انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 12:20pm

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 خیلی مهم.....جاسازی ردیاب یا جی پی اس درون فلزیاب ها 
نویسنده پیغام

سلام دوستان عزیز در مورد اینکه بعضی از دوستان خیال میکنند شرکتهای که تولید کننده فلزیاب هستند وخیلی راحت فلزیاب میفروشند داخلش ردیاب گذاشتن نه اینطور نیست وامکان همچین چیزی هم نیست خیالتون راحت باشه فقط یک سری از دوستان برای فروش فلزیاب دست ساز خودشون اومدن تبلیغ منفی راجب دستگاههای این شرکتهای کردن.

یکشنبه 19 آبان1392 - 5:35pm

دوست خوبم ژنرال
ممنون که اینقدر رک و انتقاد پذیر هستید
اگر منظور از عکس ساخت از روی ان است باید بگویم دوست خوبم امکان ندارد ولی اگر بحث علمی باشدبرای همه بجز افرادی که دنبال اسکناس هستند میتو نم ایمیل کنم
البته پس از خواندن تایپیکهای مر بوطه اش و صحت از حسن نیتش
در ضمن این موضوع مقوله خاصی میباشد که فقط در حد بحث علمی میتوان ان را ادامه داد ولا غیر درده سر ساز میگردد
یکی از دوستان (علی طلا) به طور مختصر در رابطه با extrnal serch valu توضیحی داد ولی به طور کلی بگم هیچ شرکت سازندهای طبق پروتکلهای مربوطه مجاز به نصب جاسوس در دستگاه ها نمیباشد مگر مشتری از ان بخواهد امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید
از نظر من اتمام تایپیک

دوشنبه 20 آبان1392 - 10:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بلفظ اين نقطه رو در نظر داشته باشيم دستگاه ردياب داشته باشه حالا بيشتر دستگاها ميبيني خيلي وقتها نقطه ميزنند چيز با ارزشي هم نيست بايد با زدن دستگاه به اون نقطه ميدوني چقدر نيرو بايد به كار برده بشه واسه يك دستگاه تا اونو بگيرند در اون مورد نظريه غلط است ولي ميتونند يك ايسي در دستگاه قرار بدند تا جنسها قديم را نزنه جنس جديد را فقط بگيره

پنج شنبه 23 آبان1392 - 7:00pm

با سلام خدمت همه عزیزان.من اطلاعاتی راجع به جی پی اس میدم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه و اونهایی که نگران هستن رو بیخیال این موضوع کنه.اول نظرمو میگم که به این چیزها اصلا اعتقاد ندارم.البته علمی ثابتش میکنم.خب بهتر درس چی پی اس رو شروع کنم.کلا سیستم جی پی اس رو کشور امریکا از سال 1960 میلادی ساخته و مدیرتش دست خوشه که شامل 24 عدد ماهواره میباشد در ارتفاع 20200 کیلومتری از سطح زمین با inclination 55که در حال چرخشند که اگه سیستمشو تقسیم کنیم شامل سه قسمته 1-space segment 2- control segment 3- user segment و ماهواره های جی پی اس سه چیز را (code c/a code 2- p code 3- navigational message)9روی دوباند فرکانسی 1575.42 و 1227.6 گیگا هرتز میفرستند.در زمان ریگان کره شمالی یه هواپیمای مسافربری کره جنوبی را که اشتباهی رفته بود تو خاک کره شمالی زدش و حدود 300 نفر مردن که از اون تاریخ به بعد امریکا تصمیم گرفت سیستم پوزیشن و زمان را به غیر نظامی ها هم بدهد لذا دوستان توجه کنن که اولا اون چیزهایی که داریم دستمون هست فقط یک گیرنده جی پی اس هست نه فرستنده.که اگر بخواهیم چیزی به ماهواره بفرستیم شامل دستگاههای پیشرفته و انتهای هیوجی هست اگر هم بخواهیم در سطح موج وی اچ اف یا برد بیشتر مثل ام اف یا اچ اف باشه حداقل یه انتن 2 تا 3 متری نیازه که بعید میدونم هیچ فلزیاب یا ردیابی این انتنو داشته باشه با کلی هزینه که چی بشه؟که مثلا یکی داره تو یه قبر گبری دوتا سرنیزه بی ارزشو در میاره ردشو بگیرن که چی؟مگه بیکارن؟یا مثل من الافن؟ههههه.شاید بخوان با موشک کروز شمایی که دارین یه جا کار میکننین رو بزنن که اونم بعیده چون قیمت موشک خیلی گرونه و اصلا نمیصرفه..هههه.بهر حال نمیخوام زیاد تایپیکو طولانیش کنم فقط منظورم از این حرفا این بود که خیالتون راحت باشه کسی با جی پی اس نمیتونه دنبالتون بیاد اگر هم بخوان ردتونو بگیرن کار راحتر اینه که با موبایلی که همراهتونه شمارو ردیابی کنن البته تا جایی که انتن میده که اونم بعدیده.بهر حال از جی پی اس خیلی چیزهای دیگه هست که نیاز نمیبینم بگم فقط اینو میدونم که اروپا هم یه سیستم شبیه اونو بنام گالیله داره میسازه که اگه امریکا سیستمشو واسشون قطع گرد الاف و حاج واج نمونن.

-- امروز همان فردایست که دیروز در انتظارش بودی --

جمعه 23 آبان1392 - 2:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure