انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 2:47am

پاسخ به موضوع  [ 74 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 مزیتها و معایب دو سیستم vlf و توباکس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
سومر جان از نظر تئوری به اعتقاد من لوپ 16.5 اینچی میتونه حدود 15 درصد عمقزنی بیشتر نسبت به لوپ 12.5 اینچی برای اهداف بزرگ داشته باشه. اما برای فلزات و سکه های خیلی کوچک ممکن هست داستان برعکس بشه. بر همین اساس و احتمال اینکه تکنولوژی لوپ اصلی ممکنه بالاتر باشه ؛ فکر میکنم همون لوپ 12.5 اینچی خودش مطمئن تر هست. مگر اینکه اطلاعاتی از تست های اون لوپ 16.5 اینچی متفرقه بدست بیارین که ثابت کنه واقعا بهتر و قویتره و ارزششو داره.

درود مهندس حمید عزیز \:d/

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

یکشنبه 18 خرداد1393 - 11:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام الان دوستان کی موفق شده این سیستم رو خریداری کنه و چه از لحاظ اصل بودن و کارایی خود دستگاه ؟ بردیا جان الان شما راضی هستی داداش ممنون راهنمایی بفرما @};- @};- الان اینجا بخری دقیقا چقدری در میاد
یه جای هم مهندس حمید فرمودن توباکس انجمن بردش از این بهتره درست میگم مهندس جان ؟ دوستان کی توباکس رو ساخته ممنون راهنمایی کنید

دوشنبه 18 خرداد1393 - 12:05am
مدیر کل
مدیر کل

امیدوار عزیز بله یکی از دوستان با لوپ 9.5 اینچی خریداری کردن و در انجمن هم اشاره کردن ولی بطور دقیق توضیح ندادن. بهرحال طبق تست ایشون یک حلقه طلا رو از 50 سانتی سنس میکرد! قیمتهایی هم که تا الان دوستان ذکر کردن با احتساب لوپ توباکس بین 6 تا 7 تومن بوده. در صورتیکه قیمت واقعیش باید در حد 4 تومن باشه.
توباکسی که ما کار کردیم بله بردش که قطعا بیشتره و حتی میشه گفت نزدیک به 2 برابر گرت هم میتونه باشه! ولی ساختش بسیار مشکل هست و جزئیات اسکلت رو بصورت دستساز نمیشه خیلی خوب دراورد و لذا دوستان همه مشکل داشتن. از این گذشته برد بیشتر همیشه معادل ثبات کمتر هست و ثبات توباکس گرت قطعا بهتره و دیجیتال بودن سیستمش و فرکانس وی ال اف پایین تری هم که داره به این مطلب کمک میکنه.

دوشنبه 18 خرداد1393 - 12:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم مهندس حمید عزیز خیلی وقته میخوام ازتون تشکر کنم سلامت و موفق باشید داداش هرجا لازم بوده به همه کمک کردید @};- @};- @};-

دوشنبه 18 خرداد1393 - 12:56am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم امیدوار عزیز. :ymhug: ایشالا شما هم سلامت و موفق باشید.

دوشنبه 19 خرداد1393 - 9:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید در پستهای قبل گفتین که هدف و فلسفه ساخت فلزیابهای vlf در کشورهای خارجی بیشتر به خاطر پیدا کردن فلزات و اشیاء ریز

بوده و کلا بعد تفریحی داره حالا یه سوال دیگه که از شما دارم اینه که توباکس به خاطر چه هدفی ساخته شده و تو کشورهای خارجی به چه

عنوانی کاربرد داره ؟؟؟

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

دوشنبه 19 خرداد1393 - 10:49pm
مدیر کل
مدیر کل

توباکس اصولا بعنوان فلزیاب انبوه یاب استفاده میشه! فرض کنین ادوات جنگی مدفون مربوط به جنگ جهانی رو بخوان کشف کنن! :D به همین لحاظ خیلی کمتر کاربرد داره و لذا فقط چند مدل توباکس معروف توی دنیا وجود داره! در صورتیکه صدها مدل فلزیاب وی ال اف ساخته شده.

سه شنبه 19 خرداد1393 - 1:33am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
فکر کنم اغلب دوستان نتونستن با توباکس ساشو کنار بیان
- توباکس میتونه روی ناهمواریهای زمین بدون مشکل کار کنه
- با توباکس میشه در شیبهای تند بدون بهم خوردن بالانس حرکت کرد .
- توی چاله و تونل بهتر از پالسی (با لوپ بزرگ )حرکت میکنه
- اگه لوپها رو بهم نزدیک کنیم اشیا کوچک هم براحتی باهاش سنس میشه
- برای فلزات با ارزش تو عمق بالا هیچوقت پالسی و vlf به گرد توباکس هم نمیرسن

لا اله الا هو

پنج شنبه 4 دی1393 - 4:30pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
فکر کنم اغلب دوستان نتونستن با توباکس ساشو کنار بیان
- توباکس میتونه روی ناهمواریهای زمین بدون مشکل کار کنه
- با توباکس میشه در شیبهای تند بدون بهم خوردن بالانس حرکت کرد .
- توی چاله و تونل بهتر از پالسی (با لوپ بزرگ )حرکت میکنه
- اگه لوپها رو بهم نزدیک کنیم اشیا کوچک هم براحتی باهاش سنس میشه
- برای فلزات با ارزش تو عمق بالا هیچوقت پالسی و vlf به گرد توباکس هم نمیرسن

سلام دوستان
سنه دژ عزيز ممنون از نظر شما.
ولي هر سيستمي كارايي خوشو داره.
همين توباكس انجمن متاسفانه به شكليه كه نميشه براحتي اسكلت و تنظيماتش رو روبراه كرد و از طرفي هر قدر برد بيشتر بشه خطا و حساسيتش هم بيشتر ميشه.
ياحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 4 دی1393 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برشما دوستان عزیز در مورد گرت جی تی آی2500 باید عرض کنم با لوپ 9.5اینچی بردی در حدود 1.60 نسبت به یک سینی 20×30داره واز تفکیک 80درصدی برخورداره البته گاهیم گیج میزنه در حالت توباکسش حقیر تونستم دوسه تا بیل وکلنگ رو از فاصله تقریبی3متری داخل کانال سر پوشیده شکار کنم البته هم در حالت توباکس وهم در حالت لوپ کوچیکس اگر بصورت دستی ونه اوتومات بتونید اون رو بالانس کنید در حدود 15درصد افزایش عمق رو خواهید داشت البته اینها نظر وتجربه کم بندست.موفق باشید

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 4 دی1393 - 9:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 74 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure