاف... :-B این تست که انجام شده با این ابعاد و این عمق برای فلز اهن خوبه یا بد؟؟ ممنون میشم ج بدین اساتید.

دستگاتون که انصافا دستگاه یه کم اپراتوریتون رو بهتر کنین و یه کم هم اگه شانس باهاتون یاری کنه انشاالله موفق میشین.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

یکشنبه 28 خرداد1396 - 11:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure