انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 1:13am

پاسخ به موضوع  [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 17  بعدی
 اپراتوري فلزياب چنس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که این مشکل رو دارن میشه لطف کنن بگن با چه لوپی روی زمین نویز دارن؟؟ یعنی روی زمین اصلا بالانس نمیشه و همش نویز و بی ثباتی هست؟؟

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
خب دوستان درود
ازسرتست برمیگردم هنوزم دوش نگرفتم خسته وخاکی امیدوارم همتون مخصوصا مهندس حمید کلیب ها رودان کنید ونظرتون روبگید.
دوستان هنوزنمیدونم این مساله مشکله یا نه قانون اپراتوریه!
مساله بوغ زدن های اضافی:
من امروزتونستم کلی حال کنم هرچی آهن تو حیاط بود چنس نفلش کرد اما محل تستی که کندم حدودا 1مترو10بود باحساب فاصله لوپ از زمین حدودا 1مترو30برای فلزاتی که تصویرشو گذاشتم.
سنس داشتم اما 20سانت مونده بود تاچاله روپرکنم سنس داشتم بعدش پرکردم دیگه سنس نمیشدکه بالوپ معمولی هم که خودتون مشاهده میکنیدمطمئنااون چیز نهایی نیست که بشه با چنس سنس کرد!
خب از اپراتوری سخته سخته چنس بگم:
برای تست حتما اول عددگارد وباربرمنحصر به لوپتون رو تنظیم کنید وzeroبزنیدبعدبه فاصله حداقل10سانت باید دقیق دقیق موازی درسطح زمین لوپو حرکت بدیداگه 2سانت هم کم کنیدبوغ بیخودمیزنه حالا اگه تو مسیرتون به یک برآمدگی کوچک خاکی برخوردید بازبوغ میزنه مشکلی نیست هردفعه اینجوری شد لوپودوباره بزارید زمین زیرو کنید بعدهمون 10سانتو موازی برید آروم هم برید اگه دیدید جایی سنس داشتید برای مطمئن شدن لوپو نیم متریادورتر ازجایی که سنس شده دوباره بزارید زمین زیرو کنید ودوباره اونجا رو تست کنید اگه سنس شد 100درصد چیزی هست مطمئن باشید.
دوستان یک مورد دیگه که توکلیپ مشخص کردم اینه که وقتی گزینه تفکیک در3قرارداره دیگه مدارم بوغ اضافه نداره ولازم نیست حدفاصل لوپ تا زمین رعایت بشه.
خب کلیپ ها رو به زور کوتاه کردم از این بیشترنمیشه قربون همه :ymhug:
کلیپ محل تست که نتونستم سنسش کنم اما دفعه بعدبایک لوپ عنکبوتی مشتی میرم تست مطمئنم سنس میکنم:حجم1.2مگ

http://uploadboy.com/0kayi58812m2.html
http://uplod.ir/e0sb8t6fwpvv/6.rar.htm
کلیپ اون قسمتی که وقتی گزینه آیرن ماسک رو3هستش دیگه بوغ اضافی ندارم وقسمت دومش وقتی لوپ رو هواست بوغی نداره ووقتی روزمین میزاری بوغای اضافی داره البه اگه zبشه خوب میشه اما باید لوپو10سانت به بالاتربگیری ودوباره لوپ بچسبه زمین بازبوعای اضافه داره.
http://uplod.ir/fxy7emk8hrxt/4.rar.htm
اینم یک کلیپ ازچیزی که خودم خبرنداشتم توحیاط خونم پیدا کردم بهمراه یه شی عجیب که شبیه میخ تویلست و..... :D ....حجم14.5مگ
http://uplod.ir/p6a08h7ayzkk/1.rar.htm
حجم2.1مگ
http://uplod.ir/kkoumqfecwk6/5.rar.htm
عکس آخرم مربوط به چیزایی که ازش تو حیاط بی خبربودم :D نیم کیلوآهن.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Be The Change You Want To See In The World

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خسته نباشی ،آقاحامد دوست عزیز،بهتون تبریک میگم!،فیلم هتونو ندیدم...بنده گفته بودم،محدوده مسکونی آلوده به فلزات واشیاع است که طی دوران متوالی سکونت در سایزها وجنس های مختلف پراکنده شده و صورت گرفته وتعدادشون هم زیاده.. وازش بی اطلاع هستید....وچنس در وحله ای که اپراتوریتون ضعیف باشه ویا قلقش رو نگرفته باشید ،فکر میکنید که دارای بسیاری خطا ونویزه...!بنده با چنس فلزات درسایز ها وعمق های متفاوتی از نوع بقایای امروزی ، چه در بیرون وحتی در منطقه مسکونی درآوردم...باور کنید فلز خیلی کوچیکی هم اگه زیر خاک ،در میدان چنس باشه حتما اونو سنس میکنه...واگه سایزش بزرگتر باشه تا عمق بالایی رو زیر خاک، بسته به اپراتوری و سیستم ولوپتون میزنه...موفق باشید

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون
بنظرمن العان دیگه بایدرولوپ کارکنیم جناب دانا شماازلوپتون راضی هستید؟اگه آره میشه مشخصاتشوقراربدین؟

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 7:31pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون حامد عزیز واقعا خسته نباشین. :ymhug:
فقط ای کاش شما این تستها رو با لوپ عنکبوتی اون هم از نوع بزرگترش انجام میدادین! چون لوپ معمولی کوچک اصلا ملاک خوبی در مورد کارکرد مدار چنس نیست. از طرف دیگه اون سیم اتصال لوپ در قسمت نزدیک به لوپ اصلا وضعیت مناسبی نداره و علاوه بر اینکه تا انتها شیلد نیست ؛ با حرکت دادن لوپ اون قسمت سیم هم مدام حرکت میکنه که مساله مطلوبی نیست و تاثیر منفی میذاره.
در خصوص اون چاله 110 سانتی بنظر من تست درست نبوده چرا که اولا اون فلزات در حدی بزرگ نیستن که برای لوپ معمولی کوچک شما تا 130 سانتی قابل سنس باشن! این هم که فرمودین تا قبل پر شدن چاله سنس میشده بنظر من بیشتر بخاطر وجود خود چاله بوده نه فلزاتی که تهش قرار دادین! :D برای همین هم وقتی چاله کاملا پر شده دیگه چیزی سنس نکرده.
سایر کلیپ هایی که زحمت کشیدین حاوی نکات خوب و کمک کننده ای هست که ایشالا باید روشون کار بشه.
امیدوارم دفعات بعدی لوپ عنکبوتی بزرگتر و با استحکام بیشتری رو استفاده کنین تا نتایج بیشتر قابل حساب باشه.

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون مهندس
قصددارم لوپ جدیدی بسازم ازنوع عنکبوتی 40درنظرگرفتم.
درموردسیم بله چون روستابودچسب برق نداشتم لوپم باریسمان محکم کردم.
مهندس تاانتهاشیلدنیست یعنی چی؟مگه کابل کرمان بدون شیلدنبایدباشه؟
چاله روازاول خوب رفتم آخرش خراب شدمیخواستم سینی بندازم جانشداماسنسش میکنم مطمئنم.
آخرهفته بعدبالوپ جدیدمیرم همون مکان ودوباره تست میکنم.

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamed نوشته است:
ممنون
بنظرمن العان دیگه بایدرولوپ کارکنیم جناب دانا شماازلوپتون راضی هستید؟اگه آره میشه مشخصاتشوقراربدین؟

سلام.خواهش میکنم،دوست عزیز،همانطور که مطلع هستید وتا الان اگه تاپیک رو مطالعه کرده باشید! نتایج تستهایم را قرار دادم ...وبنا به جریانات اخیر...همانطور که قبلا هم عرض کردم ،باید در اولین فرصت در خاکی متفاوت تست بگیرم...! واطلاع رسانی خواهم کرد،دوست عزیز،لوپ 64 cm وسیم یک میل لاکی ومشخصات استاد حمید هستش...

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 11:15pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با اجازه از مهندس حمید عزیز یه تجربه در مورد اپراتوری فلزیاب چنس دارم که خدمتتون عرض میکنم..لوپ ایده آل برای کاوش در زمینهای با املاح و آلوده نباید از 60 سانت کوچیکتر باشه و اینکه سعی کنید لوپ رو با سیم افشان بپیچین....در طی بالانس و اعمال هر نوع تنظیمی حتی کم و زیاد کردن صدا باید لوپ کاملا روی زمین قرار گرفته بشه ;) وبه هیچ عنوان لوپ رو بیشتر از 5 سانت از زمبن بالاتر نیارین....حرکت اپراتور باید خیلی با حوصله و آهسته باشه...

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 11:17pm
مدیر کل
مدیر کل

حامد جان سیم کرمان که کواکسیال هست و خودش دارای شیلده! منظور من این بود شما اون چند سانت باقیمونده نزدیک به لوپ رو هم حذف کنی و تا حد ممکن کابل کرمان تا خود لوپ ادامه داشته باشه و علاوه بر این سیم لوپ هم همراه با لوپ تکان نخوره!

پنج شنبه 15 خرداد1393 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون اوکی.

جمعه 16 خرداد1393 - 7:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure