انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 9:42pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 151 , 152 , 153 , 154 , 155 , 156 , 157 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه اونجا تا فاصله10 کیلومتریش هیچ دکلی وجود نداره حتی اگه دکل هم باشه فکر کنم با تنظیمات سیستم بشه کاری کرد نمیدونم من تا الان زیر دکل کار نکردم و همچین شرایطی رو تجربه نکردم تو این شرایط لوپ باید شیلد باشه تا مشکل کمتر بشه

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 16 فروردین1397 - 2:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید تفکیک ای دی ۳۰ الی ۴۰ و فرو ۷۰ به بالا میتونه مربوط به کدوم فلز غیر اهنی باشه.
چون ملاک فلز با ارزش برا بنده ایدی ۷۰ به بالا و ۴۰ به پایین و همچنین در مقابل فرو از ۴۵ به پایین .ممنون

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 1 اردیبهشت1397 - 4:44pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
ایدی 30 الی 40 حالت ویژه ای هست که صرفنظر از رقم فرو میتونه به یک کوزه سکه هم تعلق داشته باشه و این قبلا تست شده! پس در این مورد خاص به فرو خیلی اعتماد نکنین و شانس با ارزش بودن هدف رو در نظر داشته باشین. غیر از کوزه سکه سایر اهدافی که چنین تفکیکی داشته باشن مربوط به آهن نازک یا متخلخل نظیر توری و امثالهم میتونه باشه.

شنبه 1 اردیبهشت1397 - 7:30pm

حمید نوشته است:
خسته نباشین.
ایدی 30 الی 40 حالت ویژه ای هست که صرفنظر از رقم فرو میتونه به یک کوزه سکه هم تعلق داشته باشه و این قبلا تست شده! پس در این مورد خاص به فرو خیلی اعتماد نکنین و شانس با ارزش بودن هدف رو در نظر داشته باشین. غیر از کوزه سکه سایر اهدافی که چنین تفکیکی داشته باشن مربوط به آهن نازک یا متخلخل نظیر توری و امثالهم میتونه باشه.

سلام به همگی
هزارماشاا... .... هزار ماشاا... واسه مهندس حمید ...
حاضرم به جرات قسم بخورم که مهندسین طراح مینلب و لورنز و گرت هم اینقدری که مهندس حمید به طرحشون اشراف دارن و به تمام زیر و بمش آگاهن و تمام واکنش هاشو به درستی حدس میزنه ، به سیستم هاشون اشراف ندارن ...
دمت گرم مهندس جان ... دمت گرم ... یدونه ای بمولا ... خدا عوض خیرت بده ....

دوشنبه 3 اردیبهشت1397 - 11:25pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. خیلی ممنون. شما لطف دارین. @};-

دوشنبه 3 اردیبهشت1397 - 11:32pm

با سلام خدمت دوستان و مهندس عزیز
برای کاوش در یک منطقه که به صورت دره بود عرض پایین دره حدود 4 متر بود و خاکش خیس بود دستگاه به صورت ممتد با میتر حدود 20 بوق میزد که کاملا کلافه شده بودم . در این شرایط چه باید کرد .؟؟
دوم در جایی دیگه میتر حدود 130 تفکیک هم غیر اهنی همه موارد فلز با ارزش رو داشت ولی بعد نیم متر حفاری به یه سنگ سفید رنگ سخره ای برخورد کردیم که ریشه گیاه زرشک هم کنارش بود . سنس به خاطر خود سنگ سفید بود . چون ریشه رو در اوردم جلو دستگاه سنس نداشت .

قبل از اینکه نا امید بشی یک بار دیگه امتحان کن .

پنج شنبه 13 اردیبهشت1397 - 8:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

orkobon نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و مهندس عزیز
برای کاوش در یک منطقه که به صورت دره بود عرض پایین دره حدود 4 متر بود و خاکش خیس بود دستگاه به صورت ممتد با میتر حدود 20 بوق میزد که کاملا کلافه شده بودم . در این شرایط چه باید کرد .؟؟
دوم در جایی دیگه میتر حدود 130 تفکیک هم غیر اهنی همه موارد فلز با ارزش رو داشت ولی بعد نیم متر حفاری به یه سنگ سفید رنگ سخره ای برخورد کردیم که ریشه گیاه زرشک هم کنارش بود . سنس به خاطر خود سنگ سفید بود . چون ریشه رو در اوردم جلو دستگاه سنس نداشت .

سلام و خسته نباشی.اول اینکه نگفتین با چه لوپی بوده.و حساسیت و دیلی دستی و سایر چیزای دیگم چی بوده اطلاعاتت بیشتر و کامل بود راحتر میشد راهنمایت کرد.من خودم الان ساعت 4صبح هست که تازه از سرکوه رسیدم خونه و الان مستقیم اومدم انجمن اولین پست شمارو دیدم ودارم جواب میدم.منم کل منطقه رو که هم توشیب دره ها بود هم کف هم لای دره ها و حتی سمت ارتفاعات کوهها بود رو به مدت چهارساعت فقط کارکردم خیلی جاها منم بوق ممتد داشتم خیلی جاهام اصلا صدای دستگاه درنمی اومد که من شک میکردم دستگاه روشنه اصلا.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 14 اردیبهشت1397 - 4:02am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بچه ها یه چیزی رو یادتون باشه مخصوصا اون عده از عزیزانی که سیستم فلزجورودارن شاید بعضی از بیاناتی که الان دارم مطرح میکنم بارها و بارها توسط مدیرت سایت حتی مدیران محترم انجمن من جمله اقا مهدی عزیز و سایر دوستانی که زحمت کشیدن نتیجه تجربیاتشونو به اشتراک گذاشتن منم باز یه سری چیزارو باز تکرار میکنم تا دوستانی که تازه عضو انجمن شدن بتونن مطالبو دوباره پیگیری کنن بلکه کمکی باشه براشون که کوهو بیابون میرن بتونن از سیستم کار بکشن و همینطور بتونن فلز از زمین خارج کنن البته اگه دوستان بیانات مارو گوش جان بسپرن

جمعه 14 اردیبهشت1397 - 4:07am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان من چه کوه چه تو شیب دره ها چه هر جایی که میرم تا جایی که فضا برا کار داشته باشم از لوپ یک نیم یا دو دردو استفاده میکنم.چون منطقه وقتی وسیع هست استفادع از لوپ دو هم عمقزنیش بیبشتر میشه هم اهداف ریز مثل انواخ میخ زنگ زده یا فلزات ریز بی ارزشی که سر راه ما قرار میگیرن ندید گرفته میشه و حذف میشن .که این خودش یکی از محاسن استفاده از لوپ بزرگ هست و هم منطقه بیشتری رو میتونین اسکن کنین.دردرجه اول من هر جا میریم هر نقطه ای از زمین بخواد باشه چه تو شیب دره ها چون تو دامنه کوه چه خود کوه یا هر زمینی بخواد باشه بارها پیش اومده برا دوستان که رفتن میگن ما تو یه منطقه ای همش بوق داشتیم اعصابمون خورد شد و از این حرفا.ببینید دوستان هر جا بوق ممتد داشتین اول زمین تونو نگاه کنینن اه بوق ممتد داشتین یکی یکی از حساسیت دسنگته کم کنین دیلی دستی رو بالا ببرین و از هر جایی که از زمین بالانش کردین یه ده سانت لوپو بالاتر بگیرین و شرع به حرکت کردن بکونین.بعد این مرحله که بیشتر بوقهای اضافتون قطه شد بعضا هرزگاهی دیدین بوق دارین یه نقطه ای رو حتما و حتما از اون نقطه یه چن متر پاییت برین ودوباره عمل بالانسو انجام بدین از روی همون نقطه دوباره اسکن کنین زمینو یادتو باشه حتما و حتما نقطه ای رو که گرفتین از چهار طرف باید بگیره دو طرف بگیره دو طرف دیگه نگیره خطاست.فلز درهر شرایطی از چهار طرف کار خودشو میکنه و دستگاه سنسش میکنه

جمعه 14 اردیبهشت1397 - 4:20am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

یادتون باشه بچه ها اگه نقطه ا رو گرفتین مثلا با لپ 60نگرفت ولی با یک و نیم داره میگره یا با لوگ یک ضعیف تر میگره اینجا دیگه تفکیک مفکیکو بیخیال شین فقط حفاری کنین وسلام.منتظر این نباشین که ایدی مثلا فلان داده یا نون اف ای فلان داده لوپ 60نگرفت ولی اوپ یکو نیم گرفت معطل نکنین و نگاه به تفکیک اصلا نکنین بدون هیچ ترسی حفاری کنین.هر جا بوق داشتین بهتون ایدید داد تفکیک خوبیم داد ولی از چهار طرف نزده فقط دو طرف زده بیخیالش شین بیبشتر این موارد یا الودگی هست یا ذرات که تمرین و ممارست راجت میتوینن تشخیص بدین حتی فلز کوچکی هم باشه از چعار طرف میزنه خیالتون راحت پس مشکلی از این بابت نخواهین داشت

جمعه 14 اردیبهشت1397 - 4:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 151 , 152 , 153 , 154 , 155 , 156 , 157 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure