انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 3:10am

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 خیلی مهم.....جاسازی ردیاب یا جی پی اس درون فلزیاب ها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام خدمت دوستان عزيز بايد باتوجه به اطلاعات شخصى موجود بايد براى درك بهترشما دوستان مثالى بزنم تا معنا و مفهوم رديابى به وسيله جى پى اس رو بهتر روشن كنم تا به بيراهه نرويد؛ مثلا وقتى شما تلفني در كنار راديو وا تلويزيون قرار ميدهيد قبل از زنگ خوردن يا تماس گوشي صداي ديد ديد ديد از تلويزيون يا راديو برايتان پخش ميشود كه شمارو متوجه زنگ خوردن همراه ميكند

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 13 آبان1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
بنابراين اينطور ميتونم بگم كه وقتي امواج دريافتي يا ارسالي از تماس گوشي توسط گيرنده هاي خاص تلويزيون يا راديو دريافت شده و بعداز يك پروسه به صداي ديد ديد ديد تبديل ميشه و خبردارتون ميكنه حالا ميگيد ربطش به فلزياب و رديابى چيه ؟ در اصطلاح امنيتى و حتي عرف اسمش رو گذاشتن جي پي اس فعال كه اين جي پي اس ها بيشتر درمناطق باستاني و تپه هاي تاريخي مورد استفاده قرار ميگيره كه با توجه به شرايط و فركانسهاي مخصوصي كه بهش دادن باروشن شدن فلزياب و دريافت فركانس از طرف دستگاه همون پروسه ارسال و ايجاد صدا و بعضا آژير باعث فاش كردن محل انجام كار اپراتور ميشه ناگفته نمونه اين جي پي اس ميتونه به منزله كشف ردياب ها در ارتفاع پنجاه سانتي از سطح خاك و تا ده متر(به صورت ده سانت ده سانت تا رسيدن به ده متر )جاسازي بشه تا از هر رنج فركانس رو در هر عمق از خاك به سمع و نظر مركز برسونه
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 13 آبان1392 - 1:01am

دوست خوبم امکان نصب این سیستم در هر دستگاهی وجود دارد ولی به طور کلی نصب ان در سیستمهای تفریحی -آماتوری- نیمه حرفه ای و صنعتی بعید به نظر می آید

سه شنبه 14 آبان1392 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کذب محض
چیزی بنام جی پی اس تاحالا ندیدیم و دیده نشده

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 15 آبان1392 - 4:07pm

دوست خوبم ژنرال
من نمیدام چرا شمادوست داریددر حل مسایل علمی ازادبیات زیر سیکل استفاده کنید
یکی از دوستان مطلبی را که موارد ان برایش نا معلوم بود اعلام کرد و دیگر دوستان نظرات خود را اعلام کردند و نظرات در حدی علمی و بعضی هم نظرات علمی شخصی افراد بود ولی نمیدانم چرا شما دوست خوبم یکدفعه و فقط با دلیل اینکه من ندیده ام همه را دروغ گو فرض میکنید بماند
ایا شما تمام دستگاهها را دیده اید که اینگونه مانند رستم نظر میدهید اگر فقط در حد اسباب بازیهای فلزیاب موجود دیده اید منهم میدانم اینها ندارند
ولی اینجا یک سایت علمی است اگر دلایل منطقی دارید بگذارید در غیر اینصورت فقط بخوانید و استفاده کنید

ولی اگر دوست داری تا نمونه اش را ببینی اول برو یه کبرا 5000 بخر بعد با چکش قاب روشو بشکن سمت راست زیر صفحه مانیتور چهار انگشت به سمت بالا یه چیز سیاه است روش نوشته ltc4558 که برق میکرو سیمو میده یه دو تا انگشت سمت چپش یه جا قیر ریختن زیر اون اصلیس
ببخشید که این دو ختو زیر سیکل نوشتم
به امید روز هایی که زود قضاوت نکنیم و با عجله تصمیم نگیریم به امید اینکه همه بگویند هستی

جمعه 17 آبان1392 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

KAMALNDT نوشته است:
دوست خوبم ژنرال
یکی از دوستان مطلبی را که موارد ان برایش نا معلوم بود اعلام کرد و دیگر دوستان نظرات خود را اعلام کردند و نظرات در حدی علمی و بعضی هم نظرات علمی شخصی افراد بود ولی نمیدانم چرا شما دوست خوبم یکدفعه و فقط با دلیل اینکه من ندیده ام همه را دروغ گو فرض میکنید بماند
ایا شما تمام دستگاهها را دیده اید که اینگونه مانند رستم نظر میدهید اگر فقط در حد اسباب بازیهای فلزیاب موجود دیده اید منهم میدانم اینها ندارند
ولی اینجا یک سایت علمی است اگر دلایل منطقی دارید بگذارید در غیر اینصورت فقط بخوانید و استفاده کنید

ولی اگر دوست داری تا نمونه اش را ببینی اول برو یه کبرا 5000 بخر بعد با چکش قاب روشو بشکن سمت راست زیر صفحه مانیتور چهار انگشت به سمت بالا یه چیز سیاه است روش نوشته ltc4558 که برق میکرو سیمو میده یه دو تا انگشت سمت چپش یه جا قیر ریختن زیر اون اصلیس
به امید روز هایی که زود قضاوت نکنیم و با عجله تصمیم نگیریم به امید اینکه همه بگویند هستی

من کلا درگیره شخصیت شما هستم

لایک داره :ymhug:

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

جمعه 17 آبان1392 - 7:48pm
آواتار کاربر

با سلام خدمت عزیزان
بنده چند سال در دوبی در شرکت ساخت دستگاه کار میکردم و در مورد این موضوع باید بگم که این که بتوان هر چیزی در جهان را ردیابی کرد صحت دارد ولی این دستگاه قابلیت این که بتوان در داخل برد فلزیابها وجود داشته باشد نیست و قطعه ای جداست که مستقیم به باتری دستگاه وصل شده و با ماهواره فقط میتواند محل شما رو به صورت دقیق ردیابی نماید ولی قادر به ارسال هیچ فایلی مبنی بر کارکرد واسکن های انجام شده نیست در مورد این مطالب مطمئن باشید و اما تا کنون هیچ دستگاهی با این قابلیت وجود ندارد به علت انکه شزکتهای تولید کننده نیازی ندارند که محل حضور شما رو بدانند انها فقط با فروش محصولاتشون چندین هزار برابر من و شما که دنبال این کارها هستیم درامد دارند حتی بدون کوچکترین ترس و نگرانی درامدهایی دارند که حتی مبلغ انها در فکر ما نمیگنجد مگر دستگاهایی که توسط دولت خریداری شده و در اختیار اماکن دولتی جهت استفاده با انان داده شده مثل دستگاهایی که در اداره میراث فرهنگی و برخی شرکتهای گاز میباشد دارای چنین سیستمی باشند
و اگر شرکتی بخاهد چنین کاری کند باید هزینه های بسار بالاتر از سود خود را هزینه کند تا بتواند ملیونها دستگاه تولیدی خود را همواره زیر نظر بگیرد به دلیل اینکه این نوع ردیابی فقط زمانی که تصمیم به ردیابی ان میگیرند میتوانند موقیت فعلی ان را روی نقشه به صورت مختصات جغرافیایی ببینند و قادر با این کار نیستند که تمام حرکاتی که شما کرده اید را ببینند برای این کار باید به صورت 24 ساعته مشغول ردیابی شما باشند
این مطالب کاملا درسته و اگر کسی شک داره قطعه ای که عرض کردم برای ردیابی داخل دستگاه قرار میگیرد و مجزاست را بنده هم اکنون موجود دارم اگر کسی خاست در خدمتم
پس از این به بعد فکر خود را مشغول چنین حرفهای بی اساس نکنید و مشغول کار خود باشید با خیال راحت حتی در دستگاهای چند صد میلیونی این سیستم وجود ندارد
در صورتی که سوالی داشتید لطفا پیغام خصوصی بدهید بنده در خدمتم

جمعه 17 آبان1392 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
علی اقا از راهنماییت کمال تشکر رو دارم
موفق باشی.

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

شنبه 18 آبان1392 - 5:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

KAMALNDT نوشته است:
دوست خوبم ژنرال

درود من کاری ندارم که حر فام زیر سیکله و یا بالای سیکله علم هم برام مهم نیست ...بچه ها هم اکثرشون دنبال پول و گنج و طلا و اسکناس هستند تا علم یا چیزی که شما اسمشو میزارید علم ...این قضیه جی پی اس رو دو سه سال پیش ما کردیم زیر خاک حالا شما باز کشیدیش بیرون
بگذریم
اگر شما دیدیش که یک عکس از دستگاه کبری بزار چهارتا انگشت بالاتر از برد که اون دستگاه که روش قیر ریختن رو بزار بچه ها هم ببینند...وگرنه بیخودی این بنده های خدا رو نترسونید...
در ضمن کی تاحالا تو ایران تونسته با کبری جنس دربیاره؟؟؟ فقط شما یکمورد رو برای من توضیح بده یا عکسی از بارش بزار اینجا تا ما هم ببینیم
اصلا شما تصاویر اسکن شده دستگاهای جی پی ار رو دیدید از نزدیک؟
شما هم لطفا من بعد با مدرک حرف بزن..چیزایی رو میگید که فقط منطق علمی خودتون میپذیرتش...نمیدونم شما افراد عالم چرا اینطوری هستید چیزی میگید که وجود خارجی نداره...اگر داره لطفا با تمام جزییات عسکشو بزار داداش :D ;)

اشوزرتشت

یکشنبه 19 آبان1392 - 4:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من از شما خواهش میکنم عکس این رو قرار بده:::
سمت راست زیر صفحه مانیتور چهار انگشت به سمت بالا یه چیز سیاه است روش نوشته ltc4558 که برق میکرو سیمو میده یه دو تا انگشت سمت چپش یه جا قیر ریختن زیر اون اصلیس
//
تا مرید شما بشوم و علومم تکمیل بشود در زیر پر و بال شما دوست خوبم

اشوزرتشت

یکشنبه 19 آبان1392 - 4:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure