انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:22am

پاسخ به موضوع  [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 44  بعدی
 آموزش اپراتوری لورنز Z1 
نویسنده پیغام

در در ابتدای ویدیو عنوان شد که شرایط برای هر سه دستگاه یکسان است ولی بنظر میرسد لوپ دستگاه دیگر بزرگتر از 1*1 باشد.نکته بعدی اینکه audio و بعبارتی ترشهولد زد وان را روی 2- تنظیم کرده اند که این خود باعث عکس العمل ضغیف تر میشود.

جمعه 28 آبان1395 - 12:00pm
مدیر کل
مدیر کل

babak rad نوشته است:
سلام خدمت دوستان و اساتید
واقعاً این کلیپو دیدم از لورنز نا امید شدم
دوستانی که با لورنز کار کردن واقعاً قدرتش انقدره
https://www.youtube.com/watch?v=VF0MHAtDd6A

مجموع نکاتی که جناب ramin.rahmani فرمودن درست هست و باید به ریز بینی ایشون آفرین گفت. اصولا سینی 50 سانتی با لوپ 1 در 1 و یک مدار پالسی پیش پا افتاده هم میتونه تا 3 متر سنس بشه! بنابراین اینکه لورنز توی 2 متری هم نمیتونه چنین هدفی رو بزنه یا به زور میزنه از اون حرفاست که جز برای فریب دیگران و تبلیغ دستگاه خودشون هیچ دلیل دیگری نمیتونه داشته باشه. پر واضحه که قدرت یا حساسیت هر فلزیابی رو میشه تا حد فوق العاده ای کاهش داد ولی طبیعتا در این تستها برد نهایی ملاک هست و اگر یکی با تنظیمات ضعیف و دیگری روی تنظیمات حداکثری گذاشته بشه مسلما نتیجه ای که شخص دوست داره حاصل میشه نه یک نتیجه مقایسه واقعی! روش بالانس پمپی هم که در لورنز وجود داره اگر بدرستی انجام نشه بخودی خود افت برد محسوسی ایجاد میکنه. درحالیکه ما در فیلم اصلا چیزی از نحوه بالانس فلزیاب خودشون نمیبینیم و فقط لحظه نهایی رو نشون دادن! من مطمئن هستم یکی از کسانی که در فیلم حضور داره و به این نکات آشناست با زیرکی چنین شرایطی رو ترتیب داده و جای تاسف داره که احتمالا حتی سایر همراهان ایشون هم از اصل داستان اطلاعی ندارن!
ضمنا یک چیز جدید هم یاد گرفتیم: به سینی 50 سانتی میگن فلز 50 در 50 ! :D

جمعه 28 آبان1395 - 1:51pm

:x لورنز :x

جمعه 28 آبان1395 - 3:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:D :D حضور مقام شامخ دوستانی که بهم میگفتن ..تو الکی پست میزاری و اهل خریدن نیستی و اصلا پولش و نداری :| :( .. عارضم که.. بالاخره Lorenz Z1 خریدم... اما راستش هیچی ازش بلد نیستم.. فقط بلد وصل کنم قطعاتش و.. دیگه تنظیمات و بالانس صحیح و ... هیچی ..توروخدااا کمکم کنید.. برا منطقه خودمون که کوهستانی خریدم. :-*

شنبه 13 آذر1395 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
به سلامتي مباركه
واسه شروع كار كل تاپيك رو مطالعه كنيد

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 13 آذر1395 - 11:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان. من یه انگشتر رو تو خونه با زد 1 سنس کردم تو فضای ازاد رو فرش رو دل 4 و یا gnd4 نهایت تو 20 سانت میگرفتش.. کد عدد هم 001 یا 003 بود.یه بالش گذاشتم روش دیگه سنس نکرد.!!!!!!!!!!!!!!
همچین دستگاهی چجوری زیر خاک بتونه ابجکت 30 در 30 تو سه متر بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جمعه 18 آذر1395 - 12:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

pesar نوشته است:
سلام دوستان. من یه انگشتر رو تو خونه با زد 1 سنس کردم تو فضای ازاد رو فرش رو دل 4 و یا gnd4 نهایت تو 20 سانت میگرفتش.. کد عدد هم 001 یا 003 بود.یه بالش گذاشتم روش دیگه سنس نکرد.!!!!!!!!!!!!!!
همچین دستگاهی چجوری زیر خاک بتونه ابجکت 30 در 30 تو سه متر بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز در منزل بخاطر وجود فلزات زیاد دستگاه خیلی بد بالانس میشه و عمق زنی ان بسیار کم میشود .
بهترین کار اینه دستگاه رو در جای بهتری که فلز در نزدیکی ان نباشد بالانسش کنی مثلا در باغ یا بیابان نه در خانه

جمعه 19 آذر1395 - 4:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hasan2015 نوشته است:
pesar نوشته است:

دوست عزیز در منزل بخاطر وجود فلزات زیاد دستگاه خیلی بد بالانس میشه و عمق زنی ان بسیار کم میشود .
بهترین کار اینه دستگاه رو در جای بهتری که فلز در نزدیکی ان نباشد بالانسش کنی مثلا در باغ یا بیابان نه در خانه

سلام دوست عزیز واقعا ممنونم راهنمایی خوبی بود مرسی :x @};- @};- @};-
یه سوال دیگه برای نگهداری این دستگاه چیکار باید بکنم؟؟؟ دمای هوا چجوری باشه.. سرد گرم ؟؟
درضمن تازه یک هفته شده خریدمش ولی نگرانم که اصل نباشه و خوب کار نکنه. از ترکیه خریدم خودمم آوردمش. از نمایندگی خریدم..و البته چندتا از جاهایی که میخوام ببرمش معدنی هستن شدید.. یه کوه سیاه که معدنی. چجور باید تنظیم کنم؟ gnd یا del و رو چه عددی بقیه تنظیمات چجور باشن..
ممنون میشم

جمعه 19 آذر1395 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
دوست عزيز زيادم نبايد حساس باشي رو بعضي مسائل لورنز دستگاه با كيفيت و مقاومي هستش شما اونو داخل اب ننداز ديگه مهم نيست كجا نگه داريش كني كلا دستگاه هاي الكترونيكي هرچقد محل نگه داريشون رطوبت كم داشته باشه بهتره
در مورد اصل بودن دستگاه خيالتون راحت چون لورنز تقلبي توي بازار نيست يا اگرم باشه با نگاه اول ميشه فهميد تقلبيه يا نه اگر دستگاتون شبيه همون چيزيه كه توي سايت لورنز هست پس دستگاتون اصليه
و اينكه تنظيمات بسته به مكاني داره كه شما ميخواين اونجا كار كنيد و از اينجا نميشه تنظيمات دقيق داد شما توي هر تنظيمي كه دستگاه بيشترين برد و كمترين بي ثباتيو داشت همون تنظيم ايده ال هستش
حالت del براي زمانيه كه شما زمين مورد كاوشتون كمترين املاح رو داشته باشه و با دكمه zero بالانس انجام ميشه كه بايد حواست به ميتر باشه كه اگر كم و زياد شد دكمه zero رو بايد بزني
حالت gnd هم براي زمانيه كه خاك زمين املاح زياد داشته باشه و بالانس اونم با دكمه gb انجام ميشه

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

جمعه 19 آذر1395 - 11:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pesar نوشته است:
hasan2015 نوشته است:
pesar نوشته است:

سلام دوست عزیز واقعا ممنونم راهنمایی خوبی بود مرسی :x @};- @};- @};-
یه سوال دیگه برای نگهداری این دستگاه چیکار باید بکنم؟؟؟ دمای هوا چجوری باشه.. سرد گرم ؟؟
درضمن تازه یک هفته شده خریدمش ولی نگرانم که اصل نباشه و خوب کار نکنه. از ترکیه خریدم خودمم آوردمش. از نمایندگی خریدم..و البته چندتا از جاهایی که میخوام ببرمش معدنی هستن شدید.. یه کوه سیاه که معدنی. چجور باید تنظیم کنم؟ gnd یا del و رو چه عددی بقیه تنظیمات چجور باشن..
ممنون میشم

سلام دوست عزیز
برای کار کردن با لوپ 35 همیشه با حالت gnd کار کن از بالانس دو مرحله ای استفاده کن و کمتر به خطا میافته . اگه تو زمینی بعد از ده دقیقه کار کردن متوجه شدی دستگاه خیلی زود از حالت بالانس خودش خارج میشه بدون اینکه دستگاه رو خاموش کنی برو رو حالت فرکانس و اعداد اونو عوض کن تا به عددی برسی که دیگه دستگاه براحتی بالانسش بهم نریزه .

شنبه 20 آذر1395 - 6:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure