انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 6:15am

پاسخ به موضوع  [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 44  بعدی
 آموزش اپراتوری لورنز Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:)) :)) :(( وای خداجناب مهرافرین این ادم مدعی شده حتی یه دلیلم نمیاره فلزجویی که من بادست خودم ساختم ازلورنزی که اون براش میلیونا پول داده داره بهترجواب میده
برام جای سوال شده چرانمیادجواب بده :-?

دوشنبه 22 خرداد1396 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی این نوع رفتارهای غیر منطقی تنها با توجه به سطح هوشی گوینده هست که منطقی میشن البته با این شرط که منطق رو نسبی بدونیم..!
خود من در آغاز حدود یکسال بدون مطالعه تو اینکار افتادم که الان برای خودم جای سواله که چرا همچین کاری کردم!!
بعد از موفق نشدن تصمیم به مطالعه و بالا بردن اطلاعاتم گرفتم که طبق عادت همیشه باید به بهترین و بالاترین سطحی که میتونم برسم..
در حین مطالعاتم در سایتهای داخلی با این سایت که به حق بهترین و کاملترین انجمن فلزیابی به زبان فارسی هست آشنا شدم که منجر شد به آشنایی با استاد حمید..
بعد از مطالعه تقریبن تمام انجمن و تمام سایتهای داخلی شروع به سوال پرسیدن از استاد حمید کردم و با شگفتی توام با خوشحالی دیدم که ایشون نه تنها به تمام سوالاتم جواب میدن بلکه قضیه رو از بنیان برام باز میکنن!!(باور کنید اگه تو مدارس یه همچین استادهایی داشتیم الان نصف مردم دکترا داشتن!!) هنوزم برام جای سوال هست که چرا استاد؟؟!! :ymblushing:
قبلن هم گفتم من خودم مدیر ارشد یکی از انجمنها هستم اما اصلن حوصله ندارم که بشینم به سوالات ساده ی مردم جواب بدم!! :p

این رو هم اضافه کنم که اوایل اصلن به جوابهای استاد هم بسنده نمیکردم و در سایتهای خارجی هم بدنبال جواب پرسشهام بودم!
اما کم کم برام روشن شد که تمام حرفهای استاد انطباق کامل با حقایق علم فلزیابی دارند و حرفهای چندتا اپراتور معمولی و حتی حرفه ای نیستند که خیلیهاشون با هم تناقض دارند!!
حتی تصمیم به خرید لورنز داشتم اما با خودم گفتم چرا باید به حرفهای چندتا اپراتور گوش کنم؟!معمولن هرکسی هر دستگاهی رو داره میگه بهترینه!!مثل گوشی موبایل!
پس دنبال بهتر از لورنز گشتم به چندتا هم رسیدم (مثل ابینگر و..) اما در همین حین بود که استاد از فلزجو رونمایی کردن در نهایت باز هم تصمیم به صبر گرفتم تا ببینم عاقبت این فلزیاب به چه مرحله ای میرسه..
و در نهایت با توجه به آشنایی که از سطح سواد علمی فوق العاده ی استاد داشتم و با نهایی شدن دستگاه و به تایید ایشون فلزجو رو تهیه کردم و این اولین فلزیابی بود که بدستم گرفتم :ymsmug:
و خوشحالم که برای شروع با بهترین دستگاه دنیا شروع کردم :D
باید بگم که این دو سه سال مطالعه و انتظار ارزش تک تک ثانیه هاشو داشت زیرا مزد خودم رو از دستگاه استاد با موفقیت در کاوش گرفتم اونهم در مدت هشت ماه..! :ymhug:

درود به استاد همیشگی خودم ^:)^ @};-

دوشنبه 22 خرداد1396 - 4:10pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون مهرافرین عزیز. لطف دارین. :ymhug: :x @};-
ما در این انجمن به امثال این دوست عزیزمون هم اطلاعات مفید زیادی دادیم. حالا جالبه که در نهایت بدون توجه دقیق به نکات فنی نهایتا ما رو به کشک سابی و کشک سازی هم متهم میکنن! بهرحال بنظر من کسی که از یک فلزیاب با لوپ 35 دابل به جهت دفینه یابی استفاده میکنه هنوز الفبای این کار رو نمیدونه! حالا میخواد دستگاه لورنز باشه یا هر فلزیاب دیگری. فلزیاب ها منطق عملکرد عمومی خاص خودشون رو دارن و این ربطی به مارک و مدل دستگاه نداره. درسته که بقول دوستان شاید اهداف با ارزشی هم در عمق کم مثلا 1 متر وجود داشته باشه که با لوپ کوچک قابل سنس باشه ولی بحث احتمالات و میزان شانس هست و عقلا برای دفینه یابی با هر فلزیابی خیلی بهتره با بزرگترین کویلی که در دسترس هست و امکان اپراتوری در مکان مورد نظر رو داره کار بشه. وگرنه طبیعی هست که مثلا لوپ 35 دابل در بهترین شرایط بیش از 1.7 متر و در حالات معمول بیش از 1.5 متر برای فلز جدید جوابگو نیست و نمیشه انتظار بیشتری داشت. عدم توجه به همین نکته ساده سبب میشه مکان مستعدی که قبلا با لورنز و لوپ کوچک کاوش شده و چیزی کشف نشده توسط اپراتور دیگری با یک فلزیاب بوقی چند هزار تومنی ولی با کویل بزرگ کاوش بشه و هدف با ارزشی کشف بشه که قطعا باعث حسرت صاحبان دستگاههای گرانقیمتی هست که بدون توجه به الفبای اولیه کار صرفا به مدل و مارک دستگاهشون مینازن! حالا خوبه که ما تولید کنندگان کشک این مسائل رو بدون چشمداشت به کسانی که گاها ما رو مورد کم لطفی خودشون قرار میدن عرض میکنیم و توقع خاصی هم نداریم ولی همون لورنزی که دوستان سنگش رو به سینه میزنن و اون همه پول از خریدار دریافت کرده در مرحله پشتیبانی یک خط از این توضیحات رو عنوان نمیکنه که کاوشگر تازه کار به بیراهه نره!!!

دوشنبه 22 خرداد1396 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متاسفانه همیشه مرغ همسایه غاز مهندس حمید.
چون چندین میلیون پول میدن و لورنز و سایر دستگاههارو میخرن از بی اطلاعی به این نتیجه میرسن اونی رو که خریدن بهترینه.و سایر دستسازها از جمله فلزجو کار ایی نداره و به نظر بنده هم هیچ اصراری نیست اونی که خودش رو به خواب زده حتما باید بیدارش کنین.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 22 خرداد1396 - 8:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان عزیز فلزجو

لازم به ذکر هستم که اپراتوری بالای 65 درصد از فلزیابی هستش
دوستانی که لورنز دارن یا میخوان قدرت این دستگاه رو محک بزنن، من حاظرم قدرت لورنز رو اثبات کنم در عمل نه تو گفته و اینا....
دوستان خریدار اصل لورنز نگرانی از خوب بودن دستگاه نداشته باشن،چرا که فلزیاب خوبی تو دستشون هست و با تمرین و ممارست همه چی دستشون میاد ....

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

دوشنبه 22 خرداد1396 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان واستادگلم استادی که درموردفلزیاب گنج ودفینه یادگرفتم ازایشونه
بله ماهیچ کدوم نمیگیم لورنز قدرت نداره حتی من خودم خوندم دوستانی لورنزو زیرسوال بردن ولی استادحمیدگفتن که نه لورنز دستگاه قدرتمندیه.ولی خدایی دوستان توتوهم نرین وقتی لورنزویاهردستگاهی روخریدین به گنجم میرسیداول درموردفلزیاب اطلاعاط کسب کنید بعدتصمیم به خریدفلزیاب بکنیداین انجمن کاملترین منبع برای شماست
خدایی من لورنزدستم نگرفتم .ولی فلزجوروچراگرفتم .جاهایی رفتم که باانواع دستگاهای شرکتی رفتن الکی کندن به پوچ رسیدن .ولی من بافلزجوهمون لحظه اول کارکردن همه چیزدستم اومد
دوستان نصبت به قیمت اگرباشه فلزجوبایدقیمتش 30ملیون باشه فلزجواززیرزمین باشماحرف میزنه خدایی من به فلزیابی که میخواستم رسیدم یه مدت دیگه توکل به خدابه نتیجه خوبم میرسم .
پس قدرپولتونوبدونید .باچه زبونی بگم به هرچیزی که میپرستیدیکی ازبهترین فلزیابای جهانه اگراقرارنباشه تک تک
مهندس عزیزممنونم ^:)^ ^:)^

دوشنبه 22 خرداد1396 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودختمت economical
فلزجواول توعمل ثابت شده واستادحمیدم توگفتاروعمل اینوثابت کردن تست وفیلمای فلزجوکاملا اشکارن .ماهیچ کدوم منکرقدرت لورنزنشدیم ولی به قیمت به نظرمن اصلا لورنز مقبول به صرفه نیست اگرشمامیگیدهست .لطف بفرمایید چندموردبیان کنیدتاماهم به اطلاعاتمون اضافه بشه .خواهشن اگرمیخواین توضیح دهیدواضع واشکارتوضیح دهید
نیمه کاره ول نکنید
باسپاس

سه شنبه 22 خرداد1396 - 12:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

فلزجو :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE:

سه شنبه 22 خرداد1396 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاسگزارم استاد حمید :ymhug: :x

به دوستانیکه تمایل شدید و دیوانه واری برای پول خرج کردن و خرید یک اسم مطرح فلزیابی دارند پیشنهاد میکنم دنبال گزینه های بهتری باشن..
مثل drs و ebinger و غیره که بسیار معتبرتر از لورنز هستند و احتمالن بهتر..!
تا بلکه با اونها بتونید اندکی بیشتر به قدرت دستگاه فلزجو نزدیک بشین :D
ولی مسلمن به کیفیتش عملکردش نمیتونید! اگه از سازندگان اون دستگاهها بپرسید که آیا دستگاهتون امکان تفکیک تو عمق 6 متری رو داره احتمالن یا هنگ میکنه یا فک میکنه قصد سربه سر گذاشتنشو دارید و جور دیگه ای جوابتونو بده :))

بهرحال موفق باشید :-H
@};-

سه شنبه 22 خرداد1396 - 2:05am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

داخل دستگاه لورنز

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 24 خرداد1396 - 10:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure