انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 12:33am

پاسخ به موضوع  [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 44  بعدی
 آموزش اپراتوری لورنز Z1 
نویسنده پیغام

R-sam نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزيز
از جناب امير كه مهندس اينجور دستگاهايي هستن ميخواستم بپرسم در سري ٢٠١٦ لورنز زد وان كه داراي ٥تن صدا مي باشد كار اين تن ها چي هست و رابطشون با مد ديلي يا جي ان چجوري بايد تنظيم بشه و اينكه تن پنج كه ميزاري اكثر گزينه ها غير فعال ميشه اين اپشن كاراييش چي هست
و سوال دوم اينكه گزينه ي آديو كه ميگن صداي تيك هست كاراييش چي هست و چه موقع و روي چه عددي در چه شرايطي بايد تنظيم بشه؟

كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

سه شنبه 17 اسفند1395 - 3:41pm

R-sam نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزيز
از جناب امير كه مهندس اينجور دستگاهايي هستن ميخواستم بپرسم در سري ٢٠١٦ لورنز زد وان كه داراي ٥تن صدا مي باشد كار اين تن ها چي هست و رابطشون با مد ديلي يا جي ان چجوري بايد تنظيم بشه و اينكه تن پنج كه ميزاري اكثر گزينه ها غير فعال ميشه اين اپشن كاراييش چي هست
و سوال دوم اينكه گزينه ي آديو كه ميگن صداي تيك هست كاراييش چي هست و چه موقع و روي چه عددي در چه شرايطي بايد تنظيم بشه؟

در راهنمای زد وان در مورد تفاوت 5 مود توضیح کافی داده شده و در واقع نحوه پاسخ دستگاه به هدف کاوش شده در مودها متفاوت است ولی تاثیری در برد دستگاه ندارند و ارتباطی هم به اینکه در حالت جی ان دی یا دیلای باشید ندارند.تن 5 فقط مخصوص کار کردن با دیسک دابل دی است.به نظر بنده تن 3 در تشخیص هدف گزینه بهتری است. audio همان آستانه شنوایی دستگاه یا ترشهولد است که معمولا روی صفر تنظیم میشود.موقعی کارایی دارد که به سیگنال های ضعیف بر میخورید و تغییر دادن بیشتر از دو درجه توصیه نمیشود.لازم است قبل از کاوش در زمین تست همه موارد را امنحان کنید.موفق باشید.

چهارشنبه 18 اسفند1395 - 9:19pm

با سلام خدمت همه دوستان و اساتيد
من فقط تجربه شخصي خودم ميگم من اول جي پي ٤٥٠٠ خريدم بعد با كلي ضرر فروختم لورنز زد وان خريدم جاي نبود كه نريم و وقت نزاريم اطراف جوغان بالاي جوغان پايين جوغان بالاي تپه دستي كنار تپه دستي به هرحال هرجاي كه نشان بود و اثار ما رفتيم اقا دريغ از يك تشدك ، نميدونم شايد بستگي به شانس و قسمت داره ولي برادر گول تبليغات و تعريف و تمجيد هاي فروشنده هارو نخوريد همون نمايندگي اسپادا مثل منو شما اينجا عضوه و جوري حرف ميزنه كه انگار اپراتوره فقط داره تبليغ خودش ميكنه از همينجا اعلام ميكنم ( م ي ) اگر لورنز و اوكاام خيلي خوبه خودتم بيا مثل ما اواره بيابون شو پس چرا فقط ميفروشي؟؟ فلزي كه خودت توي زمين كاشتي و ميدوني هست بله تو عمق سه متري راحت شناسايي ميكني ولي اگر تونستي تو بيابون تشخيص بدي شرطه نه اينكه بگي اره هست ٢/٥ متريه بكنين ملت بكنن هيچي در نياد از خجالت بايد بميري، اينا هم همش حرفه كه اقا شما بلد نبودي باهاش كار كني مگه چي داره لورنز تنظيمات هواپيماي اف سي و پنج كه نيست حرف اخر اقااا گول نخوريد اون چيزي هم كه داري تو اين راه ميدي ميره چون همش حرفه اگر هم چيزي باشه با اين جماعت و با اين قلب ها در نمياد اوناي كه اهل فن هستن ميدونن من چي ميگم اين كار فقط جنبه كلاهبرداريش خوب فعاله كه سر ملت كلاهبزاري پول ازشون بگيري اينم براي فروشنده هاي مثل كا ايكس اس و اين نمايندگي ها خوبه و صرف داره ، ما فقط دنبال اينم دستگاه ٢٠-٢٠ تو ٣ متري بزنه خيلي ها هم ميان الكي ميگن اقا زديم اقااا در اورديم خوب دايي اگر در اوردي اينجا چيكار ميكني؟ برو پانامرا بخرو برو الهيه دور دورت بكن ، من تجربه خودم گفتم هم با تصويري اوكاام كار كرديم هم با لورنز هم با جي پي ما كه هيچي نديديم راست حسيني تمام جاهاي هم كه رفتيم با نشان و اثار جز سرما و بدبختي هزينه چيزي گير ما نيومد بعضي از دوستان واقعا تعريف و تمجيد هاي الكي ميكنن از دستگاهها كه بعضي از مردم فكر ميكنن امشب لورنز بخرن صبح مال در اوردن من كه ١٢ سال رفتم اونم تو استان همدان و كردستان و شيراز مهد تمدن ايران دريغ از يك سكه فقط پول داديم اونم با اين همه خطرات راه بخدا ايست بازرسي شهرضا ببيني ميزاري كنار اين كارو،
من براي همتون ارزوي موفقيت دارم

سه شنبه 22 فروردین1396 - 9:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
ماشالا دوستمون بد دلش پره
به نظر من ادم اگه به اين كار علاقه دار و هم قدرت خريد دستگاه شركتي داره بره بگيره اگر قدرت خريد نداره جوري نشه بخواد از نون زن و بچش بزنه بره دستگاه شركتي بخره همين فلزياب فلزجو خيلي كارهارو انجام ميده كه ادم ميتونه با ٣٠٠ تومن درست كنه بنده خودم lorenz x5 دارم طبق تستي كه انجام دادم فرقي توي عمق زني فلزجو با لورنز نديدم يك فيلم هم يك سال پيش از نحوه تست توي تاپيك فلزجو گذاشتم كه نميدونم صفحه چند هستش
به هر حال فقط و فقط !!!!!!! به عنوان تفريح به اين كار نگاه كنيد چون اگر كل فكرتونو بزاريد روش جز ضرر و زيان چيزي نسيبتون نميشه مگر اينكه خيلي خوش شانس باشيد كه بار اول بريد واسه شكار و موفق هم بشيد

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 22 فروردین1396 - 11:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

adnistor_6 نوشته است:
ماشالا دوستمون بد دلش پره
به نظر من ادم اگه به اين كار علاقه دار و هم قدرت خريد دستگاه شركتي داره بره بگيره اگر قدرت خريد نداره جوري نشه بخواد از نون زن و بچش بزنه بره دستگاه شركتي بخره همين فلزياب فلزجو خيلي كارهارو انجام ميده كه ادم ميتونه با ٣٠٠ تومن درست كنه بنده خودم lorenz x5 دارم طبق تستي كه انجام دادم فرقي توي عمق زني فلزجو با لورنز نديدم يك فيلم هم يك سال پيش از نحوه تست توي تاپيك فلزجو گذاشتم كه نميدونم صفحه چند هستش
به هر حال فقط و فقط !!!!!!! به عنوان تفريح به اين كار نگاه كنيد چون اگر كل فكرتونو بزاريد روش جز ضرر و زيان چيزي نسيبتون نميشه مگر اينكه خيلي خوش شانس باشيد كه بار اول بريد واسه شكار و موفق هم بشيد

با سلام
بله احسنت بسیار درست فرمایش کردی دوست خوب و قدیمی من :-BD
اول کار و شغل ثابت باید باشه برای گزارن زندگی و این کار مثل شکار یک نوع تفریح باشه ، با فلزجو هم دوستان کشفیاتی داشتن که از گوشه کنار خبر میرسه که واقعاً کمی از لورنز نداره ! فقط باید با اپراتوریش و نحوه تنظیماتش در انواع زمینها بیشتر آشنا شد . موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 23 فروردین1396 - 9:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم از لطفتون مهدي جان
اميدوارم دوستان گول تبليغات شركت هارو نخورن نه كه بخوام بگم لورنز بده اتفاقا خيلي هم خوبه و بنظر من بهترين دستگاه پالسي هستش اما بخدا كه فلزجو چيز ازش كمتر نداره اينو خودم به شخصه تجربه كردم نصب قيمتش به لورنز و امكاناتي كه داره يك شاهكاره

چهارشنبه 23 فروردین1396 - 7:20pm

با سلام خدمت دوست عزیز یک سوال داشتم ممنون میشوم پاسخ دهید در یک محل که با لورنز دوستان کار میکردند در یک نقطه که دستگاه واکنش نشان میداد در کاهش و افزایش صدای استانه چند بار از چند جهت با لوپ یک متر در یک متر از روی هدف رد نمودیم دستگاه 2 الی 3 بوق سوت مانند شدید زد ایا امکان دارد هدف باشد یا برای مواد معدنی هم با لوپ بزرگ بوق لحظه ای شدید میزند خواهشمند از استادان عزیز راهنمایی نمایند ممنون از پاسختان

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 2:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قرار نيست شما هميشه با لوپ بزرگ كار كنيد اگر اين سوت كشيدن ها كه ميگين به صورت لحظه اي بوده يعني اينكه به يكباره دستگاه صوت كشيده و زماني كه از روي هدف رد شدين صدا سريع قطع شده به احتمال زياد هدف سطحي هستش بهترين كار اينه محل رو با لوپ كوچكتر تست كنيد ببينيد چجوري سنس داريد

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 3:24pm

ممنون از پاسختان منظور من این هست که چنانچه فلز سطحی بوده باید دستگاه با هر بار رد شدن از روی ان بوق میرد ولی اینچنین نبود با چند بار رد کردن و لوپ از روی ان یک بارصدای سوت رگباری شدت دار میزد که با سوت و بوق هایی که برای فلزات سطحی میزد فرق میکرد ممنون از پاسختان

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 6:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متوجه نميشم منظورتون از تفاوت صدا چيه اصولا زماني دستگاه سوت ميكشه كه ميتر از پر بشه يعني فلز به قدري به لوپ نزديك ميشه كه ميتر به حداكثر برسه
وگرنه ما تفاوتي در صدا نداريم و فقط صداي استانه تغيير ميكنه به اين صورت كه صداي استانه اگر تيك تيك باشه زماني كه فلز نزديك لوپ ميشه صدا به تيك تيك تيك تيك تغيير ميكنه و زماني كه فلز خيلي نزديك بشه ديگه تيك تيك تيك ما تبديل ميشه به سوت
به احتمال خيلي زياد سطحي هستش شما بايد با لوپ كوچك محل سنس رو پيدا كنيد و كمي خاك رو برداريد ببينيد چيه

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 7:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure