انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 1:31am

پاسخ به موضوع  [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 44  بعدی
 آموزش اپراتوری لورنز Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.خدمت دوستان.بهترین تنظیمات واسه لوپ 1/5میخوام.ممنون میشم

جمعه 10 اردیبهشت1395 - 7:26pm

hoshi نوشته است:
بزودی...

دارم این دستگاه رو میخرم به غیر از تست بهترین راه برای فهمیدن اصالت دستگاه چیه.
خواهشا پاسخ بدین

پنج شنبه 15 اردیبهشت1395 - 12:08am

شایان جوابی که خصوصی دادی به اون دوست عزیز رو در مورد بالاترین عمقی که با لوپ دبل 35 سینس کردی رو لطف میکنی واسه من هم بفرستی و البته شاید دیگران هم مایل باشن از تجربت استفاده کنن!!!

چهارشنبه 28 اردیبهشت1395 - 12:30am

shojadel نوشته است:
MOHAMAD-PSA نوشته است:
با سلام از کجا میشه لورنز اصل با تقلبی رو تشخیص داد

سلام دوست عزیز لورنز z1 تقلبی وجود نداره این فلزیاب آنقدر زیبا و شکیل و محکم و پلمپ ساخته شده که نمیشه حتی یه پیچ اونو باز کرد.اگه خواستی بخری از نمایندگی شرکت بخر.در ضمن پایین باکس اصلی دستگاه یه قاب پلاستیکی هست که اگر اونو برداری چهارتا سوراخ میبینی که روی آن یک چسب شیشه‌ای هست به این نکته توجه کن باید این چهارتا سوراخ وجود داشته باشه.

دوست من، خیلی از جریان چهار سوراخ و اصلا کلا در مورد جریان سورخهایه زیر جعبه الکترونیک لورنز تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که لورنزهایه 5 سوراخه اصل هستند.

چهارشنبه 28 اردیبهشت1395 - 12:41am

bahador نوشته است:
درود:در ورژن جدید تغیرات در ton5اضافه شده و وقتی فرم 1*1رو وصل میکنی علاوه بر gnd3، gnd4 هم اضافه میشه فکر نکنم تو عمق تاثیر گذار باشه.اره همین فایلی که تو سایت لورنز هستش اگه کابل رابط داری رو نصب کن.من که انجام ندادم ولی احتمالا بهتر بشه.من از اسپادان دوبی که ایرانی هستن خریدم .البته باز هم باید کاملا احتیاط کنی.موفق باشید

آقا بهادر سلام ،اگه جنابعالی از نمایندگی دبی خریدی معنیش اینه مادوتا از یه جا خریدیم و اسم فروشنده ایرانی هم (م.ی) و اسم فروشگاهش هم اسپادانا هستش که باز نمایندگیشون که داداشه خودشه تو ایران اسم فروشگاهشون به همون اسمه اسپادانا که تو دبی هستش .در کل میخواستم حتما به هم دیگه از طریق انتقال و شریک شدن تجارب همدیگه کمک کنیم،لورنز معرکست ولی استفاده ازش جایه بحث و گفتگو وتحقیق داره و در مورد خود نمایندگی تو دبی باز میخواستم اطلاعاتمون رو رو هم بذاریم آخه نمیدونم خبر داری یا نه خود اسپادانا نماینده واقعی شرکت OKM معروف آلمان و نه لورنز و البته خود مدیرشم روز اول همینو به من گفت و ادعا نکرد که نمایندگی لورنز و اینو در موردش تحقیق کردم با سند و مدرکت صحبت میکنم ولی بد نیست که بهم دیگه کمک کنیم تو همه مواردی که به ذهنمون میرسه .

چهارشنبه 29 اردیبهشت1395 - 7:53pm

Amir.s.m نوشته است:
دوست عزیز بالانس del با gnd یکم فرق میکنه.
معمولا از del بیشتر برای بالانس زمین همراه با تعیین نوع فلزی مورد جستجو استفاده میشه.

شما با همون gnd مشخصات زمین رو بالانس کن راحت تری.

توضیح هر دو نوع با اعداد و ارقامش رو در پستهای قبلی گذاشتم .

آقا امیر و تاریخ و کوروش و دوستان و اساتیدی که میتونن به برادر کوچکتر خودشون کمک کنن سلام :

من جایی با فرم 1*1 با تنظیمات Del و همزمان با لوپ 35 دبل با تنظیمات Gnd کار میکردم و البته بعد از جدا کردن لوپها و وصل لوپ جدید عمل مهم بالانس رو انجام میدادم ولی مدت زمان روشن بودن دستگاه تقریبا 2 الی 3 ساعت متوالی بود و تو همون حین که لوپ 35 دبل وصل بود یکی از دوستان همراهم گردنبند تقریبا چند گرمی خودش رو رویه زمین انداخت و من با لوپ 35 دبل نتونستم حتی برایه یک ثانیه هم سنسش کنم و دستگاه هیچ عکس العملی به گردنبنده به اون بزرگی با وزن چند گرم نشون نداد،میشه راهنمایی کنید دلیلش چی بوده؟ممکن که دستگاه تو اون چند باری که لوپها رو تغییر میدادم اون بار لوپ رو اصلا شناسایی نکرده بود و اگر آره چرا همون لحظه دکمه فلزی پیراهن رو به اون کوچیکی سنس کرد و آلارم زد؟

چهارشنبه 29 اردیبهشت1395 - 8:18pm

Goldmile نوشته است:
shojadel نوشته است:
MOHAMAD-PSA نوشته است:
با سلام از کجا میشه لورنز اصل با تقلبی رو تشخیص داد

سلام دوست عزیز لورنز z1 تقلبی وجود نداره این فلزیاب آنقدر زیبا و شکیل و محکم و پلمپ ساخته شده که نمیشه حتی یه پیچ اونو باز کرد.اگه خواستی بخری از نمایندگی شرکت بخر.در ضمن پایین باکس اصلی دستگاه یه قاب پلاستیکی هست که اگر اونو برداری چهارتا سوراخ میبینی که روی آن یک چسب شیشه‌ای هست به این نکته توجه کن باید این چهارتا سوراخ وجود داشته باشه.

دوست من، خیلی از جریان چهار سوراخ و اصلا کلا در مورد جریان سورخهایه زیر جعبه الکترونیک لورنز تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که لورنزهایه 5 سوراخه اصل هستند.

■برايه تشخيص اصل بودن لورنز زد١
به اين نكات دقت كنيد■

١- بايد سيستم درون جعبه پلاستيكى و جعبه پلاستيكى داخل يه كارتون مقوااى پلمپ شده با يه چسب 5 سانتى كه نوشته و نقش لورنز روش چاپ شده باشه
٢- رويه كارتون مقوااى يه برچسب كاغذيه شكيل ازاداره پست المان باشه كه رو يه برچسب ادرس فرستنده فرستنده كه شركت هانوفر المان هست باشه و تاريخ ارسال ان به يكى از نمايندگيهايه ذكر شده در سايت اصليه المان و ادرس دقيق ان نمايندگى كه گيرنده هست و تاريخ دريافت

٣- يه بار كد رو باكس دسگاه زد١ هست كه بايد رو جعبه پلاستيكى و كارتون مقوااى هم باشه

٤- استعلام اين باركد از شركت لورنز و استعلام ادرس گيرنده به عنوان نمايندگى و استعلام تاريخ ارسال و دريافت ان هم از شركت لورنز هم از اداره پست دو كشور هم المان هم كشور گيرنده مثلا تركيه يا دوبى،،،
٥-و مقايرت بار كد رو سيستم با ادرس گيرنده و تاريخ ارسال و دريافت ان

ظمناً خود شركت لورنز برايه اشخاص فروش نداره جز نمايندگى فقط

و شركت لورنز هيچ تستى رو انجام نميده در هنگام فروش

تست سيستم روى خاك يا زير خاك يه چيز توافقى هست بين خريدار و فروشنده در نمايندگيها

در ايران كه هيچ نمايندگى ندارد شركت لورنز

تست زر زير خاك فقط توسط فروشندههايه ايرانى انجام ميگيرد(ان هم به صداقت فروشنده بستگى دارد)و اين هم به دليل اينكه بتونن ثابت كنن سيستم اصل هست يا نه

تست زير خاك هم خودش يه مبحث طول و درازى هست كه هميشه درست صورت نميگيره

اين حقير از رنگ باكس و از رنگ و نوع و حالت چسب ژله ايه رويه مدار كه ابيه خوش رنگه وحالت وشكل ساخت مدار و چگونگيه قرار گرفتن ان در باكس و نوع جنس و نوشته هايه رويه كابل و كويل و كيفيت صفحه مانيتور و صدايه سيستم ميتونم تا ٦٠-٧٠٪ اصل بودن ان رو تشخيص بدم(فقط از نزديك)
تست از كار كردنش كه خود گويايه همه داستان هست

موفق باشين

شماره تماسم المان00491782334406

viber 00306994613343

چهارشنبه 29 اردیبهشت1395 - 8:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تصاویر لورنز اصلی

http://www.metaldetectors.de/uk/products_deepmax_z1_photos.htm

چهارشنبه 26 خرداد1395 - 9:26am

سلام
من میخوام یه دستگاه لورنز z1 بخرم
کسی میتونه راهنمایی کنه که نمایندگی ((اصلیش)) توی دبی کجا هست <چون بعضی دوستان نوشتن که ممکنه توی دبی هم اصلیش رو بهتون ندن!؟
و اینکه کلا توی فرودگاه به دستگاه فلزیاب گیر میدن یا نه ؟؟ یعنی میشه راحت از گیت رد شد یا نه !

پنج شنبه 3 تیر1395 - 8:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kerman نوشته است:
سلام
من میخوام یه دستگاه لورنز z1 بخرم
کسی میتونه راهنمایی کنه که نمایندگی ((اصلیش)) توی دبی کجا هست <چون بعضی دوستان نوشتن که ممکنه توی دبی هم اصلیش رو بهتون ندن!؟
و اینکه کلا توی فرودگاه به دستگاه فلزیاب گیر میدن یا نه ؟؟ یعنی میشه راحت از گیت رد شد یا نه !

درود
همینطور که دوستان گفتن این دسگاه اونقدر خوب و شکیل درست شده که هنوز تقلبیش تو بازار دیده نشده اگرم بخوان درست کنن کاملا مشخصه.
کسای که میگن ممکنه اصلیش گیر نیاد یا فروشنده هستن یا اصلا این دستگاه رو از نزدیک ندیدن . از نمایندگی ایرانیش تو دبی بگیر ادم منصفیه ولی از طریق هوایی نمیتونی بیاری چون کارمندای فرودگاه واسه این چیزا حرفه ای هستن.
موفق باشی

یکشنبه 6 تیر1395 - 11:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 438 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 44  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure