انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:24pm

پاسخ به موضوع  [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 17  بعدی
 اپراتوري فلزياب چنس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .پیر دانای عزیز ممنون از لطفت استفاده کردیم :ymhug:
برات آرزوی بهترینها رو دارم @};- @};- @};-

دوشنبه 16 شهریور1393 - 2:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوار نوشته است:
سلام .پیر دانای عزیز ممنون از لطفت استفاده کردیم :ymhug:
برات آرزوی بهترینها رو دارم @};- @};- @};-

علیک السلام،متشکرم ،خواهش میکنم ،بنده هم همینطور انشا...موفق و سلامت به آرزوهایتان برسید.

دوشنبه 17 شهریور1393 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود.peere dana داداش من از لوپ 60 استفاده کردم. و صدالبته روی زمین نه و اطرافم آهن آلات بسیار زیاد بود. باکس هم از میدان لوپ فاصله داشت. احتمالا همون آهنهای اطراف بودن ک خلل ایجاد میکردن. و فقط یک سوال دیگه دارم، بنظرت حداکثر تفکیکی که میشه با چنس داشته باشیم چقدره? ب نظرت 2متر تفکیک میده? من لوپ 100سانتی هم دارم اونیکه آقا مجتبی عکسشو گذاشته. خیلی آقایی @};- @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 17 شهریور1393 - 7:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
درود.peere dana داداش من از لوپ 60 استفاده کردم. و صدالبته روی زمین نه و اطرافم آهن آلات بسیار زیاد بود. باکس هم از میدان لوپ فاصله داشت. احتمالا همون آهنهای اطراف بودن ک خلل ایجاد میکردن. و فقط یک سوال دیگه دارم، بنظرت حداکثر تفکیکی که میشه با چنس داشته باشیم چقدره? ب نظرت 2متر تفکیک میده? من لوپ 100سانتی هم دارم اونیکه آقا مجتبی عکسشو گذاشته. خیلی آقایی @};- @};-

سلام،خداقوت،دوست عزیز،عرض کنم خدمتتون که چنس با لوپ شصت و چهار سانتی در شرایط مناسب ...،حدود دو متر عمق زنی داره و از این متراژ تقریبا یک متر و تا یک و نیم تفکیک میکنه ...و از اونجاییکه شواهد میگن،برای استاد مجتبی عزیز هم تفکیک قوی در کنار متراژ بالا رو مد نظر داشتند که از لوپ وطرح عنکبوتی تخت در سایز بزرگتر با تمام چالش هاش بهره گرفته اند که در عمق بالاتری میتونه تفکیک کنه و از پیشگامان هستند...که در فلزیابی ودر عمل خیلی کاربرد داره و ...وگرنه لوپ معمولی بزرگ در عمق زنی چندان اختلافی نداره و اندکی ضعیف تره و ولی متاسفانه تفکیک نداره...با توجه به کارایی لوپ شصت وچهار سانتی عنکبوتی ، ...منطق میگه لوپ یک متریش قطعا میشه بالای دومتر تفکیک رو انتظار داشت و بالای سه متراژ بزنه...برایتان بهترینها رو خواستارم،پیروز باشید

سه شنبه 18 شهریور1393 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
karajniaz نوشته است:
از دوستانی که این دستگاه رو دارن خواهش میکنم در صورتی که از لوپ یک در یک یا بزرگتر استفاده کردند لطفا کارایی دستگاه رو با لوپ بزرگ بیان کنند و اینکه با لوپ بزرگ هم تفکیک به همون خوبی هست یانه؟

سلام !!

نخیر داداش با لوپ 1*1 تفکیک نداره!! در ضمن یکی از عیوب چنس اینکه در گوشه های لوپ تفکیک نداره شاید خیلیا به این موضوع پی نبردند ولی در هنگام کاوش خیلی آزار دهنده ست و باید حتما فلز مود نظر در وسط لوپ قرار بگیره تا دستگاه بتونه تفکیک کنه و دوستان این موضوع رو مورد توجه قرار بدن حتما ;)

ممنون از دوست عزيزم كه به خوبي راهنمايي كرد
آريانا جان حالا جداي بحث تفكيك شما لطف كن بفرما با لوپ 1*1 ثبات و عمق زنيش چطوره؟
واينكه آيرون مسكش كار ميكنه يا نه؟

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

سه شنبه 18 شهریور1393 - 10:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
karajniaz نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
karajniaz نوشته است:
از دوستانی که این دستگاه رو دارن خواهش میکنم در صورتی که از لوپ یک در یک یا بزرگتر استفاده کردند لطفا کارایی دستگاه رو با لوپ بزرگ بیان کنند و اینکه با لوپ بزرگ هم تفکیک به همون خوبی هست یانه؟

سلام !!

نخیر داداش با لوپ 1*1 تفکیک نداره!! در ضمن یکی از عیوب چنس اینکه در گوشه های لوپ تفکیک نداره شاید خیلیا به این موضوع پی نبردند ولی در هنگام کاوش خیلی آزار دهنده ست و باید حتما فلز مود نظر در وسط لوپ قرار بگیره تا دستگاه بتونه تفکیک کنه و دوستان این موضوع رو مورد توجه قرار بدن حتما ;)

ممنون از دوست عزيزم كه به خوبي راهنمايي كرد
آريانا جان حالا جداي بحث تفكيك شما لطف كن بفرما با لوپ 1*1 ثبات و عمق زنيش چطوره؟
واينكه آيرون مسكش كار ميكنه يا نه؟

خواهش میکنم karajniaz عزیز!!

متاسفانه دستگاه های دست ساز بیشترشون وضعیت مشابهی دارند و وضعیتشون مشخصه :D و بر اساس کیفتهای مختلف مونتاژ!!! تفاوتهایی از نظر ثبات و عمق دارند و این بستگی به کیفیت مونتاز داره ولی در کل چنس برای شخص بنده جوابگو نبود ولی با توجه به قیمت میتواند یکسری از نیازهای دوستان کم توقع رو پوشش بده ! من لوپ یک در یک نداشتم و در مورد عمق زنی با توجه به صحبت بعضی دوستان برای بنده مغایرت داشت !! در مورد ثباتش هم عرض کنم که مثل دیگر سیستمها باید باهاش ساخت دیگه :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 18 شهریور1393 - 1:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

PEERE DANA نوشته است:
سورنا نوشته است:

سلام،خداقوت،دوست عزیز،عرض کنم خدمتتون که چنس با لوپ شصت و چهار سانتی در شرایط مناسب ...،حدود دو متر عمق زنی داره و از این متراژ تقریبا یک متر و تا یک و نیم تفکیک میکنه ...و از اونجاییکه شواهد میگن،برای استاد مجتبی عزیز هم تفکیک قوی در کنار متراژ بالا رو مد نظر داشتند که از لوپ وطرح عنکبوتی تخت در سایز بزرگتر با تمام چالش هاش بهره گرفته اند که در عمق بالاتری میتونه تفکیک کنه و از پیشگامان هستند...که در فلزیابی ودر عمل خیلی کاربرد داره و ...وگرنه لوپ معمولی بزرگ در عمق زنی چندان اختلافی نداره و اندکی ضعیف تره و ولی متاسفانه تفکیک نداره...با توجه به کارایی لوپ شصت وچهار سانتی عنکبوتی ، ...منطق میگه لوپ یک متریش قطعا میشه بالای دومتر تفکیک رو انتظار داشت و بالای سه متراژ بزنه...برایتان بهترینها رو خواستارم،پیروز باشید

سپاسگذارم peere danaعزیز.. پایدار باشی :YMPEACE: @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 19 شهریور1393 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش میكنم سورنای عزیز،متشکرم انجام وظیفه بود...

چهارشنبه 19 شهریور1393 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش میكنم سورنای عزیز،متشکرم انجام وظیفه بود...موفق باشید

چهارشنبه 19 شهریور1393 - 4:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام.دوستان روی نمودارVDIخونه ی پنجم ششم از سمت راست مربوط به کدوم فلزه

تا اون جا کنه من متوجه شدم دوم از سمت راست مس هست و چهارم آهن.
ممنون @};- @};- @};-

جایی رو سرچ کردم این خونه پنجم ششم بود حالا نمیدونم چیه هنوز نکندم :-? :-?

چهارشنبه 2 مهر1393 - 9:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure