انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:29pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 145 , 146 , 147 , 148 , 149 , 150 , 151 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز ،این حرف از شما بعید بود! شما خودتون بهتر میدونین چه بین دوستان کاوشگر،چه بین فروشندگان،چه سازندگان و طراحان فلزیاب،یا بین کسانی که حتی یک بار طرحهای شما رو دیده باشن ، بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنین اعتبار دارین.امتحانش خیلی ساده هست،شما اگه بگین تو دستگاه فلزجو بجای خازن2200 میکرو از خازن 1500 میکرو استفاده بشه بهتره! در صورتی که هیچ تأثیری نداره،ولی دو روز بعد آمار بگیرین ببینین چند تا از این خازن فروخته شده!! اینکه دوستان خارجی در گذاشتن فیلم رغبت بیشتری نشون میدن و ما ایرانیها کمتر، باور کنین از این حیث نیست که ما شما رو دست کم گرفتیم یا به کار شما ایمان نداریم،برعکس بیشتر از اون چه که فکرش رو بکنین به کارتون ایمان داریم،گواهش هم همین تعداد صفحات تاپیک فلزجو و تاپیکهایی هست که شما در اونها حضور دارین که در نوع خودش بی سابقه‌ست،ولی جو کشور ما جوریه که بچه‌های انجمن میترسن از تستهاشون فیلم بذارن،خود من یه بار دو سال پیش یه فیلم خیلی معمولی از فلزجو گذاشتم تو یوتیوب،تا یه مدت فکر میکردم همه دارن منو نگاه میکنن و دنبال من هستن،در صورتی که اصلا اینجوری نبود.حتی بیشتر از پنج شش بار از کاوشهایی که رفتم فیلم گرفتم که بذارم،همش ترس و واهمه داشتم که نکنه کار دستم بده و مشکل ساز بشه،و بعدش منصرف میشدم.
از حیث آموزنده بودن سایت فلزجو و حضور شما همین بس که فقط با توضیحاتی که شما در مورد اصل کارکرد فلزیاب دادین،منی که تا دو سال پیش هیچ شناختی نسبت به فلزیاب نداشتم یه فلزیاب آنالوگ خیلی شیک و قوی طراحی کردم و ساختم بدون اینکه حتی یک بار از اسیلوسکوپ کمک بگیرم و مشکلی برام پیش بیاد،فقط طبق توضیحاتی که شما داده بودین جلو رفتم.مطمئن باشین اینقدر به شما و کارنامه‌تون اعتقاد و ایمان داریم که چشم بسته حرف شما برامون سند هست.
@};- @};- :x

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 4 آذر1396 - 9:50am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. لطف دارین. @};-

شنبه 4 آذر1396 - 3:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت

1426539 نوشته است:
مهندس حمید عزیز ،این حرف از شما بعید بود! شما خودتون بهتر میدونین چه بین دوستان کاوشگر،چه بین فروشندگان،چه سازندگان و طراحان فلزیاب،یا بین کسانی که حتی یک بار طرحهای شما رو دیده باشن ، بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنین اعتبار دارین.امتحانش خیلی ساده هست،شما اگه بگین تو دستگاه فلزجو بجای خازن2200 میکرو از خازن 1500 میکرو استفاده بشه بهتره! در صورتی که هیچ تأثیری نداره،ولی دو روز بعد آمار بگیرین ببینین چند تا از این خازن فروخته شده!! اینکه دوستان خارجی در گذاشتن فیلم رغبت بیشتری نشون میدن و ما ایرانیها کمتر، باور کنین از این حیث نیست که ما شما رو دست کم گرفتیم یا به کار شما ایمان نداریم،برعکس بیشتر از اون چه که فکرش رو بکنین به کارتون ایمان داریم،گواهش هم همین تعداد صفحات تاپیک فلزجو و تاپیکهایی هست که شما در اونها حضور دارین که در نوع خودش بی سابقه‌ست،ولی جو کشور ما جوریه که بچه‌های انجمن میترسن از تستهاشون فیلم بذارن،خود من یه بار دو سال پیش یه فیلم خیلی معمولی از فلزجو گذاشتم تو یوتیوب،تا یه مدت فکر میکردم همه دارن منو نگاه میکنن و دنبال من هستن،در صورتی که اصلا اینجوری نبود.حتی بیشتر از پنج شش بار از کاوشهایی که رفتم فیلم گرفتم که بذارم،همش ترس و واهمه داشتم که نکنه کار دستم بده و مشکل ساز بشه،و بعدش منصرف میشدم.
از حیث آموزنده بودن سایت فلزجو و حضور شما همین بس که فقط با توضیحاتی که شما در مورد اصل کارکرد فلزیاب دادین،منی که تا دو سال پیش هیچ شناختی نسبت به فلزیاب نداشتم یه فلزیاب آنالوگ خیلی شیک و قوی طراحی کردم و ساختم بدون اینکه حتی یک بار از اسیلوسکوپ کمک بگیرم و مشکلی برام پیش بیاد،فقط طبق توضیحاتی که شما داده بودین جلو رفتم.مطمئن باشین اینقدر به شما و کارنامه‌تون اعتقاد و ایمان داریم که چشم بسته حرف شما برامون سند هست.
@};- @};- :x

:ymapplause: :ymapplause: احسنت ، بنده هم با فرمایش شما موافقم ، جایگاه مهندس حمید در قلب خیلی از مردم محروم و جوینده و کم بضائت برای خرید نقطه زن توانا که واقعا در عمق بالای 1/5 متر جنس رو بخوبی سنس کنه ، همیشه زنده خواهدبود ! واقعاً لطف بزرگی به جوانهای مملکت شد با بوجود اومدن فلزجو ، بنده برای یکی از دوستان که سفارش شده بود فلزجوی کامل ساختم و تقدیم کردم علی الرغم اینکه وقت و حوصله ساخت نداشتم ، به خاطر ارادت و بزرگواری مهندس حمید روی باکس دستگاه رو نوشتم :x fpi Making Iran Hamid

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 5 آذر1396 - 9:09am
مدیر سایت
مدیر سایت

اینهم طرح جدید ساخت بنده باکس 10 در 10 با لوپ 50 ، مدار داخل باکس روی دسته بوده و باطری لیتیوم و بالانسر شارژ داخل باکس در پشت دسته هست ؛ تقدیم به مهندس حمید عزیزم :ymhug: @};- @};-
البته داخل عکس مدار روی لوپ قرار گرفته چون به دیوار تکیه داده شد ، در اصل در موقع کاوش واقعی نباید مدار در شعاع میدان لوپ قرار بگیره چون هم ثبات و هم برد کم میشه !

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 5 آذر1396 - 9:17am
مدیر سایت
مدیر سایت

عکس مونتاژ و طراحی باکس ردیاب بنده رو که بعضی از سایتها دارن به عنوان فروش ردیاب دیجیتال استفاده میکنن روی صفحه بخش فروش خودشون ! این رو هم معلوم نیست چهار سال دیگه کجا ببینیم ؟!! :)) :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 5 آذر1396 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
اینهم طرح جدید ساخت بنده باکس 10 در 10 با لوپ 50 ، مدار داخل باکس روی دسته بوده و باطری لیتیوم و بالانسر شارژ داخل باکس در پشت دسته هست ؛ تقدیم به مهندس حمید عزیزم :ymhug: @};- @};-
البته داخل عکس مدار روی لوپ قرار گرفته چون به دیوار تکیه داده شد ، در اصل در موقع کاوش واقعی نباید مدار در شعاع میدان لوپ قرار بگیره چون هم ثبات و هم برد کم میشه !

احسنت بر شما آقا مهدی گل @};- چقدر شیک و مجلسی هم ساختی ناقلا
اگه برات امکان داره از روش ساخت این لوپی که ساختی هم بیشتر توضیح بده

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

یکشنبه 5 آذر1396 - 9:39am
مدیر سایت
مدیر سایت

ممنونم برادر ، لوپ رو با قالپاق دوچرخه ساختم چیز خاصی نداره خودت استادی ماشاا...

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 8 آذر1396 - 2:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خسته نباشین.
از روی مشخصات تفکیک نمیشه طلا بودن رو تشخیص داد! فقط بنظر میرسه آهن نیست. سکه تمام بهار هم تا جاییکه من تست کردم آیدی بین 40 تا 45 داره که با مشخصات تفکیک فلز شبیه به سکه که شما فرمودین کمی متفاوت هست. در واقع چون فرمودین مشابه یک سکه هست میتونیم تفکیکش رو با سکه طلا مقایسه کنیم در غیر این صورت مقایسه صحیحی نیست. بهرحال مشخصات تفکیک فقط نشانه آهنی بودن یا نبودن و همینطور سایز و ضخامت فلز هست و نمیشه هیچ برداشت دیگری داشت. لذا فلز شما هم میتونه طلا باشه و هم فلز غیر آهنی دیگه.

درود و خسته نباشید خدمت مهندس حمید گل/مهندس من خیلی وقت کاووش نمیرفتم.که به اسرار یکی از دوستان امروز یجایی رفتم و به عجله یه لوپ1.5 درست کردم 9دور سیم 1.5افشان که بصورت فلت کنار هم مرتب پیچیدم و رو فرم چسب زدم دیلی اتو24 بود. یجایی رو به اندازه همون 1.5 متر به مرکز لوپ بامیتر180 داشتیم تاکنارهای لوپ که به 80 میرسید. کل اندازه محیظ که بوق داشتم با ماگزیمم 180میتر و فر35 کلا 5 متر مربع بود که بعد 3متر از نقظه مشکوک بوق قظع میشد و مکان هم تقریبا بکر هستش. میخواستم نظرتون رو بپرسم.ممنون

پنج شنبه 9 آذر1396 - 6:36pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین. ممنون.
ابتدا عرض کنم برای فریم 1.5 تعداد 9 دور چندان مناسب نیست و باید از 8 دور استفاده میکردین! احتمال داره تفکیک درست کار نکرده باشه.
عدد تفکیک رو ذکر نکردین ولی فرو نشون میده احتمالا آهنی نیست. باید به ریتم تغییر میتر از کناره تا مرکز دقت کنین. اگر مرکزیت خاصی وجود داشت احتمال خطا کمتر میشه. بهتره با یک لوپ کوچکتر مثلا 60 هم مکان رو تست کنین اگر سنس نداشت یا خیلی ضعیف تر سنس داشت شانس وجود یک هدف بزرگ در عمق بیشتر میشه. بهرحال بر اساس همین سنس شما بنظر من حداکثر عمق این هدف حدود 2 متر هست.

پنج شنبه 9 آذر1396 - 6:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خسته نباشین. ممنون.
ابتدا عرض کنم برای فریم 1.5 تعداد 9 دور چندان مناسب نیست و باید از 8 دور استفاده میکردین! احتمال داره تفکیک درست کار نکرده باشه.
عدد تفکیک رو ذکر نکردین ولی فرو نشون میده احتمالا آهنی نیست. باید به ریتم تغییر میتر از کناره تا مرکز دقت کنین. اگر مرکزیت خاصی وجود داشت احتمال خطا کمتر میشه. بهتره با یک لوپ کوچکتر مثلا 60 هم مکان رو تست کنین اگر سنس نداشت یا خیلی ضعیف تر سنس داشت شانس وجود یک هدف بزرگ در عمق بیشتر میشه. بهرحال بر اساس همین سنس شما بنظر من حداکثر عمق این هدف حدود 2 متر هست.

ممنون مهندس لطف کزدین
حدف اهن رو 13 عمل میکنه/ چون با حساسیت 13 یجایی از زمین حذف عمل کرد .مرکز هدف که یکم ایستادن میتر ثابت بود و با همون شدت بدون تغیر . ولی کنارها از36 و یه جهتی از80 شرئع شذ ینی از گوشه لوپ با میتر36 شروع به سنس کرد تا اینکیه لوپ به مرکز رسید و میتر تا180 رفت ویادم رفت بگم ای دی از83تا95 نوسان داشت.

پنج شنبه 9 آذر1396 - 7:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 145 , 146 , 147 , 148 , 149 , 150 , 151 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure