انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 1:27am

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یا فلز اهنی زدین یا اینکه سنگ یا اهک.حفاری کنین معلوم شه

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 1 شهریور1396 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

okحفاری میکنم ولی سنگای اهنی ومعدنی نیست تو این موارد تجربه کافی دارم زیاد زدم :D واینا پراکنده ویه عدد تفکیک برابرمیده
بهر حال ممنون نتایجوبعداعلام میکنم

پنج شنبه 1 شهریور1396 - 12:22am
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
استاد حمیدعزیز ودوستان درود
اگرکسی قبر گبری با فلزجو زده وباز کرده لطفا بنده رو راهنمایی کنه
فرووبرای مفرقای داخل قبر80تا99میشه وایدی 44تا55من تعدادی قبروبه این صورت زدم ولی بازشون نکردم فصل تابستونه گوسفندا با چوپونه سر رسیدن که در رفتیم
میخواستم بدونم درست زدم
با سپاس فراوان @};-

سلام
بله جواد جان برای مفرق در عمق حدود 120 تا 150 عدد ID : 45 تا 56 داریم با لوپ 50 الی 60 ، البته این حرف بنده بر اساس تست مفرق در زیر خاک در عمق 150 سانتی با لوپ 50 بود

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 10:06am
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
okحفاری میکنم ولی سنگای اهنی ومعدنی نیست تو این موارد تجربه کافی دارم زیاد زدم :D واینا پراکنده ویه عدد تفکیک برابرمیده
بهر حال ممنون نتایجوبعداعلام میکنم

اگر فلز آهنی باشه ممکنه از سه جهت حذف آهن و قطعی صدا داشته باشیم ولی از یک جهت متفاوت باشه از یک جهت عدد تفکیک ممکنه مقداری مثبت nonfe مثلا +12 هم بده که به خاطر ذرات و اکسید جدا شده از آهن هست که همین مورد باعث خطای اکثر ردیابها در برابر فرکانس های طلا میشه ! هرچقدر فرکانس های طلا دقیق تر باشه باز هم همین اکسید آهن رو خواهد گرفت ! کاریش نمیشه کرد

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 10:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب مهدی درود
ممنون ازراهنمایی شمالطف کردین @};- @};-

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جواد64 نوشته است:
استاد حمیدعزیز ودوستان درود
اگرکسی قبر گبری با فلزجو زده وباز کرده لطفا بنده رو راهنمایی کنه
فرووبرای مفرقای داخل قبر80تا99میشه وایدی 44تا55من تعدادی قبروبه این صورت زدم ولی بازشون نکردم فصل تابستونه گوسفندا با چوپونه سر رسیدن که در رفتیم
میخواستم بدونم درست زدم
با سپاس فراوان @};-

جواد عزیز با این مشخصات بنده پاکت شیر در آوردم :D البته یرا بنده سطحی بود .به خاطر حس کنجکاوی دو بیل زدم در اومد انشاله برا شما خوبش باشه. :D :D

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 4 شهریور1396 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودجناب هنرجو
خخخ مبارکت باشه شیرم داخلش بود :D
نه داداش هنرجومتممعنم پاکت شیراینانیست .
اگرتوجه کرده باشیدبنده گفتم روچندتاقبرهمچین حالتی داشتم نه دریک جا!!!!!واینواضافه کنم روی چندتاقبردیگه هیچ سنسی نداشتم یعنی قبراخالی بودن
واینکه گفتم سنگ قبرامشخص بودن قبراتوسراشیبی بودن میشه دوران هخامنشی (تاجایی بنده خوندم سراشیبی براهخامنشیان هست )قبرابازادامه داشتن شایدتا300مترم بالا میرفت که فعلا ادامه ندادم
واینوختمتتون عرض کنم بله ممکن الیاژای پاکت شیرباالیاژی که داخل اون قبرهست یکی باشه
بهرحال نتیجه رو میزارم .

شنبه 4 شهریور1396 - 4:33pm

سلام . دوستان ی جا رو من رفتم که کلی اشغال و ... پوکه و غیره رو میزد و بی نتیجه بود . ولی این سنگ رو با قدرت زد و من اون رو اوردم . میشه راهنمایی کنید این چیه ؟ و بیشتر به اهن میخوره . اهنربا هم جذب میکنه . ممنون
پیوست:
88.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 14 شهریور1396 - 8:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فلز ذوب شده به همراه خاک و سنگ..
نشانه وقوع انفجار..
منطقه ی جنگی :D

چهارشنبه 14 شهریور1396 - 2:24am
مدیر سایت
مدیر سایت

newcup2003 نوشته است:
سلام . دوستان ی جا رو من رفتم که کلی اشغال و ... پوکه و غیره رو میزد و بی نتیجه بود . ولی این سنگ رو با قدرت زد و من اون رو اوردم . میشه راهنمایی کنید این چیه ؟ و بیشتر به اهن میخوره . اهنربا هم جذب میکنه . ممنون
پیوست:
88.jpg

با سلام
پالسی های قدرتمندی که برای عمق زنی بالا درست شدن ممکنه با تنظیمات نامناسب و لوپ های کوچیک به همچین موادی مقداری حساسیت بدن اگر مخلوطی از ذرات فلز باشن ، ما یا باید عمق بالاتر از 4 متر بخایم یا اینکه تجربه نحوه سنس فلزات با نقطه زن و اپراتوری رو مقداری بیشتر مطالعه کنیم تا مواردی که سنس مربوط به فلزات حجیم و ارزشمند نیست رو حفاری نکنیم ، به هرحال با کمی تجربه و تمرین به خوبی موفق خواهید شد با این نقطه زن فلزجو ! جایی رو زیر خاک با لوپ 50 و اهم لوپ 2/5 با حساسیت 13 پهنای پالس 175 سنس کردم که یک فلز مفرقی گرد 20 سانتی در عمق 1/5 متری بود ! مطمئن باشید فلزی با حجم خوب زیر خاک باشه فلزجو با قدرت سنس میکنه ! خیلی ها مدعی هستن فلان دستگاه اصلا ذرات و سنگ نمیزنه ! دیگه اپراتوران با تجربه براشون ثابت شده هست که همچین دستگاه هایی اولا دست ساز نیستن دوماً هم عمق بالایی نمیتونن بزنن مثل فلزجو ! همین مکان فلز 20 سانتی رو جی پی 5000 خیلی با زحمت میتونست سنس کنه ! ولی فلزجو از 70 سانتی نرسیده به مرکز و روی فلز سنس رو شروع کرده بود ! سپاس از مهندس حمید گرامی @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 شهریور1396 - 7:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: afshin bi و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure