انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 6:47am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 عجیب ترین فلزیاب!!! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
یه دوستی دارم که میگفت یه دوستی داره که 1 دستگاهی داره به اسم مینی اکسر یا مینی اسکنر که فقط تو ماشین میشه ازش استفاده کرد که در حین رانندگی بخاطر برق ماشین
که میگفت تا شعاع 1کیلومتری حتی شکل فلز و جنس اونو مشخص میکنه و قیمت این دسگاه 2میلیارد تومنه
من که باورم نمیشه اما همش قسم میخورد که خودم دیدم
میگفت آمریکاییه

کسی همچین چیزی شنیده تاحالا؟؟؟؟

شنبه 20 مهر1392 - 4:45pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام دوست عزیز من اولین باره همچین فلزیابی به این مشخصات میبینم و در مورد ادعای دوستتون باید بگم که واقعا باورش خیلی سخته..در مورد ردیابها میشه همچین بردی رو انتظار داشت تازه اونم ی ردیاب حرفه ای و اپراتور حرفه ای تر میخواد ...باطری ماشین هم شاید به خاطر جریان بالای دستگاه لازم باشه ولی اونم با چندتا باطری لیتیوم یون قابل حل شدنه به هر حال نظر من اینه علم اونقدرا پیشرفت نکرده که ی دستگاه فلزیاب اینقدر قوی طراحی بشه . به نظر من اگه ی جسم روی زمین باشه با دوربینای دیجیتال امروزی قابل شناسایی نیست چه برسه زیر زمین باشه و شرایط زمین و.......

شنبه 20 مهر1392 - 7:59pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
برادر این دستگاه فلزیاب نیست . یک اسکنر فرکانسی برای ردیابی تجمع فرکانس و موقعیت یابی ماهواره ای که بدرد هر چیزی میخوره تنها راه فرار از این دستگاه یک فنس فلزی است .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

شنبه 20 مهر1392 - 9:08pm
YIM WWW
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آخه دوست عزیز یه نفر دو میلیارد داشته باشه چرا میره دستگاه بخره خوب بشینه قشنگ زندگیشو بکنه :D

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

یکشنبه 20 مهر1392 - 2:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سياوش جان دوست عزيز
از اين دوستت سوال كن اين كسي كه مدعيه و اين دستگاه رو داره يه پاترول نداره؟يا يه سمند سفيد؟
و ازش بپرس كه اين شكل فلز و جنس فلزو كه خودشم قسم ميخوره كه ديده يه خنجر ويه ديگ مفرغي و يه خمره يا كوزه نبوده؟
اينا رو جوابشو بپرس و بيا اينجا بگو تا من اسم اين شخصو بهت بگم البته اگه خودش باشه!!!!!!!!!!!!

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 20 مهر1392 - 2:58am

البته یه سری دستگاههایی هست که معمولا اطلاعات ازش استفاده میکنه و میتونن با اون میتونن اشخاص و اجسام داخل خونه رو از پشت دیوار به یه طریقی ببینند ولی از نظر سایز دستگاه میگن خیلی بزرگه و هر جایی نمیشه استفاده کرد . در ضمن اونجوری که شنیدم قیمتش بین 200 تا 300 میلیونه .
البته اینا رو شنیدم ، ندیدم.

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

یکشنبه 21 مهر1392 - 3:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

arms797 نوشته است:
البته یه سری دستگاههایی هست که معمولا اطلاعات ازش استفاده میکنه و میتونن با اون میتونن اشخاص و اجسام داخل خونه رو از پشت دیوار به یه طریقی ببینند ولی از نظر سایز دستگاه میگن خیلی بزرگه و هر جایی نمیشه استفاده کرد . در ضمن اونجوری که شنیدم قیمتش بین 200 تا 300 میلیونه .
البته اینا رو شنیدم ، ندیدم.

دوست عزیز ، دوربینی هست که میشه اجسامی که دارای حرارت باشه رو از پشت دیوار دیده ، البته بصورت نه بصورت دیدن مثل چشم ، بلکه بصورت هاله قرمز رنگ ، اندازه اون هم از دوربین های جنگی معمولی کمی بزرگتر هست

یکشنبه 21 مهر1392 - 3:41pm

این دستگاهی که گفتم ظاهرا دارای دیش بزرگیه (از دیش ماهواره بزرگتر )
سایز اجسام نیز مشخصه

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arms797 نوشته است:
این دستگاهی که گفتم ظاهرا دارای دیش بزرگیه (از دیش ماهواره بزرگتر )
سایز اجسام نیز مشخصه

خب اینجوری که شما میگید فکر کنم دستگاه سونوگرافی و یا ام آر آی و خلاصه از این قبیل دستگاهها باشه که برای حملشون نیاز به یدک کش باشه
خب حالا فرض کنید یه دستگاه تخصصی مثل دستگاههای مذکور بنظرتون در سر جای خودشون و برای مقاصدی که طراحی شدن استفاده بشه درامدش بیشتره؟( قیمت ویزیت و پول عکس و غیره که فکر کنم خودش از یه دفینه گرونتره آرزو میکنم هیچکس راش به این جور جاها باز نشه :)) ) یا اینکه با یه یدک کش اینو را بندازی کوه و بیابون بینم دفینه داره یا نه؟
دوستان منطقی باشید اگه همچین دستگاهی هم باشه قطعا تکنولوژی ساخت اون انحصاری هست و برای مصارف خاص و قطعا در اختیار عموم نیست و برای اینجور کارها استفاده نمیشه و کسی هم که همچین سرمایه ای داره قطعا این پول رو از توی جوب پیدا نکرده و این هم تمام داراییش نیست و قطعا از یه درامد ثابت و پایدار بهره منده و قطعا به سمت اینجور کارها نمیره
حالا تصور کنید افرادی مثل بیل گیتس و رندی گیج و کیوساکی هم با اون سرمایه های افسانه ای بیان برن دنبال دفینه :D

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

یکشنبه 21 مهر1392 - 11:58pm
آواتار کاربر

با اجازه اساتید
به نظر من تو این دنیای مجازی هرچیزو باید باور یا حداقل روش فکر کرد
من تو شبکه من و تو مستند استخراج سنگ اهن رو دیدم که از دستگاههای استفاده میکردن که هر روز به اندازه 3000نفر نیروی کاری بازده داشت در حالی که تو کشور ما چند نفر کارگر افغانی با تونل زدن یک صدهزارم اونا رو از دل خاک تو روز درمیاره
به نظر من حداقل 200 سال از کشوری مثل امریکا عقب افتاده تریم و مطمین باشید خیلی چیزها هستند که برای ما ارزو هستند و برای اونا خاطره ن
پس من قبول ندارم که با این همه پیشرفت چیزی مثل این دستگاه وجود نداشته باشه. :(

دوشنبه 21 مهر1392 - 12:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure