انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 7:01pm

پاسخ به موضوع  [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 44  بعدی
 آموزش اپراتوری لورنز Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

adnistor_6 نوشته است:
دوست عزيز زيادم نبايد حساس باشي رو بعضي مسائل لورنز دستگاه با كيفيت و مقاومي هستش شما اونو داخل اب ننداز ديگه مهم نيست كجا نگه داريش كني كلا دستگاه هاي الكترونيكي هرچقد محل نگه داريشون رطوبت كم داشته باشه بهتره
در مورد اصل بودن دستگاه خيالتون راحت چون لورنز تقلبي توي بازار نيست يا اگرم باشه با نگاه اول ميشه فهميد تقلبيه يا نه اگر دستگاتون شبيه همون چيزيه كه توي سايت لورنز هست پس دستگاتون اصليه
و اينكه تنظيمات بسته به مكاني داره كه شما ميخواين اونجا كار كنيد و از اينجا نميشه تنظيمات دقيق داد شما توي هر تنظيمي كه دستگاه بيشترين برد و كمترين بي ثباتيو داشت همون تنظيم ايده ال هستش
حالت del براي زمانيه كه شما زمين مورد كاوشتون كمترين املاح رو داشته باشه و با دكمه zero بالانس انجام ميشه كه بايد حواست به ميتر باشه كه اگر كم و زياد شد دكمه zero رو بايد بزني
حالت gnd هم براي زمانيه كه خاك زمين املاح زياد داشته باشه و بالانس اونم با دكمه gb انجام ميشه

دوست عزیز در لورنز دکمه gb وجود نداره و نسبت به مدلهای قبلیش تغیرات اندکی کرده

شنبه 20 آذر1395 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
درسته دكمه gb نداره اشتباه تايپ كردم
من با x5 كار كردم اما فكر نميكنم تفاوت خاصي داشته باشه دكمه zero براي صفر كردن يا همون بالانس مورد استفاده قرار ميگيره

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

یکشنبه 21 آذر1395 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pesar نوشته است:
hasan2015 نوشته است:
pesar نوشته است:
سلام دوستان. من یه انگشتر رو تو خونه با زد 1 سنس کردم تو فضای ازاد رو فرش رو دل 4 و یا gnd4 نهایت تو 20 سانت میگرفتش.. کد عدد هم 001 یا 003 بود.یه بالش گذاشتم روش دیگه سنس نکرد.!!!!!!!!!!!!!!
همچین دستگاهی چجوری زیر خاک بتونه ابجکت 30 در 30 تو سه متر بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز در منزل بخاطر وجود فلزات زیاد دستگاه خیلی بد بالانس میشه و عمق زنی ان بسیار کم میشود .
بهترین کار اینه دستگاه رو در جای بهتری که فلز در نزدیکی ان نباشد بالانسش کنی مثلا در باغ یا بیابان نه در خانه

سلام دوست عزیز واقعا ممنونم راهنمایی خوبی بود مرسی :x @};- @};- @};-
یه سوال دیگه برای نگهداری این دستگاه چیکار باید بکنم؟؟؟ دمای هوا چجوری باشه.. سرد گرم ؟؟
درضمن تازه یک هفته شده خریدمش ولی نگرانم که اصل نباشه و خوب کار نکنه. از ترکیه خریدم خودمم آوردمش. از نمایندگی خریدم..و البته چندتا از جاهایی که میخوام ببرمش معدنی هستن شدید.. یه کوه سیاه که معدنی. چجور باید تنظیم کنم؟ gnd یا del و رو چه عددی بقیه تنظیمات چجور باشن..
ممنون میشم

سلام
شما نیاز به اموزش اولیه دارین بعد از اموزش کلی باید تمرین کنید تا متوجه بشین سنس یعنی چی بعد از تمرین هم باز نیاز به اموزش ثانویه دارید تا تو این مرحله معنی و مفهوم قلق لرنز رو بفهمید بعد از این مرحله هم با نیاز به تمرین دارید .بعد از این مراحل اگه ادم باهوشی باشید میتونید فلز شکار کنید در غیر اینصورت مطمنا فلز رو ردخواهید کرد .مشکلی که زد وان داره البته نمیشه بهش مشکل گفت یجور قلقه که اگه رعایت نشه این قلق با بالاترین قدرت سنس هم هیچگونه فلزیو سنس نمیکنه و 99 درصد زد وان کارا حتی این مسله رو نمیدونن این مسله در سری ایکس اینطور نیستش .در کل لرنز سیستم سختیه اگه کامل باهاش مسلط نباشین چیزی جز اشغال سطحی نصیبتون نمیشه
یا حق
موفق باشید

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 21 آذر1395 - 10:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باتشکر از اقا شایان میشه در مورد تجربه شناسایی فلزات تو عمق و تفکیک انها بیشتر توضیح بدین.

سه شنبه 30 آذر1395 - 11:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا شایان لورنز قلق های زیادی داره منظورتون کدوم قلقه ?اگه میشه کمی توضیح بدین ممنون

سه شنبه 30 آذر1395 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hasan2015 نوشته است:
باتشکر از اقا شایان میشه در مورد تجربه شناسایی فلزات تو عمق و تفکیک انها بیشتر توضیح بدین.

تفکیک تو عمق امکان پذیر نیست مگر اینکه حجم فلز بزرگ باشه و لوپ توانایی شناسایی رو داشته باشه کد بده که بشه تفکیک کرد

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

چهارشنبه 1 دی1395 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hasan2015 نوشته است:
اقا شایان لورنز قلق های زیادی داره منظورتون کدوم قلقه ?اگه میشه کمی توضیح بدین ممنون

کلی تو این تاپیکا و انجمنای مختلف توضیح دادیم .اگه بیشتر از این میشد بازم میدادیم .ولی در کل کسیو پیدا کنید که مسلطه به این ابزار وبرید پیشش توضیح بگیرید خیلی بهتره .یکی از این قاقا مربوط به حرکت دستو مکث لوپ میشه که هیچ جوری نمیشه شفاهی شرح داد که دیگران متوجه بشن
موفق باشید

چهارشنبه 1 دی1395 - 12:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باهاتون موافقم من خودم یک سالو نیمه دارم با لورنز کار میکنم بعضی جاها تو هر زمینی یه جور میکنه باید زبونشو بفهمی تا بتونی ازش نتیجه بگیری باید بفهمی بوقی که داره میزنه مال فلزه یا ذرات ,و تا حدی بفهمی اندازه و عمقش تقریبا چقدره

چهارشنبه 1 دی1395 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pesar نوشته است:
:D :D حضور مقام شامخ دوستانی که بهم میگفتن ..تو الکی پست میزاری و اهل خریدن نیستی و اصلا پولش و نداری :| :( .. عارضم که.. بالاخره Lorenz Z1 خریدم... اما راستش هیچی ازش بلد نیستم.. فقط بلد وصل کنم قطعاتش و.. دیگه تنظیمات و بالانس صحیح و ... هیچی ..توروخدااا کمکم کنید.. برا منطقه خودمون که کوهستانی خریدم. :-*

با سلام و ادب خدمت اساتید بزرگوار و دوستان ارجمند !
خیلی مبارکه دستگاه شما!

دعا میکنم بهترین هدفها رو باهاش کشف کنی!

بهترین و سریعترین راه آموزش صحیح لورنز اینه که با استاد هوشی عزیز هماهنگ کنی و کمی هم سر کیسه رو شل کنی و بعدش از ایشون اپراتوری یاد بگیری!
به همین سادگی! :)
موفق باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 1 دی1395 - 2:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان کسی جدول تست لورنزو داره ایجا بزاره؟ البته بافریمهای دابل نباشه همون جدول قدیمی که تو جدول مثل لوپهای خودمونه

شنبه 4 دی1395 - 3:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure