انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:23am

پاسخ به موضوع  [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی
 اپراتوري فلزياب چنس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ALI.D نوشته است:
دوستانی که با چنس رفتن حفاری یه سوال داشتم ازشون...
اگر جایی دستگاه بوق زد و ما واسه این که بفهمیم اشغال سطحی نبوده نیم متر رو بکنیم و جنس هم توی 1.5 متری باشه..نیم متر رو هم که کندیم...ایا وقتی از بالای چاله دستگاه بزنیم دستگاه فلز رو سنس میکنه یاخیر..؟؟؟

با تشکر

سلام خدمت دوستان عزیز:استاد علی گرامی،بله بعد مرحله پاکسازی روی گودال وچاله دستگاه، سنس میكنه..،!ولی چرا از روی چاله شما دستگاه بزنی؟؟میتونید در داخل چاله حفاری هم لوپ رو برده ودستگاه بزنید...میبینید که اگر اپراتوری ونقطه زنی قوی باشه...با حفاری وتکرار نقطه زنی ،نمودار سنس بیشتر میشه،وتفکیک هم واضح تر میشه...البته نسبت به عمق زیاد.!وصداهم رساتر میشه...!برای همینه که روش حفاری باید بشکل مستطیلی باشه،تا هم فضا برای مانور در حفاری باشه وهم تا عمق دو متری از خاکبرداری با سطل بی نیاز میشید ...وبا همون بیل میتونید خاک رو جابجا یعنی به بیرون پرتاب وهدایت کنید...!ودرکل میتونید لوپ با سایز تا شصت وهفتاد رو هم در کف استفاده کنید وحتی دیواره ها راهم میتونید جستجو کنید...ومزایای دیگه اینکه اگر به گاز و...برخورد کردید فضا زیاده وکمتر آسیب میبینید وحتی سرعت حفاری نیز بالاتر میره...

پنج شنبه 7 خرداد1393 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر دوستان
استاد علی گرامی .با اقا حامد و پیر دانا موافقم.البته بعد از پاکسازی تا حدود نیم متر باید مثل قبل از دور دستگاه رو بالانس کنی و بیای رو چاله.تا نتیجه کاملی بگیری.البته سعی کن شعاع پاکسازیتو کمی زیادتر از لوپت برداری @};-

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 7 خرداد1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از دوستان.. @};-

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 7:46am
مدیر سایت
مدیر سایت

kooroshxfx نوشته است:
اپراتوری چنس بستگی به لوپش داره

یعنی اگر ما لوپ رو شیلد کنیم نوع سرچ و بالانسمون نسبت به لوپ شیلد نشده فرق داره

البته دوستان این سایت بیشتر دنبال ساخت هستن تا سرچ

موفق باشید

آقا کوروش شما هم مثل دیگر کسانی که نتایج تستها و ساخت لوپ چنس خودشون رو برای استفاده دیگران قرار میدن ، شما هم قرار بده تا بهترین روش شیلد لوپ رو دوستان یاد بگیرن از شما .. متشکریم و منتظر @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 8:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان خودم ؟یه خواهش داشتم خدمت همه عزیزانی که روش اصولی و صحیح اپراتوری چنس رو بلد هستن منت بذارن سر من بگن که انشالاه وقتی من و دوستان چنس رو دست گرفتیم مشکل اپراتوری کمتری داشته باشیم ممنون :ymapplause:

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
دوستان برای سرزمین لازم نیست حتما ازپایین ترین عددگاردوپایینترین باربر استفاده کنید لوپ رودرزمین قراربدیدحتی شده تاعددباربر10هم ببرید فک نکنیداگه باربر1مثلا1مترمیزنه باربر10نصف میشه ونیم مترمیزنه کمی ازعمق کم میشه اماچشمگیرنیست بعدازتنظیمات حتماzeroبزنیدمنتظرباشیدتاحداقل30ثانیه اگه مداربوغ اضافی نداشت دستگاه آماده کاووش هست.

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 9 خرداد1393 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
شيلد كردن مدار با فويل آلومينيم خيلي درثباتش و حذف نويز تاثير داره
ابتدا كل مدار رو داخل پلاستيك بپيچين و نوار چسب بزنين بهد كل مدار رو داخل فويل آلومينيم بپيچين ودوبار با نوار چسب بپوشونين
بعد فويل آلومينيم را به منفي باطري وصل كنين دقت كنين كه فايل آلومينيم به مثبت باتري برخورد نكند كه در اينصورت آيسي ميكرو فورا مي سوزه كه متاسفانه من در هنگام جاسازي مدار در جعبه ناخواسته چون فويل آلومينيم رو به منفي مدار وصل كرده بودم در اثر برخورد
فويل با قطب مثبت باتري يك ميكرو سوزوندم :(( :(( :(( كه فداي سرم چون سابقه من در سوزوندن آيسيها زياده واين فكر كنم شايد 20امين ميكرو هست كه من ميسوزونم :D :D ;)

جمعه 9 خرداد1393 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از دوستان اگه كسي اپراتوري چنس رو بلده توضيحاتي بده
چون من نميتونم ازش استفاده كنم يعني همه جا بوق ميزنه يا صداي اضافي ميده :(( :(( :(( :(( :(( :((

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
آقاناصرلوپوبزارزمین باربروگاردو تاجایی که صداقطع بشه ببربالا.

Be The Change You Want To See In The World

یکشنبه 11 خرداد1393 - 8:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ممنون از دوستان عزیز یه سوال این اموزشها مربوط به چنسی که اقا مجتبی میسازه هم میشه یا نه فقط شامل چنس خود دوستان هست ؟؟

سوال دوم ممنون اگر دوستانی که در اپراتوری چنس ماهر هستن توضیح کامل رو بگن از همه دوستان زحمت کش تشکر میکنم :ymapplause:

یکشنبه 11 خرداد1393 - 1:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 163 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure