انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 1:39pm

پاسخ به موضوع  [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 PFl کلاه برداری است 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

pagan عزیز اگر بنده ظرفیت انتقاد نداشتم و از طرفی به این ردیاب اعتقاد واقعی نداشتم در هر صورتش به شما اجازه نمیدادم بی پروا توی انجمن این صحبتها رو مطرح کنی! :D پس این قسمت قضیه فکر کنم برای همه روشن هست. ولی اینکه جواب شما رو ندم که نمیشه! جواب دادن میشه ظرفیت انتقاد نداشتن؟ من همه نکات مهم حرفای شما رو جواب دادم و باز هم این کار رو میکنم.
در مورد ردیاب قبلی وقتی خود من دارم میگم تمرکز اون ردیاب بر حذف خطا نبود و بر نقطه زنی و دقت بود و اصولا ما میخواستیم یک ردیاب ساده داشته باشیم که دقیق باشه و اصول اپراتوری رو هم راحت تر بشه باهاش کار کرد. حالا شما دوباره برگشتی سر حرف قبلی! خب ردیاب جدید برای همین مسائل و امکانات بیشتری مثل کنترل وزن و تغییر فرکانس و مود آزاد طراحی شد که مجموعش در ردیاب دیگری اصلا وجود نداشته! حالا نمیدونم ما اشتباه کردیم سیستم کاملتری رو ساختیم؟ با خریداران قبلی هم که نصف قیمت حساب کردم تا حدی بخاطر همین قضیه! وگرنه ارزش دو دستگاه حتی با هم خیلی بیشتر از اینها فاصله داشت! خب حالا چکار باید میکردیم دیگه؟ همینش رو هم هیچ کسی انجام نمیده و هوای خریدار رو نداره! این نوع انتقاد شما که ظاهرا دنبال یک چیز ایده ال هستین بدون مقایسه در دنیای واقعیت خب اگر بی انصافی نیست پس چی میتونه باشه؟
جالبه که شما توانایی نقطه زنی این ردیاب رو تایید میکنی و از طرف دیگه میگی کلاهبرداریه و برای گمانه زنی خوبه! عزیز من با گمانه زنی میشه نقطه نا مشخص هدف از روی زمین رو دقیق دراورد؟؟؟ یا نقطه زنیش یعنی میتونه کلاهبرداری یا دروغ باشه؟ مگه میشه شما دو چیز کاملا متناقض رو قبول کنی؟ اول تکلیف خودت رو با کل این داستان مشخص کن بعد بیا بگو دارم انتقاد میکنم! :D
اون انجمن و خیلی از مطالبی که شما داری مثال میزنی فکر میکنی بنده نخوندم؟ چرا عزیز من بنده 2 سال پیش خوندم! خوشبختانه نه مشکل زبان دارم و نه با سرچ نا آشنا هستم! فکر میکنم اینا رو خودتون بدونین. پس این مطالب برای من نا آشنا نیست. شما بهتره برین از مسئولین اون انجمن ردیابی بپرسین چطوریه که اون انجمن مخصوص ردیاب هاست ولی یکی از اصلی ترین ادمین هاش میشه کارل مورلند که اصلا ردیابی رو قبول نداره؟! :D مطالب ویکیپدیا هم که هیچوقت بطور کامل صحیح و مورد استناد نیست و توسط افراد عادی جمع آوری میشه نه متخصصین اون زمینه! پس اون هم قابل قبول نیست. اصولا ما الان توی این انجمن اطلاعات و تجربیاتی رو داریم که عمرا شما توی هیچ سایت خارجی هم پیدا نمیکنین! پس اگر میخواین افتخار کنین فعلا به همین چیزایی که بهش رسیدیم باید افتخار کنین نه چیزهایی که هنوز نمیدونیم! :D
اگر قبول داری که از سر سرخوشی و بیکاری بنده 6 ماه که هیچ 2 سال اخیر وقتمو عمدتا به مقوله ردیابی اختصاص ندادم ؛ پس باید به این نتیجه هم برسی که یه چیزی بوده و ارزش داشته که این همه روش کار بشه!
شما حرف از تبلیغات مرتبا میزنی. من نمیدونم کی تبلیغ بیخودی کرده. اگر بنده مشخصات واقعی یک دستگاه رو عنوان کنم میشه تبلیغات؟ این همه دیگران دروغ در مورد دستگاههای الکیشون میگن شما حساسیت نشون نمیدی؟ حالا ما کجا غیر واقع گفتیم؟ ردیاب قبلی هم به نسبت خیلی از دستگاهها حتی خطای کمتری داشت! اینو شاید همه با تجربه ها هم حتی تایید کردن! من نمیدونم شما اصلا از چی داری حرف میزنی!
مقایسه سیستم کنترل وزن این دستگاه با حذف کننده E-120 هم اصلا قیاس مع الفارغ هست! دوست عزیز ؛ E-120 حتی اگر اصولی ساخته شده بود که نشده و اصلا درست هم عمل نمیکنه ؛ باز هم قابل مقایسه با سیستم کنترل وزن FPL-35 نیست چون اولا این سیستم کنترل وزن بسیار دقیق تر وزن رو نشون میده و در ثانی بصورت داخلی طراحی شده که هم کاملا هماهنگ با سیستم ردیابی هست و هم استفادش بسیار آسان تره! در مجموع این سری ردیابها و دستگاههای یونانی که گلد دتکتور میسازه با اینکه بعضیا رو حتی تونسته توی ردیابی راضی بکنه ولی با این حال من عرض میکنم که کل محصولات این شرکت در برابر ردیاب FPL-35 هیچ حرفی برای گفتن ندارن! از دی اف اس بگیر تا اسپکترا و ری فایندر و حذف کننده الیمیناتور120 شما همشون رو هم داشته باشین در مقابل این ردیاب عملا هیچه!
بهرحال شما و امثال شما اگر دنبال واقعیتها هستین باید متوجه باشین باز هم من ادعای بی خطا بودن نکردم و نمیکنم و این رو هم فکر کنم در آموزش ردیاب جدید بخوبی و مشخصا توضیح دادم و برای شما هم کار سختی نیست که کمی صبر کنین تا دوستانی که در لیست انتظار هستن ظرف این چند روز ردیاب FPL-35 رو دریافت کنن و نتایج تستها و نظرشون رو بطور مشخص اعلام کنن. فکر میکنم اون موقع مشخص میشه که ما تا کجای کار پیش رفتیم و شبهاتی که شما و بعضیا به کار ما وارد میکنن تا چه حد میتونه جنبه واقعیت داشته باشه.

پنج شنبه 11 مهر1392 - 2:32pm

پاگان جان
نظر شما محترم
اما اینو خودتونم میدونید که هیچ دستگاهی صد در صد تضمینی نیست . هر ردیابی یه سری نقطه قوتهایی داره و یه سری نقطه ضعف ها . در این انجمن تلاش بر این هست که نقاط ضعف پیدا بشه و تبدیل به قوت بشه که ردیاب قبلی هم از این امر مستثنا نیست . لذا اقا مجتبی و اقا حمید و دیگر دوستانی که با ردیاب قبلی کار کردند تجربیاتشونو در اختیار هم قرار دادند و این ردیاب جدید با نقاط قوت به مراتب بیشتر از قبلی رو ساختند که ظاهرا اولین سری هم تحویل دوستان شده و باید منتظر ماند و نتیجه کار را افرادی اعلام کنند که مشغول به کار با این ردیاب شده اند . پس یه مقدار صبر و مشاهده نتیجه بهتر از قضاوت عجولانه است . در ضمن شما هم چناچه در زمینه های تخصصی ردیاب و فلزیاب معلومات خوبی دارید با بقیه دوستان به اشتراک بزارین تا انشااله بهترین نتیجه ممکن عاید همه اعضا بشه .

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

پنج شنبه 11 مهر1392 - 3:15pm

حمید جان این که ظرفیت انتقاد ندارید رو از این بابت گفتم که تند رفتید و ثانیا توی بحثهاتون گاهی به شخصیت افراد می پردازید و فکر می کنید هر کس انتقاد کرد نیت سوئی داره که اینطور نیست هدف من فقط روشن شدن مسئله بوده و هست تا اینکه بچه ها با دید بازتری اقدام به خرید ردیاب انجمن یا هر ردیاب دیگه ای کنند، خوب به هر صورت سپاسگذارم که همیشه پاسخگو بودید و این نشانه بزرگواری شماست
از طرفی واقعا افرادی به سختی یک میلیون جور کردند و ردیاب شماره یک رو خریدند این رو هم بپذیرید اگر بحث تخفیف رو پیش می کشید، البته این یک بحث دو طرفست که شامل همون خدمات بعد هم شد اما بچه ها آزمایشگاه نیستند و تجربه های اونها هم شامل حال انجمن شد
در مورد حذف ذرات باز هم تکرار می کنم لطف کنید توضیحی که در مورد ردیاب شماره یک دادید رو دوباره مطالعه کنید حذف قوی ذرات عبارتی که خودتون متذکر شدید در غیر این صورت هیچ کس مریض نیست از خودش حرف در بیاره، با همه این تفاسیر باز هم قبول می کنیم که روی این مضوع تمرکز نداشتید
موضوع نقطه زنی رو من هم قبول دارم ردیاب شما و حتی بسیاری از ردیابهای دیگه نقطه می کنند و برای اهداف روی سطح گمانه زن نیستند حتی توماس در مورد ردیاب آنالوگ و آنتنی خودش ادعا می کنه که هدف رو هر جا دوست دارید مخفی کنید و من قول 100 درصد میدم که پیداش کنم. اما آیا در مورد اهداف درون زمین هم موضوع صحت داره واقعا ردیاب انجمن نقطه می کنه اما چه چیزی رو؟ .....ذرات، سنگ سیلیس، آهن، آهن زنگ زده، ریشه انار یا زرشک، تکه سفال، زغال، لانه موش .....یا اینکه سکه طلا رو نقطه می کنه. این همون مشکلیه که همه ردیابها دارند من تمام مدت اشارم به همین بوده و هست و می گم در این مورد ردیاب تنها یک گمانه زن است.
چه ضمانتی وجود دارد که در زمان ردیابی از روی هدف اصلی عبور نکنید و اصلا ردیاب هیچ عکس العملی نداشته باشد متاسفانه طلای زیر خاک به راحتی با ردیاب قابل یافتن نیست
در مورد حذف کننده E-120 هم نظرات زیادی داده شده و در مورد کارائیش تعریفی نیست ما منتظر عملکرد ردیاب جدید و پیشرفته انجمن می مانیم تا توسط دوستان خبره مورد آزمایش قرار بگیره و موفقیتش اثبات بشه
دوست من قصد قضاوت عجولانه ندارم آرزوئی جز پیشرفت برای همه ندارم و خودم طالب چنین ردیابی هستم
موفق باشید

پنج شنبه 11 مهر1392 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست Re:
pagan نوشته است:
حمید جان این که ظرفیت انتقاد ندارید رو از این بابت گفتم که تند رفتید و ثانیا توی بحثهاتون گاهی به شخصیت افراد می پردازید و فکر می کنید هر کس انتقاد کرد نیت سوئی داره که اینطور نیست هدف من فقط روشن شدن مسئله بوده و هست تا اینکه بچه ها با دید بازتری اقدام به خرید ردیاب انجمن یا هر ردیاب دیگه ای کنند، خوب به هر صورت سپاسگذارم که همیشه پاسخگو بودید و این نشانه بزرگواری شماست
از طرفی واقعا افرادی به سختی یک میلیون جور کردند و ردیاب شماره یک رو خریدند این رو هم بپذیرید اگر بحث تخفیف رو پیش می کشید، البته این یک بحث دو طرفست که شامل همون خدمات بعد هم شد اما بچه ها آزمایشگاه نیستند و تجربه های اونها هم شامل حال انجمن شد
در مورد حذف ذرات باز هم تکرار می کنم لطف کنید توضیحی که در مورد ردیاب شماره یک دادید رو دوباره مطالعه کنید حذف قوی ذرات عبارتی که خودتون متذکر شدید در غیر این صورت هیچ کس مریض نیست از خودش حرف در بیاره، با همه این تفاسیر باز هم قبول می کنیم که روی این مضوع تمرکز نداشتید
موضوع نقطه زنی رو من هم قبول دارم ردیاب شما و حتی بسیاری از ردیابهای دیگه نقطه می کنند و برای اهداف روی سطح گمانه زن نیستند حتی توماس در مورد ردیاب آنالوگ و آنتنی خودش ادعا می کنه که هدف رو هر جا دوست دارید مخفی کنید و من قول 100 درصد میدم که پیداش کنم. اما آیا در مورد اهداف درون زمین هم موضوع صحت داره واقعا ردیاب انجمن نقطه می کنه اما چه چیزی رو؟ .....ذرات، سنگ سیلیس، آهن، آهن زنگ زده، ریشه انار یا زرشک، تکه سفال، زغال، لانه موش .....یا اینکه سکه طلا رو نقطه می کنه. این همون مشکلیه که همه ردیابها دارند من تمام مدت اشارم به همین بوده و هست و می گم در این مورد ردیاب تنها یک گمانه زن است.
چه ضمانتی وجود دارد که در زمان ردیابی از روی هدف اصلی عبور نکنید و اصلا ردیاب هیچ عکس العملی نداشته باشد متاسفانه طلای زیر خاک به راحتی با ردیاب قابل یافتن نیست
در مورد حذف کننده E-120 هم نظرات زیادی داده شده و در مورد کارائیش تعریفی نیست ما منتظر عملکرد ردیاب جدید و پیشرفته انجمن می مانیم تا توسط دوستان خبره مورد آزمایش قرار بگیره و موفقیتش اثبات بشه
دوست من قصد قضاوت عجولانه ندارم آرزوئی جز پیشرفت برای همه ندارم و خودم طالب چنین ردیابی هستم
موفق باشید

درود عزیزان گلم
pagan عزیز و گرانقدر

شما واقعا کم لطف هستین!!! جناب مهندس حمید کاملا شفاف دارن صحبت میکنن. شما چرا دنبال قاتل بروسلی هستی داداش :D

صبر کن محصول دسته دوستان برسه بعد قضاوت کن عزیز دل

آخه به چالش کشیدن یه محصولی که اصلا توسط دوستان تست نشده منطقی هستش؟؟؟شما فقط و فقط ردیاب قبلی رو میتونین به چالش بکشین

حتی قیاس این دو ردیاب با هم اشتباه هستش :D حالا بگیم چون اولی اینطورو اونطور بوده پس دومی ........

شما برو بازار یه ردیاب زیقی رو کمتر از5 تومن بهت نمیدن. دوست من fg80 رو گرفته خداتومن الان به عنوان دکوری داره ازش استفاده میکنه :D

شما اگه کاملا اشراف داشتی به موضوع اینطور صحبت نمیکردی-جالب اینجاست که مینورو رو خریده تولید کنندش حاظر به پاسخ حتی جواب 1 ایمیل نیست

چرا شما قدر جناب مهندس حمید رو نمیدونین-الان متوجه نمیشین چه شخصی کنار شماست وقتی از دست دادینش اونوقت متوجه میشین که خیلی دیره

pagan عزیز کمی سازنده تر عمل کنین

شاد زی * دیرزی * آزاد زی

یا حق

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 11 مهر1392 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پست Re:
pagan نوشته است:
موفق باشید

[-( [-( [-(
یه ضرب المثل هستش که میگه
( اونی رو که خوابه میشه بیدارش کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده با لودر هم از روش رد بشی بیدار نمیشه)
داداش بیدارشو این همه آدم اومدن میگن نره تو میگی بدوش

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 11 مهر1392 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
pagan نوشته است:
موفق باشید

[-( [-( [-(
یه ضرب المثل هستش که میگه
( اونی رو که خوابه میشه بیدارش کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده با لودر هم از روش رد بشی بیدار نمیشه)
داداش بیدارشو این همه آدم اومدن میگن نره تو میگی بدوش

لایک داره :D

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 11 مهر1392 - 7:29pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
بهههههههههههه چه ضرب المثلی :))

پنج شنبه 11 مهر1392 - 9:23pm
مدیر کل
مدیر کل

pagan عزیز ما توی کارمون نکات مثبت و فاکتورهای منحصر بفردی چه در زمینه همین ردیاب و چه بخصوص در مورد پیشبرد سایر مسائل آموزشی در انجمن داریم! علت اینکه من شخص شما رو زیر سوال میبرم این هست که چطور ممکنه کسی که قصد و نیت مثبت داره این همه مثبتها رو نمیبینه و ذره بین رو میذاره روی نکات منفی که تازه اون منفی ها هم منفی نیستن! شما توی همین انجمن چطور نیومدی اشاره کنی که این همه فروشنده معلوم الحال دستگاههای بدون کارایی رو دارن با چه قیمتهایی عرضه میکنن؟ واقعا شما در اون مورد دلت نمیسوزه؟ چرا اینجا یا در سایتهای دیگه در مقام دفاع از حق خریداران بر نمیای؟! اگر این کار رو کردی خب لینکش رو بده ببینیم شما کجا از حقوق کسی دفاع کردی که این مورد دومیش باشه؟!
در مورد قیمت دستگاه و اینکه خیلیا همین قیمت رو هم به زور میتونن بپردازن ؛ خب یعنی منظور شما اینه ما دیگه بیایم مجانی دستگاه بدیم؟! فکر نمیکنی این ارقام چیزی نیستن که بخواد چیزی هم تهش برای ما بمونه که اسمش بشه سود؟! اونم در شرایطی که ما خودمون میدونیم ردیابمون به نسبت چیزهایی که دیگران دارن چقدر کارایی داره؟؟؟ از این گذشته خیلیها که آقا مجتبی میدونست توانایی مالی ندارن قیمتهای کمتری هم پرداختن! شما اینو هم میدونی؟ ما حتی اگر قیمت خیلی بالاتر از این هم میذاشتیم همونطور که آشغالهای دیگران رو دارن با قیمت بالا میخریدن یعنی مال ما رو نمیخریدن؟ آیا قیمت بالاتر و فروش کمتر به سود ما نبود و دردسر کمتر برامون نداشت؟ مگه تبلیغات اضافی کردن اونم روی دستگاهی که واقعا کارایی داره و کلی فیلم و چیزهای دیگه میشد براش تهیه کرد به این قصد که قیمت خیلی بالاتر گذاشته بشه ؛ کار مشکلی بود؟ یعنی بلد نبودیم؟ یا نخواستیم اون مسیر رو بریم؟! خوبه یک مقدار فکر کنین و چیزی که به جا و حق باشه بگین!
اینکه بچه ها آزمایشگاه نیستن! بنده اصلا به قضیه اینجور که شما و دیگران اشاره میکنین و بعضیا حتی اسمش رو گذاشتن موش آزمایشگاهی موافق نیستم! دوست من از نظر بنده ما یک تیم و یک گروه هستیم! باید به قضیه اینجور نگاه کرد. بنده هم شرایط این رو ندارم که همه چیز رو در واقعیت خودم تست و بررسی کنم و به نتیجه نهایی برسم. اگر شرایطش رو داشتم مطمئن باشین الان اینجا نبودم! من هم شرایط خودم رو دارم و امکانات خودم و کار من چیز دیگست و باید اینجا نظرات همه کسانی که در مناطق مختلف بصورت حرفه ای کاوش میکنن مطالعه کنم. آقا مجتبی هم تا حدی امکانات و شرایط کاوش داره ولی ایشون هم نمیتونست همه مسائل رو بررسی بکنه. بر این اساس نظرات و بررسی های همه دوستان برای ما مغتنم بوده و واقعا ازشون یاد هم گرفتیم! فکر نمیکنم علتی داشته باشه که بنده بخوام مثل بعضیا کلاس بذارم یا اطلاعات و تجربه خودمو از چیزی که هست بالاتر جلوه بدم چون مطمئن باشین کسی که اون کار رو بکنه نیت سوئی داره! ولی ما هدفمون واقعا به نتیجه خوب رسیدنه. در عوض کمکی که از طریق بچه ها هم به ساخت ردیاب جدید شد بنظر من از نظر قیمت همراهی لازم باهاشون هم کاملا صورت گرفته و شما خواهید دید که در اینده و برای دیگران این قیمتها دیگه نخواهد بود! نبایدم باشه. بالاخره همونطور که خریدار حق و حقوقی داره فروشنده هم داره! این نمیشه ما از حق خودمون بگذریم و بشینیم هر روز حرف و حدیث بشنویم و کلی پشتیبانی بکنیم و انجمن رو هم در همه ابعاد فنی و آموزشی جلو ببریم و آخرش هم هیچی! کسی حتی اگر با همین ردیاب هم نتیجه ای بگیره که مطمئنم با قبلی هم حتی اینجور شد و دوستان اومدن اشاره کوچکی به یافته هاشون کردن و بعد غیبشون زد! خب مثلا ما چه فکری بکنیم؟ طرف یه چیز کوچک پیدا کرد و بعد الان 3 ماهه نیومده انجمن!!! خب داستان مشخصه. عملا این وسط ماییم که اخرش ضرر میکنیم با این همه ریسکی که متحمل میشیم.
در مورد بحث حذف ذرات با ردیاب قبلی فکر کنم شما بقولی پاشنه آشیل رو به حساب خودت پیدا کردی و دست گذاشتی روی همون نقطه! کاملا مشخصه هدف شما چیه. خوبه که سایر دوستان هم کم و بیش دارن جواب شما رو میدن! دوست عزیز ؛ الان تقریبا اکثر ردیابهایی که شما پیدا بکنی هنوز از فلز حذف کننده و روشی که ما در ردیاب قدیمی پیشنهاد دادیم دارن در حذف ذرات استفاده میکنن! این شد نقطه ضعف اون ردیاب؟ باید بهتر از سایر ردیابها میبود ولی ما بصورت متمرکز روی قسمت حذف ذرات کار نکرده بودیم و از این حیث مشابه خیلی از ردیابهای دیگه در اومد! یعنی پایین تر نبود! ولی سایر مسائلش انصافا از اکثر ردیابها بهتر بود. پس در مجموع نمره ای خیلی بالاتر از حد قبولی میگرفت. حالا اگر حساسیت های خود ما روی اینکه دستگاه تا حد ممکن بهتر در بیاد و خطاهاش کاهش پیدا کنه ؛ نبود که کار بهتر نمیشد! این به نفع همه هست که دستگاه بهتر باشه. اگر بهترش نمیکردیم اتفاقا نشانه ضعف ما بود و خیلیا بیشتر ایراد میگرفتن و خیلیا هم که اصلا گفتن این مدار طراحی خودتون نیست و هزار تا اتهام دیگه! الان که ظاهرا همه این حرفها رفته کنار حرفهای جدید مطرح میشه که نه به من کمکی میکنه نه به دیگران! این طور انتقاد فقط ممکنه به انتقاد کننده خیری برسونه! حالا چه خیری خدا میدونه!
در مورد نقطه زنی اهداف زیر خاک و حتی قدیمی هم که این مساله ثابت شدست! طبیعتا نقطه زنی هدف جدید روی سطح زمین رو که برای ردیاب نقطه زنی محسوب نمیکنن! مهم اینه هدف زیر خاک و حتی قدیمی با دقت نقطه زنی خوب که خطا در محل حفاری پیش نیاره ؛ قابل تشخیص باشه. خب این بود و همه تایید کردن! در واقع ما توی بحث اپراتوری بر خلاف روال طبیعی اپراتوری ردیاب اصلا بحث زوایای 45 درجه و محاسبات وقتگیر و غیر دقیق اونجوری رو اصلا نداشتیم و از شرشون خلاص شده بودیم! بازم من نمیدونم شما چی داری میگی! :D خب طبیعیه که اگر تشابه فرکانسی یا خطای ذرات هم باشه باز هم نقطش رو درست میزنه. این اصلا چه ربطی به توانایی نقطه زنیش داره؟ بحث انواع خطاها و یا دقت ها توی ردیابی به چندین دسته مختلف تقسیم میشن. شما همه چیو داری با هم قاطی میکنی که فقط از یه سوراخی بتونی وارد قضیه بشی و ایراد بگیری! :D
در مورد این خطاها هم که شما فرمودی مورد زرشک دیگه واقعا جدید بود! خوب بود شما این رو قبلا میگفتی تا بنده زرشک رو هم بررسی میکردم! :D
بهرحال ردیابی همینه و خیلی از این خطاها وجود دارن منم فکر کنم توضیحشو دادم و در هر سیستمی به تناسب خطاهایی هست و ایده آل نمیتونه باشه و این رو باید قبول کرد و فقط میشه تا حدی پیش رفت که درصد این خطاها تا حد امکان کمتر بشه و این کار رو در ردیاب 35 انجام دادیم و نتیجه در مقایسه با قبل از نظر من کاملا رضایتبخش بوده و دیگه کاری هم نمیشه روی دستگاه ردیاب صورت داد و لذا این ردیاب دیگه نسخه نهایی خواهد بود. وجود خطاها هم فکر نمیکنم به منزله این باشه که دستگاه تبدیل به گمانه زن بشه! اگر اینجوریه پس همه فلزیابهایی هم که جاهایی از زمین الکی بوق میزنن میشن گمانه زن! با این دید بخواین نگاه کنین به شما اطمینان میدم هیچ دستگاهی بدرد شما نمیخوره. چون همه خطا هم دارن و گمانه زن هستن! :D حالا این وسط ردیاب چون شعاع دیدش بسیار وسیع هست خطاهاش هم بیشتر به چشم میاد. وگرنه شما هر فلزیابی رو نقطه به نقطه در یک محوطه وسیع امتحان کنی تازه متوجه میشی داستان چیه! هر چقدرم قوی تر باشن وضع بدتر هم میشه.
در ردیاب FPL-35 تک تک تنظیمات از وزن بگیر تا فرکانس در اختیار و کنترل اپراتور هست. لذا فوق العاده انعطاف پذیری داره و در عین حال مود آزاد هم به اپراتور اجازه میده هر فرکانس خاصی رو بدلخواه استفاده بکنه. پس یک چیز محدود که مثلا اگر خطایی پیش اومد به طریقی قابل حذف نباشه دیگه وجود نخواهد داشت! تمام خطاها با این ردیاب به نوعی قابل حذف هستن. اما حذف خطا کاملا به اپراتور و تجربش بستگی خواهد داشت. در هر صورت نابرده رنج گنج میسر نمیشود!
بهرحال فکر کنم جواب تمام شبهاتی که شما وارد کردین رو حتی چندین باره به طور مفصل دادم. امیدوارم اگر بحث و صحبت تکراری وجود داره دیگه مطرح نکنین! دوستان هم اشاره کردن ؛ ردیاب جدید تازه داره دست دوستان میرسه. تعدادشون هم در همین سری اول بالاست. شما یک هفته دندون به جگر بذاری تا حد زیادی مشخص میشه چکار کردیم! بعد شمشیرتو ببند و بیا ببینیم این بار داستان چیه! :D

پنج شنبه 11 مهر1392 - 9:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

نمیخوام زیاد توضیح بدم فقط بهمین نکته اکتفا میکنم که تجربه خودم هست و بقیه حرفارو دوستان بیان کرده اند.

بنده از کسانی هستم که سری آخر ردیاب 22 رو گرفتم

یه بار دوستان تماس گرفتند جایی رو قبلا با یه فلزیاب قوی گرفته اند که البته اسم دستگاه رو نمیدونستند و همچنین با ردیاب.

هر دو گفتند نقره بوده.

منم قبول کردم و رفتم.البته گفتم جاشو نشونم ندند.

با هیچ فرکانسی ردیاب 22 نگرفت غیر از نقره. دقیق هم رفتم روی نقطه ای که فلزیاب زده بود.

حفاری کردیم سنگ سیاه ذرات دار که دوستان میگند سیلیس بوده در آوردیم.

میخوام اینو خدمت دوستان عرض کنم فلزیاب هم نقره زده بود و اونا خیلی دلشون خوش بود که دارند به بار مهمی میرسند در حالی که براشون مشخص کردم فلزیاب هم خطا زده.

البته من میخواستم بگم خطاست ولی چون گفتند با نقطه زن گرفتیم گفتم حفاری کنید.

موفق باشید

@};- @};- @};-

پنج شنبه 11 مهر1392 - 10:28pm

مهندس حمید اگر دقت کنی من همون اول هم به نکات مثبت ردیاب شما اشاره کردم و حتی از اون دفاع کردم ضمن اینکه بعضی از ذوستان در پیام خصوصی اعتراض کردند و راه حل خواستند من هم مکمل نقطه زن رو پیشنهاد دادم، متاسفانه شما فکر می کنم توهم توطئه دارید و تکیه کلامت این ( من نمی دونم شما هدفت از این حرفا چیه) حالا بخاطر چیه خودت باید جستجو کنی در درون خودت، ضمنا بنده انتقاد کردم و نقاط ضعف دستگاه رو گفتم که همینطورم هست و خود شما هم بهتر در جریان هستید شما دوست نداری نپذیری دیگه مشکل شماست،
از طرفی به دلیل احساس وجود فضای گرم همکاری بین بچه ها اصلا تا این زمان نقاط ضعف دستگاه برام مهم نبود با تمام حرفهائی که شریک شما تا الآن زده بود و کلی منت سر این بچه ها می گذاشت و تخفیفهاش رو هم کلی جار زده که نیاز به گفتن شما نبود، اما از چند روز پیش کاربری که اعتراض کرده بود پستش حذف شد و این اصلا برام جالب نبود و احساس نوعی عدم صداقت توی این سایت برام بوجود اومد برای همین هم این حق رو به خودم میدم که انتقاد کنم،
در رابطه با سود دستگاه هم شما به اندازه کافی در کوتاه مدت سود لازم رو بردید و نیازی نیست تا قیمت رو بالا ببرید چون از نظر من جنابعالی و دوستانتون رمز کاسبی و بازار رو خوب می دونید و وجود همین پشتیبانی و حمایت شما به عنوان صفت یک تاجر خوب کفایت می کنه
من پاشنه آشیل پیدا نکردم این حرف خود شماست در مورد ردیاب شماره یک و حرفهائی که با قدرت گفتید، حذف ذرات، شما می دونی تبلیغات نادرست و دروغ مصداق چیه
ضمنا مقایسه ردیاب به عنوان سیگنال ژنراتور با فلزیاب اشتباهه، خطای ردیاب با فلزیاب قابل مقایسه نیست به یک ردیاب بیشتر از 50 درصد نمیشه اطمینان کرد همینطور فلزیاب پدر و مادر دار شانس خطای کمی داره و با این آت و آشغالهای دست ساز در یک ظرف نمی گنجه، این رو باز هم همین بچه هائی که بهشون تکیه می کنی خوب می دونند و اکثرا بدون نقطه زن برای حفاری اطمینان پیدا نمی کنند
حمید جان چرا اصرار داری من نمی دونم اما خودت هم خوب به این موضوع واقفی که در ردیاب احتمال رد شدن از اهداف قدیمی و بزرگ در عمق وجود داره، و همینطور تشابه فرکانسی با این حرفها قابل برطرف شدن نیست که دوباره تاکید دارید تمام خطاها با این ردیاب قابل حذف اند،
می دونی چرا Qiaozhi اسم ردیابش رو گذاشته ToTeM ؟ اسمش رو از اختصاری Trick of the mind گرفته، اون میگه من مشخصات ساخت این ردیاب رو برای این گذاشتم توی کتاب Inside of the metal detectors تا افراد به جای تا دادن پولهای زیاد به ردیابهای شرکتی خودشون این رو بسازند و بفهمند ردیاب چه وسیله به درد نخوریه و اونها پولشون رو با خرید ردیاب فقط دور می ریزند، و این تنها یک دستگاه پولسازه برای سازندش
حالا شما با علم به اینکه تشابه فرکانسی قابل حذف نیست باز هم روی موضوع حذف تمام خطاها پافشاری می کنی واقعا عجیبه
به هر حال امیدوارم همینطور باشه و شما موفق باشید و بچه ها احساس رضایت کنند و کمتر کنده کاری بیهوده داشته باشند

جمعه 11 مهر1392 - 12:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure