انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 5:58am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 عجیب ترین فلزیاب!!! 
نویسنده پیغام

در تکمیل گفته های ایلانجی عزیز عرض کنم که تجهیزاتی که برای مقاصد اطلاعاتی _ نظامی مورد استفاده قرار می گیرند نمیشه به راحتی گیرشون اورد و اینکه مهندس جان من فقط شنیدم و نمیدونم واقعا همچین چیزی وجود داشته باشه یا نه . به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن .
ایلام جان هم درست میفرمایند که خیلی از تکنولوژیهای روز و پیشرفته دنیا را ما نداریم و به این راحتی هم در اختیار کشورهایی شبیه ایران قرار نمیدن .

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

دوشنبه 22 مهر1392 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شایان نوشته است:
سياوش جان دوست عزيز
از اين دوستت سوال كن اين كسي كه مدعيه و اين دستگاه رو داره يه پاترول نداره؟يا يه سمند سفيد؟
و ازش بپرس كه اين شكل فلز و جنس فلزو كه خودشم قسم ميخوره كه ديده يه خنجر ويه ديگ مفرغي و يه خمره يا كوزه نبوده؟
اينا رو جوابشو بپرس و بيا اينجا بگو تا من اسم اين شخصو بهت بگم البته اگه خودش باشه!!!!!!!!!!!!

سلام
آره یه همچین چیزایی میگفت-میگفت هربار با 1 ماشینی میاد
میشناسیش؟کیه؟؟
میگفت وقتی وصل میکرد به جای فندک ماشین یه چیز گردی بود که میچرخید

سه شنبه 22 مهر1392 - 12:00am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
arms797 نوشته است:
در تکمیل گفته های ایلانجی عزیز عرض کنم که تجهیزاتی که برای مقاصد اطلاعاتی _ نظامی مورد استفاده قرار می گیرند نمیشه به راحتی گیرشون اورد و اینکه مهندس جان من فقط شنیدم و نمیدونم واقعا همچین چیزی وجود داشته باشه یا نه . به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن .
ایلام جان هم درست میفرمایند که خیلی از تکنولوژیهای روز و پیشرفته دنیا را ما نداریم و به این راحتی هم در اختیار کشورهایی شبیه ایران قرار نمیدن .

دوست عزیز مدار فلزیاب هر چقد حرفه ای طراحی بشه در چارچوب قوائد و اصولی کار میکنه که معمولا تمام فلزیابها از اون بهره میبرن...مگه چه سیستمی تا حالا تولید شده که ما ایرانیها نتونستیم روش کارش و پیدا کنیم؟دوست عزیز من مطمئنم که ی جای کار میلنگه...مداراتی تو همین اب و خاک طراحی میشه که قابل رقابت با مدارات گردن کلفت خارجی هستش اینقدر خودتون و دست کم نگیرین :D

سه شنبه 23 مهر1392 - 7:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من به اینجور ادعاها در اصطلاح میگن حرفهای پامنقلی

سه شنبه 23 مهر1392 - 7:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

tm 808 نوشته است:
دوستان من به اینجور ادعاها در اصطلاح میگن حرفهای پامنقلی

:)) :)) =)) =)) =))

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 23 مهر1392 - 8:59pm

این داستان رو که گفتی یکی از آشناهای ما هم تعریف میکرد البته من که ندیدم ولی میگفت طرف تو ماشین نشسته بود و اصلا پیاده نشد یه مانیتوری تو ماشینش بو بعد یه دستگاهی رو داد به من گفت ببر بگذارش رو یه نقطهای از زمین و گفت که امواجش خیلی برای بدن ضرر داره باید حواست باشه ازش دور باشی بعد که ما اومدیم سمت ماشین دیدیم تو مانیتو حتی اون نقطهای رو که قبلا کنده بودیم و روش رو چندتا چوب و یه پلاستک بزرگ کشیده بودیم که یه نقطه ازش چوبش ریخته بود و پلاستیک تکون میخورد رو هم نشون میداد حتی تکون خوردن پلاستیک رو میگم من ازش فقط شنیدم ولی ندیدم که بخوام تایید کنم ولی این اشنای ما ادم دروغگوی نیست شای از دستگاه ها سر درنیاره

جمعه 26 مهر1392 - 7:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به قول دوستان اون كدوم احمقي كه دوميلياردبده پاي دستگاه و بيفته تو كوه وكمر و باترس ولرز دنبال زيرخاكي بگرده.

بعضي از ادعاها ديگه حلاجي نميخواد ومشخصه كه چيه.
سربلند باشيد :-?

شنبه 26 مهر1392 - 12:27am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

rezassd نوشته است:
این داستان رو که گفتی یکی از آشناهای ما هم تعریف میکرد البته من که ندیدم ولی میگفت طرف تو ماشین نشسته بود و اصلا پیاده نشد یه مانیتوری تو ماشینش بو بعد یه دستگاهی رو داد به من گفت ببر بگذارش رو یه نقطهای از زمین و گفت که امواجش خیلی برای بدن ضرر داره باید حواست باشه ازش دور باشی بعد که ما اومدیم سمت ماشین دیدیم تو مانیتو حتی اون نقطهای رو که قبلا کنده بودیم و روش رو چندتا چوب و یه پلاستک بزرگ کشیده بودیم که یه نقطه ازش چوبش ریخته بود و پلاستیک تکون میخورد رو هم نشون میداد حتی تکون خوردن پلاستیک رو میگم من ازش فقط شنیدم ولی ندیدم که بخوام تایید کنم ولی این اشنای ما ادم دروغگوی نیست شای از دستگاه ها سر درنیاره

من هم اینو شنیدم که میگن این دستگاه ها با اورانیم کار میکنه و واسه بدن ظرر داره
اما خب خودم که ندیدم شااااااااااید همچین دستگاه هایی وجود داشته باشه که مدارهاشون محرمانه باشه یا نظامی جاسوسی باشه.الله علم

شنبه 27 مهر1392 - 12:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rezassd نوشته است:

سلام

این مطالب شبیه قسمتی از سریال هوش سیاه! به نظر می رسد.

================================================================================

یکی از حالتهای ممکن چنین است:

اون دستگاه که برای بدن ضرردارد، فرستنده امواج 0.5 تا 3 گیگا هرتزی و با توان بالاست که باعث لطمه به بافتهای بدن می شود.

گیرنده هم اسکنر بازتابش از عمقهای مختلف می باشد.

تقریبا" شبیه GPR ولی دیگر لازم نیست چارچرخه را روی زمین در مسیرهای ماتریسی حرکت دهیم.

آنتن دورانی و سیستم پردازشی شبیه رادار کار را انجام می دهند. و نتایج را به صورت گراف تصویری نشان می دهند.

حداقل $50000 تا 200000$ قیمت این تجهیزات خواهد بود.( مدلی با حداکثر کارآیی می تواند تا 500000$ قیمت داشته باشد )

درود

شنبه 27 مهر1392 - 9:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من هم شنیدم این موضوع رو ولی باور نکردم.....

دوشنبه 29 مهر1392 - 11:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure