انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 6:37pm

پاسخ به موضوع  [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی
 اپراتوري فلزياب چنس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
خسته نباشیدعلی آقا.
لطفا اگه امکانش هست فیلمهازوکم حجم کنیدودرسرورهای دیگه آپلودکنید.1دقیقه30مگگگگگگگگگ!

Be The Change You Want To See In The World

یکشنبه 18 خرداد1393 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
علی آقافیلمودیدم
مدارمنم اگه توتستام دقت کنی بااپراتوری صحیح صدایی نمیده منظورازبوغ های اضافی اینه که شمالوپوروزمین نال کردی ومثلا5سانت موازی فاصله میدی اگه این 5سانت بشه3سانت دستگاه بوغ میکشه شمااین کاری که میگم انجام بدید.
لوپوروزمین بزاربالانسش کن بالانسش کردی30سانت لوپوبیاربالابعدبزارروزمین بزار ببین صدای سنس میادالبته بایدتفکیکوnoکنی.
ممنون میشم تست کنید

Be The Change You Want To See In The World

یکشنبه 18 خرداد1393 - 2:40pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشی علی جان ممنون بابت فیلمها.
البته فیلمها ظاهرا صدا نداشت و یا شاید برای من اینطور بوده! بهرحال چیزی که مشهود هست ساخت مناسب و دقیق و محکم اسکلت بهمراه فاصله مناسب دستگاه از لوپ و همینطور ساخت خوب لوپ و به خصوص حفظ فاصله نسبت به زمین و حرکت آرام بوده.

یکشنبه 18 خرداد1393 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حامد یه ذره بالا پایین صداش در نمیاد....من روی زمین بالانس میزدم بعد میاوردمش بالا شروع میکردم...دستم هم خیلی بالاپایین میشه....توی فیلمی که با لوپ 36 گرفتم اگر توجه کنی لوپ رو بالا پایین میکردم و صدای اضافی از دستگاه نیمومد..

اقا حیمد یعن اصلا صدا نداشتی :D ؟؟؟؟...با لوپ 58 که اصلا صدا نداره فقط تک بوقهایی داره...با 36 هم وقتی میرفتم روی چاله که مس گذاشته بودم صداش در میومد...

دوستان نمیشه انتظار لورنز یا جی پی رو از این مدارها داشته باشیم...این دستگاه تازه با این وجود به نظرم مشکلی نداره توی کاووش منطقه...ولی باید یه نقطه مثلا 10*10 داشته باشی و این دستگاه هارو ببری نقطه دقیق رو مشخص کنی....

اینم دوتا فیلم دیگه...اقا حامد این لوپ توی دست من خیلی بالا پایین میشد...فکر نمیکنم مشکل بالا پایین کردن و صدای نویز باشه...ولی اگر خیلی بالا پایین بشه صد در صد صدا میده دیگه :D
http://www.freeuploadsite.com/do.php?id=43451

http://www.freeuploadsite.com/do.php?id=43452

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 18 خرداد1393 - 4:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام، وخداقوت: با اجازه استاد حمید عزیز میخوام مطلبی رو در مورد؛ انشاء... حذف بوق های اضافی در چنس بعضی از دوستان در تست روی خاک عرض کنم، تا شاید مفید باشه.! چون بغیر از رعایت نکات در ساخت... ، اپراتوری صحیح وبا قلق گیری دستگاه هم تاثیر گذاره... نخست با اتصال لوپ ورعایت فاصله دستگاه از میدان لوپ وکلا در حالت کاوش... چنس را روشن کرده وبعد نور ال سی دی را در تنظیمات روشن میکنیم. وتنظیمات ولوم صدا حدود چهار وگزینه حالت صدا روی استانداردش یعنی 1/8 قرار میدهیم. وفعلا آیرون ماسک روی سه انتخاب وتنظیمات باریر وگارد مناسب با خاک محل؛ بطریقی که از کمترین گارد مجاز شروع وچند عدد بالاتر که کمترین تاثیر صدای اضافی، حین تست برای بالانس را داشته باشیم با آزمون قرار میدهیم. وبعد در همان مرحله باریر هم از عدد مابین مثلا پنج به بالا نهایت تا ده برای اطمینان گذاشته...وتوجه به نکته مهم! حفظ فاصله لوپ حدود ده سانت موازی با بستر زمین وثابت بدون هیچ حرکت ولرزشی... نگه داشته و کلید زیرو را زده طوریکه» دقت کنید بعد زدن زیرو هم تاچند ثانیه نباید به هیچ وجه تکان وحرکتی داشته باشیم..!!! وپس از زیرو یک تک بوق از گوشی میاداگر صدای اضافی ونمودار سنس کاذب نداشتیم وثابت بود، دستگاه خوب تنظیم وبالانس شده... و با آرامی ویکنواخت، با حفظ همان فاصله حرکت بصورت حالا جاروب میکنیم... ودر هر مرتبه که نیاز به زیرو وبالانس داشت لوپ را طبق توضیح مربوطه ای بالا یعنی حفظ فاصله وثابت بدون حرکت زیرو زده وتا چند لحظه که نمودار سنس به ابتدا وکمترینش برسه وصداها قطع بشه...ثابت و...! با تکرار وتمرین در خاک متفاوت وفلزات گوناگون وعکس العمل دستگاه چنس... وتنظیمات مختلف، در اپراتوری وبدون نویز موفق خواهیم شد..دوستان نتایج تست هاشون رو منعکس کنند تا با همفکری به نتیجه مطلوب برسیم.

چهارشنبه 4 تیر1393 - 4:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود
دوستان خیلی به اپراتوری اهمیت بدین... هر دستگاهی قلق های خاص خودشو داره!با تنظیمات مناسب، بالانس ایده آل هر خاکی رو با تمرین وتست بدست بیارید. مسلما چنس خوب بالانس بشه» به بوق های اضافی وسنس کاذب روی خاک موثره...

پنج شنبه 5 تیر1393 - 6:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
یه سوال خدمتalld و پیر دانای عزیزبا توجه به ساکت بودن دستگاتون حین کاوش دارم:شما حین تستهاتون ایرون ماسک رو رو چه عددی تنظیم میکردین؟
مدار من با شیلد جعبه وگرافیت روی لوپ 60صدای اضافی زیادی داره!اما با ایرون مکس3خیلی کم میشه این تست اولیه من در باغ بوده به زودی تستهای بهتری مطابغ فرمایش دوستان میگیرم و علام میکنم
یه سوالم خدمت مهندس حمید:شما فرمودید پیشنهادتون برای ایرون مکس گذینه1هست وبا گذینه2فلز برنج هم احتمالا حذف میشه! حالا با استفاده از گذینه3 ایا ممکنه فلزات با ارزش( مفرق_نقره_طلا) هم نا دیده گرفته بشن یا ضعیفتر سنس بشن یا این گذینه های حذف فقط شامل خانواده اهن و الیاژهای اون میشه ؟

جمعه 6 تیر1393 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بيزحمت يکی فيلم هارو بفرسته به ایميلم دان نشد arash.mail1392@gmail.com

جمعه 6 تیر1393 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سروش خان ایرون مسک رو من روی غیر فعال میزارم..چون حس میکنم قدرتش خیلی کم میشه وقتی روی گیزنه ها باشه...با نظر مهندس موافقم..بهترین گزینه همون یک هستش....دیگه بیشتر از اون خیلی از چیزارو حذف میکنه...موفق باشید

ارش جان مشکلی نداره دانلودها...الان تست کردم مشکلی نبود..

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 6 تیر1393 - 7:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

باید اول بدور از مناطق مسکونی تست کنم
خوب گذینه اولی که به ذهن ادم میادکیفیت کنتاژ و نوع قعات به کار رفته هست مثلا اکثرا از کابل اتصال کرمان استفاده کردن اما ایا همه برای لوپ از یک نوع سیم یا افشان(مثلا تفلن) استفاده کردن؟
مورد دیگه اگه با گذینه3حذف اهن صدای اضافه کاهش پیدا میکنه اینجا بحث نویز مطرحه یا حساسیت به ذرات؟

جمعه 6 تیر1393 - 8:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure